Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tikko izsitu dīķi, 6m dziļākā vieta.. Doma ir audzēt varavīksnenes un pālijas.. Ar domu, lai man tā Zviedrija ir tuvāka un nekur nav jābrauc :)).. Kā man ies!? Nākam ruden iemetīšu blogā info, Lai citiem ar tiek! Citādi te skaudīgums un sveces turēšana zem pūra ir lielā cieņā..

mjuniors, 18.decembris 2014, 20:23

A Tu negribētu izrakt arī upi? Nu tādu Gaujas lielumā,un lašus salaist? Citādi man tie dīķi nepatīk:)
18.decembris 2014, 20:29 | links
 
Raihs un mjuniors,jau ir tie biezie jevropisti,mums bāliņiem i pavaimanāt vairs nav ļauts ...:))
18.decembris 2014, 20:25 | links
 
Vispār ja palasa komentārus,te vieni vieenīgi vaimanologi nolasījušies. Varētu pat izdalīt apakšgrupās: parastie un supervaimanologi.
Mums ar mjunioru laikam vienīgajiem rokas no dirsas neaug:) Kam valdība vainīga,kam eiropa,kam krievu sankcijas. Tikai ne pats!

raihs, 18.decembris 2014, 20:05


nu tadu vaimanataju ka JUS par krievu ļaunumu un tt . un tj . vajag ar uguni gaišaja dienas laika meklet ! pat mana nostaļģija par darba un dzives apstakļiem padomijas laika Jums izsauca naida un apvainojumu lekmi ! un ja kas - neviens ar varu Jums neko neliek lasit , izlasijat (pats vainigs ) uzvedieties pieklajigi !
18.decembris 2014, 20:25 | links
 
Tikko izsitu dīķi, 6m dziļākā vieta.. Doma ir audzēt varavīksnenes un pālijas.. Ar domu, lai man tā Zviedrija ir tuvāka un nekur nav jābrauc :)).. Kā man ies!? Nākam ruden iemetīšu blogā info, Lai citiem ar tiek! Citādi te skaudīgums un sveces turēšana zem pūra ir lielā cieņā..
18.decembris 2014, 20:23 | links
 
mjuniors,
kā kuram,mana labklājība kopš esam eiropā,tik uz leju iet..Nu nemāku es ,tās jevropas naudiņas piesaistīt...

Tonis, 18.decembris 2014, 19:37


tev prasības aug :P
tas tāpat kā man te viens zemnieks raudāja. viss tik slikti, tik slikti. beigās izrādās, ka tik 2x gadā tieko ar ģimeni ceļot, nevis 5x :))
starp citu tu ļoti maldies, par to patērēšanu un ražošanu. palasi kādus projekti tiek attīstīti par eiropas naudu. būs tev acis uz kātiem, ko mēs ražojam. bet par to jau tvnetā un delfos neraksta.
18.decembris 2014, 20:22 | links
 
MALIķI sori , taisniba jau ir , bet vai galu gala mes neapzogam paši sevi un savu nakotni ( jeb nakamas paaudzes ) . a un vel , es nesmu kristits un neticu visadiem dievu sodiem , esmu realists un uzskatu ka zaglim sods ir jasaņem tagad un tulit .
18.decembris 2014, 20:17 | links
 
plesigais- tas bija domāts kas zog darbā no uzņēmēja, bet tie kas zog no valsts un pārējie mahinātori nu tikai kā teica mana vecmāmiņa sveša manta labumu nenesīs, agri vai vēlu apgriezīsies pret viņiem.
18.decembris 2014, 20:06 | links
 
Vispār ja palasa komentārus,te vieni vieenīgi vaimanologi nolasījušies. Varētu pat izdalīt apakšgrupās: parastie un supervaimanologi.
Mums ar mjunioru laikam vienīgajiem rokas no dirsas neaug:) Kam valdība vainīga,kam eiropa,kam krievu sankcijas. Tikai ne pats!
18.decembris 2014, 20:05 | links
 
Tie kas kustās un ir veseli visi dzīvo labāk, bet tie kas nodzeras, zog, negrib strādāt tiem visur būs slikti.

Malikis2011, 18.decembris 2014, 19:43


MALIķI piedod bet gribas parfrazet (ceru ka neaizskaršu personigi ) ! tie kas kustas un ir veseli visi dzivo ( vai labak - nezinu ) , bet tie kas zog , krapjas - dzivo labak , a tie kas nodzeras , nu nodzeras , laikam ir iemesls kapec !
18.decembris 2014, 20:03 | links
 
Latgalē gan drīz neviens pēc zemes nedzīsies, drīz viens liels dabas parks vai nacionālais parks, tikai jautājums cik gadus vietējie cilvēki izdzīvos tai parkā, izmirs ātrāk kā tās sugas ko sargās.

Malikis2011, 18.decembris 2014, 20:00


Kas tur ko dzīties. 90beigās, 2000 sākumā ārzemnieki par sertifikātiem jau lielu daļu Latgales sev ir sashēmojuši. NEzinu vai trakā buma laikā ir arī ko pārdevuši vai arī vēl tur. Zinu, ka cerēja, ka varēs viegli tikt pie platību maksājumiem, kas arī pirmajos gados bija.
18.decembris 2014, 20:03 | links
 
Labklājība.Nosacīts jēdziens.Kas vienam liekas labklājība,otram nabadzība.
Kārtējais zara zāģēšanas piemērs.
Sacerējāmies.Baltieši metīsim kauliņus kopā un Lietuvā celsim AES. Bija jādara un steidzami,kamēr Lietuvā vēl ir šīs jomas speciālisti.Nekā.Kurināsit jenķu sašķidrināto gāzi un,it kā,kļūsiet energo neatkarīgi.
Tālāk.Brīvais elektroenerģijas tirgus!? Kur auni tur cirpēji.
18.decembris 2014, 20:02 | links
 
Par āfrikas samiem jāprasa varbūt Raiham :))..
p.s. Labprāt nopirktu kādus samu mazuļus dīķim.. Esmu dzirdējis ļoti labi augot.. Kūpiņā dikti labie.. eh, pat siekala saskrēja :))

mjuniors, 18.decembris 2014, 19:59

Nevajag man neko prasīt par samiem-jāatzīst,ka apnikusi man tā zivs.
18.decembris 2014, 20:02 | links
 
Latgalē gan drīz neviens pēc zemes nedzīsies, drīz viens liels dabas parks vai nacionālais parks, tikai jautājums cik gadus vietējie cilvēki izdzīvos tai parkā, izmirs ātrāk kā tās sugas ko sargās.
18.decembris 2014, 20:00 | links
 
Par āfrikas samiem jāprasa varbūt Raiham :))..
p.s. Labprāt nopirktu kādus samu mazuļus dīķim.. Esmu dzirdējis ļoti labi augot.. Kūpiņā dikti labie.. eh, pat siekala saskrēja :))
18.decembris 2014, 19:59 | links
 
Jeeska, protams Zemgale. Te par katru hektāru ir nopietnas cīņas.
18.decembris 2014, 19:57 | links
 
MJUNIORS man prieks ka Jums iet labi (ko ari nakotne novelu ) . un strideties - nu galigi nav garigais :) . vienigi tads maziņš jautajums izkristalizejas - tos afrikas samus ari laidis Latvijas upes - bus bail iet peldeties .
18.decembris 2014, 19:54 | links
 
 
jeeska
kas tas pa kombainu kas irauj saknes?
(pļauj starp citu tos kārklus ar JAGUAR to pašu ko kukurūzu. tik heders cits.)

Jā ir iespēja zemu frēzēt izmaksas uz 500 eur/ha
max 12 cm dziļumā. zināms ka kārkla sakne izplešas līdz 45 cm...
18.decembris 2014, 19:50 | links
 
micuk
Značit Zemgale:-)
Latgalē un vidzemē uz Zirmeļvalstīm ...kārkli:-)
18.decembris 2014, 19:50 | links
 
micuk
Mūsdienās ģenētiķi ir parūpējušies par visādiem brīnumiem.
Diemžēl ceļu ,teiksim, karpas bez asakām, neviens vēl nav atradis:-)

jeeska, 18.decembris 2014, 19:40


Izaudzēt jau varētu, bet kur to kvantumu likt? Ar graudiem vismaz nav nekādu problēmu. Visu izved no LV ārā :D
18.decembris 2014, 19:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager