Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
kas nu tur sakarigs- nosauca trīs masonu un četru židu vārdus:)
18.janvāris 2015, 12:00 | links
 
kas nu tur sakarigs- nosauca trīs masonu un četru židu vārdus:)
18.janvāris 2015, 12:00 | links
 
Morgen!
Usi, ūdeņraža atoms Bora teorijā tiek izmantots kā planetārā atoma modelis.Ūdeņraža atoma spektrālo līniju kopu spektra redzamajā daļā sauc par Balmera sēriju.Ultravioleto staru sērijai m=1,n=2,3,4... sauc par Ridberga konsstanti.Elektronu kustība atomā nepakļaujas klasiskās fizikas likumiem,katrs elektrons var riņķot pa stacionārām orbītām un tā impulsa momenta vērtības ir diskrētas un salīdzināmas ar Planka konstantes vērtību...:)

Tonis, 18.janvāris 2015, 10:40

Nu re,beidzot Tonis pasaka kaut ko sakarīgu:) A to tikai masonu sazvērestības un žīdu kundzība:)
18.janvāris 2015, 11:41 | links
 
Atvainojos,tas bij Alkanam adresēts...:)
18.janvāris 2015, 10:41 | links
 
Morgen!
Usi, ūdeņraža atoms Bora teorijā tiek izmantots kā planetārā atoma modelis.Ūdeņraža atoma spektrālo līniju kopu spektra redzamajā daļā sauc par Balmera sēriju.Ultravioleto staru sērijai m=1,n=2,3,4... sauc par Ridberga konsstanti.Elektronu kustība atomā nepakļaujas klasiskās fizikas likumiem,katrs elektrons var riņķot pa stacionārām orbītām un tā impulsa momenta vērtības ir diskrētas un salīdzināmas ar Planka konstantes vērtību...:)
18.janvāris 2015, 10:40 | links
 
Mani vairs politika neinteresē ..... notika kaut kāds lūzums molekulārā līmenī ...

Bralitis, 17.janvāris 2015, 23:36

Tāpēc ka rublis nokrita un pensijai vērtība samazinājās?:)
18.janvāris 2015, 00:42 | links
 
Mani vairs politika neinteresē ..... notika kaut kāds lūzums molekulārā līmenī ...

Bralitis, 17.janvāris 2015, 23:36

Nu pēc mirtina monologa ir grūti nesadalīties molekulāri:)
18.janvāris 2015, 00:18 | links
 
Mani vairs politika neinteresē ..... notika kaut kāds lūzums molekulārā līmenī ...
17.janvāris 2015, 23:36 | links
 
Raihs, kam tev tā ūdeņraža atoma spektra emisja nepieciešama sestdienas vakarā. Vēl visiem izstāsti Balmera līnijas, lai ir iemesls no kreņķiem kost.
17.janvāris 2015, 23:25 | links
 
jāgaida brālītis, tas rubī fišku dajebkurā jautājumā:)
17.janvāris 2015, 22:37 | links
 
Tu gribi, lai dvieļagalvas kādu AES uzrauj gaisā?
17.janvāris 2015, 22:36 | links
 
Pohas salāpītas-varam sākt. Varbūt sestdienams vakaram kaut ko vienkāršu un saprotamu? Nu,kaut vai par enerģijas absorbciju un emisiju atomos
17.janvāris 2015, 22:26 | links
 
Speciāli Brālītim.

Kādēļ dvieļagalvas nav galvenie ienaidnieki.

Dvieļagalvas karo pret, viņuprāt, netaisnīgu izturēšanos pret ticības brāļiem un vēršanos pret viņu svētumiem. Tātad, gluži teorētiski, ja mēs pārstātu viņus bakstīt, viņi pārstātu smirdēt. Man domāt nekādas Čarlī jepdo traģēdijas nebūtu, ja ti skribenti paši neuzprasītos. Stādies priekšā, ka pēkšņi Rīgā tiek noslepkavoti 10 randomā izvēlēti ļaudis un to ņezah... izdara dvieļi. Radikālie islāmisti šobrīd, galvenokārt, močī izraēļa bērnus un jeņķus, bet nevis prieka pēc, bet atriebjoties par pāridarījumiem. Pārējie tikai gadās pa rokai.

Un nekad, nekur, nevienam neienāks prātā, ka pēkšņi Islāma valsts paziņos, ka viņi divās dienās var aiziet līdz Kijevai, Rīgai, Varšavai vai kur citur. Viņi nepretendē ne uz tavu zemi, ne uz tavu ticības, domas, vārda un citādām brīvībām. Viņiem ir vienalga, kā mēs te gejropā dzīvojam, vai ievērojam kādus ticības priekšrakstus vai nopidarizējamies līdz izmiršanai. Ja tu dvieli neaiztiksi, viņš tevi neaiztiks.

Savukārt tevis idealizētais huilo - lācis - kolorādis vai sauc to vates mētelīti kā gribi, ir gluži pretējs frukts. Jo tu mazāk viņu aiztiksi, jo viņš tev vairāk mauksies virsū, jo uzskatīs, ka tu mīz! Tas ir kā mans kaimiņš - deģenerāts. Nav nekad garantijas, ka viņš kārtējo reizi nebūs aizlējis mūli un nesāks maukties virsū. Atšķirībā no dvieļa, tev nekad nebūs garantijas, ka vates plašķis pēkšņi neieviesīs vēsturisko taisnīgumu atjaunojot impēriijas teritoriju. Noklusējot un atdodot Abreni, mēs cerējām atpirkties.... bet ar deģenerātu nav iespējams dīlot. Brīdī, kad būsi ko nodīlojis, viņš tev atņems visu, kas tev šķita godīgi nodīlots. Kamēr pārējā pasaule to nesapratīs, tikmēr miera no vatesjakas nebūs. Lācim ir jāizdauza purns un jāiedzen dziļi pazemē, vai vēl labāk jāsaplosa gabalos, citādi viņš nāks un drāzīs tevi, tavu kazu, zirgu, bites un visu pārējo un pateiks, ka to dari tu pats, jo eso zoofīlis. Bet viņš, labais, dzīvnieku atbrīvotājs, grib tos visus lopiņus aizstāvēt.

P.S. Visi krievi nav vienādi. Neticu, bet ceru, ka krievu tauta kādreiz saņemsies. Nekas cits neatliek.

mirtins, 16.janvāris 2015, 09:03
Īstenībā šamais arī taustās kaut kur pa visuma plašumiem-vēl pirms dažiem mēnešiem solījās mani DP sūdzēt par to,ka nosaucu krievus par nožēlojamu nāciju...

raihs, 17.janvāris 2015, 01:35


Mjaaa ... Mirtiņ .Izlasīju ,padomāju .Tev absolūta taisnība par lielo lāci . Jo nevienam pasaulē tomēr nesaprast krievu mentalitāti .Neviens nekad rietumos nav saskāries ar jēdzienu pārmest krievu gaumē ,tā ir, arī viņu politika ir veidota pēc zonas likumiem un pārmetienu principiem . To presē dēvē par neprognozētību :)) Par dvieļu galvām gan daļēji nepiekrītu .Man ir bijusi darīšana ar viņiem. Tie ir vēl melīgāki,liekulīgāki un fanātiskāki kā krievi. Ja krievs pēc klopes paliek mierīgs tad dv.galvas naidu glabā līdz kamēr nav ietriecis dunci mugurā un apmierinājis atriebības kāri. Tur ir tikai 2 varianti vai tu viņu - vai viņš tevi. Tiem čurbāniem ar kuriem man ir bijusi saskarsme ir tikai viena rieva smadzenēs - naids. esmu militārajā pagātnē ar viņiem saskāries - konkrēti ar afgāņu,čečenu karavīriem kuri bij man pretējā pusē. Apbrīnojami fanātiski karavīri ,mums bij bailes (iekšējas) no viņu pārliecības un fanātisma .Ir skaidrs viens vēsturiski - ka cīņa pret idejas pārņemtu cilvēku ir lemta zaudējumam. Krievi necīnās par ideju - viņiem patīk jaunā krievija ,viņiem patīk nauda,laba rietumu stila dzīve .Krievi varētu alkatības dēļ un nākotnes impērijas stratēģisku mērķu dēļ kādus sūdus pavārīt - bet ne globālus. Čurbāniem neko no tā nevajag - viņiem vajag iznīcināt neticīgos .Tā ir un tas ir bīstami.
17.janvāris 2015, 11:19 | links
 
Īstenībā šamais arī taustās kaut kur pa visuma plašumiem-vēl pirms dažiem mēnešiem solījās mani DP sūdzēt par to,ka nosaucu krievus par nožēlojamu nāciju...

17.janvāris 2015, 01:35 | citēt | nosūdzēt | links


Vait't šamējie nav vienreizēja nācija? Pasaulē tiešām otru tādu neatrast... Šamie,mākslīgi iepludinātie ,(Latvija) droši vien ar intelektu īpaši nespīdēja... staļinam ,cik atminos vispār šamie "ar intelektu" nepārāk imponēja... Ar pēctečiem mēs tiekamies ikdienā , un nav jābrīnās par "iznākumu". Bet jāpiebilst , ka krievu tautības inteliģence ir cita kaluma cilvēki, kā krievijā tā Latvijā.
17.janvāris 2015, 11:07 | links
 
Speciāli Brālītim.

Kādēļ dvieļagalvas nav galvenie ienaidnieki.

Dvieļagalvas karo pret, viņuprāt, netaisnīgu izturēšanos pret ticības brāļiem un vēršanos pret viņu svētumiem. Tātad, gluži teorētiski, ja mēs pārstātu viņus bakstīt, viņi pārstātu smirdēt. Man domāt nekādas Čarlī jepdo traģēdijas nebūtu, ja ti skribenti paši neuzprasītos. Stādies priekšā, ka pēkšņi Rīgā tiek noslepkavoti 10 randomā izvēlēti ļaudis un to ņezah... izdara dvieļi. Radikālie islāmisti šobrīd, galvenokārt, močī izraēļa bērnus un jeņķus, bet nevis prieka pēc, bet atriebjoties par pāridarījumiem. Pārējie tikai gadās pa rokai.

Un nekad, nekur, nevienam neienāks prātā, ka pēkšņi Islāma valsts paziņos, ka viņi divās dienās var aiziet līdz Kijevai, Rīgai, Varšavai vai kur citur. Viņi nepretendē ne uz tavu zemi, ne uz tavu ticības, domas, vārda un citādām brīvībām. Viņiem ir vienalga, kā mēs te gejropā dzīvojam, vai ievērojam kādus ticības priekšrakstus vai nopidarizējamies līdz izmiršanai. Ja tu dvieli neaiztiksi, viņš tevi neaiztiks.

Savukārt tevis idealizētais huilo - lācis - kolorādis vai sauc to vates mētelīti kā gribi, ir gluži pretējs frukts. Jo tu mazāk viņu aiztiksi, jo viņš tev vairāk mauksies virsū, jo uzskatīs, ka tu mīz! Tas ir kā mans kaimiņš - deģenerāts. Nav nekad garantijas, ka viņš kārtējo reizi nebūs aizlējis mūli un nesāks maukties virsū. Atšķirībā no dvieļa, tev nekad nebūs garantijas, ka vates plašķis pēkšņi neieviesīs vēsturisko taisnīgumu atjaunojot impēriijas teritoriju. Noklusējot un atdodot Abreni, mēs cerējām atpirkties.... bet ar deģenerātu nav iespējams dīlot. Brīdī, kad būsi ko nodīlojis, viņš tev atņems visu, kas tev šķita godīgi nodīlots. Kamēr pārējā pasaule to nesapratīs, tikmēr miera no vatesjakas nebūs. Lācim ir jāizdauza purns un jāiedzen dziļi pazemē, vai vēl labāk jāsaplosa gabalos, citādi viņš nāks un drāzīs tevi, tavu kazu, zirgu, bites un visu pārējo un pateiks, ka to dari tu pats, jo eso zoofīlis. Bet viņš, labais, dzīvnieku atbrīvotājs, grib tos visus lopiņus aizstāvēt.

P.S. Visi krievi nav vienādi. Neticu, bet ceru, ka krievu tauta kādreiz saņemsies. Nekas cits neatliek.

mirtins, 16.janvāris 2015, 09:03

Īstenībā šamais arī taustās kaut kur pa visuma plašumiem-vēl pirms dažiem mēnešiem solījās mani DP sūdzēt par to,ka nosaucu krievus par nožēlojamu nāciju...
17.janvāris 2015, 01:35 | links
 
Cik nu interesants, bet biedējoši reāls gan.. Amerikas ģenerāļa redzējums, pēc Ukrainas iespējams sekos Gruzija vai Baltijas valstis pēc Krimas scenārija.. Galvenais pamatojums arī tas, lai valstī ir ekonomiskā krīze, militārais budžets netiek samazināts.. Sīkāk:http://www.atlanticcouncil.org/blogs/natosource/russia-could-soon-run-multiple-ukraine-sized-operations-us-general
17.janvāris 2015, 00:51 | links
 
Tik grūta izvēle!?:D Ja gultā nēesi viens, būs kur iekost!?
17.janvāris 2015, 00:20 | links
 
nu tā - pusnakts, gulēt , jeb iekost?
17.janvāris 2015, 00:09 | links
 
pareizi, Usi! mans ar savējai dāvina makšķernieku ceļojumus! :D
17.janvāris 2015, 00:07 | links
 
Tad man vēl jāpagaida līdz tādai jubilejai!:DD.. Vieta Tev ar tāda atbilstoša, blakus lašupe utt.. Ka tik nav slēpti nodomi!:)) Reliģija tā noteikti nav...
17.janvāris 2015, 00:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager