Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
P.S. Bet ziniet,laikam mēs šeit par pravieti Muhamedu jokus laikam tomēr nedzīsim,ne?:)

raihs, 7.janvāris 2015, 19:16

Es ātrumā nevienu joku nespēju par to veci atcerēties. Par Nasredinu un viņa ēzeli varbūt, par arābu, kam kamielis neklausa, bet par Muhamedu, nu neatceros, bļin!

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 19:20
Domātāj,no sirds saku-NEVAJAG!:)

raihs, 7.janvāris 2015, 19:24


A ko t' par mani uzreiz tik tēvišķīgi rūpējies?
7.janvāris 2015, 19:30 | links
 
Tak lūdzu-vari kaut tonnu iepirkt:))

raihs, 7.janvāris 2015, 19:23


Nu mož ne pallādijs, bet retzemju metāls toč un jeņķi pirmie noņēmēji.
7.janvāris 2015, 19:29 | links
 
P.S. Bet ziniet,laikam mēs šeit par pravieti Muhamedu jokus laikam tomēr nedzīsim,ne?:)

raihs, 7.janvāris 2015, 19:16

Es ātrumā nevienu joku nespēju par to veci atcerēties. Par Nasredinu un viņa ēzeli varbūt, par arābu, kam kamielis neklausa, bet par Muhamedu, nu neatceros, bļin!

Domaataajs, 7.janvāris 2015, 19:20

Domātāj,no sirds saku-NEVAJAG!:)
7.janvāris 2015, 19:24 | links
 
 
P.S. Bet ziniet,laikam mēs šeit par pravieti Muhamedu jokus laikam tomēr nedzīsim,ne?:)

raihs, 7.janvāris 2015, 19:16


Es ātrumā nevienu joku nespēju par to veci atcerēties. Par Nasredinu un viņa ēzeli varbūt, par arābu, kam kamielis neklausa, bet par Muhamedu, nu neatceros, bļin!
7.janvāris 2015, 19:20 | links
 
Kāds jums tur palādijs? Tas tak miermīlīgs bleķis-man pašam darbnīcā daži grami mētājas(varu kādam pārdot,ja nav kur naudu likt:).
Varbūt tomēr polonijs?:)

raihs, 7.janvāris 2015, 19:15


Tādā gadījumā to tirgo kā pallādiju.:)
Un uz LV ved blakusproduktu - škidro slāpekļa mēslojumu.
7.janvāris 2015, 19:18 | links
 
P.S. Bet ziniet,laikam mēs šeit par pravieti Muhamedu jokus laikam tomēr nedzīsim,ne?:)
7.janvāris 2015, 19:16 | links
 
Kāds jums tur palādijs? Tas tak miermīlīgs bleķis-man pašam darbnīcā daži grami mētājas(varu kādam pārdot,ja nav kur naudu likt:).
Varbūt tomēr polonijs?:)
7.janvāris 2015, 19:15 | links
 
Varam jau vainot vai glaimot vieniem vai otriem,bet jāsaprot, kas aiz visā tā apakšā stāv...Atbildi var rast, ja tās 'rozā brilles' noņem un kaut nedaudz iedziļinās un saprot kas ir dibinājuši USA un kā veidojusies viduslaiku Krievijas aristokrātija...Vēl lielāka izpratni var rast ja tā uzmanīgāk aplūko gan Vašingtonas ,gan Maskavas vai Pēterburgas arhitektonikā iekļautos simbolus...Arī to $ un rubli der tā vērīgāk aplūkot... Tad varbūt kāda dziļāka izpratne pār tiem procesiem sāks veidoties....
Raihs jau atkal kādu sazvērestības teoriju saskatīs...:)

Tonis, 7.janvāris 2015, 18:47

:))) Kamēr lasīju,tieši nodomāju-Tonim atkal līkie deguni rādās,bet pats pamanījies man postu aiztaupīt:)
7.janvāris 2015, 19:13 | links
 
Pofig par palādiju, mums toties ir slepena eksportprece, tik slepena, ka slepeni noslepenota, tā ir makšķernieku- valstsvīru 100000 galvu armija, prasi jebkuram , visi zin kā vadīt valsti, kā veidot nodokļu politiku, kurš ņemams priekšā, kurš pakaļā -vēl pavisam nedaudz un katrai pasaules valstij pa simtam mūsējos izdalīs un būs laime pilnīga.
7.janvāris 2015, 18:54 | links
 
Varam jau vainot vai glaimot vieniem vai otriem,bet jāsaprot, kas aiz visā tā apakšā stāv...Atbildi var rast, ja tās 'rozā brilles' noņem un kaut nedaudz iedziļinās un saprot kas ir dibinājuši USA un kā veidojusies viduslaiku Krievijas aristokrātija...Vēl lielāka izpratni var rast ja tā uzmanīgāk aplūko gan Vašingtonas ,gan Maskavas vai Pēterburgas arhitektonikā iekļautos simbolus...Arī to $ un rubli der tā vērīgāk aplūkot... Tad varbūt kāda dziļāka izpratne pār tiem procesiem sāks veidoties....
Raihs jau atkal kādu sazvērestības teoriju saskatīs...:)
7.janvāris 2015, 18:47 | links
 
Man smieklīgi šķiet tas,ka visur,kur tiek runāt par krievijas noziegumiem,momentā uzrodas kāds trollītis,kurš uzskata par pienākumu uzskricelēt kaut ko no tēmas "a redz amerikāņi nav labāki!". Perfekti! Un viņiem tas viss šķiet kā attaisnojums! Svaru kausi izlīdzināti! Un tādiem "copmann" tipa vīreļiem tas viss ir kā saldais ēdiens-redz,mēs krievi nemaz neesam tik slikti-kāds ir vēkl sliktāks!
Tīri egoistiski-skatoties kā LV iedzīvotājs- kāda mums daļa par ASV, un par to,ko tā dara??? Tā ir tālu,un viņiem mēs neinteresējam! krievija ir tuvu,un viņiem mēs nez kādēļ interesējam-vismaz mieru mums neliek jau septiņdesmit gadus.
Tad kāda iksa dēļ te kāds visu laiku cepjās par ASV??? Beidziet taču tos kiseļevus lūrēt! Kādēļ mums vispār jāsalīdzina divi ļaunumi? Kurš sliktāks-Čikotillo vai Mensons? Ja man ir jāizvēlas no diviem ļaunumiem(un nekas cits mums neatliek kā izvēlēties),tad protams es esmu par ASV kā daudz,daudz mazāko ļaunumu mūsu valstij!

raihs, 7.janvāris 2015, 11:45

Pareizi raih krievija blakus bet amerika tālu,tikai viņu karavīri šeit un mēs kā graudi starp dzirnakmeņiem. Ja sāks malt tad no mums paliks tikai trešās šķiras milti no kuriem neko nevar izcept.

kutis, 7.janvāris 2015, 13:15


Vienigā cerība ka ne mēs būsim tie, kas saņems atombumbu uz galvas, jo esam parāk tuvu .ru. Kaut gan, ja Vovkam širmis galīgi aizies viņš ari Maskavai var uzmest un teikt - amīši vainīgi.
vispār jāsaka paldies Dievam, ka pie mums pagaidam nav atrasts tik daudz naftas kā Saūda Arābijā, vai kaut kāds rets izraktenis. Tad te mierīgi nebūtu.
EEstiņiem ir pallādija rūpnīca. ja viņi mēnesī izražo 2 kg šīs mantas, tad viņi var staigāt ar pirkstiem vēdeklī. NASA to izmantojot un vēl kaut kur.
7.janvāris 2015, 18:39 | links
 
 
Uzbrukumā Francijas žurnāla «Charlie Hebdo» redakcijai nošauti 12 cilvēki .
tvnet.lv ziņo.

aakkis, 7.janvāris 2015, 17:48


Visticamākais, ka no legālo imigrantu vidus.
7.janvāris 2015, 18:30 | links
 
 
Nu ko lai dara-diemžēl savu ģeogrāfisko izvietojumu un ģeopolitisko stāvokli mainīt mēs nevaram nu nekādi...
7.janvāris 2015, 13:38 | links
 
Vidzemes augstienē ledus labs, droši var braukt uz Vecpiebalgas un Madonas pusi. Ezeri tur gana daudz.
7.janvāris 2015, 13:24 | links
 
Pareizi raih krievija blakus bet amerika tālu,tikai viņu karavīri šeit un mēs kā graudi starp dzirnakmeņiem. Ja sāks malt tad no mums paliks tikai trešās šķiras milti no kuriem neko nevar izcept.
7.janvāris 2015, 13:15 | links
 
 
Man smieklīgi šķiet tas,ka visur,kur tiek runāt par krievijas noziegumiem,momentā uzrodas kāds trollītis,kurš uzskata par pienākumu uzskricelēt kaut ko no tēmas "a redz amerikāņi nav labāki!". Perfekti! Un viņiem tas viss šķiet kā attaisnojums! Svaru kausi izlīdzināti! Un tādiem "copmann" tipa vīreļiem tas viss ir kā saldais ēdiens-redz,mēs krievi nemaz neesam tik slikti-kāds ir vēkl sliktāks!
Tīri egoistiski-skatoties kā LV iedzīvotājs- kāda mums daļa par ASV, un par to,ko tā dara??? Tā ir tālu,un viņiem mēs neinteresējam! krievija ir tuvu,un viņiem mēs nez kādēļ interesējam-vismaz mieru mums neliek jau septiņdesmit gadus.
Tad kāda iksa dēļ te kāds visu laiku cepjās par ASV??? Beidziet taču tos kiseļevus lūrēt! Kādēļ mums vispār jāsalīdzina divi ļaunumi? Kurš sliktāks-Čikotillo vai Mensons? Ja man ir jāizvēlas no diviem ļaunumiem(un nekas cits mums neatliek kā izvēlēties),tad protams es esmu par ASV kā daudz,daudz mazāko ļaunumu mūsu valstij!
7.janvāris 2015, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager