Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vasals Apelsīns. ;)
Tev ko, darīt nav ko? Brauc uz copi! :)
8.novembris 2017, 22:33 | links
 
Hm cik vienkarši , atkal kads parakajies nenozimigajos čekas maisiņos ;)

Jocigi ne ;) ! Krievi taču nebija tadi muļķi ka atstaja tur ko vertigu ?
8.novembris 2017, 22:28 | links
 
[Apvainojies ja ? Nu atvaino , negribeju nevienam pari nodarit :( !


plesigais, 8.novembris 2017, 18:01


Nepavisam ne, mans jaukais Plēsīgais!
Es tikai mēģinu, piesaucot pārdabiskas būtnes un kopējus Ventspils paziņas, vest tevi pie veselā saprāta. Es mēģinu pateikt, ka alkohols (sevišķi ļerga) neveicina tevī Domu Gigantu.
Lūdzams, labāk gatavojies pavasara zemes darbiem un varbūt tiešām vēdzelēs, jo savādāk man atkal Kuldīdznieki un Ventspilnieki atkal palūgs tev uzrakstīt - NEAPKAUNO KURZEMI!

apelsins, 8.novembris 2017, 18:14[/quote]

Nu nezin nezin ;) tiko ar diviem kurzemniekiem sedej pie upes ;) ! Nevienam nekadu pretenziju nebija ;) ! Plusa divi kurzemnieki vilka butes vedzeļu vieta un ari nesatraukajas ! ;)
Kapec Tev vienam es daru kaunu ?

P/s un ja godigi _ es ir čangals _ un pat pie labakas gribas kurzemei kaunu nevaru padarit !
8.novembris 2017, 22:18 | links
 
Tas ir tik vienkārši, nospied LIELO SARKANO POGU uz aparāta un viss beigsies. Bet tu tikai tiri piri shmiri.. Tas ir shausmīgi apnicīgi un neiedomājami garlaicīgi..
Paskaties pats - Raihs vairāk vispār nelieto!!
Dievsmansliecinieks!

apelsins, 8.novembris 2017, 17:09


Raihs! Un nelieto ?!
8.novembris 2017, 21:15 | links
 
Redz kā broļukas par tekstiem nekomplekso. Tāda estētika, ka Ričijs ar Tarantino sāk nervozēt.
https://www.youtube.com/watch?v=vWBXepjbaWU&t=279s
8.novembris 2017, 20:10 | links
 
Skatos LTV1 interviju ar vējoni. Sajūtas- kā kaut ko TĀDU var ievēlēt par valsts prezidentu!? Par PREZIDENTU,ibio! Viņš nav pelnījis pat traktoru stūrēt!

raihs, 7.novembris 2017, 21:30


Guntis parādija, ka par prezidentu var būt slims cilvēks. Vaira parādija, ka par prezidentu var būt sieviete. Valdis parādija, ka par prezidentu var būt jebkurš. Andris parādija, la Latvija var iztikt bez prezidenta. Raimis vēl taustās.....
8.novembris 2017, 19:40 | links
 
Plēsīgais!? Es ticu, ka vari nokāpt no...
Plēsīgais??
8.novembris 2017, 19:19 | links
 
Podiņ nevāri! Nez,ko par to visu teiktu speciālists?Lai, gan nekas arhisarežģīts tur nevarētu būt. Problēmu aktualizē neierobežota publicitāte, bet lai nu...
Krieviem ir laba literatūra, laba mūzika, neslikts kino un brīnišķīga nenormatīvā leksika.
Krievijas valsts politiskā vara ir ļaunums un vienīgais reālais apdraudējums man personīgi, manai tautai un manai valstij.
Vienīgais reālais spēks pasaulē, kas spēj neitralizēt Krievijas politisko varu ir ASV politiskā vara.
8.novembris 2017, 18:27 | links
 
[Apvainojies ja ? Nu atvaino , negribeju nevienam pari nodarit :( !


plesigais, 8.novembris 2017, 18:01[/quote]

Nepavisam ne, mans jaukais Plēsīgais!
Es tikai mēģinu, piesaucot pārdabiskas būtnes un kopējus Ventspils paziņas, vest tevi pie veselā saprāta. Es mēģinu pateikt, ka alkohols (sevišķi ļerga) neveicina tevī Domu Gigantu.
Lūdzams, labāk gatavojies pavasara zemes darbiem un varbūt tiešām vēdzelēs, jo savādāk man atkal Kuldīdznieki un Ventspilnieki atkal palūgs tev uzrakstīt - NEAPKAUNO KURZEMI!
8.novembris 2017, 18:14 | links
 
Nu ta ka Tu nemeģini mani parliecinat , bet parej uz apgalvojumiem _ ka tas vis ir apnicigi un garlaicigi _ pieņemu ( tikai pieņemu _ neapvainojies ) ka tomer esi savai valstij nevajadzigs bezsmadzeņu nodokļu maksatajs un bezatbildigs balsotajs ! Tas ir _ pohu_ists ! ;) Vienaldzigais !

redz, tu mēģini būt gudrs un dikti erudīts. Bet tev lāgā (galīgi) nesanāk.

Kurzemnieki, cienīsim viens otru un ņemsim vērā, ka katra mūsu pateiktā muļķība izķēmo mūs kā Kurzemniekus citu acīs!!
Pacenšamies, ja!

apelsins, 8.novembris 2017, 17:49


Apvainojies ja ? Nu atvaino , negribeju nevienam pari nodarit :( !

Redzi es nemeģinu izlikties , bet esmu tas kas esmu un redzu to ko redzu ! Un ja nevaru samierinaties ar to kas notiek Latvija _ tad ta ari pasaku
8.novembris 2017, 18:01 | links
 
Nu ta ka Tu nemeģini mani parliecinat , bet parej uz apgalvojumiem _ ka tas vis ir apnicigi un garlaicigi _ pieņemu ( tikai pieņemu _ neapvainojies ) ka tomer esi savai valstij nevajadzigs bezsmadzeņu nodokļu maksatajs un bezatbildigs balsotajs ! Tas ir _ pohu_ists ! ;) Vienaldzigais !

redz, tu mēģini būt gudrs un dikti erudīts. Bet tev lāgā (galīgi) nesanāk.

Kurzemnieki, cienīsim viens otru un ņemsim vērā, ka katra mūsu pateiktā muļķība izķēmo mūs kā Kurzemniekus citu acīs!!
Pacenšamies, ja!
8.novembris 2017, 17:49 | links
 
Tas ir tik vienkārši, nospied LIELO SARKANO POGU uz aparāta un viss beigsies. Bet tu tikai tiri piri shmiri.. Tas ir shausmīgi apnicīgi un neiedomājami garlaicīgi..
Paskaties pats - Raihs vairāk vispār nelieto!!
Dievsmansliecinieks!

apelsins, 8.novembris 2017, 17:09


Nu ta ka Tu nemeģini mani parliecinat , bet parej uz apgalvojumiem _ ka tas vis ir apnicigi un garlaicigi _ pieņemu ( tikai pieņemu _ neapvainojies ) ka tomer esi savai valstij nevajadzigs bezsmadzeņu nodokļu maksatajs un bezatbildigs balsotajs ! Tas ir _ pohu_ists ! ;) Vienaldzigais !

Labi ;) vedzeles sauc ;) ! ! !
8.novembris 2017, 17:36 | links
 
Tas ir tik vienkārši, nospied LIELO SARKANO POGU uz aparāta un viss beigsies. Bet tu tikai tiri piri shmiri.. Tas ir shausmīgi apnicīgi un neiedomājami garlaicīgi..
Paskaties pats - Raihs vairāk vispār nelieto!!
Dievsmansliecinieks!
8.novembris 2017, 17:09 | links
 
Es mēģināju, Dievs mans liecinieks!

apelsins, 8.novembris 2017, 16:51


Un viss ?
Es meģinaju ! Be be be !

NEMEĢINI , bet parliecini ! Parliecini ka krievs tulit iebruks Latvija ! Parliecini ka nepastav korupcija ! Parliecini ka valsti stradajošie saņem adekvatu atalgojumu ES cenam ! Parliecini ka Tu savai valstij esi vajadzigs ka cilveks , nevis bezsmadzeņu nodokļu maksatajs vai tups bezpersonisks veletajs ! ;)
8.novembris 2017, 17:04 | links
 
Hm karteja bzding stunda ;) !

Varbut ir verts atcereties tos saucamos Merfija likumus !
Palasiet kadreiz brivaja laika ;) !

plesigais, 8.novembris 2017, 16:17

Plēsīgais, nuo ko tu atkal gribēt pasacīt?

apelsins, 8.novembris 2017, 16:34


Ieraksti mekletaja Merfija likumi un palasi ;) !

Busi parsteigst cik taisnibas ;) !

Ha , _ viens mułķis spej savarit tik daudz meslu _ ka simts gudrie nespej satirit !
Laikam par mani teikts !

P/s upe vedzelei cope sakas _ sori , bet ta ir gudraks ( vismaz pieklajigaks ) pretinieks ! ;)
8.novembris 2017, 16:56 | links
 
Es mēģināju, Dievs mans liecinieks!
8.novembris 2017, 16:51 | links
 
Plēsīgais, - Nodzertas nelaimes ! (tavs citāts laikam par sevi)..
Tev vajag aizšaut tālāk prom no aparāta, kaut vai ārpus Kuldīgas rajona vai vēl labāk ārpus LR un viss tavā smadzenē, iespējams, nostāsies savā vietā!!
Savādāk drum drum, brum brum. Es nikā johaid nesaprast ko tu i pateikt gribās
Tu ir normāls Vecozēns. Tā saka mūsu kopējais paziņa Adrenalīna kungs!

apelsins, 8.novembris 2017, 16:02


Apelsins :) ! Varbut ! ;)
Varbut vajag atņemt datoru , nocirst pirkstiņus , uzsedinat uz elektrokresla un pacepinat ! Varbut !
Tikai man ir pretigi ka visi bļauj par zagliem valdiba ( tautas kalpi _ ha ) , visi šausminas par korupciju , čikst par krieviem un arabiem , vaimana , vaimana , vaimana !
Bet paši neko nedara _ e , ne mana cuka _ ne mana druva !
Bet ja kads uzdrošinas piedavat _ ludzu , uz priekšu , atistamies , uzņemamies atbildibu par valsti notiekošo_ _ _ kautvai ar primaro _ ejam balsot atbildigi ! Ar pilnu vardu un uzvardu ! Atbildam par sekam ! Un uzdrošinamies prasit atbildibu !
Tad lielajiem błavejiem čuriņš kamola un biksiņas pilnas ! ;)
Neko vairak par lamašanos no savam tupajam smadzenitem izspiest nevar !
8.novembris 2017, 16:49 | links
 
Hm karteja bzding stunda ;) !

Varbut ir verts atcereties tos saucamos Merfija likumus !
Palasiet kadreiz brivaja laika ;) !

plesigais, 8.novembris 2017, 16:17


Plēsīgais, nuo ko tu atkal gribēt pasacīt?
8.novembris 2017, 16:34 | links
 
Hm karteja bzding stunda ;) !

Varbut ir verts atcereties tos saucamos Merfija likumus !
Palasiet kadreiz brivaja laika ;) !

plesigais, 8.novembris 2017, 16:17


Kā gan man šo balto dienu
Veseligi pavadīt.
Eju tur kur laime mīt
Šķūnītī - kandžu dzit
8.novembris 2017, 16:34 | links
 
Ramex ;) tad jau vajadzetu atcereties ari ka padomijas likvidešana liels pirksts ir ari ASV !
ASV kas taja bridi atrada kopejo valodu ar ES _ itka lai cinitos pret kopejo naidnieku !
Banali bet _ tas vis bija lai ASV iekarotu jaunu tirgus placi !
Iekaroja _ bet kapitals pie iekarota neapstajas , un runajot Uldena vardiem _ eiro savieniba_ lai neļautu ASV ienakt ES ar saviem vistas stilbiņiem !
Man liek domat ka ASV paradijies jauns pretinieks ( kaut bijušais sabiedrotajs ) !
Zaļais koridors , CO2 izmeši , arabu invazija un tam lidzigas likstas ir tikai ziediņi , ar iespejamajiem notikumiem nakotne !
Nu tas manas ( ļergas iespaida ) tapušas domas ;) !
8.novembris 2017, 16:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager