Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Krievijā biju pirms gadiem 6,7. pēc Uzvaras dienas kādu nedēļu. visi joprojām svin, dzied katjušu u.c. Visos pasākumos godina veterānus neattiecīgi no pasākuma mērķa. Viņi dzīvo pagātnē joprojām. Savu brendu viņiem nav. Investīcijas viņi sola. Mums te bija investors Krājbankā, Vēl divi LV pilsoņi Liepājas metalurgā, kuru valsts valodu neprot. Nu ko tad mums krāmēties ar viņiem, ja ķīnietis gatavs mūsu pienu pirkt? Degvielu no NOR atvedīs, ar gāzi švakāk, būs jākurina ar malku :)
Es bik piefantazēju uz beigām;)
9.janvāris 2015, 11:59 | links
 
a ko Tu vecam komuņakam padarisi - :)
8.janvāris 2015, 23:10 | links
 
vou - vou -vou ! nu diskusija pilna spara !

ceru ka ar pistikiem un dubultenem , nestasieties viens otram preti !

plesigais, 8.janvāris 2015, 22:33

Ko?Bez vakara strostes nevari abrā ielīst.Nekas,fuksīt,Raihs nokārtos!
8.janvāris 2015, 22:42 | links
 
vou - vou -vou ! nu diskusija pilna spara !

ceru ka ar pistikiem un dubultenem , nestasieties viens otram preti !
8.janvāris 2015, 22:33 | links
 
Man arī prispičilo!
8.janvāris 2015, 22:28 | links
 
Nu gan 'gudri' nodirsu...:)
8.janvāris 2015, 22:25 | links
 
Mums jau tā pierasts,kas maksā ,tas pasūta mūziku...Bet ilgtermiņā tikai saprotam ,ka samaksāts tik par to pirmo valsi,bet pēčāk jādanco pašiem...Bet paši ta vairs dancot neprotam un nevaram...
Un tad jādanco pēc citu stabules...
Skaidra lieta ,ka ar tuvējiem kaimiņiem jābūt labās attiecībās,neviens tak mūsu dzīvojamās telpas robežas nesamainīs....Bet vienmēr jābūt pietiekoši gudriem ,modriem savas Tēvzemes patriotiem...
8.janvāris 2015, 22:22 | links
 
Par PVN.
Ja esi juridiska persona PVN maksātājs,tad gada griezumā summējas ieņemtais un izdotais.Bilance,varētu būt,+-pa nullēm.Īstie un patiesie maksātāji-privātpersonas.Bez pievienotās vērtības neko ne nopirkusi,ne ar PVN ko pārdosi.
8.janvāris 2015, 22:12 | links
 
Tās nav vaimanas,bet konkrēti fakti.Manā saprašanā un redzējumā,viss notiek,mūsu jauno lieldraugu iespaidā.Jā,nodarbojaties ar amatniecību un citiem sīkumiem,bet lai attīstītu ražošanu, vajadzīgi energoresursi.Kuru mums nav.Idejai par AES Lietuvā,laikam trekns punkts.Runas,ka ievedot sašķidrināto gāzi no štatiem,kļūsim energo neatkarīgi,izraisa smīnu.Kāda gan starpība zem kādas stabules polku lecam.Pat Valmieras Stikla Šķiedras rūpnīca jaunu ražotni ceļ štatos.Iemesls?Nodokļu politika un nesamērīgi dārga elektroeneģija.Īstie saimnieki gan friči.
Neredzu iemeslu rusofobijai.Tik saprātīgs biznes ar Krieviju,var Latvijai nest ekonomisku uzplaukumu.
Jo vecā pasaule ir preču un produktu pārpildīta.Mūsu ostas-koridors starp Austrumiem un Rietumiem,darbojas tik tad,ja attiecības ar austrumu kaimiņu sakārtotas.
Mūsu lauksaimniecības produkcija Ķīnas tirgū?Nenormālas transporta izmaksas un piegādes laiki.Kā ar gaisa telpu?
8.janvāris 2015, 21:57 | links
 
Paverdzināšana vai kā,bet tiem 'mazajiem',bieži vien ir stingri jāpadomā,vai apmierināt valsts ierēdņa nesavtīgo ēstgribu,vai samaksāt savam darbiniekam par godīgi padarīto darbu...
8.janvāris 2015, 21:38 | links
 
Raih! Ja savējiem taisi tādu pašu breinfakingu kā te kopā ar Coop utt, pie tam pa 1xxx eur - tad tā nav nodarbināšana, bet paverdzināšana :P (ar draudzīgu šaržu)
8.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Domāju,ka Raiha aroda meistariem valstij kaut kas arī atlec...:D
Neņem ļaunā...:)

Tonis, 8.janvāris 2015, 21:09

Zini,man no sirds ir žēl visu to,ko samaksāju(un tie ir vairāki taukšķi),tādēļ,ka tas aiziet vells viņ zin kur. Atzīšos-ja varētu-nemaksātu,un tas valstij perspektīvā būtu daudz izdevīgāk-ja visu to,ko tagad tā iztērē bezjēgā,es ieguldītu uzņēmuma attīstībā, tad nākotnē valsts ar manis nomaksātu PVN vabūtu atpakaļ daudz vairāk. A tā par to nodokļu naudu kāds ierēdnītis tikai aizbrauc uz kādu lieku "pieredzes apmaiņu" uz kādu Austrālijas kūrortpilsētu
8.janvāris 2015, 21:22 | links
 
Citur ir pilnīga dirsa vēl joprojām.
raihs, 4.janvāris 2015, 20:19

BrunoL, 8.janvāris 2015, 21:06


Es redzu tikai šo-pilnīga dirsa ir citur. Pārējais ir paskaidrojums vaimanologiem.
8.janvāris 2015, 21:16 | links
 
Domāju,ka Raiha aroda meistariem valstij kaut kas arī atlec...:D
Neņem ļaunā...:)
8.janvāris 2015, 21:09 | links
 
Tik,vai ar mums savādāk? Paši savām rokām aizklapējām papīrfabrikas,iznīcinājām cukura ražošanu,Latvenergo restrukturizācijas un personāla optimizācijas rezultātā,vairāki tūkstoši darbinieku pārgāja pelēkajā ekonomiskajā zonā un daļa devās darba meklējumos ārpus LV.Katrā mazpilsētā bija ETR(elektrisko tīklu rajons) vai montieru punkts ar 30-40 darbiniekiem. Tai pat laikā,gudri kungi un dāmas no augstām tribīnēm runā un lauza galvas,kā radīt darba vietas laukos.

BrunoL, 4.janvāris 2015, 19:59
Kārtējā vaimanoloģijas paraugstunda! Ak dies,kā apriebies to visu klausīties(lasīt)!
Pirmkārt-parādi man postpadomju valsti,kas atbrīvojoties no tā židkrievu murga ,ir tikusi kaut kur tālāk??? Igaunija,Lietuva? Labi,pussoli. Citur ir pilnīga dirsa vēl joprojām.
Otrkārt-kādēl tas notiek? Kā gan varēja būt citādi apstākļos,kad n-to paaudžu laikā no cilvēka tika svēpēts uzņemēja gēns? No sākuma visus aizsūta uz sibīriju,pēc tam visiem liek rūpnīcās strādāt un partiju mīlēt,tikai ne domāt... Un tādi lai sāktu rūpnīcas vadīt? par eksoptu domāt?
Treškārt-ko gan tad mēs varējām eksportēt? VEF Sigmas? Sarkanā kvadrāta gumijniekus?Tas viss derēja tikai psrs deficīta apstākļu lietošanai,bet nekur ārpus tās...
Un jūs ar plēsīgo esat spilgti piemēri šai deģenerācijai, no kuras tikt vaļā izdosies labi ja vēl pēc 20 gadiem. Ja mēs kā nācija paspēsim

raihs, 4.janvāris 2015, 20:19
8.janvāris 2015, 21:06 | links
 
Raih
Nelūdzu Tev meklēt 5.kolonu.Bez emocijām!Lūdzu atbildēt,ko esi darījis lai Latvija nebūtu ,kā pats izteicies,galīgā pakaļā! Nevaino mūs,vecos deģenerātus.Ir pienācis Tavs laiks.Tev būs rauties līdz septītajiem sviedriem,lai mums būtu pensijas dienā ko saņemt.Pagaidām,vēl pats šo to sagrabinu,bet tā diena nav tālu.
ZA ribalku?

BrunoL, 8.janvāris 2015, 20:53

Atgādini,kur es minētu par to galīgo pakaļu? Linku lūdzu. Pie mums nav labi,bet ne jau nu tādā līmenī,kā pie mums tiek vaimanāts. Patiesība rodas salīdzinājumā,un salīdzināt ir ar ko-kaut vai ar tām pašām psrs republikām.
Nu labi,ir mans laiks. Un es strādāju. Daru to ,ko māku,un tā, kā māku. Strādāju priekš sevis,atlec arī valstij.Politikā,piedod,neiešu. Varu droši apgalvot,ja visi iekš eLVē strādātu tā, kā es,tad īri brauktu pie mums strādāt,ne otrādi.
8.janvāris 2015, 21:01 | links
 
Raih
Nelūdzu Tev meklēt 5.kolonu.Bez emocijām!Lūdzu atbildēt,ko esi darījis lai Latvija nebūtu ,kā pats izteicies,galīgā pakaļā! Nevaino mūs,vecos deģenerātus.Ir pienācis Tavs laiks.Tev būs rauties līdz septītajiem sviedriem,lai mums būtu pensijas dienā ko saņemt.Pagaidām,vēl pats šo to sagrabinu,bet tā diena nav tālu.
ZA ribalku?
8.janvāris 2015, 20:53 | links
 
Jābrauc munīcijas krājumi papildināt, abiem stobriem, vēl izpirks tukšus ieroču veikalus :D
8.janvāris 2015, 19:36 | links
 
Vo bļin,nesākam tik puļīt...:D
8.janvāris 2015, 19:33 | links
 
Raih, es par citu. Arii divstobrenes gadiijumaa ir jaamaak to lietot, un jaapzinaas, ka var dabuut pretii.

daddy_j, 8.janvāris 2015, 19:27

No tāda viedokļa jā...
8.janvāris 2015, 19:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager