Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Raih, es atrodos Latgalē:))).. Ne dziļajā, bet ziemeļu daļā.. Tāpēc tas mani tā aizskar.. Un ar iz vēstures.. Latgalē ģimenes bij lielas pat 7-9 bērni.. Kur viņi visi ir!? Agrāk ceļš bij Latgale-Rīga.. Ja tagad Rīgā nebūtu latgaliešu.. SC būtu vēl lielākā pārsvarā..
4.februāris 2015, 01:08 | links
 
Nu ko lso dara-vidēji statistiskam pilsonim vajag VADONI,jo pašam smadzeņu nepietiek... Jāatzīst,ja es dzīvotu Ulmaņlaikos,iespejams,arī pavilktos no Ulmaņtēva propogandas

raihs, 4.februāris 2015, 00:56

Nepavilktos. Nebija ulmaņlaikos nemaz tik saldi kā mums te mēģina iestāstīt. Tā man savā laikā vectēvs stāstija. Tas īsā versijā.

micuks, 4.februāris 2015, 00:59

Nu jebkādā gadījumā tie bija labākie Latvijas laiki-laiki,kad Latvija ekonomiskajos rādītājos bija vienlīdzīga vai pat pārāka par Somiju,Zviedriju un Dāniju. Vai tur Ulmaņtēva nopelns vai ekonomisko apstākļu sakritība-tas ir labs jautājums,bet fakts paliek fakts
4.februāris 2015, 01:06 | links
 
Un atzīstam arī to mēs, ka Ukrainā dzīvo arī tie krievi.. Un, ja īstais Krievs uzdzird info par naših bjut, loģiski, ka bļausi vajag aizstāvēt un tos urodus iznīcināt..
Tāpēc mans secinājums, valstis, kur mijās tautības.. vienmēr būs kari vai nemieri.. Jo vienmēr kāds uzradīsies "politiķis", kas gribēs izmantot to atšķirību (nacionālo vai reliģisko)savas poilitikas veidošanā.. Stulbi, bet tāds nu tas fakts ir.. Latvijā Tie ir tēvzemieši, ždanokieši utt šķiro iedzīvotājus.. tā nav pareiza un vienota politika..
4.februāris 2015, 01:04 | links
 
Raihs, tur jau tas joks, ka Tu nepavilkies, vēl kāds nepavilkās, bet lielākā daļa tautas pavilkās. Tautai vajag elku kuram sekot. Pie mums jau ari daži tā mēģina rīkoties, reizēm pat sanāk. Bet nu Vovka uz doto brīdi ir topā pie savējiem un pie mūsu krievvalodīgajiem. Vismaz tiem, kuriem ir sakars ar Krieviju.

micuks, 4.februāris 2015, 00:48
Pa ltv bij intervija par to info Latgales atdalīšanos utt.. Reģionu neminēšu.. krievvalodīgo večuks: Ušakov haroš, Putin haroš.. A "Straujuma"!? Oj, ņet..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:51

Redzi,junior,es pat vairs diži nesaprotu-par ko mēs tā uztraucamies-teorētiski Latgale ir krieviska(ko spilgti apliecina Tavs pārkopētais teksts). Par ko mēs cīnamies? Daugavpilī latviešu/krievu attiecība ir 1/10! Mums vajag tādu Latviju?
4.februāris 2015, 01:02 | links
 
Nu ko lso dara-vidēji statistiskam pilsonim vajag VADONI,jo pašam smadzeņu nepietiek... Jāatzīst,ja es dzīvotu Ulmaņlaikos,iespejams,arī pavilktos no Ulmaņtēva propogandas

raihs, 4.februāris 2015, 00:56


Nepavilktos. Nebija ulmaņlaikos nemaz tik saldi kā mums te mēģina iestāstīt. Tā man savā laikā vectēvs stāstija. Tas īsā versijā.
4.februāris 2015, 00:59 | links
 
Raihs, tur jau tas joks, ka Tu nepavilkies, vēl kāds nepavilkās, bet lielākā daļa tautas pavilkās. Tautai vajag elku kuram sekot. Pie mums jau ari daži tā mēģina rīkoties, reizēm pat sanāk. Bet nu Vovka uz doto brīdi ir topā pie savējiem un pie mūsu krievvalodīgajiem. Vismaz tiem, kuriem ir sakars ar Krieviju.

micuks, 4.februāris 2015, 00:48

Nu ko lso dara-vidēji statistiskam pilsonim vajag VADONI,jo pašam smadzeņu nepietiek... Jāatzīst,ja es dzīvotu Ulmaņlaikos,iespejams,arī pavilktos no Ulmaņtēva propogandas
4.februāris 2015, 00:56 | links
 
Raihs, tur jau tas joks, ka Tu nepavilkies, vēl kāds nepavilkās, bet lielākā daļa tautas pavilkās. Tautai vajag elku kuram sekot. Pie mums jau ari daži tā mēģina rīkoties, reizēm pat sanāk. Bet nu Vovka uz doto brīdi ir topā pie savējiem un pie mūsu krievvalodīgajiem. Vismaz tiem, kuriem ir sakars ar Krieviju.

micuks, 4.februāris 2015, 00:48

Pa ltv bij intervija par to info Latgales atdalīšanos utt.. Reģionu neminēšu.. krievvalodīgo večuks: Ušakov haroš, Putin haroš.. A "Straujuma"!? Oj, ņet..
4.februāris 2015, 00:51 | links
 
Raihs, tur jau tas joks, ka Tu nepavilkies, vēl kāds nepavilkās, bet lielākā daļa tautas pavilkās. Tautai vajag elku kuram sekot. Pie mums jau ari daži tā mēģina rīkoties, reizēm pat sanāk. Bet nu Vovka uz doto brīdi ir topā pie savējiem un pie mūsu krievvalodīgajiem. Vismaz tiem, kuriem ir sakars ar Krieviju.
4.februāris 2015, 00:48 | links
 
Labs i, paldies par company! Lai jums pilnmēness gulēt netraucē! :)
4.februāris 2015, 00:48 | links
 
Reku no viena portāla
http://www.ir.lv:889/2015/2/2/krievija-9-maija-plano-amnestiju-lai-papildinatu-donbasa-kaujinieku-rindas

Domaataajs, 4.februāris 2015, 00:36
Ļoti pareiza ideja.. Kā tik vaļā no atbirām.. Smadzeņu nav.. Ko teiksi darīs.. Un, ja kas.. nav kam pasūdzēties..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:43


Soda bataljons!
4.februāris 2015, 00:46 | links
 
Es laika gaitā esmu sapratis, ka dzīvi vislabāk izbaudīt var skaidrā prātā. Tas gan ne parak sakrīt ar daudzu citu viedokļiem, bet katram savs.
Laikam jālien migā, kaut gan tas pilnmēness besī ārā, nevar normāli gulēt pat pie aizklātiem logiem.

Domaataajs, 4.februāris 2015, 00:39
Tas gan, bet ja pārāk ilgi neatslābinies ar ir tā dīvaini..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:41


Man trenēts organisms. Dod ziņu kad vajag un cik vajag :D
4.februāris 2015, 00:45 | links
 
Raihs, palasot Mein kampf, nav brīnums ka vācieši pavilkās uz Ādolfu. Pašreiz eiropai arī ir vajadzīgs tāds Ādolfs.

micuks, 4.februāris 2015, 00:32

Par pēdējo apgalvojumu piekrītu par visiem 1000%,ja tādi būtu iespējami!!! Par pirmo-izstudēju,bet nepavilkos tādā mērā,lai ietu sev kaklu lauzt krievijas dubļos!
Vienkārši gudrs masu psihologs,nekas vairāk-un pats atklāti atzīstas,ka manipulē ar to.Kaut vai tā pati banālā reliģijas tēma- caur katru rindkopu spraucas ārā naids pret kristietību,bet viņš pats atzīstas,ka nedrīkt to aizliegt,un atzīst, ka tā zaudētu lumpeņu uzticību
4.februāris 2015, 00:44 | links
 
es atkal pieķeršos vienam savam "elkam" Nostardamusam. Precīzāk, tam tekstam, ko viņam piedēvē.
Apmēram tā. Būs 3. antikrista atnākšana no austrumiem (Putins ir uz 3.termiņu). būs karš, bet galu galā antikrista valsts tiks iznīcināta, bet zaudējumi būs milzīgi.
4.februāris 2015, 00:43 | links
 
Reku no viena portāla
http://www.ir.lv:889/2015/2/2/krievija-9-maija-plano-amnestiju-lai-papildinatu-donbasa-kaujinieku-rindas

Domaataajs, 4.februāris 2015, 00:36

Ļoti pareiza ideja.. Kā tik vaļā no atbirām.. Smadzeņu nav.. Ko teiksi darīs.. Un, ja kas.. nav kam pasūdzēties..
4.februāris 2015, 00:43 | links
 
Es laika gaitā esmu sapratis, ka dzīvi vislabāk izbaudīt var skaidrā prātā. Tas gan ne parak sakrīt ar daudzu citu viedokļiem, bet katram savs.
Laikam jālien migā, kaut gan tas pilnmēness besī ārā, nevar normāli gulēt pat pie aizklātiem logiem.

Domaataajs, 4.februāris 2015, 00:39

Tas gan, bet ja pārāk ilgi neatslābinies ar ir tā dīvaini..
4.februāris 2015, 00:41 | links
 
Man jau liekas vārds- baltais.. mūsdienas pavisam nozīmē ko citu! :))

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:29
Mmmm..kokss:)))Man ne pārāk-ja analizē cenas attiecību pret efektu:) Ecstasy tādā ziņā daudz labāks:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:34

Mans saka, labāk neko tādu nemēģināt.. Jo ir pārāk.. hm.., .. Labāk iedzert, pamuldēt, ko vajag un nevajag.. Nekā lidot autopilotā.. Kas gribēs sapratīs :))
4.februāris 2015, 00:41 | links
 
Es laika gaitā esmu sapratis, ka dzīvi vislabāk izbaudīt var skaidrā prātā. Tas gan ne parak sakrīt ar daudzu citu viedokļiem, bet katram savs.
Laikam jālien migā, kaut gan tas pilnmēness besī ārā, nevar normāli gulēt pat pie aizklātiem logiem.
4.februāris 2015, 00:39 | links
 
Vakardien uzgāju youtube kanālu, live donbas utt.. Video pat neskatījos, propoganda, bet tieši lasīju komentārus.. Ru un UK.. Uk ir Eiropeisks... Tāda pat info kā mums pieejama tv.. Bet ru.. runā pavisam par citiem notikumiem... Un pilnīgi saprotami arī viņi, ja ir tāds info..
Tāpēc secinu, ka Ukrainā karš nebeigsies nedz ar sankcijām, ne ar tv info.. Jo krieviem tv ir tieši tāda pat info, ka Eiropa sagroza faktus! Un krievi cīnās par "jauno krieviju.." Kā viņi to izprot, tas ir tikai viņu zombētajās galviņās vien saprotams..
4.februāris 2015, 00:38 | links
 
 
Junior, vai tad pulverīts mums der? :D
4.februāris 2015, 00:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager