Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Citāts:"Daudzi patiesi tic, ka Rietumi grib iznīcināt Krieviju, krievu tautu." http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvijas-vestniece-krievi-patiesi-notic-ka-rietumi-grib-iznicinat-krieviju/675782
Ar šadu tautu var izdarīt ko grib.. Naših bjut.. Tikai cerība uz ātrāku Ekonomisko krahu..
16.decembris 2014, 21:51 | links
 
aakkis
Zini,ja ir jāizvēlas(un ir jāizvēlas)labāk pretīgs amerikānis,nekā stulbs&pretīgs krievs. ASV vismaz ir civilizēta,attīstīta valsts

raihs, 16.decembris 2014, 21:41



Daļēji piekrītu! ASV ir pozitīva politika.
Bet, iespējami, Tu nezini Ameriku, Amerika ir ļoti, ļoti liela valsts! Tur laukos, rančo, ir tik daudz idiotu, un dauņu, ka Mēs Eiropieši, to nespējam iedomāties, pat sliktākajos sapņos...!? Tas ir reāli! Protams, arī Krievija ir stulba valsts, un vēl stulbāka, bet bieži Eiropieši to nesaprot, ar, ko ir runa...!?
16.decembris 2014, 21:51 | links
 
vitenahemots. Arī tiesa. Bet tur jau arī slēpjas tas lielais piekritēju pulks Putina politikai. Maskavā jau vēl ir arī kautkāda opozīcija, jo ir daudz izglītotu cilvēku, bet tālajās nomalēs - nekā. Gandrīz tas pats, kas arābu valstīs - neizglītotam cilvēkam var ļoti viegli iestāstīt, ka viņš sēdēs pie Muhameda labās rokas, ja uzspridzinās sevi kopā ar ''neticīgajiem''. Kautkas līdzīgs briest arī Krievijā, ceru, ka ne tik stulbā formā - tomēr Krievu tauta ir stipri izglītotāka un gan jau sapratīs, kur viņus ved... Viens krievijas žurnālists jau teica, ka Krievija ir pazaudējusi savu labāko draugu un aizstāvi, kurš bija gatavs atdot dzīvību par viņiem, ja nebūtu anektējuši Krimu un iebrukuši Donbasā.
16.decembris 2014, 21:45 | links
 
raihs- "Te var piekrist. Jāatzīst,arī man prasās pēc Ulmaņlaikiem:)"

Ulmanis nodeva Lettus, kā neviens cits iepriekš nebija darījis!
Ulmanis vienpersoniski izlēma, un likumīgi ielaida Latvijā krievu okupācijas karaspēku, līdz ar ko, arī šodien, starptautiski, juridiski, ir problēmas atzīt Latvijas okupāciju de jure...!?
Kur kretīns, Ulmanis palika pēcāk, aizbrauca uz apsolīto zemi, kur aplauzās no krievu komunāriem...!?

vitenahemots, 16.decembris 2014, 21:37

Nu mirs,miers-ej tu sazini,kā būtu bijis,ja būtu bijis. Visdrīzākais,ka mūs tāpat okupētu,tikai tad nebūtu tās jezgas par okupācijas faktu. Somu Manerheima līnijas variants mums nespīdētu tāpat... Mūsu vienīgā(un diemžēl neizmantotā) iespēja bija Z.A.Meirovija ieteiktā PL+EE+LT+LV militārā savienība,kuru kaimiņi noignorēja prastas skaudības dēļ,jo Rīga ta kļūtu par reģiona citadeli...
16.decembris 2014, 21:45 | links
 
aakkis
Zini,ja ir jāizvēlas(un ir jāizvēlas)labāk pretīgs amerikānis,nekā stulbs&pretīgs krievs. ASV vismaz ir civilizēta,attīstīta valsts
16.decembris 2014, 21:41 | links
 
raihs- "Te var piekrist. Jāatzīst,arī man prasās pēc Ulmaņlaikiem:)"

Ulmanis nodeva Lettus, kā neviens cits iepriekš nebija darījis!
Ulmanis vienpersoniski izlēma, un likumīgi ielaida Latvijā krievu okupācijas karaspēku, līdz ar ko, arī šodien, starptautiski, juridiski, ir problēmas atzīt Latvijas okupāciju de jure...!?
Kur kretīns, Ulmanis palika pēcāk, aizbrauca uz apsolīto zemi, kur aplauzās no krievu komunāriem...!?
16.decembris 2014, 21:37 | links
 
Problēmas ir lielas Krievijā un ar Krieviju! Putins nekad neatdos vairs Krimu,un no Donbasa arī neaizies.Pat teikšu- ir neprognozējama tālākā notikumu attīstība,sakarā ar to rubļa kursu.Kredītus vairs nedod,tirdzniecība buksē,ārvalstīs dzīvojošie pensionāri paliek uz pusi nabagāki tā tālāk utt..Nebrīnīšos ka pat Rīgā tie RUS pensijas saņēmēji prasīs Latvijas valdībai pabalstu!Daudziem bijušajiem armijniekiem to pensiju apmērs bija liels,un tagad ....Kazahija,Baltkrievija ar nevar īsti tirgoties ar Krieviju. Bet ASV berzē tikai rokas-viņus jau tas maz traucē/netraucē.Pat gāzei tirgu Eiropā atrada! Labi pietiek..
16.decembris 2014, 21:33 | links
 
-nesalīdzini nācijas,viena no kurām vismaz 1000 gadus ir patstāvīgi attīstījusies un bijusi neatkarīga, ar nāciju,kuras neatkarība kopsummā sastāda bik vairāk par 40 gadiem,un kuras labāko daļu iznīdēja otras salīdzināmās tautas komunisti
Šim,tiešām jāpiekrīt! Bet ir otra pusīte - krievs nervar iztikt bez vadoņa - cara, iļjiča, staļina, brežņeva, . . . putina. Man ir kursa biedrs - tagad jau kapteinis uz ''Sedova'', bet ar visu padomijas audzināšanu, arvien ir cara krievijas piekritējs. Esam draugi aizvien, tikai pēc ''litra'' nevaram politiku sadalīt pa plauktiņiem :))

skiperis, 16.decembris 2014, 21:07



Nav jau liela šķirba, Lettu pāķi arī Caru grib, Ulmaņa laiki...!
Jo mazāk izglītota tauta, jo vairāk Caru grib, vai Nikolaja, vai Ulmaņa personībā, nav svarīgi!
Svarīgi ir fakts, ka, kāds Cars, cits turīgs Onkulis atrisinās lielas neizglītotas, un stulbas tautas daļas problēmas...!?
Cars atvedīs "Laimes Lāci", kurš iedos idiotam lāpstu, lai tas var sakopt savu "vidi"...!?
16.decembris 2014, 21:27 | links
 
Krievija ir impērija, lai tā saglabātos vadonis ir vajadzīgs..
16.decembris 2014, 21:26 | links
 
raihs. Tā ir KRIEVIJA! Россию умом не поймёшь! Tā jau tiešām bija, bet viņi starpā iespieda ''puisīti Lācīti'' un - še tev - atkal divi ''sroki'', bet jau garāki - kā te lai neaizbrauc, ja viss tik viegli izdodās... Kuba ji-bio.
16.decembris 2014, 21:22 | links
 
skiperis
Te var piekrist. Jāatzīst,arī man prasās pēc Ulmaņlaikiem:)
Un jāatzīst,vēl dažus gadus atpakaļ es apskaudu krieviju parr tādu prezidentu-stingra roka,loģisks prāts,laba runa. Ne tā kā mūsu tricekļi... Bet nu tagad džekam reāli jumts nobrucis. Ne velti civilizētā pasaulē pieņemts,ka divi termiņi un miers-ej,vecīt,pelnītā atpūtā! Ja tā needara,tad lūk kas notiek-cilvjiem no pārmērīgas varas širmis brūk,un šie sāk sūdus taisīt
16.decembris 2014, 21:13 | links
 
bums. Ne jau velti vakar TV rādīja, ka krievijas veikali sāk ieviest sen aizmirstās cenas - У.Е.
16.decembris 2014, 21:13 | links
 
-nesalīdzini nācijas,viena no kurām vismaz 1000 gadus ir patstāvīgi attīstījusies un bijusi neatkarīga, ar nāciju,kuras neatkarība kopsummā sastāda bik vairāk par 40 gadiem,un kuras labāko daļu iznīdēja otras salīdzināmās tautas komunisti
Šim,tiešām jāpiekrīt! Bet ir otra pusīte - krievs nervar iztikt bez vadoņa - cara, iļjiča, staļina, brežņeva, . . . putina. Man ir kursa biedrs - tagad jau kapteinis uz ''Sedova'', bet ar visu padomijas audzināšanu, arvien ir cara krievijas piekritējs. Esam draugi aizvien, tikai pēc ''litra'' nevaram politiku sadalīt pa plauktiņiem :))
16.decembris 2014, 21:07 | links
 
http://www.newkaliningrad.ru/inform/exchange/
Tie cipari kurus redzat biržā neatspoguļo faktisko Eur un $ cenu apjomu Iesaku papētīt
šo saiti tur eur tirgoja par 130 /uzskatu ka tas cipars jau tuvu īstenībai Lielākais simptoms ka sūdi tur būs -lielā cenu starpība starp iepirkumu un pārdošanu
16.decembris 2014, 20:58 | links
 
Ja par pretinieka cienīšanu. Es teiktu savādāk-es necienu ,es baidos no viņiem. Un tas ir krietni savādāk. Es baidos no viņu stulbuma un neprēķināmības
16.decembris 2014, 20:27 | links
 
Raih brīnos par tavu ietiepību . Es piem kā vecs karavīrs nekad nenovētēju par zemu pretinieku ,tieši pretēji - pretinieks ir jāciena,jāsaprot ,par viņu ir jāzin pilnīgi viss .Tikai tad var atrast viņa vājās vietas . Mazs piemērs par krieviem : Viņiem pirms revolūcijas bij pasaulē vērtīgākā valūta - cara rublis- usd dolārs un vācu marka pat klāt nestāvēja ,vēlāk viņi uzbūvēja raķeti - palaida gagarinu gaisā,ā ,, un atombumbu arī uztaisīja ,ā un vēl viņi vienīgie spēja uzbūvēt kosmosa staciju kas lidinās ap zemi. Tagad nosauc man bez Raiņa ,nolauztās priedes un aizbraukušajiem 300 000 patriotiem kaut ko vēl ar varu lepoties ?? :))

Bralitis, 16.decembris 2014, 20:14

Pirmkārt-Kur es teicu,ka es baigi lepotos ar savu latvietību? Nekur! Jā,nav diži ar ko,un tādēļ cilvēki arī diez ko nelepojas. Ja nu vienīgi Dziesmu svētkos. nesalīdzini ar to bravurīgī sišanu pie krūts ar "ja russkij,mi rossija"
Otrkārt-nesalīdzini nācijas ,kuru skaita attiecība ar 1 pret 150
Treškārt-nesalīdzini nācijas,viena no kurām vismaz 1000 gadus ir patstāvīgi attīstījusies un bijusi neatkarīga, ar nāciju,kuras neatkarība kopsummā sastāda bik vairāk par 40 gadiem,un kuras labāko daļu iznīdēja otras salīdzināmās tautas komunisti
16.decembris 2014, 20:26 | links
 
Brālīti- Re, krievu nozagtās lietas.. :))
http://spoki.tvnet.lv/vesture/Krievu-nozagtas-idejas/733247
16.decembris 2014, 20:23 | links
 
Raih brīnos par tavu ietiepību . Es piem kā vecs karavīrs nekad nenovētēju par zemu pretinieku ,tieši pretēji - pretinieks ir jāciena,jāsaprot ,par viņu ir jāzin pilnīgi viss .Tikai tad var atrast viņa vājās vietas . Mazs piemērs par krieviem : Viņiem pirms revolūcijas bij pasaulē vērtīgākā valūta - cara rublis- usd dolārs un vācu marka pat klāt nestāvēja ,vēlāk viņi uzbūvēja raķeti - palaida gagarinu gaisā,ā ,, un atombumbu arī uztaisīja ,ā un vēl viņi vienīgie spēja uzbūvēt kosmosa staciju kas lidinās ap zemi. Tagad nosauc man bez Raiņa ,nolauztās priedes un aizbraukušajiem 300 000 patriotiem kaut ko vēl ar varu lepoties ?? :))
16.decembris 2014, 20:14 | links
 
Raih, atceros reiz Tu teici, ka gribi, lai Latvijai ir sava nokia, kā Igauņiem Skype.. utt Latvieši ir tie, kas aizsāka mantiņas kārt Eglē! :)) tas tads zs noskaņojums :)))
16.decembris 2014, 20:13 | links
 
Krievijas teritorijas izmēri parāda cik miermīliga ir šī valsts..
Un krievu dūša (mentalitāte!?) ir liela (šņabis).. Pat sievietes dūša ir plaša, nevien vienu vīru piekauj.. :)))
16.decembris 2014, 20:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager