Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Man jau liekas vārds- baltais.. mūsdienas pavisam nozīmē ko citu! :))

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:29

Mmmm..kokss:)))Man ne pārāk-ja analizē cenas attiecību pret efektu:) Ecstasy tādā ziņā daudz labāks:)
4.februāris 2015, 00:34 | links
 
Karotājam laikam tomēr traucē tā gudrība.. pārāk daudz domā.. Un slepkavu gudrais nekad neizpratīs līdz galam.. Kamēr, slepkava pa to laiku gūst orgasmu..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:31


Vakar kaut kur bija raksts, ka uz 9.maiju Krievijā būšot noziedznieku amnestija. Atbrīvošot tos, kuri gatavi iet karot uz Ukrainu.
4.februāris 2015, 00:33 | links
 
Man jau liekas vārds- baltais.. mūsdienas pavisam nozīmē ko citu! :))

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:29

Bet mēs jau nav ne rasisti, ne Sarkanā Armija :)
Vispār vēl šur tur attiecībā uz tēmu ir termins Dzidrais

Domaataajs, 4.februāris 2015, 00:32

EH, man bij domājis, pulvērīti :D.. laikam tomēr es kļūdos.. :D
4.februāris 2015, 00:33 | links
 
Raihs, palasot Mein kampf, nav brīnums ka vācieši pavilkās uz Ādolfu. Pašreiz eiropai arī ir vajadzīgs tāds Ādolfs.
4.februāris 2015, 00:32 | links
 
Man jau liekas vārds- baltais.. mūsdienas pavisam nozīmē ko citu! :))

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:29


Bet mēs jau nav ne rasisti, ne Sarkanā Armija :)
Vispār vēl šur tur attiecībā uz tēmu ir termins Dzidrais
4.februāris 2015, 00:32 | links
 
Karotājam laikam tomēr traucē tā gudrība.. pārāk daudz domā.. Un slepkavu gudrais nekad neizpratīs līdz galam.. Kamēr, slepkava pa to laiku gūst orgasmu..
4.februāris 2015, 00:31 | links
 
Man jau liekas vārds- baltais.. mūsdienas pavisam nozīmē ko citu! :))
4.februāris 2015, 00:29 | links
 
Principā krieviem kā tautai ir maz ko pārmest-cilvēks kā suga ir agresīvs! Paskatamies kaut vai uz vāciešiem-tautu,kas ir vismaz 10x gudrāka un pārāka par krieviem-un neko-pavilkās uz ādolfa batoniem tikai tā!
4.februāris 2015, 00:29 | links
 
Jā, tas ir sen zinātniski pieradīts, ja pietiekami ilgi kaut ko atkārto, tad cilvēki tam sāk ticēt pat tad, ja skaidri zina patiesību.

Baltais arī sen nav lietots, tikai CAMUS pudelē lēnam krīt līmenis jau otro gadu. Izgaršoju lēnām! :D
4.februāris 2015, 00:27 | links
 
Pie tam vēl 50% krievu uzskata, ka Staļins ir darījis visu labu!:)) tikai to, ka līdz otrajam pasaules karam izdalīja kvotas uz cilvēku noslepkavošanu tas neskaitās pie sliktajiem darbiem.. Laikam ap 30 milj!? iespējams kļūdos, variet labot..
4.februāris 2015, 00:27 | links
 
Vispar jāatzīst,ka krievu propoganda uzvarējusi-nenoliedzami viņu kucītes smukākas!:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:15
Nav brīnums, pec selekcijas teorijas, tuvradniecība nekad nav labi, paskat, cik tautām nav pārgājuši pāri..
Un Krimas nevainīgā sejiņa.. Smukulīte bezga, tīra dvesele.. Gurdi jau tie maitas krievi kā karotāji..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:18
Kā karotāji-gudri??? 7 pret 1 ar vāciešiem 2ww?! Ja latviešu streļķus vācieši lika 1 pret 1 ar savējiem,tas krievus 1 pret 4 !!! Dirst gan viņi māk - tur būs grūti nepiekrist

raihs, 4.februāris 2015, 00:21

Gudrību, mans domā vairāk- smadzeņu skalošana savā labā.. Zaļie cilvēciņi, ieroči veikalā nopirkti.. tik ilg tādu gvelzt, kamēr pati tauta jau sāk ticēt..
4.februāris 2015, 00:25 | links
 
Reku par krieviem bildīte. te tas krievu uzvarētāju gars slēpjas.

http://caricatura.ru/2015/02/04/url/parad/rabchenok/24830/
4.februāris 2015, 00:22 | links
 
A kā baltais varšo? Jau būšu piemirsis tā garšu. Tas ja neskaita šmakavnieku. To gan nesen, kamēr biju apslimis, noprovēju. :)

urmaas, 4.februāris 2015, 00:18

Urmass, īsti vairs pat i neinteresē kā tas baltais garšo.. Nav vairs tie gadi, kad bij uzdevums ātrāk apreibināties un meitās skriet.. Tagad visu izgaršot gribās.. Aizbrauc, kaut kur ciemā.. Kas padomā? kas te garšīgs?! :))
4.februāris 2015, 00:22 | links
 
Vispar jāatzīst,ka krievu propoganda uzvarējusi-nenoliedzami viņu kucītes smukākas!:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:15
Nav brīnums, pec selekcijas teorijas, tuvradniecība nekad nav labi, paskat, cik tautām nav pārgājuši pāri..
Un Krimas nevainīgā sejiņa.. Smukulīte bezga, tīra dvesele.. Gurdi jau tie maitas krievi kā karotāji..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:18

Kā karotāji-gudri??? 7 pret 1 ar vāciešiem 2ww?! Ja latviešu streļķus vācieši lika 1 pret 1 ar savējiem,tas krievus 1 pret 4 !!! Dirst gan viņi māk - tur būs grūti nepiekrist
4.februāris 2015, 00:21 | links
 
A kā baltais varšo? Jau būšu piemirsis tā garšu. Tas ja neskaita šmakavnieku. To gan nesen, kamēr biju apslimis, noprovēju. :)

urmaas, 4.februāris 2015, 00:18


A kā kurš, cits cērt rīklē, cits kā ūdens aiztek uz leju.
4.februāris 2015, 00:20 | links
 
Vispar jāatzīst,ka krievu propoganda uzvarējusi-nenoliedzami viņu kucītes smukākas!:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:15
Nav brīnums, pec selekcijas teorijas, tuvradniecība nekad nav labi, paskat, cik tautām nav pārgājuši pāri..
Un Krimas nevainīgā sejiņa.. Smukulīte bezga, tīra dvesele.. Gurdi jau tie maitas krievi kā karotāji..

mjuniors, 4.februāris 2015, 00:18


Provocē, mūdži!
4.februāris 2015, 00:19 | links
 
A kā baltais varšo? Jau būšu piemirsis tā garšu. Tas ja neskaita šmakavnieku. To gan nesen, kamēr biju apslimis, noprovēju. :)
4.februāris 2015, 00:18 | links
 
Neesmu atturībnieks, bet kopš pagājušā gadsimta nevaru sevī iekšā dabūt ne mokku, ne vanatallin, nedz ari allažu ķimeli. Bvē.... :)

urmaas, 4.februāris 2015, 00:09
Nepiemini ķimeli-8.klases izlaidumā visu Imantas mežu pievēmu:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:17


Kokiem arī mēslojums ir vajadzīgs, tur tak laikam tik tāda plika smiltiņa vien ir. :)
4.februāris 2015, 00:18 | links
 
Vispar jāatzīst,ka krievu propoganda uzvarējusi-nenoliedzami viņu kucītes smukākas!:)

raihs, 4.februāris 2015, 00:15

Nav brīnums, pec selekcijas teorijas, tuvradniecība nekad nav labi, paskat, cik tautām nav pārgājuši pāri..
Un Krimas nevainīgā sejiņa.. Smukulīte bezga, tīra dvesele.. Gurdi jau tie maitas krievi kā karotāji..
4.februāris 2015, 00:18 | links
 
Neesmu atturībnieks, bet kopš pagājušā gadsimta nevaru sevī iekšā dabūt ne mokku, ne vanatallin, nedz ari allažu ķimeli. Bvē.... :)

urmaas, 4.februāris 2015, 00:09

Nepiemini ķimeli-8.klases izlaidumā visu Imantas mežu pievēmu:)
4.februāris 2015, 00:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager