Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
p.s. Aiwa zin tādu lietu, ES ražo kombainus, bet krievija tankus..

mjuniors, 1.decembris 2014, 21:07

Var jau ar lielgabalu zvirbuļus šaut, ir tanks ir pretanka ieroči kas lēti un efektīvi.
1.decembris 2014, 21:42 | links
 
Krievu nacionālais gars patreiz ir saliedēts kā vēl nekad pēdējos 50 gados...Cik ilgi,to rādīs laiks...
1.decembris 2014, 21:36 | links
 
 
Šeit daudz runā par Lielo politiku, bet kas notiek ar "vienkāršo" cilvēku RUS!!?? Man paziņa atbrauca no Pītera- cenas augšā, algas samazina, nav ne prēmiju ne 13. algas, notiek cilvēku atlaišana utt!!

aiwa, 1.decembris 2014, 20:42

Un tās ir labas ziņas,jo putins pagaidām turās uz reitingiem,bet ja ledusskapis būs tukšs, neko ilgi tas režīms nenoturēsies
1.decembris 2014, 21:31 | links
 
Tanki un kari arī bīda ekanomiku,tikai augļus plūc uzvarētāji...
1.decembris 2014, 21:26 | links
 
mjuniors,
akcijas uz ukrainas slānekli Janukovič sen jau bija pārdevis Šelam un Ševronam,daļēji tāpēc tur tā putra patreiz arī vārās...
1.decembris 2014, 21:21 | links
 
Paskatīsiemies kas ar to naftu būs. Šodien jau par 2$ pieauga, zelts par 60$. Zelts parasti tik vienkārši neapstājas un velk sev visus līdzi. Tā ka būs vēl visādi jokaini laiki gaidāmi.
1.decembris 2014, 21:09 | links
 
p.s. Aiwa zin tādu lietu, ES ražo kombainus, bet krievija tankus..
1.decembris 2014, 21:07 | links
 
mjuniors, kas par uzbraucieniem! Man nav manu cilvēku!! Kas Tu esi prokurors vai kārtējais pī... dirsējs, kam man būtu kaut kas jāskaidro???!!

aiwa, 1.decembris 2014, 20:59

Par kādu līdzjutību te iet runa!? kas pie tā visa ir vainīgs!? USA un mēs Baltieši snaiperi!? Darbavietu saki nav.. Bet vieta tankā katram atrodas..
1.decembris 2014, 21:02 | links
 
Toni- Kas Tu esi!? Un kas es esmu es!?:))) Vienmēr tev ir info.. kas "patiesībā" notiek.. :)))
Par to naftas kritumu, cik dzirdēt ir tikai tāpēc, jo parādās slānekļa naftas ieguvēji.. konkurence- dempings..
1.decembris 2014, 21:00 | links
 
mjuniors, kas par uzbraucieniem! Man nav manu cilvēku!! Kas Tu esi prokurors vai kārtējais pī... dirsējs, kam man būtu kaut kas jāskaidro???!!
1.decembris 2014, 20:59 | links
 
Šeit daudz runā par Lielo politiku, bet kas notiek ar "vienkāršo" cilvēku RUS!!?? Man paziņa atbrauca no Pītera- cenas augšā, algas samazina, nav ne prēmiju ne 13. algas, notiek cilvēku atlaišana utt!!

aiwa, 1.decembris 2014, 20:42

Labāk pastāsti ko tie tavi cilvēki lien citu valstīs!? Mācīt dzīvot?! Jo paši ir taču samiji lučšiji.!?
Par pielietotām metodēm nav vērts diskutēt..
1.decembris 2014, 20:51 | links
 
Ar čeriem tur būs pa īsu,vismaz 400 vajag...:)
1.decembris 2014, 20:50 | links
 
Tonis- pēc baumām, to ģenerātoru darbina četri ķīnieši kas pedāļus min:D
1.decembris 2014, 20:47 | links
 
Tam cenu kritumam esot arī viens cits pamatojums.Šveices baņkieri kurus kontrolē Rotšilds,esot uzlikuši 'mīksto'Rokfeleru klanam un
nofinansējuši vienu no līdz šim piebremzētajiem slepenajiem Teslas ģenerātora projektiem, kas enerģiju ražo no apkārtējā ētera,tas ir praktiski no gaisa...Viens neliels uz galda novietojams ģenerators var saražot simtiem kilovatu lielu elektroenerģiju...Tehnoloģija ir zināma jau simts gadus,tik visi kas ar to sāka kaut cik nopietni nodarboties tika aizsūtīti pie dieviem...
1.decembris 2014, 20:43 | links
 
Šeit daudz runā par Lielo politiku, bet kas notiek ar "vienkāršo" cilvēku RUS!!?? Man paziņa atbrauca no Pītera- cenas augšā, algas samazina, nav ne prēmiju ne 13. algas, notiek cilvēku atlaišana utt!!
1.decembris 2014, 20:42 | links
 
Nu ko gaidām maidanu Moldovā, jo patiesības ziņas ziņoja, ka uzvarējuši tie kas vēlas pievienoties Krievijai, galvanais tagad viņiem tam likt visiem noticē.
1.decembris 2014, 20:39 | links
 
Par naftu ir pārsteigums, ka var tik zemu nokrist cenas.. Un tas priecē.. Un rubļa kritums vairs nav nekāds pārsteigums, bet jau kā ikdienas info..
Protams Krievija nekur nepazudīs.. Un arī nākotnē uz resursiem dzīvos uz urraa.. Ukrainai Doņeckas apgabalā ar atņēma ogļu raktuves utt..
Vismaz ir kaut kāda iekšējā cerība, šis naftas kritums, sankcijas piegriezīs Putlera ambīcijas..
Pavasarī te viens bij ielicis scenāriju, kas notiek ar krieviju, ja krīt naftas cenas.. Toreiz kaut kā neticējās, ka ir iespējams vispār tāds naftas scenārijs.. būtu interesanti redzēt vēlreiz to info.. šķiet jau bij pie 60$ par barelu bij jau sūdi, bail domāt, kas notiktu pie 40$..
1.decembris 2014, 20:27 | links
 
Jāsaprot arī to ,ka Putins nav Gorbijs,ja galīgi sāks ūdens mutē smelties,visādus sūdus var sataisīt...
1.decembris 2014, 20:06 | links
 
Nu te es vairāk domāju krieviju tādu,kāda tā tagad pozicionējas-cenšas tēlot pasaules lielvaru. Līdz ko vairs nebūs ienākumu no naftas/gāzes,tie mērkaķi uzrāpsies atpakaļ kokos
1.decembris 2014, 20:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager