Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Raih! Par brendiem runājot - Nu tik traki jau nav -Alla Pugacheva, Judaškin un Lada Niva zin visā pasaulē. Un no tehnoloģiju viedokļa, pieļauju, ka Pugačovas ādā ir vairāk nanotehnoloģiju, ka nākamajos 20 Samsung Mobile flagmaņos :D
4.janvāris 2015, 20:53 | links
 
Slikti redzams,te būs
4.janvāris 2015, 20:50 | links
 
RAIHS nu bet priecajieties !!!!!!! nu neražo - neražo ! nu ražojiet Juss un pardodiet krieviem ! kas neļauj ! ja krievi ir tik bagati ka var visas labas tehņoloģijas nopirkt ( vai tik gudri ka var nozagt ) - kadas problemas ? eiro tirgu musu preces nah--i nav vajadzigas ( pašiem su-u pilnas noliktavas ) parceliet tirgu uz krieviju - pirks ka traki ( paši tak neražo ) Latvija plauks un zels !

plesigais, 4.janvāris 2015, 20:44


Krievien nah... vajag Rossija Delajet Sama, saīsinājums RDS. ar RDS apzīmēja pirmās krievu atombumbas. varbūt, ka aŗī tagad, bet par to man nav informācijas.
4.janvāris 2015, 20:49 | links
 
Intresanti kā bez tehnoloģiju klātbūtnes viņi orbitālo staciju būvē, laikam ar āmuru meiseli un mātes palīdzību :)
4.janvāris 2015, 20:47 | links
 
Lūk,lielisks attēls,kurš izsaka visu-izmantojiet-liekiet pie sienas,pārkopējiet,izmantojiet komentāros:
4.janvāris 2015, 20:47 | links
 
Es labāk ar jeņķu masonismu sadarbojos nevis ar krievu propagandu, jo esmu dzīvojis pie tās, un pagaidam man jeņķi nav apnikuši.

Viens man zināms ļautiņš pasācis pirms kāda laika ieteikt sociālajos tīklos visādus krievu propagandas un tml materiālus par bezmaksas enerģijām, masoniem sazvērestību teorijām utt. Tjipa valsts izpostījusi viņa biznesu (bija nekustamo īpašumu spekulants) un tagad viņš cilvēkiem stāstot, kā viņus māna valdības. Tad kad bija "mākleris" tad po... uz visam teorijām.
ņemsim vērā to, ka daži labi tādi mākleri arī dažus labus perspektīvus uzņēmumus nogremdēja kopā ar bankām, tirgojot zemi un telpas utt. privatizēja, piemēram ietves gabalu, pēc tam par milzīgu naudu kādam pārdeva, jo tam citam vajadzēja visu zemes gabalu. Nu tādu piemēru man reiz izstāstīja.
Pie varas jau tika PSRS dzimušie, kuri audzināti apstākļos kur nezaga tikai muļķi.
4.janvāris 2015, 20:44 | links
 
RAIHS nu bet priecajieties !!!!!!! nu neražo - neražo ! nu ražojiet Juss un pardodiet krieviem ! kas neļauj ! ja krievi ir tik bagati ka var visas labas tehņoloģijas nopirkt ( vai tik gudri ka var nozagt ) - kadas problemas ? eiro tirgu musu preces nah--i nav vajadzigas ( pašiem su-u pilnas noliktavas ) parceliet tirgu uz krieviju - pirks ka traki ( paši tak neražo ) Latvija plauks un zels !
4.janvāris 2015, 20:44 | links
 
Krievu ražojums ir tetris! :)) Bet es negribētu pieskaitīt pie krievu nācijas..
Visi sūdi sākas pie tā, ka krievs sevi visur grib pielīdzināt USA..Un arī uzskata, ka pasauli "pārvalda" viņi abi. Karš Ukrainā notiek,jo USA organizē.. Mūsu viedoklis, kas ir pretējs Krieviem, ir USA nozombētie.. Varena ir USA, Krievs ar grib tāds..(viņi domā jau ka ir!!) Bet kaut kā nesanāk.. ekonimka pakaļa, par pārvaldi un mafiju irganizācijam teksti lieki.. Valsts, kurai ekonomika ir balstīta no dabas resursiem 50%.. Bet atrodas nabadzīgāka statusā kā visā Eiropā.. Utt.. tā var turpināt un turpināt.. Un arī noteikti turpināsies.. Krievi ieročus žvidzinās arī nākotnē, jo cita viņiem vairāk nekā nav..
4.janvāris 2015, 20:40 | links
 
Pēsīgais ,tev ir sava 'gudra' doma...:)nu dikti gudra tak,,bet vai tik tiešām to tā tik atklāti jāizpauž?Tak glupā tauta nasapratīs ....:))
4.janvāris 2015, 20:38 | links
 
plesigaisTu domā,ka tavi komentāri tiek ignorēti tādēļ,ka tiek paustas neapstrīdamas gudrības? Nē,man tevi jāapbēdina-tu raksti kaut ko TIK stulbu,ka atliek vien nodomāt-vai tiešām iespējams,ka reālā dzīvē pastāv TĀDI idioti?Labi,šī būs pēdēja reize,kad komentēju tavus murgus- par krievijas ražotajām precām.Ko tu pieminēji? Ieročus? Tas būtu tas,ar ko valstij jālepojas?Cigaretes? Nu baigais augstāko teholoģiju produkts:)Resursi-nafta,gāze-tas ir tas,uz ko vispēr var attiecināt darbības vārdu ""ražot""?Es nerunāju par to,ka krievi ražo gumijniekus,kefīru vai šņabi. Es runāju par tehnoloģijām,par pasaules mēroga brendiem. Nosauc man kaut vai vienu krievijas brendu,kas būtu līdzvētīgs kaut vai tam pašam necilajam SAMSUNG??? Tādu nav!!! Milzonīgā,150 miljonu valstī ar grandioziem resursiem tādu brendu NAV! NEVIENA!

raihs, 4.janvāris 2015, 20:30

Kā tad nav... 9.MAIJS
4.janvāris 2015, 20:36 | links
 
nu Sarkana kvadrata ražotie gumjnieki bija labi - kalpoja gadiem . salidzinot ar ša briža ražotajiem ! un VEFA ražotas sigmas un spidolas - pat šobrid ir viena otra eiropas valsti - topa ! (kaut vai dizaina deļ) .bet tagad - pat Jusu ražotajam precem bridinajuma zime priekša - nemaina un atpakaļ nepieņem ! un garantija ? un ne jau padumjie gadi cilvekus sabojaja , varbut neļava izplatities tadai sergai ka spekulacija ( bizness ha ) .
4.janvāris 2015, 20:35 | links
 
plesigais
Tu domā,ka tavi komentāri tiek ignorēti tādēļ,ka tiek paustas neapstrīdamas gudrības? Nē,man tevi jāapbēdina-tu raksti kaut ko TIK stulbu,ka atliek vien nodomāt-vai tiešām iespējams,ka reālā dzīvē pastāv TĀDI idioti?
Labi,šī būs pēdēja reize,kad komentēju tavus murgus- par krievijas ražotajām precām.
Ko tu pieminēji? Ieročus? Tas būtu tas,ar ko valstij jālepojas?
Cigaretes? Nu baigais augstāko teholoģiju produkts:)
Resursi-nafta,gāze-tas ir tas,uz ko vispēr var attiecināt darbības vārdu ""ražot""?

Es nerunāju par to,ka krievi ražo gumijniekus,kefīru vai šņabi. Es runāju par tehnoloģijām,par pasaules mēroga brendiem. Nosauc man kaut vai vienu krievijas brendu,kas būtu līdzvētīgs kaut vai tam pašam necilajam SAMSUNG??? Tādu nav!!! Milzonīgā,150 miljonu valstī ar grandioziem resursiem tādu brendu NAV! NEVIENA!
4.janvāris 2015, 20:30 | links
 
Tik,vai ar mums savādāk? Paši savām rokām aizklapējām papīrfabrikas,iznīcinājām cukura ražošanu,Latvenergo restrukturizācijas un personāla optimizācijas rezultātā,vairāki tūkstoši darbinieku pārgāja pelēkajā ekonomiskajā zonā un daļa devās darba meklējumos ārpus LV.Katrā mazpilsētā bija ETR(elektrisko tīklu rajons) vai montieru punkts ar 30-40 darbiniekiem. Tai pat laikā,gudri kungi un dāmas no augstām tribīnēm runā un lauza galvas,kā radīt darba vietas laukos.

BrunoL, 4.janvāris 2015, 19:59

Mīļo cilvēk, par vārdu rentabilitāti esi dzirdējis!? Iespējams atradīsi atbildi sev, kāpēc lietas nespēj eksistēt..
4.janvāris 2015, 20:29 | links
 
Šajā saitā n-to gadu ietvaros ik pa laikam parādijušies dažnedažādi idioti,bet tu, plēsīgais, vari lepoties ar to,ka pretendē uz gogpilno zelta medāli! kaut gan taisnības labad jāatzīmē,ka pārējie kandidāti no tevis atpaliek vien ar to,ka viņu tekstos bija jaušamas psihisku saslimšanu pazīmes, bet tu esi tāds,ja tā varētu teikt, "tīrradnis-idiots"

raihs, 4.janvāris 2015, 20:07

PALDIES ! jo man Jusu komentari un dusmu uzliesmojumi norada tikai uz TO ka man ir taisniba ( taisniba kož acis ! ) varbut ne visur un visa , bet ir . un Jusu apsestiba ar rietumu un amišu propogandu ir fenomenala kas jau robežojas ar fanatismu . lai neteiktu (fašizmu )

plesigais, 4.janvāris 2015, 20:13

Esmu sev šogad apsolijies šeit vairs nediskutēt.. Ne jau , ka man nepatiktu.. Bet tikai šī kometāra pēc.. :)) kas izraisa smieklus no aprobežotības.. Šādiem personāžiem zāļu nav un nebūs.. PSRS produkti 4ever.. Un vispār PSRS varēja arī balstīties uz šādiem domu graudiem..
4.janvāris 2015, 20:25 | links
 
Tik,vai ar mums savādāk? Paši savām rokām aizklapējām papīrfabrikas,iznīcinājām cukura ražošanu,Latvenergo restrukturizācijas un personāla optimizācijas rezultātā,vairāki tūkstoši darbinieku pārgāja pelēkajā ekonomiskajā zonā un daļa devās darba meklējumos ārpus LV.Katrā mazpilsētā bija ETR(elektrisko tīklu rajons) vai montieru punkts ar 30-40 darbiniekiem. Tai pat laikā,gudri kungi un dāmas no augstām tribīnēm runā un lauza galvas,kā radīt darba vietas laukos.

BrunoL, 4.janvāris 2015, 19:59

Kārtējā vaimanoloģijas paraugstunda! Ak dies,kā apriebies to visu klausīties(lasīt)!
Pirmkārt-parādi man postpadomju valsti,kas atbrīvojoties no tā židkrievu murga ,ir tikusi kaut kur tālāk??? Igaunija,Lietuva? Labi,pussoli. Citur ir pilnīga dirsa vēl joprojām.
Otrkārt-kādēl tas notiek? Kā gan varēja būt citādi apstākļos,kad n-to paaudžu laikā no cilvēka tika svēpēts uzņemēja gēns? No sākuma visus aizsūta uz sibīriju,pēc tam visiem liek rūpnīcās strādāt un partiju mīlēt,tikai ne domāt... Un tādi lai sāktu rūpnīcas vadīt? par eksoptu domāt?
Treškārt-ko gan tad mēs varējām eksportēt? VEF Sigmas? Sarkanā kvadrāta gumijniekus?Tas viss derēja tikai psrs deficīta apstākļu lietošanai,bet nekur ārpus tās...
Un jūs ar plēsīgo esat spilgti piemēri šai deģenerācijai, no kuras tikt vaļā izdosies labi ja vēl pēc 20 gadiem. Ja mēs kā nācija paspēsim
4.janvāris 2015, 20:19 | links
 
OI atvainojiet ! gribeju uzrakstit - rašizmu !
4.janvāris 2015, 20:15 | links
 
Šajā saitā n-to gadu ietvaros ik pa laikam parādijušies dažnedažādi idioti,bet tu, plēsīgais, vari lepoties ar to,ka pretendē uz gogpilno zelta medāli! kaut gan taisnības labad jāatzīmē,ka pārējie kandidāti no tevis atpaliek vien ar to,ka viņu tekstos bija jaušamas psihisku saslimšanu pazīmes, bet tu esi tāds,ja tā varētu teikt, "tīrradnis-idiots"

raihs, 4.janvāris 2015, 20:07


PALDIES ! jo man Jusu komentari un dusmu uzliesmojumi norada tikai uz TO ka man ir taisniba ( taisniba kož acis ! ) varbut ne visur un visa , bet ir . un Jusu apsestiba ar rietumu un amišu propogandu ir fenomenala kas jau robežojas ar fanatismu . lai neteiktu (fašizmu )
4.janvāris 2015, 20:13 | links
 
Šajā saitā n-to gadu ietvaros ik pa laikam parādijušies dažnedažādi idioti,bet tu, plēsīgais, vari lepoties ar to,ka pretendē uz gogpilno zelta medāli! kaut gan taisnības labad jāatzīmē,ka pārējie kandidāti no tevis atpaliek vien ar to,ka viņu tekstos bija jaušamas psihisku saslimšanu pazīmes, bet tu esi tāds,ja tā varētu teikt, "tīrradnis-idiots"
4.janvāris 2015, 20:07 | links
 
Tik,vai ar mums savādāk? Paši savām rokām aizklapējām papīrfabrikas,iznīcinājām cukura ražošanu,Latvenergo restrukturizācijas un personāla optimizācijas rezultātā,vairāki tūkstoši darbinieku pārgāja pelēkajā ekonomiskajā zonā un daļa devās darba meklējumos ārpus LV.Katrā mazpilsētā bija ETR(elektrisko tīklu rajons) vai montieru punkts ar 30-40 darbiniekiem. Tai pat laikā,gudri kungi un dāmas no augstām tribīnēm runā un lauza galvas,kā radīt darba vietas laukos.
4.janvāris 2015, 19:59 | links
 
KRIEVS NEKAD NEKO NAV RAŽOJIS!
nu jau , nu jau , un tai paša čečenija un ukraina iebruka ar nato ražotiem ieročiem :( tam pašam cigaretem tabaku uzperk no arzemem - uzlime savas paciņas un tirgo ? un gaze un nafta un citi derigi izrakteņi tiek pa metro tuneļiem no amerikas ievesti un pardoti ar krievu laipnu atļauju .
4.janvāris 2015, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager