Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bļin,ar tiem Zviedru braucieniem knapi varu par elektrību un komunālajiem tur samaksāt...:)
18.decembris 2014, 19:44 | links
 
exlim
Nu beidz.
Nekas nekur netiecas....kombains visas saknes izrauj. Kārkliem (stādāmajiem) nekas nekur neaiziet. Nestāda jau krasta kārklus. Ciemā ..protams ka neļaus stādīt, lai gan...smuki apcērpot....kas zin:-)
18.decembris 2014, 19:43 | links
 
Tie kas kustās un ir veseli visi dzīvo labāk, bet tie kas nodzeras, zog, negrib strādāt tiem visur būs slikti.
18.decembris 2014, 19:43 | links
 
mjuniors,
kā kuram,mana labklājība kopš esam eiropā,tik uz leju iet..Nu nemāku es ,tās jevropas naudiņas piesaistīt...

Tonis, 18.decembris 2014, 19:37

Toni, nabagāks jau nēesi palicis.. ;) par zviedru braucieniem neminēsim :))
18.decembris 2014, 19:41 | links
 
micuk
Mūsdienās ģenētiķi ir parūpējušies par visādiem brīnumiem.
Diemžēl ceļu ,teiksim, karpas bez asakām, neviens vēl nav atradis:-)
18.decembris 2014, 19:40 | links
 
BrunoL,

Mūsu novadā ir aizliegts stādīt kārklus ciematu teritorijās un lauku apbūves teritorijās tas diemžeļ arī viss kā to var iegrožot.

jeeska
Kārkls veido sakņu sistēmu un pietiekami nopietnu. dzenoties pēc ūdens avota saknes tiecas uz meliorācijas sistēmu drenēm tās aizaudzējot. kā rezultātā jau tā sliktā meliorācijas sistēma pārstāj darboties.
ar rapša sēšanu neatgriezīsi labu lauksaimniecības mežu. pec 5-10 gadu karklu plantācijas burtiski bus pārvērtušās par mežu...
18.decembris 2014, 19:40 | links
 
Eiropai vajadzīgi patērētāji,nevis ražotāji...

Tonis, 18.decembris 2014, 19:34


Ir gan vajadzīgi ražotāji, bet tā, ko nav rentabli ražot pašiem.
18.decembris 2014, 19:40 | links
 
Eiropai vajadzīgi patērētāji,nevis ražotāji...

Tonis, 18.decembris 2014, 19:34

Tonim atkal vajag, lai Zviedrijā būtu vairāk zivju.. ;))
18.decembris 2014, 19:39 | links
 
mjuniors,
kā kuram,mana labklājība kopš esam eiropā,tik uz leju iet..Nu nemāku es ,tās jevropas naudiņas piesaistīt...
18.decembris 2014, 19:37 | links
 
micuk
Iestādot zirņus, pupas tas uzlabos tikai zemes kapacitāti (kaut nepārdosi, bet zemi uzlabosi iearot :-)) ....nākamā gadā kartupeļus, tonnām lasīsi.
Bioloģija...:-)

jeeska, 18.decembris 2014, 18:47


Manā galā stādīt kartupeļus ir apgrēcība. Kā arī tajā apjomā iestādīt un novākt varētu būt gana sarežģīti, jo viss vēsturiski ir bijis balstīts uz graudaugu audzēšanu un tā arī attīstīts. Bet nu jocīgas lietas jau pie mums notiek visu laiku :D
18.decembris 2014, 19:36 | links
 
Eiropai vajadzīgi patērētāji,nevis ražotāji...
18.decembris 2014, 19:34 | links
 
palasiju un esmu šoka - cik tomer cilveki var but ļauni ( no vismaz paris ) . ka var priecaties par citu cilveku nelaimi un neredzet to ka problemas krievija atsauksies ari šeit Latvija . tvnet jau tagad raksta ka ventiņos tiks atlaisti cilveki - a kas notiks pa visu Latviju . kartejais bezdarbnieku dancis , nesamaksati reķini , izbraukšana , pašnavibas -- ! un TAS viss kadam sagada prieku - noželojami .

plesigais, 18.decembris 2014, 18:44

Vispār jau krievi visu laiku darīja tāpat kā grib. Vienu dienu laiž mūsu produktus otru nē. Neredzu nekādu starpību.
Gudrākie uzņēmēji jau sen ir eksportu diversificējuši.
Starp citu mums eksports uz vateņu zemi pēdējos 2x mēnešus ir ~+10%

kkas, 18.decembris 2014, 19:22

+++
Beidziet reiz čīkstēt! Kopš esam ES mana labklājība ir tikai augusi un redzu ļoti daudz iespēju kur augt..
Kas čīkst tam vienkārši ir dābā tā tam būt..
18.decembris 2014, 19:33 | links
 
BrunoL
Kapēc...savā privātā zemē daru un stādu ko gribu...kas maksā tas liek muziku.
Kārkli, burkāni, kartupeļi, ananāsi, palmas....kāda nozīme
18.decembris 2014, 19:32 | links
 
Stāsts par to,ka kārkls ir kā sērga,kas noplicina zemi.Pie tam aramzemi.Vai mums krūmu trūkst?
Manuprāt klaja kaitniecība.Kurš un kas to pieļauj?

BrunoL, 18.decembris 2014, 19:26

Aizmirsti par aramzemēs krūmu ciršanu aizliedza ar nākošo gadu.
18.decembris 2014, 19:28 | links
 
Stāsts par to,ka kārkls ir kā sērga,kas noplicina zemi.Pie tam aramzemi.Vai mums krūmu trūkst?
Manuprāt klaja kaitniecība.Kurš un kas to pieļauj?
18.decembris 2014, 19:26 | links
 
palasiju un esmu šoka - cik tomer cilveki var but ļauni ( no vismaz paris ) . ka var priecaties par citu cilveku nelaimi un neredzet to ka problemas krievija atsauksies ari šeit Latvija . tvnet jau tagad raksta ka ventiņos tiks atlaisti cilveki - a kas notiks pa visu Latviju . kartejais bezdarbnieku dancis , nesamaksati reķini , izbraukšana , pašnavibas -- ! un TAS viss kadam sagada prieku - noželojami .

plesigais, 18.decembris 2014, 18:44


Vispār jau krievi visu laiku darīja tāpat kā grib. Vienu dienu laiž mūsu produktus otru nē. Neredzu nekādu starpību.
Gudrākie uzņēmēji jau sen ir eksportu diversificējuši.
Starp citu mums eksports uz vateņu zemi pēdējos 2x mēnešus ir ~+10%
18.decembris 2014, 19:22 | links
 
bija domāts zemes vietā meži:-)...alus dara savu...:-)
18.decembris 2014, 19:15 | links
 
Maliķi
Tev pastaa balodis aizskrēja...ne pa tēmu
matīšu pagastā zemes nav, vai arī āremniekiem.
Gan jau viņi zina ko dara:-)
18.decembris 2014, 19:14 | links
 
jeeska- mūsu pusē pat ciršanas atlikumus kas sašķeldoti negrib pirkt, vajag ar visu taru un malku šķeldot tad pērk, vai tikai malku šķeldā.
18.decembris 2014, 19:11 | links
 
maliķi
Tieši kurināmajam (šķeldai)...sīkāk prasi profiem.
18.decembris 2014, 19:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager