Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Secinajums, ka mes un musu izglitiba nav joproja gatava kapitalismam.
29.oktobris 2017, 23:37 | links
 
Ja abstrahējas, nav nekas slikts- Arbeit macht frei! un Jedem was seine!
29.oktobris 2017, 23:35 | links
 
Mazais ražotājs nekad nevarēs konkurēt ar lielo, ja nu vienīgi liela mēroga kooperācija. Stutēt un uzturēt mazo var atļauties bagātas valstis. Atliek vēl - man tā patīk un nekas, ka tur ir vairāk. Man patīk te un tagad.
29.oktobris 2017, 23:33 | links
 
Tas gan, kā teica viens pazīstams vācu dzejnieks, Arbait maht frai! :D:D:D
29.oktobris 2017, 23:32 | links
 
Taadel Arbeit marš. :D
29.oktobris 2017, 23:29 | links
 
Nu nav jau viņiem daudz atlicis, tūlīt pensija klāt :) Not mīzing. Varbūt mums vēl nebūs zelta milti, bet es zinu ka manam dēlam būs laba nākotne LV. :)
29.oktobris 2017, 23:26 | links
 
Valmieras piena kombinats, skeles ipasums. Gada pelna 10miljoni. Piensaimniki tajos gados fermas vera ciet. :) ja ir tadi kaseji pie siles, zemnieks bija un paliks lejas gala. Tikai koperativi. Un starpniekus lauka.. Tad ja bus zemniekam labums, bet citadi neko. Iespejams pesimistiki lukojos uz to, bet skaidrs, ka modelis ir jamaina, jo lidzsinejs kaa redzam nestrada maza razotaja laba.
29.oktobris 2017, 23:23 | links
 
Ar to samazinato pvn likmi man liekas lv neko nepalidzes. Pardeveji vienkarsi nelaidis cenu nost. Jo vairak vai mazak lv ir veikalu monopols.

mjuniors, 29.oktobris 2017, 23:16


Protams ka tas kaut ko dos. Cenas varbūt nekritīsies, toties uzņēmējiem būs lielāka peļņa, kas attiecīgi nozīmē, lielākas investīcijas uzņēmējdarbībā. Tieši tajās nozarēs (lauksaimniecība), kur mums patreiz naudas pietrūkst.
29.oktobris 2017, 23:18 | links
 
Ar tām cenām ir interesanti. Man domāt viss maksā tik, cik cilvēki ir ar mieru atdot. Neviens nepārdod lētāk aiz cilvēkmīlestības, bet tādēļ, ka dārgāk nepērk. Valdība ar visādiem PVN izņem daļu tirgotāja peļņas. Ja degvielai atceltu akcīzi, tā vairs nemaksātu 1eur.? Varbūt pāris pirmos mēnešus.
29.oktobris 2017, 23:17 | links
 
Protams ;) ! Tapec ka TADUS ka Tu viņi jau no sarunas stila salidzina ar krieviem ;) !

plesigais, 29.oktobris 2017, 23:09



nekad mani neviens ar krieviem nav salīdzinājis. man vienmēr visi ir jautājuši, vai esmu no Dānjas, vai no Holandes.

Bet tev iesaku arī paceļot uz rietumu pusi, ne tikai uz austrumiem. Iespējams, atklāsi daudz pozitīvas lietas, kuras vajag mainīt Latvijā.
29.oktobris 2017, 23:16 | links
 
Ar to samazinato pvn likmi man liekas lv neko nepalidzes. Pardeveji vienkarsi nelaidis cenu nost. Jo vairak vai mazak lv ir veikalu monopols.
29.oktobris 2017, 23:16 | links
 
Tiesi ta, pampersu kule te maksaja tik 7€ eurikus, lv 13-16€. Tapec ari bij skrobe :D lv 30€ pari, bet te 20€ un ir veel pampersi. Nu ja ir preces, kas ir stipri dargak, bet citas vienkarsi iekabina. Te udens maksa 18 centi. Lv 50 centi :D. Normals bizness..
29.oktobris 2017, 23:11 | links
 
Protams ;) ! Tapec ka TADUS ka Tu viņi jau no sarunas stila salidzina ar krieviem ;) !
29.oktobris 2017, 23:09 | links
 
Junior, daļēji piekrītu, bet cenu zinā Latvija vēl ir bērnu autiņos. Ja interesē tikai desa, maize un alus, tad esam jau sen cenu ziņā virs Vācijas. Tāpēc arī ES regulas nosaka noteiktiem produktiem samazinātu PVN. Piemēram, UK, pamperi, salvetes utt., maksā daudz lētāk, kā pie mums.

Vācijā. Tukšo taru var nodot. Ļoti labs alus maksa 1.30 eiro litrā. Cilvēki neizšķērdē resursus.

Toties preces, kas neskaitās pirmās nepieciešamības, maksā dārgi. Arī progresīvais IIN un UIN.

Bet uz to mēs beidzot ejam. Lai paceltu vidusmēru. Bet vatņiki to nez kāpēc nevēlas saprast. :)
29.oktobris 2017, 23:07 | links
 
Dānijā pēc nedēļas palika vienkārši pretīgi.
29.oktobris 2017, 23:03 | links
 
taadi jautaajumi _ Plēsigais - ir tāpēc, ka neesi pie siles, es ar tur neesmu, ko darīsim! !??

opusums, 26.oktobris 2017, 12:21

Nu pie siles visi nebusim ;) ! Eiropa ari visi nav ! Taču ir butiska atšķiriba !
Ja ar cilveku nelaime notiks eiro pilsetas _ palidzes katrs kas vares un nejautas _ esi idiots vai ne !
Ja Riga ar mani notiks nelaime _ labi iztiksim bez rupjibam ;) !
Tad KAPEC mes paliekam tik ļauni ?

plesigais, 26.oktobris 2017, 13:21


Jautajums visiem , jeb Tu jau esi izredzetais ;) ?
29.oktobris 2017, 23:02 | links
 
Mazliet pacelojot pa eiropu secinu, ka latviesi ir dikti prasigi, un nekur nav tik lab ka majas. Otrkart, cenas lv jau ir sasniegusas eiropas cenas un ir pat jau dargak. Ta, ka sapnot par kaut ko veel labakiem laikiem ir naivi, vienigi ja nesaksiet ar sevi stradat- augt, palielinat razibu utt
29.oktobris 2017, 23:01 | links
 
Personāža garīgās atīstības īpatnības nebeidz mani izbrīnīt. Raksti vēl.

Makatanav, 29.oktobris 2017, 22:03
29.oktobris 2017, 22:58 | links
 
Redz , redz ka musu slaveta demokratija ardas ;)
Naudiņu no eiro fonda paņemšu es _ bet maksasim paradiņus visi kopa ;) !
Diez cik miljonaru _ pec tadas shemas _ Latvija tusejas ;) !?

plesigais, 27.oktobris 2017, 20:28


Ei atbildi , jeb kartejo reizi novelsi uz , nekonkretam cilvekam , uzdotu jautajumu ?
Piedod pats vainigs , ar savu " rižo mau_u " paradiji ka tas lietas daras ;) !
29.oktobris 2017, 22:54 | links
 
Tu tikai nesatraucies. Šņuk :) Latvija ir maza valstele, bet pilsetas tas mazas ir vel mazakas :)
29.oktobris 2017, 22:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager