Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Raihs,
diezgan vilinoši,ja tādas cenas tad jālaiž,tas nekas ka pati cope kādas 8-10 štukas izmaksās...:D
25.decembris 2014, 23:39 | links
 
25.decembris 2014, 21:54 | links
 
Vecos laikos,kad vēl braucu uz Kolas pussalu,šņabi tur varēja iepirkt par 50 santīmiem,bet mauku uz lielceļa-par latu. Drīz laikam atkal būs tā.
25.decembris 2014, 20:41 | links
 
Re;...Putins liek iesaldēt šņabja cenas!
25.decembris 2014, 20:32 | links
 
 
Varu pastāstīt vienu lietu.Mana māsīca aizbrauca uz Amēriku komandējumā,Šiem tusiņš uz Pateicības dienu.Krievi,leiši,ukraiņi,latvieši,poļi.Es viņai prasu,kā krievi ar ukraiņiem-šī saka -normāli,vienīgais idiots-Latvijas krievs,kuru apdalījuši visi,kam nav slinkums.Šis saka-Krim naš,Donbas -naš.Puķin-urā.A morāle tāda-Dabūja pa bieti kā no krieva,poļa un hahola.Lūk tādi mums tie piloņi,ka viņus,,,
25.decembris 2014, 01:56 | links
 
25.decembris 2014, 00:56 | links
 
Ichthys- katram, savulaik ir, un būs sava zivs!?
Priecīgus, Ziemas Svētkus!
25.decembris 2014, 00:25 | links
 
 
Smieklīgi...
20.decembris 2014, 09:59 | links
 
tikko ziņās Dančauskis sūdzējās par negodprātīgiem makšķerniekiem- čortotājiem, bet pie zivju krājumu samazināšanās vainīgi kā vienmēr zvejnieki, kuriem izrādās samazinājuši kvotu Buļļupē par 50%, bet labi ka darbu sākusi konsultatīvā padome , kas šo situāciju darīšot taisnīgāku, vot.
19.decembris 2014, 20:57 | links
 
Re kas notiek, kad krievu raidījumā piemin krievus ukrainā:
19.decembris 2014, 08:47 | links
 
Nezinu,es tam visam sāku atmest ar roku-apriebies baidīties un justies vainīgam. Sāku skatīties svešzemju virzienā. Pareizāk sakot-sāku atgriezties svešzemju virzienā. Kur,vēl nezinu-krievijā negribas naudu atstāt, varbūt Zviedrija,Īrija,Norge,varbūt pat Čīle,Argentīna.
Vienīgā bēda-tur visās labajās upēs tiek lobēta flyfishing. Nu neko-jāsāk trenēties...
18.decembris 2014, 23:04 | links
 
Raih, hvz kā būs, jo esošie, kas tur ķer ir visādi, autoparks labu labais. Visi ķer un tirgo, kurš ikrus, kurš lašus. Raustas ka pieķers, bet pelņa acīmredzot ir laba, līdzarto drosme palielinās. Bardaks liels.
18.decembris 2014, 22:35 | links
 
bet šamie audzētāji, sargātāji jau no pavasara ganījās pa pašvaldībām un citiem kantoriem, būšot Jāņu lasis, bula laika lasis un citi ķiseļa krastu iemītnieki, autoritāte ar reku minēja, tik biku esot pietrūcis:)
18.decembris 2014, 22:35 | links
 
Nekas te prātīgs nebūs(biznesa sakarā) tā vienkāršā iemesla dēļ,ka Baltijas lasis ienāk vēlu,ne vella nebarojas(septembrī),tad uzreiz nārsto,pēc tam izskatās slikti,pēctam uznāk ziema ar ledu,tad pavasaris ar paliem,utt. Vienīgā iespēja-ļaut kert tieši nārsta laikā,bet tas nav smuki.
Vot veicas tiem pašiem krieviem ar lašveidīgajiem-kā viena suga sāk jūnijā nākt,tā nāk un nāk,un nāk. Un ēd,un ķeras,un viss ir ok.
Man licenzēšana interesē tikai no viena aspekta-man riebjas tā varza pie upēm. Man vispār nepatīk cilvēki.Globāli. Kā suga. Būs licenzes,būs mazāk cilvēku.Cerams.
18.decembris 2014, 22:31 | links
 
kapēc ne, ja biznesa plānā- viens makšķernieks nedēļas sesijā atstāj ap 1400eiro, 4 interesantākās nedēļas x 4000 interesntu- i hesu nav jābūvē:)
18.decembris 2014, 22:14 | links
 
Raihs, pacieties vēl kādu brīdi. Būs Tev Gauja pilna ar lašiem, spēj tik vērt maku vaļā un ķert. Tas tā nopietni.
18.decembris 2014, 22:09 | links
 
Plēsīgais,ja Tavam pabriķim kūpētu vairāki skursteņi un pāris simti rūķīšu,čaklām rociņām,vairotu labklājību,tad Tavam vārdam un domām būtu svars.

BrunoL, 18.decembris 2014, 21:18


PIEKRITU , un ka vel piekritu ! bet taka neka tada nav un savus dzives labakos gadus esmu atdevis gan padomija stradajot kolhozos ( sargajot Latviešu ziemassvetkus un jaņus ) gan brivibas (ha ha ha ) atgušana . tad šobrid man pofig kas un kur un ko draž , man intrese tikai un vienigi lai maniem mazberniem ir kur aiziet paseņot vai aiziet pasedet upes krasta ar picku - nevis - pie veikala durvim izlasit uzrakstu - PARDOTO PRECI ATPAKAļ NEņEM UN NEMAINA - GARANTIJAS TALONU UN SERTIFIKATU NEIZSNIEDZ - PRETENZIJAS UN SUDZIBAS - NEUZKLAUSA !
18.decembris 2014, 21:47 | links
 
Plēsīgais,
zelta vārdi,gudri teikts...:D

Tonis, 18.decembris 2014, 21:07


ei ei ei , ja letiņpuikas saks nokart degunu un klausit visadiem ( padomju sudiem ) bus ziepes ! stridos dzimst taisniba :) patiesiba ir kaut kur pa vidum , bet tapec nevajag di--t , cits citam virsu ! cits draž gejropu un dzivo cepuri kuldams , cits dra-a padomiju un ari dzivoja tapat ! bet copet gribas mums visiem , un taka šis ir CL - NE ASAKAS VISIEM !
18.decembris 2014, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager