Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
http://mspoki.tvnet.lv/izgudrojumi/Atombumba-Riga/740574 ir pa ko padomāt oma ķīmiķe teica ka vis ir iespējams ir pa ko padomāt un lai nesaka ka mums nav savas atombumbas tikai savā zemē ko spridzināt....
4.februāris 2015, 01:57 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:36
Un vēl jo vairāk,ja atceramies(un es ļoti labi atceros) kā viņš tika izvēlēts-zzs uzpirka saskaņu par pāris labiem amatiem LDz un vēl kaut kur,lai nobalsotu par šito grīdaslupatu!

raihs, 4.februāris 2015, 01:44
Tieši tā! Par to arī bij mans iepriekšējais posts.. :)) Kāpēc ievēlēja!?(mans parastā cilvēka redzējums no attāluma).. Saeimu atlaida, cīņai pret oligarhiem, tieši vēl Lembergu pa tiesām valkāja.. Uzpirka SC tā, lai ieliktu savu cilvēku iekšā info vākšanai.. Tāpēc man jau no paša sākuma nepatika šis fakts un šī persona.. Bet redz pats sevi izsmērēja cik vien visos košumos varēja..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:50
Jā,bet pašreiz izskatās,ka tas netraucē ""tautas kalpiem"",īpaši zzs-paust atbalstu viņam uz otro termiņu! Kaut kas vienkārši neticams! Pat es būtu gatavs iziet ielās!

raihs, 4.februāris 2015, 01:53

Nu, publiski jau tikai pareizi ZZS runā, pašu cilvēks, un pašu ielikts.. Bet balsojums notiek slēgti!?
Ceru, ka tas ir tikai tādas plikas runas aiz tā statusa, kas vienkārši Bērziņam pieder..
4.februāris 2015, 01:57 | links
 
Piekrītu,pietiek-arrivederci:)
4.februāris 2015, 01:56 | links
 
Jā,bet pašreiz izskatās,ka tas netraucē ""tautas kalpiem"",īpaši zzs-paust atbalstu viņam uz otro termiņu! Kaut kas vienkārši neticams! Pat es būtu gatavs iziet ielās!

raihs, 4.februāris 2015, 01:53


Raih, Tu neesi kārtīgs komunists :D Partijas biedri savējos nenodos nekad. Tā ka nav brīnums ka zzs viņu atbalstīs. Savējais taču.
4.februāris 2015, 01:55 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:36
Un vēl jo vairāk,ja atceramies(un es ļoti labi atceros) kā viņš tika izvēlēts-zzs uzpirka saskaņu par pāris labiem amatiem LDz un vēl kaut kur,lai nobalsotu par šito grīdaslupatu!

raihs, 4.februāris 2015, 01:44
Tieši tā! Par to arī bij mans iepriekšējais posts.. :)) Kāpēc ievēlēja!?(mans parastā cilvēka redzējums no attāluma).. Saeimu atlaida, cīņai pret oligarhiem, tieši vēl Lembergu pa tiesām valkāja.. Uzpirka SC tā, lai ieliktu savu cilvēku iekšā info vākšanai.. Tāpēc man jau no paša sākuma nepatika šis fakts un šī persona.. Bet redz pats sevi izsmērēja cik vien visos košumos varēja..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:50

Jā,bet pašreiz izskatās,ka tas netraucē ""tautas kalpiem"",īpaši zzs-paust atbalstu viņam uz otro termiņu! Kaut kas vienkārši neticams! Pat es būtu gatavs iziet ielās!
4.februāris 2015, 01:53 | links
 
Labs ir, es nu iešu gulēt, domas vairs nevelk līdzi rakstītājam.. :))
4.februāris 2015, 01:52 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:36
Un vēl jo vairāk,ja atceramies(un es ļoti labi atceros) kā viņš tika izvēlēts-zzs uzpirka saskaņu par pāris labiem amatiem LDz un vēl kaut kur,lai nobalsotu par šito grīdaslupatu!

raihs, 4.februāris 2015, 01:44

Tieši tā! Par to arī bij mans iepriekšējais posts.. :)) Kāpēc ievēlēja!?(mans parastā cilvēka redzējums no attāluma).. Saeimu atlaida, cīņai pret oligarhiem, tieši vēl Lembergu pa tiesām valkāja.. Uzpirka SC tā, lai ieliktu savu cilvēku iekšā info vākšanai.. Tāpēc man jau no paša sākuma nepatika šis fakts un šī persona.. Bet redz pats sevi izsmērēja cik vien visos košumos varēja..
4.februāris 2015, 01:50 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:36

Un vēl jo vairāk,ja atceramies(un es ļoti labi atceros) kā viņš tika izvēlēts-zzs uzpirka saskaņu par pāris labiem amatiem LDz un vēl kaut kur,lai nobalsotu par šito grīdaslupatu!
4.februāris 2015, 01:44 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:36

tpu, laikam saputrojos.. :D tas nozīme laiks gulēt..
4.februāris 2015, 01:40 | links
 
Agrāk Zatlers likās nekāds.. Bet tagad pēc Bērziņa.. Nekāda vaina tam Zatleram :D..
Un vispār, man kaut kā nelīmējās tas, ja atlaida saeimu.. Kāda vella pēc palika amatā prezidents!? Jo viņš tieši tika ielikts no atlaistās saeimas un pavisam nesen!?
4.februāris 2015, 01:36 | links
 
Latvijā līdz 1940.g. bij tik ap 10% krievu.. 1989.g. ap 30%.. Latvieši sibīrijā.. vietā ievests Krievu "darbaspēks".. Tāpēc jau ir sāpīgi.. Ka tagad tas viss atspēlējas un mūs paņem uz masu..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:12
Protams,tas viss sāp, bet ja Tu pabūtu(var jau būt,ka esi bijis) Parīzē vai Frankfurtē,tad mūsu grūtsirdība attiecībā pret krieviem šķistu kā viegla caureja pēc bietēm un kefīra-tur nigeri un arābi ,atsķirībā no krieviem,gan ārēji,gan reliģiski,ir daudz nepieņemamāki ,nekā krieviņi. nedo dies kaut ko tādu mums-to mēs toč nepārdzīvotu

raihs, 4.februāris 2015, 01:21

Vispār jau sarežģīti, lai ko te vairāk piebilstu.. Un, ja skatās uz tām klimata izmaiņām.. Iespējams mūsu kontinetālā atrašanās vieta būs jau tik pievilcīga attiecībā pret dienvidiem, ka piedzīvosīm arī to ķīseli, kas valda pašlaik tur..!?! Kas zin.. :)) grozies kā gribi..
Vēl viena izeja, jāieperk kāda atombumba.. Un tad draudi visiem pēc kārtas kā Z-koreja, ka nedod rīsus.. :))
4.februāris 2015, 01:31 | links
 
Tieši tā, mūžīgais dzirnakmens.. Mentalitātes nesaderība utt..
Ko, lai mēs darām!? Ceļam,cīnamies par savu vietu, rīkojamies.. Bet redz vēl no mūsu sabiedrības paskatās uz to visu, pasmejas un aidā jūriņā.. Un paliekam mēs vēl vairāk sadrumstaloti.. Vispār baisi.. Jo mums točna vajag savu Ādolfu :D..
p.s. Bet es ir pilnīgi pret vēlētu prezidentu.. Uzvarēs, Ušakovs:D..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:18

Par prezidentu piekrītu-ja reiz tāds vājprāts kā grigule tika ES , tikai uzlīmējot savu fotošopu uz trolejbusiem,tad nav ne mazāko saub ,ka tāds lembergs vsi ušakovs kļūtu par LV prezidentu! Tas tautas tupums,jāatzīst,ir prātam neaptverams! Es tik ceru,ka bērziņu otrreiz neizvēlēs-TĀDS kauns pa visu Baltiju!
4.februāris 2015, 01:27 | links
 
Tas gan, Ok, cits piemērs.. Cilvēks vissvarīgākais- Gribule.. Visu noteiks reklāmas daudzums jeb piķis..Vispār mans nesparot, nafig mums vēl vēlēt prezidentu, ja esam ievēlējuši 100 galvas un esam uzticējuši savas balsis viņiem.. Lai lemj..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:23


Vajag taču kādu členu ko členovozā vizināt. Bez tā nu nekādi. Tā nu tā pasaule ir iekārtota.
Bet šogad prezidenta izvēlēšanās varētu būt gana interesanta. Gribētāju ir daudz. Redzēs kam būs vairāk $.
4.februāris 2015, 01:27 | links
 
p.s. Bet es ir pilnīgi pret vēlētu prezidentu.. Uzvarēs, Ušakovs:D..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:18

NAfig viņam prezidenta amatu? Domē var vairāk sašeptēt.

micuks, 4.februāris 2015, 01:20

Tas gan, Ok, cits piemērs.. Cilvēks vissvarīgākais- Gribule.. Visu noteiks reklāmas daudzums jeb piķis..Vispār mans nesparot, nafig mums vēl vēlēt prezidentu, ja esam ievēlējuši 100 galvas un esam uzticējuši savas balsis viņiem.. Lai lemj..
4.februāris 2015, 01:23 | links
 
Latvijā līdz 1940.g. bij tik ap 10% krievu.. 1989.g. ap 30%.. Latvieši sibīrijā.. vietā ievests Krievu "darbaspēks".. Tāpēc jau ir sāpīgi.. Ka tagad tas viss atspēlējas un mūs paņem uz masu..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:12

Protams,tas viss sāp, bet ja Tu pabūtu(var jau būt,ka esi bijis) Parīzē vai Frankfurtē,tad mūsu grūtsirdība attiecībā pret krieviem šķistu kā viegla caureja pēc bietēm un kefīra-tur nigeri un arābi ,atsķirībā no krieviem,gan ārēji,gan reliģiski,ir daudz nepieņemamāki ,nekā krieviņi. nedo dies kaut ko tādu mums-to mēs toč nepārdzīvotu
4.februāris 2015, 01:21 | links
 
p.s. Bet es ir pilnīgi pret vēlētu prezidentu.. Uzvarēs, Ušakovs:D..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:18


NAfig viņam prezidenta amatu? Domē var vairāk sašeptēt.
4.februāris 2015, 01:20 | links
 
Tieši tā, mūžīgais dzirnakmens.. Mentalitātes nesaderība utt..
Ko, lai mēs darām!? Ceļam,cīnamies par savu vietu, rīkojamies.. Bet redz vēl no mūsu sabiedrības paskatās uz to visu, pasmejas un aidā jūriņā.. Un paliekam mēs vēl vairāk sadrumstaloti.. Vispār baisi.. Jo mums točna vajag savu Ādolfu :D..
p.s. Bet es ir pilnīgi pret vēlētu prezidentu.. Uzvarēs, Ušakovs:D..
4.februāris 2015, 01:18 | links
 
Un atzīstam arī to mēs, ka Ukrainā dzīvo arī tie krievi.. Un, ja īstais Krievs uzdzird info par naših bjut, loģiski, ka bļausi vajag aizstāvēt un tos urodus iznīcināt..
Tāpēc mans secinājums, valstis, kur mijās tautības.. vienmēr būs kari vai nemieri.. Jo vienmēr kāds uzradīsies "politiķis", kas gribēs izmantot to atšķirību (nacionālo vai reliģisko)savas poilitikas veidošanā.. Stulbi, bet tāds nu tas fakts ir.. Latvijā Tie ir tēvzemieši, ždanokieši utt šķiro iedzīvotājus.. tā nav pareiza un vienota politika..

mjuniors, 4.februāris 2015, 01:04

Redzi,ir viena fīča- nepastāv pat ne mazākās iespējas,ka latvieši ar krieviem rokrokā dosies saulainās nākotnes meklējumos!!! Mēs esam pārāk dažādi! Un tādēl tas,ka notiek cilvēku šķirošana naionalitātēs,ir normāla štelle,jo nav iespējama to apvienošana vienā katlā. Kā Liepiņa dziesmā "Vārījās katlā vienā Ķiļķens un Klimpa..." kas no tā visa sanāca,dziesmā arī bija pateikts:)
4.februāris 2015, 01:13 | links
 
Latvijā līdz 1940.g. bij tik ap 10% krievu.. 1989.g. ap 30%.. Latvieši sibīrijā.. vietā ievests Krievu "darbaspēks".. Tāpēc jau ir sāpīgi.. Ka tagad tas viss atspēlējas un mūs paņem uz masu..
4.februāris 2015, 01:12 | links
 
Tas bija tautas nopelns. Latvieši agrāk bija labi, centīgi strādnieki. Darbus darīja pamatīgi, kārtīgi. Smadzenes arī bija pareizā vietā un funkcionēja. Bija cita pasaules kārtība. Lielā Ķīna sēdēja aiz sava mūra un nevienu ekonomiski netraucēja. Viss bija citādāk.
4.februāris 2015, 01:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager