Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tāda vien sajūta, ka gribi dikti parunāt un vēl opozīcijā, jo parasti tu čīksti un uzskaiti vainīgos un redz tagad norunāji pretrunā.. :)) labi, amen..

UN kapec ne ? šaja nodaļa visi čikst ! par komunistiem , par krieviem , par to ka ' tas tur ' doma savadak , pat TU čiksti ka te raksta visadas muļķibas pensiķis plesigais !

un tik un ta mana laika zale bija zaļaka , debesis zilakas un zivtiņu vairak ( plus bezmaksas medicina , cigas pa 35 kapiķiem , un benžulis pa septiņiem kapiķiem ) :D

plesigais, 19.janvāris 2015, 01:14

Dēļ bezmaksas medicīnas un tml. arī PSRS aizgāja pa burbuli. Savā laikā arī briti mēģināja ieviest bezmaksas medicīnu, bet reāli apdirsās, knapi no bankrota izspruka.

Domaataajs, 19.janvāris 2015, 17:55
Bet somi dzīvo cepuri kuldami!

BrunoL, 19.janvāris 2015, 18:10


Neesmu saskāries personīgi, tikai zinu , ka viņiem ir NOKIA un NOKIAN, kas rada lielu pievienoto vērtību, līdz ar ko attiecīgi nodokļi budžetā. Tikai laikam tie īpašnieki tur mainās tiem kantoriem pa laikam.
19.janvāris 2015, 18:15 | links
 
Tāda vien sajūta, ka gribi dikti parunāt un vēl opozīcijā, jo parasti tu čīksti un uzskaiti vainīgos un redz tagad norunāji pretrunā.. :)) labi, amen..

UN kapec ne ? šaja nodaļa visi čikst ! par komunistiem , par krieviem , par to ka ' tas tur ' doma savadak , pat TU čiksti ka te raksta visadas muļķibas pensiķis plesigais !

un tik un ta mana laika zale bija zaļaka , debesis zilakas un zivtiņu vairak ( plus bezmaksas medicina , cigas pa 35 kapiķiem , un benžulis pa septiņiem kapiķiem ) :D

plesigais, 19.janvāris 2015, 01:14

Dēļ bezmaksas medicīnas un tml. arī PSRS aizgāja pa burbuli. Savā laikā arī briti mēģināja ieviest bezmaksas medicīnu, bet reāli apdirsās, knapi no bankrota izspruka.

Domaataajs, 19.janvāris 2015, 17:55

Bet somi dzīvo cepuri kuldami!
19.janvāris 2015, 18:10 | links
 
Tāda vien sajūta, ka gribi dikti parunāt un vēl opozīcijā, jo parasti tu čīksti un uzskaiti vainīgos un redz tagad norunāji pretrunā.. :)) labi, amen..

UN kapec ne ? šaja nodaļa visi čikst ! par komunistiem , par krieviem , par to ka ' tas tur ' doma savadak , pat TU čiksti ka te raksta visadas muļķibas pensiķis plesigais !

un tik un ta mana laika zale bija zaļaka , debesis zilakas un zivtiņu vairak ( plus bezmaksas medicina , cigas pa 35 kapiķiem , un benžulis pa septiņiem kapiķiem ) :D

plesigais, 19.janvāris 2015, 01:14


Dēļ bezmaksas medicīnas un tml. arī PSRS aizgāja pa burbuli. Savā laikā arī briti mēģināja ieviest bezmaksas medicīnu, bet reāli apdirsās, knapi no bankrota izspruka.
19.janvāris 2015, 17:55 | links
 
Patiesībā otrais pasaules karš nebeidzās 1945.g.Tas tikai beidzās hitleram un tiem nedaudzajiem līdzgaitniekiem kurus pakāra.Krievijas karaspēks ir izstumts no Eiropas,tagad Eiropu ir okupējusi USA ieskaitot arī LATVIJU.Ukraina tagad ir tā vieta kur atdzimst 3.reihs.Tur karš ir neizbēgams,kamēr valdīs blīkšķu bannijs un viņam līdzīgi personāži.Dievs dod LATVIJAI saprātu tajā jezgā neiesaistīties,bet mēs jau savā valstī neesam noteicēji,kā usa teiks,tā arī mūsu vara darīs.DIEVS SVĒTī LATVIJU velns parauj visus pārējos.

murgs, 19.janvāris 2015, 08:42


Labāk jau teiksim, lai velns parauj tos sliktos, jo starp pārējiem arī ir labi cilvēki. Tu tak tam varētu piekrist?
Man jau labāk zem USA patīk nekā zem RU. Vismaz kā pie cilvēkiem. Protams, ka par visu aŗī ir attiecīgi jāmaksā.
19.janvāris 2015, 17:53 | links
 
Patiesībā otrais pasaules karš nebeidzās 1945.g.Tas tikai beidzās hitleram un tiem nedaudzajiem līdzgaitniekiem kurus pakāra.Krievijas karaspēks ir izstumts no Eiropas,tagad Eiropu ir okupējusi USA ieskaitot arī LATVIJU.Ukraina tagad ir tā vieta kur atdzimst 3.reihs.Tur karš ir neizbēgams,kamēr valdīs blīkšķu bannijs un viņam līdzīgi personāži.Dievs dod LATVIJAI saprātu tajā jezgā neiesaistīties,bet mēs jau savā valstī neesam noteicēji,kā usa teiks,tā arī mūsu vara darīs.DIEVS SVĒTī LATVIJU velns parauj visus pārējos.
19.janvāris 2015, 08:42 | links
 
19.janvāris 2015, 08:14 | links
 
Mans ir bezspēcīgs ko vairāk argumentēt :/.. Saka, ka nēesot izgudrota laika mašīna.. Dikti šaubos, jo Plēsīgais nevar izkāpt vēl no tās.. :))
19.janvāris 2015, 01:31 | links
 
Tāda vien sajūta, ka gribi dikti parunāt un vēl opozīcijā, jo parasti tu čīksti un uzskaiti vainīgos un redz tagad norunāji pretrunā.. :)) labi, amen..

UN kapec ne ? šaja nodaļa visi čikst ! par komunistiem , par krieviem , par to ka ' tas tur ' doma savadak , pat TU čiksti ka te raksta visadas muļķibas pensiķis plesigais !

un tik un ta mana laika zale bija zaļaka , debesis zilakas un zivtiņu vairak ( plus bezmaksas medicina , cigas pa 35 kapiķiem , un benžulis pa septiņiem kapiķiem ) :D
19.janvāris 2015, 01:14 | links
 
es ari varu lamat SULLAS kg par to ka 20 gadus atpakaļ Salaca žmiedza lašu matites kopa ar RAIHA kg

plesigais, 19.janvāris 2015, 00:19

vari lamāt bet tas būs visai muļķīgi, jo nebūs taisnība:
20 gadus atpakaļ kopā ar raihu nekur nebiju un neko nežmiedzu. raihu pirmo reiz satiku copē pie Gaujas 17 gadus atpakaļ. Kā arī Salaca nav mana upe, tur vispār neko nežmiedzu :)

Tātad tomēr onka kož ja patīk fantazēt, koa? ;)

Sulla, 19.janvāris 2015, 00:37


Ne nekož un ari fantazet nevisai patik , prosta palasot sadaļu ; lašveidigo špiningošanas sape :
paris lapas atpakaļ bija rulitis ar bildem , kur ari man paris cilveciņi ir pazistami no sargatajam naktim !
nu un zinot Jusu atbalstu msr RAIHAM saku šaubities par Jusu godigumu .
ja esmu kļudijies - esiet tik laipns un atvainojiet , pieņemiet to ka neizdevušos piemeru :)
19.janvāris 2015, 01:00 | links
 
Tavi vārdi: "..varētu lamāties.. bet ko tas mainīs!?.. vajag macities no pagatnes kļudam - nevis meklet kas vainigs.."
Tāda vien sajūta, ka gribi dikti parunāt un vēl opozīcijā, jo parasti tu čīksti un uzskaiti vainīgos un redz tagad norunāji pretrunā.. :)) labi, amen..
19.janvāris 2015, 00:39 | links
 
es ari varu lamat SULLAS kg par to ka 20 gadus atpakaļ Salaca žmiedza lašu matites kopa ar RAIHA kg

plesigais, 19.janvāris 2015, 00:19


vari lamāt bet tas būs visai muļķīgi, jo nebūs taisnība:
20 gadus atpakaļ kopā ar raihu nekur nebiju un neko nežmiedzu. raihu pirmo reiz satiku copē pie Gaujas 17 gadus atpakaļ. Kā arī Salaca nav mana upe, tur vispār neko nežmiedzu :)

Tātad tomēr onka kož ja patīk fantazēt, koa? ;)
19.janvāris 2015, 00:37 | links
 
Plēsīgais- man šķiet, ka tev ir personības dubultošanās!:)))

mjuniors, 19.janvāris 2015, 00:23


KAPEC ? tapec ka no krievu armijas atnacu un sapratu ka krievu tauta ir tadi paši cilveciņi ka mes , bet man tomer Latvija ir tuvaka !
19.janvāris 2015, 00:31 | links
 
Plēsīgais- man šķiet, ka tev ir personības dubultošanās!:)))
19.janvāris 2015, 00:23 | links
 
Plēsīgais -nespīd Ja mēs būtu karojuši kā Somi -mēs būtu brīvi Pašlaik esam dižvaru paspārnē Un to varu kura manus radus nomērdēja sibīrijā negribu /nekas jau krievijā nav mainījies/ Tāpēc arī ir jācīnās lai mazbērni būtu brīvi nenozombēti Ar saviem uzskatiem kurus cenšos viņos iedvest ..Apskaties daunbasa karotāju purnus -ļumpeni un vatņiki

bums, 18.janvāris 2015, 23:54


Man ari ir ko parmest gan eiropai , gan krievijai ( runajot par seņčiem ) :)

bet ko tas mainis ?

es ari varu lamat SULLAS kg par to ka 20 gadus atpakaļ Salaca žmiedza lašu matites kopa ar RAIHA kg , un valdiba mani ka zemiti dzina uz turieni viņus dzenat , bet KO tas mainis ?

vajag macities no pagatnes kļudam - nevis meklet kas vainigs , pie ta kas notika turpat simts gadus atpakaļ ! un ka butu , ja butu savadak !
19.janvāris 2015, 00:19 | links
 
BUMS tur kur es biju - tagad čurkas audze magones un amišu zolliši apsarga ! tur palika vis mans zvods ( 11 jaunu jautru un dažadu tautibu puišu ) - stasta ka ar asinim slacita zeme vis labi aug ( joks )
19.janvāris 2015, 00:06 | links
 
plēsīgais unkuls kož atkal ja gvelž tādus murgus?
19.janvāris 2015, 00:01 | links
 
Es nekad neesmu bijis ar dzīvi apbižots un slims ar pesimismu Ja nevarēji tātad nebiji tik gudrs varbūt pat viltīgs Es arī savus stoķus nodevu Nu un kad vajadzēs pakaļ metīs -ņemiet Nebija lidz Ukrainai tādu vajadzību .Un lai lauku puikas pa štimmi kādu nenolaistu no kātiem- labāk tālāk no grēka To karotāju nemaz nevajag tik daudz -galvenais tehnika /Javlin/un prasme :)

bums, 18.janvāris 2015, 23:33


Aizmirsti - neviens neko pakaļ nemetis ! eiro jau sen ir pustišķa , skaista areja čaula ! ar tadu pašu likteni ka padomju savienibai - tikt sarautai gabalos !
18.janvāris 2015, 23:59 | links
 
Plēsīgais, ko tad ar to stroķi darīsi!? Ja nav karu, priekškam tev to vajag?:) Ja vēlies stroķi, iestājies medniekos.. Un oficiāli nokārto doķīšus un varēsi tvaiku nolaist :))

mjuniors, 18.janvāris 2015, 23:36

Var noprast ka Jums nav iznacis normalu stoķi pat rokas paturet , kur nu vel izšaut , nemaz nerunašu par trapišanu kadam ( cilvekam vai dzivniekam ) ! pameģiniet - iesaku , un pie reizes paskatieties ievainotjam (vai mirušajam ) acis !

varbut tad saksiet kautko apjegt !

plesigais, 18.janvāris 2015, 23:51

Esmu mednieks, normālais, saprārtīgais- dodos medības, nomedīju tik cik varu apēst! Nevis vēl pus pagastu pabarot.. Arsenāla, gludais, spicais..
18.janvāris 2015, 23:56 | links
 
Plēsīgais, ko tad ar to stroķi darīsi!? Ja nav karu, priekškam tev to vajag?:) Ja vēlies stroķi, iestājies medniekos.. Un oficiāli nokārto doķīšus un varēsi tvaiku nolaist :))

mjuniors, 18.janvāris 2015, 23:36

Var noprast ka Jums nav iznacis normalu stoķi pat rokas paturet , kur nu vel izšaut , nemaz nerunašu par trapišanu kadam ( cilvekam vai dzivniekam ) ! pameģiniet - iesaku , un pie reizes paskatieties ievainotjam (vai mirušajam ) acis !

varbut tad saksiet kautko apjegt !

plesigais, 18.janvāris 2015, 23:51

Tu Kandagarā biji ?
18.janvāris 2015, 23:56 | links
 
Plēsīgais -nespīd Ja mēs būtu karojuši kā Somi -mēs būtu brīvi Pašlaik esam dižvaru paspārnē Un to varu kura manus radus nomērdēja sibīrijā negribu /nekas jau krievijā nav mainījies/ Tāpēc arī ir jācīnās lai mazbērni būtu brīvi nenozombēti Ar saviem uzskatiem kurus cenšos viņos iedvest ..Apskaties daunbasa karotāju purnus -ļumpeni un vatņiki
18.janvāris 2015, 23:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager