Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Labākais, ka visu laiku borē, ka nāks Vldimirs baltā zirgā un padarīs Krieviju par plaukstošu valsti:D
8.janvāris 2015, 10:17 | links
 
Visi krievu saiti un youtube ir pārpildīta ar "gudriem" un "kompetentiem" viedokļiem,kurus pauž vīri ar "ļoti gudrām" sejas izteiksmēm. Visi zin,kas ir vainīgs,visi zin,kas ir jādara. Ja to visu gribētu lasīt,ar to vien būtu jānodarbojas, un jēgas tāpat nekādas. Jo problēma ir gēnos.
Vēl jo vairāk-pēc mirkļa tu cilvēks ieslēdz kaut kādu k,rievu tv kanāliu,kur tieši tādi paši veči ar tik pat "gudrām un kompetentām" sejām pilnā nop[ietnībā stāsta par atlantiem ,kas nākšot ārā no jūras,par citplanētiešu sazvērestībām,par masonu sazvērestībām,par to,ka krievi ir visu kultūru pirmsākums, no rīta līdz vakaram teļļukā pilnā nopietnībā ar tikpat "gudrām" sejām cīnās ekstrasensi! Atliek retorisks jautājums-vai pēc visa tā tas viss var tikt uztverts nopietni???
8.janvāris 2015, 10:08 | links
 
Pūstošie Rietumi:
http://ibigdan.livejournal.com/16355491.html
8.janvāris 2015, 09:55 | links
 
Interesants viedoklis http://rusnovosti24.ru/putin-prinyal-reshenie-takoe-by-lo-v-istorii-rossii-dva-raza-e-to-ob-yavlenie-vojny/

Un atbilde Raiham, kāpēc Krievijā nav neviena liela brenda.
8.janvāris 2015, 00:23 | links
 
Manā skatījumā jāizstrādā ES vienotie principi, kas jāievēro visiem ES pisoņiem un tad katras valsts principi kas jāievēro, ja neievēro un nav šīs valsts pilsonis ar kāju pa pakaļu un aiz robežas. Bet neticas ka tādu ES atļaus:D
7.janvāris 2015, 23:40 | links
 
Nu Eiropas valstis pašas vainīgas, ar savām cilvēktiesībām, pēdējais piemērs kad , ja nekļūdos somālijas pirātiem kompensāciju lika izmaksāt, jo drošības spēki nevarēja laikā krastā nogādāt, imigrantu brīva ielaišana ES (nebrauc uz ES tie kam tur nāve draud, jo par visu vajaga kārtīgi samaksāt, ko pat mēs nevarētu atļauties), lai tikai Turki vēl paceļas Vācijā, ātri aizmirsīs cilvēktiesības.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 19:43

Doiči tagad nespēj saprast ko daŗīt ar jaunajiem nacionālistiem,kuri ir pret imigrantiem vai turkiem, vai kaut kā tā. Bet nacionālistu atbalsts ta aug kā kādreiz Hitleram.

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 19:46
Nu pēc šodienas, iedzīvotāju noskaņojums par labu nacionālistiem tikai pieaugs, laika jautājums kad tas viss izies ielās. Varbūt ka viss beigsies mierīgi, ja ES vienosies par stingriem imigrācijas noteikumiem, bet zinot ES smago likumu pieņemšanu, kaut kā neticās.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 23:25


Jebkurā gadījumā ir viela pārdomām, īpaši jau vārda brīvības un cilvēktiesību aizstāvjiem. Ir jābūt robežām, kur beidzas demokrātija un sākas visatļautība.
7.janvāris 2015, 23:30 | links
 
Nu Eiropas valstis pašas vainīgas, ar savām cilvēktiesībām, pēdējais piemērs kad , ja nekļūdos somālijas pirātiem kompensāciju lika izmaksāt, jo drošības spēki nevarēja laikā krastā nogādāt, imigrantu brīva ielaišana ES (nebrauc uz ES tie kam tur nāve draud, jo par visu vajaga kārtīgi samaksāt, ko pat mēs nevarētu atļauties), lai tikai Turki vēl paceļas Vācijā, ātri aizmirsīs cilvēktiesības.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 19:43

Doiči tagad nespēj saprast ko daŗīt ar jaunajiem nacionālistiem,kuri ir pret imigrantiem vai turkiem, vai kaut kā tā. Bet nacionālistu atbalsts ta aug kā kādreiz Hitleram.

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 19:46

Nu pēc šodienas, iedzīvotāju noskaņojums par labu nacionālistiem tikai pieaugs, laika jautājums kad tas viss izies ielās. Varbūt ka viss beigsies mierīgi, ja ES vienosies par stingriem imigrācijas noteikumiem, bet zinot ES smago likumu pieņemšanu, kaut kā neticās.
7.janvāris 2015, 23:25 | links
 
 
Francijā, Lielbritanijā, kādu reizi Zviedrijā utt ik pa laikam notiek nekartības, ko tiesi vai netieši provocē islāma ticīgie. Jautajums-vai tiešām mums viņus vajag te-Eiropā?

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:30

Klau,copmann,vai tad tā nav divkosība? Kar tad pēkšņi palikusi tava tautu mīlestība? Kurš te vakar brauca virsū par nac.naida kurināšanu,a? Internacionālisms izvēles kārtībā? Krievs,redz,var vazāties ar saviem ieročiem pa svešām zemēm,bet arābs ne? Krievs ir tieši tāda pati sērga Eiropā kā arābi. "Islama valsts",krievija un Ebola-TOP3!
7.janvāris 2015, 22:25 | links
 
Lūk,manis cienītais Zanders par šo saka tā:

Viņi tagad pārbauda, cik tālu var iet, bubulis ir izlaists ārā.
Eiropa šobrīd pļauj to, ko pati sējusi, tā, komentējot šodienas teroraktu Parīzē, Latvijas Televīzijas raidījumā «Sastrēgumstunda» sacīja žurnālists Māris Zanders.
Zanders norādīja, ka pēdējo gadu notikumi Eiropā ir pierādījuši, ka mutikulturālisms ir izgāzies.

«Kamēr rietumu sabiedrība šiem imigrantiem nespēs pateikt, ka šeit ir zināmi spēles noteikumi, tāpat kā ir noteikumi islāma valstīs, un kurus, nedod dievs, kāds pārkāps, tā arī rietumu civilizācijā ir savi noteikumi. Multikulturālisma vārdā mēs vienmēr esam bijuši pārlieku politkorekti,» sacīja Zanders.

Zanders uzsvēra, ja savlaicīgi būtu pateikts, ka šeit ir savas vērtības, nekas tamlīdzīgs nenotiktu.

«Viņi tagad pārbauda, cik tālu var iet, bubulis ir izlaists ārā,» tā Zanders."

raihs, 7.janvāris 2015, 22:15


Es arī uzskatu, ka katrai valstij ir jānosaka kas šeit būs vai nebūs, kāda būs reliģija, valoda vai pederastiem būs tiesības, vai zagļus šaus vai pakārs, utt. Tā ir demokrātija. Sāc borēt, ka lūk cita valstī ir savādāk, mums arī to vajag. Viss, ņem koferus un prom uz to savu valsti. Nu varbūt, ka šis notikums uz to pavērsīs.
7.janvāris 2015, 22:21 | links
 
Lūk,manis cienītais Zanders par šo saka tā:

Viņi tagad pārbauda, cik tālu var iet, bubulis ir izlaists ārā.
Eiropa šobrīd pļauj to, ko pati sējusi, tā, komentējot šodienas teroraktu Parīzē, Latvijas Televīzijas raidījumā «Sastrēgumstunda» sacīja žurnālists Māris Zanders.
Zanders norādīja, ka pēdējo gadu notikumi Eiropā ir pierādījuši, ka mutikulturālisms ir izgāzies.

«Kamēr rietumu sabiedrība šiem imigrantiem nespēs pateikt, ka šeit ir zināmi spēles noteikumi, tāpat kā ir noteikumi islāma valstīs, un kurus, nedod dievs, kāds pārkāps, tā arī rietumu civilizācijā ir savi noteikumi. Multikulturālisma vārdā mēs vienmēr esam bijuši pārlieku politkorekti,» sacīja Zanders.

Zanders uzsvēra, ja savlaicīgi būtu pateikts, ka šeit ir savas vērtības, nekas tamlīdzīgs nenotiktu.

«Viņi tagad pārbauda, cik tālu var iet, bubulis ir izlaists ārā,» tā Zanders."
7.janvāris 2015, 22:15 | links
 
Krieviem svētki. Kad viss vieglāk iekarot Krieviju? 24 februārī no rīta.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 21:24

Nevis krieviem, bet pareizticīgajiem.

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:31

krieviem, jo 23. februāris nav pareizticīgo svētki, sākotnēji tā bija Padomju armijas un jūras kara flotes diena. Neoficiāli to sauca par vīriešu dienu.

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 21:36

Runa bija par šodienu, 7. janvari

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:56


atķeksējies bija 24. februāris :)
7.janvāris 2015, 22:07 | links
 
Copmann- nav jau svarīgi, kad izdzert ir, tad svētki:D
7.janvāris 2015, 21:58 | links
 
Krieviem svētki. Kad viss vieglāk iekarot Krieviju? 24 februārī no rīta.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 21:24

Nevis krieviem, bet pareizticīgajiem.

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:31

krieviem, jo 23. februāris nav pareizticīgo svētki, sākotnēji tā bija Padomju armijas un jūras kara flotes diena. Neoficiāli to sauca par vīriešu dienu.

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 21:36


Runa bija par šodienu, 7. janvari
7.janvāris 2015, 21:56 | links
 
Šis uzbrukums Francijā tiek vertēts jau kā uzbrukums varda brīvībai. Eiropas valstu konstitūcijās, arī Latvijai, ir iestrādāt norma par vārda brīvību.
Savukārt, francu laikraksts, tāpat, kā iepriekš arī citi Eiropas valstu laikraksti (Dānija, Beļgija utt) ir veltījis kritiku Muhammedam un paradījis to satīriskajā gaismā. Tam sekoja pašreizējā izrēķināšanās.
Francijā, Lielbritanijā, kādu reizi Zviedrijā utt ik pa laikam notiek nekartības, ko tiesi vai netieši provocē islāma ticīgie. Jautajums-vai tiešām mums viņus vajag te-Eiropā?

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:30

Es saprastu ka viņi brauc uz ES , jo viņu zemes aplūst, vai vulkāni un nav kur dzīvot, saprotu ka sievietes un bērni un veci cilvēki bēg no kara, bet kad paskaties kas Itālijā ierodas, vīrieši spēka gados nu viņus tiešām vajadzētu atpakaļ kuģī un lai aizstāv savu zemi.
7.janvāris 2015, 21:42 | links
 
Kā teica viens vietējais aļiks"kad izdzert ir, tad lieldienas"
7.janvāris 2015, 21:37 | links
 
Krieviem svētki. Kad viss vieglāk iekarot Krieviju? 24 februārī no rīta.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 21:24

Nevis krieviem, bet pareizticīgajiem.

Copmann, 7.janvāris 2015, 21:31


krieviem, jo 23. februāris nav pareizticīgo svētki, sākotnēji tā bija Padomju armijas un jūras kara flotes diena. Neoficiāli to sauca par vīriešu dienu.
7.janvāris 2015, 21:36 | links
 
Krieviem svētki. Kad viss vieglāk iekarot Krieviju? 24 februārī no rīta.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 21:24


Nevis krieviem, bet pareizticīgajiem.
7.janvāris 2015, 21:31 | links
 
Šis uzbrukums Francijā tiek vertēts jau kā uzbrukums varda brīvībai. Eiropas valstu konstitūcijās, arī Latvijai, ir iestrādāt norma par vārda brīvību.
Savukārt, francu laikraksts, tāpat, kā iepriekš arī citi Eiropas valstu laikraksti (Dānija, Beļgija utt) ir veltījis kritiku Muhammedam un paradījis to satīriskajā gaismā. Tam sekoja pašreizējā izrēķināšanās.
Francijā, Lielbritanijā, kādu reizi Zviedrijā utt ik pa laikam notiek nekartības, ko tiesi vai netieši provocē islāma ticīgie. Jautajums-vai tiešām mums viņus vajag te-Eiropā?
7.janvāris 2015, 21:30 | links
 
Krieviem svētki. Kad viss vieglāk iekarot Krieviju? 24 februārī no rīta.

Malikis2011, 7.janvāris 2015, 21:24


vispār arī 9. martā, 10- apmēram 20 maijam :)
Un arī tagad, Novij god, pareizticīgajiem Z-svētki.
7.janvāris 2015, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager