Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mjā, Mjunior, padodies - :) diploma tev nav un jebkādu iebilžu gadījumā Tu nu saņem ķepā no Vašingtonas (ja iebilsti Brālītim), vai Telavivas (ja iebilsti Tonim).

Akmens_Viesis, 19.novembris 2014, 08:30

Akm-Viesi, Es uz to visu skatos ar vēsu prātu :))
20.novembris 2014, 18:42 | links
 
Nedaudz iz vēstures

Otrais celiens:

Labs laiks paies noskatoties, bet tomēr. ;)
19.novembris 2014, 20:29 | links
 
Vai no Putina ja iebildīsi diplomētam copmanim :)
19.novembris 2014, 19:49 | links
 
Mjā, Mjunior, padodies - :) diploma tev nav un jebkādu iebilžu gadījumā Tu nu saņem ķepā no Vašingtonas (ja iebilsti Brālītim), vai Telavivas (ja iebilsti Tonim).
19.novembris 2014, 08:30 | links
 
Vitenhamon latviešu sarkanie strēlnieki manās acīs nekad nebūs pelnījuši cieņu - tie bij komunisti līdz kaulu smadzenēm . Tie bij pirmie kas komunisma vārdā slaktēja cilvēkus ,tieši sarkanie strēlnieki vēlāk ieņēmas čekas jeb VDK vadošos posteņus .Tieši viņi apsargāja Ļeņinu ,Staļinu un pārējos lopus,jo viņi ar saviem asinsdarbiem bij pierādījuši lojalitāti komunistiem. Neviens tā neiemīlējās komunistos kā Sarkanie strēlnieki . Nejauc ar parastajiem strēlniekiem kas karoja krievijas impērijas karaspēka sastāvā pret vāciešiem.
Kad komunisti uzvarēja - viena daļa strēlnieku pieņēma komunistu ideoloģiju un palika krievijā - un tur arī viņi kļuva par sarkanajiem . tajā laikā tauta iedalījās divās daļās - kas bij ar komunistiem - tie bij sarkanie - kas pret - baltie.

Bralitis, 18.novembris 2014, 23:56


Brālīt, visu pareizi saliki, nedaudz ačgārni, bet pēc būtības-pareizi.

Tie kas nezin, ievadiet uzvārdus Alksnis, Stučka, Bērziņš (vēlāk Berzin, viens no GULAGA pamatlicējiem un slavens revolucionārs, kura rīcība (ne visai tīra) deva zināmu pārsvaru revolūcijas gaitā)utt.

Tā vietā, lai šeit lietu ūdeni bez sakara par politiku un vēsturi, par kurām nav gandrīz nekādu zināšanu, fundamentālas izpratnes par procesiem, vairākums varētu palasīties grāmatiņas, rakstus, parakties arhīvos-daudz interesantak, nekā TV redzēto pārstāstīt.

Un vēl jautājums-cik te ir cilvēku ar politologa un vismaz vēstures skolotaja, nerunājot par vēstures zinātņu magistra vai doktora izglītību?Lai būtu objektīvi.
19.novembris 2014, 08:10 | links
 
pa miegam jau rakstu :) eju uz čuč ,tiko ieraudzīju cik pulkst.
19.novembris 2014, 00:53 | links
 
Junior beidz. neviens tv un radio ja viņš kādam personīgi pieder nedrīkst pasniegt objektīvu informāciju - tas ir pret biznesa interesēm. Tu nepareizi pateici . Citēju : "Bet, šodien mēs ir visi tik gudri un aizdomu pilni, sazvērestību redzam uz katra stūra.. Tātad paliekam vieglāk manipulējami.. Arī es tajā skaitā.." Te tu ļoti maldies.Tieši pretēji notiek - tie kas redz pasauli savādāk un pieslienas sazvērestības teorijām ir neiespaidojami - ar viņiem nevar manipulēt. Es esmu viens no viņiem . Neticu radikālām teorijām - piem. ka citplanētieši mūs novēro :)) Bet nosaucu lietas skaļi kuras redzu ,saprotu kā jābūt ,bet tā nenotiek .Piemērs : Maksājam akcīzes nodokli par degvielu - naudai jāaiziet ceļu uzturēšanai ,bet tā nenotiek - tā nauda esot aizlāpījusi citu budžeta caurumu ,kas savukārt atkal ir definēts no cita nodokļa ,kas atkal aizlāpīts no citiem līdzekļiem uttt... viss pa rinķi . Kur palika nodokļu nauda ? Loģiski neviens nav vainīgs un pat atbildīgs . Skaļi jāpasaka - kurš nozaga , nozaga ar nevarot teikt :) Kurš apguva ? :))) Ir smieklīga situācija visi zin ka tas notiek un kā tas notiek .... bet nekas nemainās :)) Kats skolnieks zin kā nozagt Eiropas fondu naudu - atkal visi zin ... un visiem ir labi :)) Tieši šis sazvērestības teorijas ir man saprotamas un skaidras .
19.novembris 2014, 00:51 | links
 
Es ar,ar labunakti....
19.novembris 2014, 00:47 | links
 
Mans sarunu biedrs brālits pazuda.. Jāliekas uz auss .. :)))
19.novembris 2014, 00:45 | links
 
to vitenahemots
Ko tu īsti gribēji teikt? Nesapratu.
Es Rīgā dzimis, Rīgā audzis, ar izņēmumiem vasarās. Bet jau virs 50 gadiem.
19.novembris 2014, 00:41 | links
 
Maliķis te kaut ko par vajadzību piramīdām ieminējās ....:)
Te ja sāk palikt siltāk ,tuvojamies pie saknēm...:)
Vitenehamon(bļin,vislaik ar Tutenhamonu asociējies),ko teiksi? Naf kārtības šais goju aprindās?
19.novembris 2014, 00:38 | links
 
Brālīt, tu taču durvis mājām ar slēdz ciet?! vai tomēr tu nav nozombēts un turi tās "vaļā"..
19.novembris 2014, 00:37 | links
 
p.s. Brālīt, citādi paliec tu smieklīgs.. Redzi tv.. izej ielās un dzirdi to pašu.. Un nodomā, šis laikam ar redzēja to tv.. Vispār pēc būtības tv parāda, kas notiek apkārt.. Bet, šodien mēs ir visi tik gudri un aizdomu pilni, sazvērestību redzam uz katra stūra.. Tātad paliekam vieglāk manipulējami.. Arī es tajā skaitā..
19.novembris 2014, 00:32 | links
 
Junior es nerunāju par tavu patriotismu - es gribu lai tu sāc uz lietām skatīties nevis tā kā tev to liek, bet tā , lai tu brīžiem nesaproti kāpēc nenotiek tā kā tu to biji iedomājies . To sauc par domāšanu .Tagad tu tikai citē politiķu lēmumus un masu mēdiju lozungus - nejūtu nekādu revolucionāra garu .

Bralitis, 19.novembris 2014, 00:23

iz dzīves, vienu dienu kolēģei stāstu.. Vot, uzlikšu karoga mastu pagalmā utt.. Šī: priekš kam tev!?
Es protams prātā !@!~.. Jautāju, tev vienalga kāds karogs plīvo!? Šī saka jā!!! Un es balsoju par SC, zini kāpēc!? Viņi vispār uzvarēja.. Saruna pārtrūka.. Paiet laiciņš un es sapratu.. Nav ko laiku veltīt.. Brālīt, to ko tu dzirdi arī pa tv un No politiķiem.. tie ir mūsu viedokļi un līdzīgie domājušie.. Beidz meklēt zombētos.. Es esmu tāds un domāju tā!! Citādi saku uzreiz.. Beidzu veltīt laiku taviem komentiem..
19.novembris 2014, 00:28 | links
 
Tonis
Par Streļķiem, Lettu Sarkanajiem Strēļķiem Latvijas pirms valsts veidošanās periodā nevar, un nedrīkst viennozīmīgi lemt, tad bija juku laiki, nebija ne Latvijas, ne arī reālas Krievijas, tur bija daudz traģēdiju un likteņu...!?
19.novembris 2014, 00:24 | links
 
Varam spriest cik gribam, bet ir vajadzību piramīda, kādas ir cilvēku vajadzības lai viņš labi justos valstī.
19.novembris 2014, 00:23 | links
 
Junior es nerunāju par tavu patriotismu - es gribu lai tu sāc uz lietām skatīties nevis tā kā tev to liek, bet tā , lai tu brīžiem nesaproti kāpēc nenotiek tā kā tu to biji iedomājies . To sauc par domāšanu .Tagad tu tikai citē politiķu lēmumus un masu mēdiju lozungus - nejūtu nekādu revolucionāra garu .
19.novembris 2014, 00:23 | links
 
p.s. Brālīt, man jau mājas ar ir šaujamie... Un no kāda spiker ar neatteiktos!:))) Es jau ir puika mjuniors.. kam ieroči patīk..
19.novembris 2014, 00:20 | links
 
Labi Krievija atļaus nēsāt. Bet no sākuma dabū to nēsāšanas atļauju. Ne jau viņi tā brīvi ļaus nēsāt. Lai gan, lai būtu ko nēsāt, no sākuma ierocis ir jānopērk. Gan jau viņi visu ir pārdomājuši, lai nav tā ka kādā mītiņā pie Kremļa pēkšņi sākas bruņots valsts varas apvērsums.
19.novembris 2014, 00:20 | links
 
micuks, nevajag jau uzreiz pārspīlēt.. :)) Apbruņošanu es, domāju - noliktavas utt.. Un, ja vajag es zinu kur vai pie kā griezties.. Par ieročiem ikvienam mājas ir apsurdi.. USA piemērs..

mjuniors, 19.novembris 2014, 00:07


Varbūt smieklīgi, bet fakts, krievi Krievijas Valsts Domē vairākas reizes ir gribējuši izlaizt cauri likumprojektu par civiliem šaujamieročiem, kurus atļaut turēšanai ik vienam, liekot pamatā "sliktās ASV" piemērus par neaizsargāto tantuku un Prevenciju!?

vitenahemots, 19.novembris 2014, 00:15

re kur ir:http://www.delfi.lv/news/world/other/krievijas-iedzivotajiem-pasaizsardzibas-nolukos-laus-nesat-ierocus.d?id=45235200
19.novembris 2014, 00:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager