Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
valdi,lai nu paliek, arī šoreiz nav jāskaita
23.janvāris 2015, 20:48 | links
 
DP apstiprina, ka Ukrainā it kā kritušais Latvijas iedzīvotājs bijis tās redzeslokā

Viena pufaika mazāk latviešiem
23.janvāris 2015, 20:36 | links
 
Pāris vakarus papētīju jūtubā ko dara melnie arheologi Krievijā. Attiecībā uz otro pasaules karu. Rokas pa veciem ierakumiem, pumpē ārā ūdeni, smeļ ar spaiņiem diezgan lielos mīnusos ar rokām pa dubļiem ņemas utt. Atrod reizēm šāviņus utt. kā no rūpnīcas. gulējuši ūdenī , mālā, tur kur ir sauss tur reizem jau caurrūsējuši. Tas nu tā. Kaut kur purvos vēl šodien guļ gan krievu geroji, gan gansi. Kaska galvā, šautenes paliekas blakus, mazliet pakasa zemi, kauli. Kā nokritis tā guļ 70 gadus. Neviens nevāc un neapglabā kā cilvēkus, tikai 9.maiju svin. Melnie tikai nozīmītes, medaļas savāc un viss. Ne visas komandas gan tā dara, ir arī tādi, kas paziņo un kaut ko izdara lietas labā, bet vienalga.
23.janvāris 2015, 10:23 | links
 
Ko jūs te cepaties, labāk aizvediet kundzes uz Parīžu!
http://youtu.be/xVXL2Kd5_tM
23.janvāris 2015, 08:32 | links
 
Diezgan labs apraksts par lidlauka kaujām,kļūdām,startēģiju.Pagarš gan,bet diezgan interesanti.
http://censor.net.ua/resonance/321167/bitva_za_donetskiyi_aeroport_chto_proizoshlo_prichiny_i_rezultaty
22.janvāris 2015, 23:18 | links
 
Ja par padlaiku bērnību,tad jāsaka,ka es esmu priecīgs par to,ka bērnība pagāja tajos laikos,bet pieaugušie gadi-šajos. Labās lietas bija visādi tusiņi,radu jubilejas,kur savācās visi iespējamie radinieki, futbols pagalmā(protams,krievi pret latviešiem). Tagad skatos uz jauniešu dzīvi-nepatīk-man liekas,garlaicīga viņiem tā jaunība. Baksta tikai ar pirkstiem tajā iPhonā,nekur neiet, draugu maz,interešu maz. Futbolu pagalmos neesmu redzējis gadus divdesmit. Bet te jau vairāk ne jau padlaiku nopelns,vienkāši globālie laiki pamainījušies-internets riktīgi izmainījis pasauli,un nav vairs vajadzības satikties ar dzīviem cilvēkiem-nepieciešamību komunicēt cilvēks var atrisināt i-netā.(personiski es ciemos vairs vispār ne pie viena cenšos neiet) Nav jau slikti arī tā,bet ja runājam par bērniem,tad tomēr futene,vasaras nometnes un lielie radu tusi šiem noteikti būtu vērtīgāk.

raihs, 22.janvāris 2015, 12:24


Bļaviens , un mani par tadu pašu nostaļģijas lekmi (varbut biku smagaka forma ) varejat lamat par padomiju muļķi un tt ! :)

Un MJUNIORS ari izradas padomju laikos hoķi uz ledus dzenajis ;)

Pasaule ar kajam gaisa - breciens nav ar ko - padi--tis !
22.janvāris 2015, 23:08 | links
 
Lidlauks, drīzāk kā labvēlīgs kaujas punkts.. Ēkas aiz kā slēpties (sākumā protams stratēģiska vieta)utt.. Tīrā laukā, domāju, tu ilgi nepaslēpsies un nepakarosi, ja nav labvēligs reljefs utt... Un, ja vēl tuvu pilsētai, ta jau kā skabarga acī durās, ka pretinieks tik tuvu..
22.janvāris 2015, 15:42 | links
 
Neteikšu vai padomju laiki, bet gan mūsu.. Pagalmos zāle vienkārši neauga! :)) Tika spēlēts futbols, kvadrāts utt.. Ziemā, kur kalns.. ledus spīdeja..Spērām podjezdos no radiatoriem sānu bleķi un uz kalnu!:D Rindā bij jāstāv, lai no kalniņa nobrauktu!:)) tv paklausies, puikas pat saka, ka sports nav interesantākā stunda.. Mēs, tiklīdz zvans noskanēja skrējām cik ātri vien varējām uz ģērbtuvi.. Un protams nākamā stunda tika kavēta.. :)) vot takiji piragi..
22.janvāris 2015, 15:30 | links
 
par to jau stāsts, taktiķi Tu mūsu :D, ka neizdodas tik vienkārši aplenkt un aplenkumu noturēt.

lidostā/bunkurā iemetās opolčenci, ukraiņi šos aplenca, domāja, šas... bet tur arī iestrēga, jo nevarēja aplenkumu noturēt. Tagad nospļāvās, ka nav nav...
22.janvāris 2015, 15:25 | links
 
Ja virzās uz priekšu ko tāds objekts aizmugurē var nodarīt? Aplenc s nogierz no apgādes ātrāk vai vēlāk paši padosies. TĪRI NO TAKTIKAS .
22.janvāris 2015, 15:04 | links
 
tur tai lidostai ir pazemes autostāvvieas, tipa bunkuri, no kuriem pat ar smago artilēriju nevar izsist ārā, jāņem triecienā.
tāpēc viņai bija nozīme, ka nevar iet tālāk, pabeigt operāciju, ja šitāds "pūznis ar lapsenēm" paliek aiz muguras.

Kā lidosta viņa izbeidZās jau vasarā
22.janvāris 2015, 14:49 | links
 
Paskaidojiet man lūdzu par to Doņeckas lidostu-kāda jēga bija tik ilgi par to cīnīties,ja funkcionāli tā tāpat vairs nav darboties spējīga? Dēļ noasfaltēta kvadrāt kilometra-krievs taču varēja norullēt kaut kur to nolaišanās laukumu kādā citā vietā un miers? Visas ēkas taču ir sagrautas!

Taktiski svarīgs objekts arī paliek taktiski svarīgs objekts. Visādas konvensijas norāda kur karot nedrīks un kā nedrīkst - tādēļ arī karo kur drīkst.
22.janvāris 2015, 14:32 | links
 
Ja par padlaiku bērnību,tad jāsaka,ka es esmu priecīgs par to,ka bērnība pagāja tajos laikos,bet pieaugušie gadi-šajos. Labās lietas bija visādi tusiņi,radu jubilejas,kur savācās visi iespējamie radinieki, futbols pagalmā(protams,krievi pret latviešiem). Tagad skatos uz jauniešu dzīvi-nepatīk-man liekas,garlaicīga viņiem tā jaunība. Baksta tikai ar pirkstiem tajā iPhonā,nekur neiet, draugu maz,interešu maz. Futbolu pagalmos neesmu redzējis gadus divdesmit. Bet te jau vairāk ne jau padlaiku nopelns,vienkāši globālie laiki pamainījušies-internets riktīgi izmainījis pasauli,un nav vairs vajadzības satikties ar dzīviem cilvēkiem-nepieciešamību komunicēt cilvēks var atrisināt i-netā.(personiski es ciemos vairs vispār ne pie viena cenšos neiet) Nav jau slikti arī tā,bet ja runājam par bērniem,tad tomēr futene,vasaras nometnes un lielie radu tusi šiem noteikti būtu vērtīgāk.

raihs, 22.janvāris 2015, 12:24

Nu tagad laukos bērnu ir reizes 3-4 mazāk kā padlaikos.Senči Rīgā,Īrijā-bērni arī.Lai miestā salasītu divas komandas,jāsaiet visiem puikiem.Padlaikos no divām trīsstāvenēm jau bija viena komanda.Kur es bērnībā futeni rāvu,tagad mašiņi stāv.To ir reizes 10 vairāk kā padlaikos.Padlaiku puiku izklaides-veliki,mopēdi,cope,futenis,hoķis,ugunskuri utt.Tagad-dators,mobiļņiks,skuters,mašīna,alus...Tādi laiki,ko padarīsi.
22.janvāris 2015, 13:58 | links
 
ir lietas ar simbolisku nozīmi, kaut praktiskas jēgas nekādas, nu kaut vai piemēram, kāzu nakts:)
22.janvāris 2015, 13:07 | links
 
Paskaidojiet man lūdzu par to Doņeckas lidostu-kāda jēga bija tik ilgi par to cīnīties,ja funkcionāli tā tāpat vairs nav darboties spējīga? Dēļ noasfaltēta kvadrāt kilometra-krievs taču varēja norullēt kaut kur to nolaišanās laukumu kādā citā vietā un miers? Visas ēkas taču ir sagrautas!
22.janvāris 2015, 12:51 | links
 
Raih uz kalna un arī ledushallēs jauno daudz, pat pa kājām opjiem maisas:)

usis, 22.janvāris 2015, 12:32

Var jau būt,ka man tā tikai subjektīvi liekas,varbūt viss ir kārtībā-varbūt es vienkārši palieku vecs,un man mana zāle sāk šķist zaļāka:)
22.janvāris 2015, 12:46 | links
 
Raih uz kalna un arī ledushallēs jauno daudz, pat pa kājām opjiem maisas:)
22.janvāris 2015, 12:32 | links
 
Ja par padlaiku bērnību,tad jāsaka,ka es esmu priecīgs par to,ka bērnība pagāja tajos laikos,bet pieaugušie gadi-šajos. Labās lietas bija visādi tusiņi,radu jubilejas,kur savācās visi iespējamie radinieki, futbols pagalmā(protams,krievi pret latviešiem). Tagad skatos uz jauniešu dzīvi-nepatīk-man liekas,garlaicīga viņiem tā jaunība. Baksta tikai ar pirkstiem tajā iPhonā,nekur neiet, draugu maz,interešu maz. Futbolu pagalmos neesmu redzējis gadus divdesmit. Bet te jau vairāk ne jau padlaiku nopelns,vienkāši globālie laiki pamainījušies-internets riktīgi izmainījis pasauli,un nav vairs vajadzības satikties ar dzīviem cilvēkiem-nepieciešamību komunicēt cilvēks var atrisināt i-netā.(personiski es ciemos vairs vispār ne pie viena cenšos neiet) Nav jau slikti arī tā,bet ja runājam par bērniem,tad tomēr futene,vasaras nometnes un lielie radu tusi šiem noteikti būtu vērtīgāk.
22.janvāris 2015, 12:24 | links
 
Hooked. "Ķieģelītis" tajos laikos maksāja 16 kapeikas. Tāpēc ari ar to baroja lopus. Jo ne visi tika pie kombikorma, vai graudiem, kurus pēc tam dzirnavās varēja samalt. Pašam katru gadu par labu darbu pienācās 1,5t graudu. Bet ar tiem vien nepietika, lai nobarotu savus sušķus kur nu vēl ik pāra gadu nodošanai bullēnu.

urmaas, 22.janvāris 2015, 10:30

Es ķieģelīšus brekšu iebarošanai izmantoju-3 kukuļus tīkliņā iekšā,akmeni,lai grimst lejā,un nākamajā rītā viss notikās- brekši tai maizei lāgā netiek klāt,jo tīkliņš traucē,tā šie nu dusmīgi un izbadējušies ēda visu,ko šiem uz āķa liek.
22.janvāris 2015, 12:15 | links
 
Bij mums viens maktens tulpju vīrs...uzblieza ciematā dārzā tādu dāču ar pagabiem priekš tupēm bet valdība konfiscēja jo esot no zagtiem materiāliem celta,,,,šis tak aiz dusmām dabūja apbūves gabalu ciemā un uzblieza māju ar vēl lielākiem pagrabiem bet jau ar visiem papīriem....

valdiszarins, 22.janvāris 2015, 00:04


Vecāsmātes māsai pilsētā bija siltumnīca, uz Jāņiem jau pirmie tomāti metās sarkani. Atnāca no Gorispolkoma un visu nojauca, tomātus izrāva - ņepoloženo!
Vecāmātei pašai 2 govis bij 120 -140 rbļ vasaras periodā mēnesī par pienu. viena govs gan uz muteri bija pierakstīta.
22.janvāris 2015, 11:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager