Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vislabāk krievu raksturojumu sniedz Zadornovs. tagad pēdējos ierakstus skatos, vienu linku jau šeit ieliku, ir arī īsināta versija, bet pilnā labāka.
4.janvāris 2015, 22:07 | links
 
Bruno ,
Tā ir Krievijas problēma,un savus tālos austrumabgabalus tā nez vai varēs nuturēt..
Tas drīz būs kā asaka kaklā ,i norīt grūti, i izšpļaut...
4.janvāris 2015, 22:06 | links
 
Plēsīgais. Tu kļūdies! Krievija ir viens neprognozējams attiecību partneris (vienālga kādas sadarbības)! Es dzīvē nesāktu nekādu biznesu ar Krieviju! (nav runa par privātiem kontaktiem)
Piemēri nav tālu jāmeklē. Ja kremlim kaut kas netīk pie mums, jebkurā produkcijā atrod ko kaitīgu. Pieņemsim, ka Plēsīgais izdomās tirgoties ar Krieviju (kaut ko ražos un tirgus būs tikai Krievijā) Viņam pieder ražotne, kur nodarbināti ap 200 cilvēki. Viss ir labi līdz laikam. 9 maijā sadzērušies duraki pazemo pāris kara veterānus. Latvija nereaģē pietiekami skarbi un krievs pasaka: nepirksim neko, jo šeit abižo mūsējos! Un bizness čušsss!!! :)

Chalitis, 4.janvāris 2015, 21:23


par neprognozējamu partneri es pilnīgi piekrītu, arī ar pašu krievu uzticamību kā biznesa partneri arī reizēm ir kā ir. tas gan attiecināms uz visām tautībām, bet dažas ir īpašas.
4.janvāris 2015, 22:04 | links
 
Austrumi.Tik ar smaidu,klanīšanos un kutināšanu.Ne velti savus pavalstniekus izsēj pa visu Pasauli. Pat krievi sāk uztraukties par Tālajiem Austrumiem-Amūras apgabalu. Ķīnieši izcērt mežus,nodarbojas ar lauksaimniecību gūst fantastiskas ražas,izmantojot aizliegtas tehnoloģijas.Cik ienākuši valstī,skaidrības nekādas.
4.janvāris 2015, 21:58 | links
 
:) -Nu ir tak šeitan gudri veči....:)
4.janvāris 2015, 21:55 | links
 
CHALITI es to saprotu un zinu , zinu ka ari lielakaja daļa pasaules biznesa TA notiek , (notiek , notiek ) :) vienkarši visa pasaule nav bijusi komunizma žņaugos un pekšņi ieguvusi brivibu , viņi no mazam dienam zin ka biznes ir biznes - politika ir politika - socialie apstakļi ir socialie apstakļi - un tt !
mani vienkarši fascine dažu cilveku fanatisms kas visu un visus baž viena maisa - krievs - tatad stulbenis , alkaš , ----- ! un vienalga vai tas ir skolotajs vai politiķis , biznesmenis vai ogļaracis !
4.janvāris 2015, 21:48 | links
 
Ķīna pagaidām vēl klanās ,īpaši nesprēgā un zin ko viņa grib...
4.janvāris 2015, 21:46 | links
 
Tik Ķīna smīn bārdā! Nopietns spēlētājs uz ekonomiskās un ģeopolitiskās skatuves ar,aptuveni,1,3 miljardiem dvēseļu.
4.janvāris 2015, 21:41 | links
 
-Ceru ka saprati...:)
4.janvāris 2015, 21:41 | links
 
Raihs,
Tu intensīvi šeitan liec 'anti krievisko' propogandu.
Es arī vienmēr esmu bijis 'nacionāli domājošo' politisko nostāju atbalstītājs.Tomēr man arī nav pieņemama tava klaji antirusofobiskā nostāja kā tāda...Visi esam cilvēki ,un no tā arī mūms jāsāk runāt....
Ar krieviem,kā ar jebkuriem citiem sava zeltiņa pircējiem tak neizturies tak tik
4.janvāris 2015, 21:33 | links
 
Raih.
Labi.Esam un esu deģenerāts,vaidētājs utt. Bet tai pašā laikā Tu nonāc pretrunā ar sevi,saki,ka neesam nekur tikuši.Esam pakaļā.Vaino mūs,vecos bukus,un balso par rudo lapsu.
Vai vari teikt,liekot roku uz sirds,jā esu samaksājis visus nodokļus,jā maksāju darbiniekiem pieklājīgu algu(ne minimālo+).
Ko esi veicis Lietas labā?
Pateicoties tādiem kā Plēsigais,guvi zinības skolā,nelasi avīzi skalu gaismā.
4.janvāris 2015, 21:32 | links
 
Krievija NEKO nav pati uzbūvējusi neskaitot pāris nobela prēmijas laureātus Par zinātni nerunāsim
90% viss bija nospiests no pasaulē jau uzbūvētām lietām/ko pašlaik dara ķīnīzeri/ Tai bija pokuj jo tā atradās aiz sienas Savā laikā VEFā atveda Itāļu spolīšu tinamo mašīnu Mūsu uzdevums bija to izjaukt un uzbūvēt analogu Bez patentiem un citām herņām Tad kad krievija atvērās pasaulei viņu no patentu tiesu darbiem glāba tikai projektu totālā atpalicība.
SU-27 ir F-15 klons Praktiski visa slavenā krievu aviācijas skola ir 100% nospiesta no rietumniekiem Vienīgais ir Amerikas krievs
Sikorskis kura izgudrojumus Krieviem nācās klonēt no sava tautieša.Kosmonautika būtu dziļā tūplī ja nebūtu Fon Brauns /viņa pašlaik ir tieši tur/ Atombumba tika krievam tikai tāpēc ka tās idejas bija arī no Vāciešiem un pēc tam vēlāk no amerikāņiem nozagtas Vienīgais kas krievam šancēja tas bija OGPU KGB GRU un citas tādas pašas herņas Bled pat traktora Belarus rasējumus no Itāļiem nozaga
4.janvāris 2015, 21:27 | links
 
Plēsīgais. Tu kļūdies! Krievija ir viens neprognozējams attiecību partneris (vienālga kādas sadarbības)! Es dzīvē nesāktu nekādu biznesu ar Krieviju! (nav runa par privātiem kontaktiem)
Piemēri nav tālu jāmeklē. Ja kremlim kaut kas netīk pie mums, jebkurā produkcijā atrod ko kaitīgu. Pieņemsim, ka Plēsīgais izdomās tirgoties ar Krieviju (kaut ko ražos un tirgus būs tikai Krievijā) Viņam pieder ražotne, kur nodarbināti ap 200 cilvēki. Viss ir labi līdz laikam. 9 maijā sadzērušies duraki pazemo pāris kara veterānus. Latvija nereaģē pietiekami skarbi un krievs pasaka: nepirksim neko, jo šeit abižo mūsējos! Un bizness čušsss!!! :)
4.janvāris 2015, 21:23 | links
 
Tvnet dienas anekdote;
Vispār pasaule ir pabaisa. Īpaši, kad ieraugi, kā mājas trusis pa kluso apēd kaķa barību, uz kuras iepakojuma rakstīts "Truša gaļas ragū".
4.janvāris 2015, 21:21 | links
 
Raihs, nav īsti objektīvs rādītājs tā bilde, mūsdienās. Nav jau zināms cik liela kapitāla daļa kuras valsts pārstāvjiem pieder, tajās lielākajās kompānijās. Tas, ka kompānija ir nodibināta kādā valstī, vēl nav rādītājs, kapitāla izcelsme var būt pavisam cita. Sevišķi ja uzņēmuma akcijas tirgojas biržā.

micuks, 4.janvāris 2015, 20:56

Manuprāt,tas nav diži svarīgi(vismaz šajā diskusijā),kas ir ""doļu turētājs"-žīds,krievs,hahols vai arābs. Es ar to tabulu gribu parādīt,kurā valstī koncentrējas galvenais spēks-nauda un intelekts. Neviens nemūk uz krieviju,lai veidotu uzņēmumus,krievi gan mūk uz nīstajiem rietumiem un USu-prom no savas parašas
4.janvāris 2015, 21:12 | links
 
Pēsīgais ,tev ir sava 'gudra' doma...:)nu dikti gudra tak,,bet vai tik tiešām to tā tik atklāti jāizpauž?Tak glupā tauta nasapratīs ....:))

Tonis, 4.janvāris 2015, 20:38


bet vai tad es uzspiežu ? :) un taka msr RAIHAM bija skumigi un garlaicigi ------ !
un es ka lauku paķis (komuņaku laika labi dzivojis ) vispar ne uz kadu gudribu nepretendeju :) :D .
4.janvāris 2015, 21:11 | links
 
Mans jaunais draugs,Latvenergo gada peļņa svārstās no 30-50 citroniem,kā pirms restrukturizācijas,tā pēc. Manuprāt funktierim jābūt valstiskam. To,cik izmaksāja kompensācjas pabalsti un paputinātā infrastruktūra reģionos,neviens neskaita.Jo visi šie cilvēki un viņu ģimenes iepirkās,pusdienoja un apmeklēja pasākumus.
4.janvāris 2015, 20:57 | links
 
Mans jaunais draugs,Latvenergo gada peļņa svārstās no 30-50 citroniem,kā pirms restrukturizācijas,tā pēc. Manuprāt funktierim jābūt valstiskam. To,cik izmaksāja kompensācjas pabalsti un paputinātā infrastruktūra reģionos,neviens neskaita.Jo visi šie cilvēki un viņu ģimenes iepirkās,pusdienoja un apmeklēja pasākumus.
4.janvāris 2015, 20:57 | links
 
Raihs, nav īsti objektīvs rādītājs tā bilde, mūsdienās. Nav jau zināms cik liela kapitāla daļa kuras valsts pārstāvjiem pieder, tajās lielākajās kompānijās. Tas, ka kompānija ir nodibināta kādā valstī, vēl nav rādītājs, kapitāla izcelsme var būt pavisam cita. Sevišķi ja uzņēmuma akcijas tirgojas biržā.
4.janvāris 2015, 20:56 | links
 
Slikti redzams,te būs

raihs, 4.janvāris 2015, 20:50


pārkopēju uz Wordu nekāda vaina
4.janvāris 2015, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager