Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tā sacīt, В мире два экономических феномена: у Японии нет ресурсов,но есть всё,у россии есть ресурсы, но нет ничего...
4.janvāris 2015, 19:56 | links
 
Šis ,ko Bums bij ielicis ir daudz īsāk un precīzāk pateikts. Un tas ir tas,ko vienmēr esmu uzsvēris-KRIEVS NEKAD NEKO NAV RAŽOJIS! Pat zobubirstes ne! Un tas ir nožēlojami,un tas ir galvenais iemesls,kādēl es nekad viņus(valsti) necienīšu. Pie TĀDĀM materiālajām iespējām neražot neko-tai nācijai tiešām ir jābūt deģenerātiem....


raihs, 4.janvāris 2015, 19:32

šito es redzēju, bet te ir vairāk, un ne mazāk interesanti.
4.janvāris 2015, 19:48 | links
 
Raih.
Japānis tak reiz teica:Bērni jums ļoti jauki un labi,bet tas ko jūs taisāt ar rokām... .
4.janvāris 2015, 19:43 | links
 
Šis ,ko Bums bij ielicis ir daudz īsāk un precīzāk pateikts. Un tas ir tas,ko vienmēr esmu uzsvēris-KRIEVS NEKAD NEKO NAV RAŽOJIS! Pat zobubirstes ne! Un tas ir nožēlojami,un tas ir galvenais iemesls,kādēl es nekad viņus(valsti) necienīšu. Pie TĀDĀM materiālajām iespējām neražot neko-tai nācijai tiešām ir jābūt deģenerātiem....
4.janvāris 2015, 19:32 | links
 
to, kas un kā par ziedošanu noskaidrosies ar laiku.
šitais arīi ar politisku ievirzi.
https://www.youtube.com/watch?v=pcdEUc0JhL4
4.janvāris 2015, 19:24 | links
 
Manuprāt,cilvēka dzīvība nav naudā mērāma.

BrunoL, 4.janvāris 2015, 19:16

Naudā nē,bet attālumā no savas mītnes vietas gan...:) Nerunāsim par šo gadījumu(kaut gan arī iederas), bet cik lielā mērā mūs uztrauc notikumi Sīrijā, bads un ebola Āfrikā,utt. Bet ja svilst(mirst) tepat aiz robežas(Ukrainā),tad gan kļūstam par žēlsirdības māsām,jo sākam apzināties,ka tas pats var notikt arī ar mums pašiem
4.janvāris 2015, 19:21 | links
 
uz priekšu RAIHA kg , gan jau kads atbildes :)

plesigais, 4.janvāris 2015, 18:20

Tev ar vienu Raihu par maz,vajag vesalu kilogramu?

BrunoL, 4.janvāris 2015, 18:54[/quote]

nu pec bildes un vispar (pec aculiecinieku ) stastita - mrs RAIHS esot vairak ka 90 kg verts . un vispar man šodien pec smagas darba dienas , gribejas kadu tikai pakaitinat , dirs---s vares kad bušu mazak noguris . :) a ja - jautajums mrs RAIHAM - kapec Jums reklama ir ari krievu valoda !? ja krievs maksa tad labs , ja aizstav savas intereses slikts ?
4.janvāris 2015, 19:18 | links
 
Manuprāt,cilvēka dzīvība nav naudā mērāma.
4.janvāris 2015, 19:16 | links
 
 
Izskatās,daudziem garlaicīgi. Ja paskatās pa logu,tad vispār depresņaks klāt. Tā vietā,lai copētu,3 dienas bija jātup mājās
4.janvāris 2015, 19:10 | links
 
Ops, bet izrādas, ka mazā Dāvja, kuram operācijai savāca 300 tūkst. priekš jeņķu dakteriem senči dzīvo GBR. Bet naudiņa ta no mums. Puika jau protams nav vainīgs un lai veseļojas.

Domaataajs, 4.janvāris 2015, 18:59

Angļi jau šiem neziedotu. Bik jau sķebīga tā senču darība,bet sava bērna glābšanas dēļ jau izdarīsi visu
4.janvāris 2015, 19:08 | links
 
Ops, bet izrādas, ka mazā Dāvja, kuram operācijai savāca 300 tūkst. priekš jeņķu dakteriem senči dzīvo GBR. Bet naudiņa ta no mums. Puika jau protams nav vainīgs un lai veseļojas.
4.janvāris 2015, 18:59 | links
 
Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons svētdien paziņojis, ka uzvaras gadījumā šogad maijā plānotajās parlamenta vēlēšanās vēlētos pēc iespējas ātrāk sarīkot referendumu par Lielbritānijas izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā (ES).

mjuniors, 4.janvāris 2015, 18:52


Nez ko tad izstāšanās gadījumā iesāks LV pilsoņi un valstspiederīgie, kas atrodas GBR. Sanāks, ka viņi būs no citas savienības un varbūt nebūs tur vēlami.
4.janvāris 2015, 18:56 | links
 
uz priekšu RAIHA kg , gan jau kads atbildes :)

plesigais, 4.janvāris 2015, 18:20[/quote]
Tev ar vienu Raihu par maz,vajag vesalu kilogramu?
4.janvāris 2015, 18:54 | links
 
Krievu aktieris Aleksejs Paņins, atrodoties Krimas Autonomajā republikā, publiski paziņojis, ka tā ir Krievijas teritorija, kuru būtu vēlams paplašināt līdz Odesai...

mjuniors, 4.janvāris 2015, 18:49


krievam Krievija ir tur kur viņš dotajā brīdī atrodas.
Atvainojos, īstie krievi vispār ir ļoti jauki cilvēki, bet to īsto krievu paliek arvien mazāk arī Krievijā. Paliek vairāk to kas sevi sauc par krieviem.
4.janvāris 2015, 18:53 | links
 
Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons svētdien paziņojis, ka uzvaras gadījumā šogad maijā plānotajās parlamenta vēlēšanās vēlētos pēc iespējas ātrāk sarīkot referendumu par Lielbritānijas izstāšanos vai palikšanu Eiropas Savienībā (ES).
4.janvāris 2015, 18:52 | links
 
Krievu aktieris Aleksejs Paņins, atrodoties Krimas Autonomajā republikā, publiski paziņojis, ka tā ir Krievijas teritorija, kuru būtu vēlams paplašināt līdz Odesai...
4.janvāris 2015, 18:49 | links
 
Mazliet sasmējos.. Kompānija ir salasījusies... :))
4.janvāris 2015, 18:43 | links
 
Toni.
Sāku jau presē šķirstīt nekrologus.
4.janvāris 2015, 18:41 | links
 
Uz Raiha piedāvajumu plesigais atsaucās pirmais :)
4.janvāris 2015, 18:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager