Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kāds labi uzvedās un viņam atdeva datoru?
7.novembris 2017, 20:58 | links
 
Nu ja tetim garso kandzha, tad ta diemzel ir.

Es jau cereju, ka abi vatniki apdomasies. Bet nee. ;)

Luters pat citos topikos meginaja provoceet. :)
7.novembris 2017, 17:58 | links
 
Teti , teti _ kas ir alga ?

Iztikas minimums , deliņ ! Tiem kas nemak zagt !
7.novembris 2017, 17:46 | links
 
Veel, pat nemaz neverot rakstu, izlasot sadu virsrakstu uzreiz skaidrs, ka zurnalists tik veelas pardot savu rakstu un vairak neka sakariga taja raksta nav. Kaut kas lidzigs ka reklamas mirgojosiem liegiem.. Tu vinneji miljonu nospied mani, lai sanemtu.
Tad vel, virsraksts jau pasa sakuma melo kas ir tauta? Kada veida tad deputatiem veidojas ta alga? Tas ir tikai prieks mulkjiem, kas pavelkas uz jebko pec principa - es ir labs un pareizs, bet citi zaglji un melji.
7.novembris 2017, 01:55 | links
 
Veel, pat nemaz neverot rakstu, izlasot sadu virsrakstu uzreiz skaidrs, ka zurnalists tik veelas pardot savu rakstu un vairak neka sakariga taja raksta nav. Kaut kas lidzigs ka reklamas mirgojosiem liegiem.. Tu vinneji miljonu nospied mani, lai sanemtu.
Tad vel, virsraksts jau pasa sakuma melo kas ir tauta? Kada veida tad deputatiem veidojas ta alga? Tas ir tikai prieks mulkjiem, kas pavelkas uz jebko pec principa - es ir labs un pareizs, bet citi zaglji un melji.
7.novembris 2017, 01:55 | links
 
Mans jau sen ne lasa iekopetas saites, ne skatos tos video. Jo, ja liec rakstu vai video izsaki savu viedokli, ko doma par to. Lai es pirms veru vala saprastu tavu domu gaienu. Citadi sanak tiesi ta, ka krutais Usis uzdrukaja.
7.novembris 2017, 01:41 | links
 
Recedivist, kas tajā Lemberga partijas, starp citu, koalicijas sastāvā esošas, ruporā var būt aktuāls rakstīts?
Netaisos lasīt, tāpat kārtējā čīkstēšana lauķu balsu zvejošanai, kuri nesajēdz no kurienes tai propogandai kājas aug.
6.novembris 2017, 22:29 | links
 
Kamēr latentais vatinieks te atkal neta drazu popularizē, lai mēs nedomātu par aktuālo:
http://tautaruna.nra.lv/nebusanas/227701-tauta-nikna-latvija-valda-haoss-tikmer-deputati-sev-piemet-pie-algas/
6.novembris 2017, 21:13 | links
 
6.novembris 2017, 20:25 | links
 
Vietējiem suņiem ,, jāpamet kāds kauls,, :
http://m.la.lv/mes-jautajam/
5.novembris 2017, 07:37 | links
 
Kur lielie smiekli palikusi? Vau vau..
4.novembris 2017, 00:51 | links
 
mjuniors [04.11.17]: Vau vau.. Norejas vietejais krancis asti pacelis gaisa. Labs darbins, tagad varu likties uz auss.
Tad beidz riet un guli.
4.novembris 2017, 00:45 | links
 
Vau vau.. Norejas vietejais krancis asti pacelis gaisa. Labs darbins, tagad varu likties uz auss.
4.novembris 2017, 00:43 | links
 
Lasu zinjas.. Skraida pliks ar cilpu kakla, uz pieres uzrakstits mulkis. Pirma doma, ka musu slaveniba no musu foruma??!

mjuniors, 31.oktobris 2017, 17:52

Nē tas vatenis, slengotājs kā redzu joprojām tepat! :DDD
3.novembris 2017, 23:30 | links
 
Nav obligāts. Putlers nelamājās. Viņš jāj uz lāča un ir priekšzīmīgs nedzērājs. Bet viņš ir vates tīrradnis.

Bet ar tevidiemžēl ir vēl ļaunāk. :(

MartinsSi, 31.oktobris 2017, 18:28

Un to raksta urla/vatinieks , kas krieviski te slengo savā,, lokā,,!
Klauns, tu jau esi ākstu kārtā nonācis.
:DDD
3.novembris 2017, 23:28 | links
 
1.novembris 2017, 09:04 | links
 
Nav obligāts. Putlers nelamājās. Viņš jāj uz lāča un ir priekšzīmīgs nedzērājs. Bet viņš ir vates tīrradnis.

Bet ar tevidiemžēl ir vēl ļaunāk. :(
31.oktobris 2017, 18:28 | links
 
Hm , apredjeļis ja , jo ja nemaku lamaties krieviski , kas no manis par vati ;) !

Lamašanas krieviski _ vateņiem obligats pasakums ;) !
31.oktobris 2017, 18:21 | links
 
Cilvēks, kurš neprot lamāties un to mēģina darīt ir līdzīgs amatniekam, kurš ar bīdmēru cenšas iedzīt naglu. Nesanāk, un labi vien ir, ka nesanāk.
31.oktobris 2017, 17:55 | links
 
Lasu zinjas.. Skraida pliks ar cilpu kakla, uz pieres uzrakstits mulkis. Pirma doma, ka musu slaveniba no musu foruma??!
31.oktobris 2017, 17:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager