Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
es sievai uz 15 gadu jubileju uzsaucu laivu, piekabi, motoru- bija kur aizņemties:)
17.janvāris 2015, 00:03 | links
 
opā, uzsauci sev Sarmītes veiktu virslūpas vaksāciju pa 5eur, ko:)
17.janvāris 2015, 00:00 | links
 
Raih- malacis, ja vari šādi atpūsties! :)) domāju, retais te tā var atļauties.. Ir uz ko tiekties!:))

mjuniors, 16.janvāris 2015, 23:32

Ir atbilstošs iemesls:) 10 gadu jubileja
16.janvāris 2015, 23:58 | links
 
Raih- malacis, ja vari šādi atpūsties! :)) domāju, retais te tā var atļauties.. Ir uz ko tiekties!:))
16.janvāris 2015, 23:32 | links
 
Par to 'civilizēto jevropu 'arī var padiskutēt...Tādiem
dienvidamerikas Inkiem un Actekiem tā mūspuses civilizācija nahren nebij vajadzīga...Šamie paši jutās gana civilizēti...:)
Toni,parādi man sodien kaut vienu Inku vai Acteku?
16.janvāris 2015, 23:23 | links
 
Vai tiešām visiem beigušies dzeramie!? :)))

mjuniors, 16.janvāris 2015, 23:14

Nēē,man Morgans arvien pa rokai,un starp citu,es pašreiz atrodos fantastiskā vietā -no sirds iesaku,ja ir atbilstošs gadījums
16.janvāris 2015, 23:18 | links
 
Āāā,ta jūs abi tie sātana pielūdzēji busiet?...:)

Tonis, 16.janvāris 2015, 22:57

MNē,vecos laikos lašus nārsta laikā trenkājām:)
Sātans otrajā vietā:)
16.janvāris 2015, 23:14 | links
 
Vai tiešām visiem beigušies dzeramie!? :)))
16.janvāris 2015, 23:14 | links
 
Āāā,ta jūs abi tie sātana pielūdzēji busiet?...:)
16.janvāris 2015, 22:57 | links
 
Bet pārāk sen neesam tikušies-kādi gadi 10 būs,ne?

raihs, 16.janvāris 2015, 22:50


varētu būt tā, laiks baig skrien, man bij bezmaz 6 gad pauze kad praktiski necopēju, dzīvojos pa UK, braukalēju turp šurp, vēl citas kaislības :)
16.janvāris 2015, 22:56 | links
 
Nē smieklīgākais jau ir tas ka 99% ticīgo, kaut vai kristiešu, nenieka nezin no savas reliģijas, kā tā radās un kā attīstījās un kādas tai saknes. Akli tic skatoties sava miesta mācītāja mutē un viss.

Sulla, 16.janvāris 2015, 22:46

+++ Prieks lasīt Tavus postus. Bet pārāk sen neesam tikušies-kādi gadi 10 būs,ne?
16.janvāris 2015, 22:50 | links
 
Jums vajadzēja paskatīties šodien PTP tur pat Ždanoka bija atrāpojusi tādā izskatā kā no bomžu ūķa izlīdusi nevis eiropas deputāte, kā lielākā daļa nodirsa eiropu ka maz nelikās.

Malikis2011, 16.janvāris 2015, 22:44

Pēz Ždanokas virzītajiem likumiem par krievu valodas statusu ES.. Pēc tādām darbībām.. Pāraaug vēlme vispār nerunāt ne arvienu Krieviski..
16.janvāris 2015, 22:48 | links
 
Labvakar visiem ! ta mums šodien tema reliģija cik noprotams :) nu bez litra , nekadas skaidribas ! :)

Puslitrs ar dzimteniti atverts (sori BEBRS driz ķeršos klat Tev noliktajiem krajumiem ) a un ka izstens patriots lietoju tikai Latvija ražotu mantu ( fu - visadas tur metehas , morgan , un tekilas ) ;)
ATBALSTAM VIETEJOS RAžOTAJUS :)

EDIJSK ka cilvekam kas saistits ar reliģiju - jautajums - ka tad ir , ka pareizi cilveks radies uz zemes (runa par bibeles variantu un pilnigi nopietni )
sakums skaidrs - Adams +Ieva = berni , un talak ? vai tiešam mes visi esam ASINSGREKA upuri ?
16.janvāris 2015, 22:47 | links
 
Labākā ticība bija Senlatviešiem , tikai nesen katoļi atdzina ka daba ir jāsaudzē, bet mūsu seņči sen to zināja.
16.janvāris 2015, 22:46 | links
 
Nē smieklīgākais jau ir tas ka 99% ticīgo, kaut vai kristiešu, nenieka nezin no savas reliģijas, kā tā radās un kā attīstījās un kādas tai saknes. Akli tic skatoties sava miesta mācītāja mutē un viss.
16.janvāris 2015, 22:46 | links
 
Jums vajadzēja paskatīties šodien PTP tur pat Ždanoka bija atrāpojusi tādā izskatā kā no bomžu ūķa izlīdusi nevis eiropas deputāte, kā lielākā daļa nodirsa eiropu ka maz nelikās.
16.janvāris 2015, 22:44 | links
 
Par to 'civilizēto jevropu 'arī var padiskutēt...Tādiem
dienvidamerikas Inkiem un Actekiem tā mūspuses civilizācija nahren nebij vajadzīga...Šamie paši jutās gana civilizēti...:)
16.janvāris 2015, 22:44 | links
 
Mans grib tik iesmiet [ar pareizāko un labāko, kā man tas sanāk cita lieta.. Vienkārši mēs te esam mazliet par tālu aizgājuši.. :)) Jo šim stāstam (reliģijai) ir bezgalīgais stāsts un mūžs.. Un, ja kāds nepieņem vienu vai otro pusi uzņemam mierigāk, citādi paliksim par marionetēm.. Vienā vai otrā pusē.. Lai reliģija, misticisms paliek personīga lieta.. Vispār tā ir zinātne un darbs ar sevi.. Un, lai tā paliek.. Un, ja vēl kādam palīdz tikai apsveicami neko tur nosodošu nesaskatu, kamēr nesāk aizskart citus..
16.janvāris 2015, 22:42 | links
 
mjunior, nu redzi, arī civilizētā Eiropa saprot, kas tā par valsti, un nebūs tur ne viegli, ne ātri, ne lēti risinājumi, un varbūt tieši tāpēc pat nebūs, jo ne mazāk svarīgi saglabāt arī šādu nedaudz šizofrēnisku, bet nedaudz attālu buferzonu:)
16.janvāris 2015, 22:37 | links
 
Tur pat ticība nav vienkāršā kristietība utt, bet pareizticīgie! :))

mjuniors, 16.janvāris 2015, 22:26


kur radās pareizticība? Bizantijā. Kas bija Bizantija? Austrumromas impērija ar varas un reliģisko centru Konstantinopolē, kur vēl šobaltdien sēž viņu galvenais pops, tas ir nu Stambulā ;)
16.janvāris 2015, 22:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager