Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
VSOP daļa censoņu cenšas ne jau lai saglabātu resursu, bet citu savtīgu iemeslu vadīti. Dzīvosim, redzēsim ko sastrādās un kādi pārsteigumi tiks ierindas copmaņiem.
18.decembris 2014, 15:34 | links
 
Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 14:54

VSOP, es arī nesaku, ka tas ir jūsu projekts.. Ir arī citi aktīvisti.

micuks, 18.decembris 2014, 15:23


Ir gan. Pie tam - jaudīgi pilsoņi. Kaut vairāk būtu tādu pilsoņu, kuri savu laiku un līdzekļus velta kāda kopējā resursa izpētei un saglabāšanai. Jāņu lasi iekšējos ūdeņos gandrīz esam pazaudējuši, vēl daži gadi un - āmen būs tai populācijai.
18.decembris 2014, 15:30 | links
 
Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 14:54

VSOP, es arī nesaku, ka tas ir jūsu projekts.. Ir arī citi aktīvisti.

micuks, 18.decembris 2014, 15:23

Kā jau vienmēr esmu teicis,es ar abām PAR!
18.decembris 2014, 15:25 | links
 
Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 14:54


VSOP, es arī nesaku, ka tas ir jūsu projekts.. Ir arī citi aktīvisti.
18.decembris 2014, 15:23 | links
 
pašreiz esam savienībā, lai nu kādā, bet esam un krievs var žvadzināt ieročus cik grib... bet OI, ja mēs būtu vieni paši, kā moldāvi piemēram...

daddy_j, 18.decembris 2014, 14:00

+++
18.decembris 2014, 15:21 | links
 
VSOP
Labus vai sliktus pārsteigumus? Kaut gan es neceru uz labiem,un vienlaicī9gi nebaidos arī no sliktiem:)

raihs, 18.decembris 2014, 11:59

Raih, es te tā pa kluso pačukstēšu, ka Gaujā aktīvi gatavo licencēto copi uz lašveidīgajiem.

micuks, 18.decembris 2014, 13:22

Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)

V.S.O.P., 18.decembris 2014, 14:54

Es vainīgs, taisos org. licencēto , ļoti lasīti gribās:D
18.decembris 2014, 14:59 | links
 
VSOP
Labus vai sliktus pārsteigumus? Kaut gan es neceru uz labiem,un vienlaicī9gi nebaidos arī no sliktiem:)

raihs, 18.decembris 2014, 11:59

Raih, es te tā pa kluso pačukstēšu, ka Gaujā aktīvi gatavo licencēto copi uz lašveidīgajiem.

micuks, 18.decembris 2014, 13:22


Tur nu gan tu pārspīlē, micuk :) vārds "aktīvi" ir nevietā, arī mums ar to nav nekāda sakara. Tas nav mūsu projekts ;)
18.decembris 2014, 14:54 | links
 
Putina preses konference patiesībā ir salīdzinoši pozitīva. Mēģina iestāstīt, ka viss štokos, kas nozīmē, ka saglabā status quo. Galvenais, ka nedraud ar jaunām konfrontācijām.Tas jau ir labi.

mirtins, 18.decembris 2014, 12:01
Kākur bija par Ukrainu, ja nepanāks ka Ukraina pakļaujas, vienotu pārvaldi tad ieviesīs(okupēt Ukrainu)

Malikis2011, 18.decembris 2014, 12:04
Precīzi kā viņš teica:
Вплоть до установления единого политического пространства

Malikis2011, 18.decembris 2014, 12:27



Izrādās, tas nav nekas jauns. Viņš nevar atkāpties no iepriekš teiktā. Pa lielam Ukrainas sakarā viņam ir vecā plate - Kijeva pati vainīga, apvērsums, vietējie, krievu nav:)
18.decembris 2014, 14:15 | links
 
Par vēsturi runāt un modelēt "kā būtu, ja būtu" IR jēga, jo vēsture atkārtojas.

Diemžēl vai par laimi, bet atkārtojas... un no pagātnes kļūdām vajadzētu mācīties. Ja ne tautām, tad vismaz indivīdiem, kuri šīs tautas veido :)

pašreiz esam savienībā, lai nu kādā, bet esam un krievs var žvadzināt ieročus cik grib... bet OI, ja mēs būtu vieni paši, kā moldāvi piemēram...
18.decembris 2014, 14:00 | links
 
VSOP
Labus vai sliktus pārsteigumus? Kaut gan es neceru uz labiem,un vienlaicī9gi nebaidos arī no sliktiem:)

raihs, 18.decembris 2014, 11:59


Raih, es te tā pa kluso pačukstēšu, ka Gaujā aktīvi gatavo licencēto copi uz lašveidīgajiem.
18.decembris 2014, 13:22 | links
 
Putina preses konference patiesībā ir salīdzinoši pozitīva. Mēģina iestāstīt, ka viss štokos, kas nozīmē, ka saglabā status quo. Galvenais, ka nedraud ar jaunām konfrontācijām.Tas jau ir labi.

mirtins, 18.decembris 2014, 12:01
Kākur bija par Ukrainu, ja nepanāks ka Ukraina pakļaujas, vienotu pārvaldi tad ieviesīs(okupēt Ukrainu)

Malikis2011, 18.decembris 2014, 12:04

Precīzi kā viņš teica:
Вплоть до установления единого политического пространства
18.decembris 2014, 12:27 | links
 
Tātad, savādāk domājošie ir profesionālās nodiršanas personāži? Par kādu dialogu šeit var būt runa? :)
18.decembris 2014, 12:07 | links
 
Tātad, savādāk domājošie ir profesionālās nodiršanas personāži? Par kādu dialogu šeit var būt runa? :)
18.decembris 2014, 12:07 | links
 
Putina preses konference patiesībā ir salīdzinoši pozitīva. Mēģina iestāstīt, ka viss štokos, kas nozīmē, ka saglabā status quo. Galvenais, ka nedraud ar jaunām konfrontācijām.Tas jau ir labi.

mirtins, 18.decembris 2014, 12:01

Kākur bija par Ukrainu, ja nepanāks ka Ukraina pakļaujas, vienotu pārvaldi tad ieviesīs(okupēt Ukrainu)
18.decembris 2014, 12:04 | links
 
Putina preses konference patiesībā ir salīdzinoši pozitīva. Mēģina iestāstīt, ka viss štokos, kas nozīmē, ka saglabā status quo. Galvenais, ka nedraud ar jaunām konfrontācijām.Tas jau ir labi.
18.decembris 2014, 12:01 | links
 
VSOP
Labus vai sliktus pārsteigumus? Kaut gan es neceru uz labiem,un vienlaicī9gi nebaidos arī no sliktiem:)
18.decembris 2014, 11:59 | links
 
Putlers sūkstījās ka Ukraiņi neiet prom no lidostas un nenodot teroristiem:D
18.decembris 2014, 11:57 | links
 
VSOP
Te ,protams,man būtu jāpiekrīt,ka runāt par nākotni ir drusku lietderīgāk,nekā par pagātni. Vienīgi bēda ir tā, ka rezultāts šīm sarunām ir identisks-tobiš nekāds:) Un ja runājot par pagātni,mēs vismaz apzināmies,ka neko neizmainīsim,tad jums jūsu regulārajos sarunu "trīsdienniekos" pašiem šķiet,ka jūsu veikums ir milzīgs,tikai dumās tautas nenovērtēts:)

raihs, 18.decembris 2014, 11:34


Sarunu trīsdiennieks :) OK :))

Tas, ka Tu neesi informēts nenozīmē, ka nekas nenotiek. Latvijā ir tāds niķis - labas lietas noriet jau saknē, ja kādam kaut kas(kāds) nepatīk. Riešana rada fonu, kurš traucē visiem, jo vairums cilvēku nav biezādaini subjekti. Tāpēc arī nav info publiski, līdz pasākums ir paveikts. Par to makšķernieki var pateikties jau zināmajiem profesionālās nodiršanas personāžiem.
Daudz kas ir procesā. Izdosies - palielīsimies ar paveikto. Ko makšķerniekim dod info, ka MOSP ir memorands ar VARAM par sadarbību? Neko. Bet darbam palīdz.
Starp citu - šogad ļoti maz pietrūka, lai rūdītie lašinieki saņemtu negaidītus pārsteigumus negaidītā veidā ;) Bet darbs pie tā turpināsies :)

Ne asakas!
18.decembris 2014, 11:56 | links
 
Labāk paklausās Putlera preses konferenci, zināsim kas nākotnē gaidām no kaimiņiem, nu ko pateica nekas labs.
18.decembris 2014, 11:55 | links
 
Tad, tagad arii vareeja izveidot savieniibu LT, EE, LV , ko muusu politiķi liida Eiropas kolhozaa, tiki nesakiet , ka nevareeja aizbraukt uz citaam valstiim un nebija eksporta.

opusums, 18.decembris 2014, 10:44

Tieši kādā dibenā mēs būtu bez Eiropas piķa?

arvis_an, 18.decembris 2014, 11:32
Vai europas piķis būtu vajadzīgs, ja nebūtu iznīcināta ražošana, lauksaimniecība utt.?

urmaas, 18.decembris 2014, 11:37


Nezinu kā būtu ja būtu, skaidrs, ka daudz kas varēja būt labāk un skaidrs, ka vēl daudz kas tiks laists dēlī, bet brīdī kad sile tika sasista, bez EU, kas katru gadu, pricipā, visu mums uztur, būtu tūtā.
18.decembris 2014, 11:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager