Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vēsturnieki tādi paši cilvēciņi vien ir,bet kas maksā ,tas pasūta mūziku..
9.janvāris 2015, 18:18 | links
 
Raihs laikam vēl "klocriņķus" pulē.

BrunoL, 9.janvāris 2015, 18:13


Lai pulē ko grib ja patīk. Gan jau atnāks, neuztraucies! :)
9.janvāris 2015, 18:16 | links
 
Raihs laikam vēl "klocriņķus" pulē.
9.janvāris 2015, 18:13 | links
 
Ne viss ir tā, kā vēstures grāmatās rakstīts....

Tonis, 9.janvāris 2015, 18:07


Kāds valstsvīrs reiz teicis. Neviens nav tā pārveidojis vēsturi kā to darījuši vēsturnieki.
9.janvāris 2015, 18:10 | links
 
fašims nāk no itālijas,par to nav runas,bet fašisti ,no demagoģijas

normund5, 9.janvāris 2015, 18:05


Tam es arī varētu piekrist.
9.janvāris 2015, 18:08 | links
 
Ne viss ir tā, kā vēstures grāmatās rakstīts....
9.janvāris 2015, 18:07 | links
 
fašims nāk no itālijas,par to nav runas,bet fašisti ,no demagoģijas
9.janvāris 2015, 18:05 | links
 
ja,tu nesaprati!viņi bija izdomājuši(fašisti),ka baltija-VERGI.arī slāvu valstis.vācieši,ka ienāca (fronte)deva šokolādi,smaržas,īsāk sakot parādā nepalika,galvenais tajā laikā paēst.(VĀCIETIS nebija FAŠISTS).

normund5, 9.janvāris 2015, 17:49


Vergi bija visi, kas nebija pieskaitāmi āriešiem. ebreji, čigāni, personas ar psihiskām novirzēm kā nepilnvērtīgi bija jāiznīcina.
Vācietis bija nacists, fašisti bija itāļi.
9.janvāris 2015, 17:57 | links
 
:)
9.janvāris 2015, 17:56 | links
 
ja,tu nesaprati!viņi bija izdomājuši(fašisti),ka baltija-VERGI.arī slāvu valstis.vācieši,ka ienāca (fronte)deva šokolādi,smaržas,īsāk sakot parādā nepalika,galvenais tajā laikā paēst.(VĀCIETIS nebija FAŠISTS).
9.janvāris 2015, 17:49 | links
 
prieks,ka uzvarēja"komunisti",tagad strādātu mēs raktuvēs...vergi.laizītu kājas fašistiem

normund5, 9.janvāris 2015, 17:23


Jā, pie komunistiem mums visiem bija zelta dzīve, visa kā bija papilnam, pakaļ meta! :)
Vācietis kad ienāca, konfiscēja lopus u.c un samaksāja ar reihsmarkām vai ko, ienāca krievs paņēma un viss. Tā veci ļaudis stāstīja.
9.janvāris 2015, 17:30 | links
 
prieks,ka uzvarēja"komunisti",tagad strādātu mēs raktuvēs...vergi.laizītu kājas fašistiem
9.janvāris 2015, 17:23 | links
 
Naf ko fantazēt,kā Raihs saka:-
Arbaiten,Arbaiten...:D

Tonis, 9.janvāris 2015, 12:09


Nicht ferštein!:(
Ich Bin ingliš :)
9.janvāris 2015, 17:15 | links
 
Pēc manā rīcībā esošas informācijas,vai TV vai presē vairs neatceros, bet kara beigās uz vienu kritušo vācu armijā bijuši 10 sarkano. Ir jau dzirdēti leģionāru stāsti par to, ka kādam ložmetējvīram širmis nobrucis pēc kaujas, kad pa īstam ieraudzījis cik sarkanos noguldījis uz mūžiem. Štrafņiku bataljons pa priekšu, no muguras poļitruks ar naganu. ZA roģinu, za Staļina. vienu rindu nopļauj, dzen nākošo ložmetējiem virsū.
Nu ja kādam ir cita info, nestrīdos.
9.janvāris 2015, 17:13 | links
 
raihs:
Tā laikam ir vienīgā lieta,par kuru krievus var apbrīnot un godināt-uzvara šajā karā. Protams,ar vājprātīgiem upuriem,bet toties uzvara. Nevis tā kā visa pārējā Eiropa-nocēla cepurītes,un lūdzu-nāciet-jūtieties kā mājās!

Nu tas domāju bez ASV un Britu palīdzības nebūtu,ja karš būtu uz vien gadu ievilcies tad Ādolfam noteikti jau slepenais ierocis būtu gatavs un no austrumiem jau krievu stipri žmiedza Japānis ko neitralizēja ASV....
Tas tā mans viedoklis....
9.janvāris 2015, 16:43 | links
 
Šnobeļa....,labi teikts...:D
9.janvāris 2015, 12:22 | links
 
38. gadā vācieši kā savu kandidātu Šnobeļa Miera prēmijai izvirzīja Ādolfu (Gebelsa gājiens). Nebūtu jau dabūjis, pirmkārt, konkurentos bija Mahatma Gandijs, otrkārt, balvu pasniedz nākamajā - 39. gadā, kad vācieši uzsāka otro lielo tautu klopi. Tāpēc Ādolfa kandidatūra tika diezgan fiksi atsaukta, galu galā fīreram neģeld zaudēt.
9.janvāris 2015, 12:19 | links
 
Par to es arī daudzkārt esmu šaubījies...:)
9.janvāris 2015, 12:19 | links
 
Krievijā biju pirms gadiem 6,7. pēc Uzvaras dienas kādu nedēļu. visi joprojām svin, dzied katjušu u.c. Visos pasākumos godina veterānus neattiecīgi no pasākuma mērķa. Viņi dzīvo pagātnē joprojām. Savu brendu viņiem nav. Investīcijas viņi sola. Mums te bija investors Krājbankā, Vēl divi LV pilsoņi Liepājas metalurgā, kuru valsts valodu neprot. Nu ko tad mums krāmēties ar viņiem, ja ķīnietis gatavs mūsu pienu pirkt? Degvielu no NOR atvedīs, ar gāzi švakāk, būs jākurina ar malku :)
Es bik piefantazēju uz beigām;)

Domaataajs, 9.janvāris 2015, 11:59

Nu par 2.pasules karu laikam esmu izlasījis un noskatījies visu,ko vien var redzēt. Kaut kā baigi mani interesēja tā lieta. Īpaši ādolfs un viņa spējas sakarināt batonus tik gudrai tautai kā vācieši. Bet nu tas tā...
Tā laikam ir vienīgā lieta,par kuru krievus var apbrīnot un godināt-uzvara šajā karā. Protams,ar vājprātīgiem upuriem,bet toties uzvara. Nevis tā kā visa pārējā Eiropa-nocēla cepurītes,un lūdzu-nāciet-jūtieties kā mājās!
Un tas,ka viņi vēl arvien to atceras un piemin,tas ir saprotams. Slikti vienīgi tas,ka viņi uzbāžas ar to savu uzvaru mums. Viņi nesaprot,ka mums tā uzvara deva diezgan apšaubāmu labumu. Grūti tagad spriest,kā būtu bijis labāk mums,un kā būtu bijis,ja ādolfs neiestrēgtu dubļos pie maskavas...
9.janvāris 2015, 12:15 | links
 
Naf ko fantazēt,kā Raihs saka:-
Arbaiten,Arbaiten...:D
9.janvāris 2015, 12:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager