Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Eiropas nauda tādā vai citādā formā būs, kamēr vien vajadzēs, vai varēs sadzejot pietiekami sakarīgu iemeslu. Eiropas mērogā tās ir kapeikas un nevienam nevajag šeit sarīkot ekonomisku krešu.
9.novembris 2017, 22:29 | links
 
Kaut kad iepriekš rakstīju, ka politiski lēmumi dod rezultātu ar pamatīgu laika nobīdi. Iespējams, ka Dombrovska valdība bija laba.
9.novembris 2017, 22:24 | links
 
Ja jau viss tā plaukst, tad likumsakarīgi parādās provokatīvs, bet loģisks jautājums- varbūt ZZS pie varas, tas nav nemaz tik slikti? Vai kā?

raihs, 9.novembris 2017, 22:19

Tas ir pateicoties ES fondien. Kas ilgs (periods) laikam vēl 2 gadus. Ja to guldīs ražošanā tad ok, ja nē būs atkal būvniecībā paģiras... Kaut gan vinjiem vēl Reil Baltic sekos. Trūks reāli darbaspēka.
9.novembris 2017, 22:22 | links
 
Raihs
Es vairāk domāju, ka tas ir piārs. Kaut kā man tiem ZZS nav ticības.
9.novembris 2017, 22:22 | links
 
Raihs
Nu ja. Tikai nez vai kāds tam tic. :)

urmaas, 9.novembris 2017, 22:13


Aga ;) ! Velešanam augsne jasagatavo laicigi ;) !
9.novembris 2017, 22:21 | links
 
.. Un Raihs satika Plēsīgo, un apgaismība nāca par mani, alkoholu vairs nelietošu :))).

mjuniors, 9.novembris 2017, 22:08[/quote]

Nealojies ;) ! Ja Raihs satiktu plesigo _ dzertu divreiz vairak ;) !
9.novembris 2017, 22:19 | links
 
Ja jau viss tā plaukst, tad likumsakarīgi parādās provokatīvs, bet loģisks jautājums- varbūt ZZS pie varas, tas nav nemaz tik slikti? Vai kā?
9.novembris 2017, 22:19 | links
 
Bračiņ.
Tavi nosauktie sen jau ir prihvatizēti.
9.novembris 2017, 22:16 | links
 
Bračiņ
Kas tur plaukst? To, ka nākamgad visiem sola štuku uz rokas, tas gan skaidrs. Bet pārējais ir tikai tukša vāvuļošana! Valsts uzņēmumi tiek gatavoti prihvatizācijai utt.

urmaas, 9.novembris 2017, 22:08



Plaukst plaukst . Vairāk optimisma un cerību . Noprivatizēs pēdējos - Baltiku ,Gāzi un telekomus ... un dies ar viņiem - būs beidzot kapitaļizms pēc pilnas programmas. vai ta mēs to negribējām ? Gribējām. Labāk lai privatizē nekā uz visu laiku bezgalīgi barojas no tā.
9.novembris 2017, 22:14 | links
 
Raihs
Nu ja. Tikai nez vai kāds tam tic. :)
9.novembris 2017, 22:13 | links
 
Kad ieviesīs funkciju labot tekstu @$%... Raihs, ceru saprati, joks... :))
9.novembris 2017, 22:11 | links
 
urmaas [09.11.17]: Bračiņ
Kas tur plaukst? To, ka nākamgad visiem sola štuku uz rokas, tas gan skaidrs. Bet pārējais ir tikai tukša vāvuļošana! Valsts uzņēmumi tiek gatavoti prihvatizācijai utt.
Štuku brutto
9.novembris 2017, 22:10 | links
 
Bračiņ
Kas tur plaukst? To, ka nākamgad visiem sola štuku uz rokas, tas gan skaidrs. Bet pārējais ir tikai tukša vāvuļošana! Valsts uzņēmumi tiek gatavoti prihvatizācijai utt.
9.novembris 2017, 22:08 | links
 
Teikšu kā Raihs .Pieliec beigās vēl tautas tekstu : "Viņi tur augšā domā tikai par sevi vien ... utt ."


Man gan liekas viss ok . Ekonomika plaukst, krievi vairs nenāk un Raihs ar vairs nedzerot grādīgos ..

Bralitis, 9.novembris 2017, 22:05

.. Un Raihs satika Plēsīgo, un apgaismība nāca par mani, alkoholu vairs nelietošu :))).
9.novembris 2017, 22:08 | links
 
Mjuniors
Šī šķebīgi salkanā teksta beigās piestāvētu kaut kas no tēmas "lai dievs jūs svētī" vai " tas kungs ir ar mums":)

raihs, 9.novembris 2017, 22:01

Got mit uns :)
9.novembris 2017, 22:05 | links
 
Neko gudru ne teicu,ne pateikšu. Tik to,ka mainoties varām ierindas cilvēks neko ne iegūst,ne zaudē. Tas tā,pa lielam.

BrunoL, 9.novembris 2017, 21:38


Teikšu kā Raihs .Pieliec beigās vēl tautas tekstu : "Viņi tur augšā domā tikai par sevi vien ... utt ."


Man gan liekas viss ok . Ekonomika plaukst, krievi vairs nenāk un Raihs ar vairs nedzerot grādīgos ..
9.novembris 2017, 22:05 | links
 
Kaut kā tā, nodrošināties pret visiem, ja gadījumā atkal kāds ko nepārprot :)).
9.novembris 2017, 22:04 | links
 
Mjuniors
Šī šķebīgi salkanā teksta beigās piestāvētu kaut kas no tēmas "lai dievs jūs svētī" vai " tas kungs ir ar mums":)
9.novembris 2017, 22:01 | links
 
Mans šodien negrib garos palagos izpausties, tikko tik mājās parrados. Īsumā pēc ceļojuma varu teikt, ka te viss ir ok.. Un ir vēl daudz darāmā. Bet stresam te nav vietas, kā arī otra aplikšanā. Kā te daži personāži nepārtraukti vēlās izpausties. Ir emocijas, bet nu katru dienu vienu un to pašu. Tas pavisam neliekas interesanti. Katrā ziņā, ir patīkami, ka vakari paliek tumšāki un paliek šeit plašāks pulciņš. Tā, ka būs varbūt arī vairāk patīkamāk palasīt ko jaunu.
9.novembris 2017, 21:46 | links
 
Neko gudru ne teicu,ne pateikšu. Tik to,ka mainoties varām ierindas cilvēks neko ne iegūst,ne zaudē. Tas tā,pa lielam.
9.novembris 2017, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager