Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
kāpēc par sarkanajiem daudz zinu . Atbilde ir vienkārša - pabeidzu Valmieras 4 vidusskolu kas bij nosaukta Latviešu sarkano strēlnieku vārdā. Par cik man vēsture ļoti patika - biju latviešu sarkano strēlnieku pulciņā. Braucām pie pie veajiem uz mājām - nu tipa timurieši. Mums bij šefība par dažiem veciem Ļeņina sargiem :) Viņi bij komuņagas līdz pēdējam pilienam . Nekāda Latvija viņiem nebij vajadzīga - bij tikai Ļeņins un Varenā padomju dzimtene . Esmu viņu albumus redzējis, n-tās stundas muti pavēris klausījies kā baltos un tautas ienaidniekus esot kapājuši ar šaškām - uttt... Protams biju puika un tas bij romantiski un viņi bij mani varoņi .....
19.novembris 2014, 00:17 | links
 
Braliti, lūdzu iemācies būt politkorekts :) Pie mums no budžeta naudu nezog, pie mums viņu apgūst.
19.novembris 2014, 00:17 | links
 
Junior tu ar esi nozombēts - mums vajag apbruņoties , cits atkal dzied - gribi mieru gatavojies karam utt. ... Krievs izšaujot no savas teritorijas elementāri noklāj visu mūsu teritoriju . Tuvās darbības raķetes lido 200 -400 km . kāda apbruņošanās !! Mums vajag naudu dakteriem,skolotājiem,mums ceļi jāremontē,mums bērni nedzimst,mums cilvēki mūk no Valsts - tās ir prioritātes. Uz baiļu pamata elementāri piķi tagad varēs zagt no aizsardzības budžeta .

Bralitis, 19.novembris 2014, 00:10

:)))))))))))))
Tavuprāt, Ukrainā zaļie ar tavām minētajām raķetēm aizlidoja!? Tavuprāt, raķetes lido tikai vienā virzienā!? Pēc tava domāšanas modeļa lidos notiekti tikai vienā virzienā!! Un visu ko tu pieminēji, Latvijā Un ES mēģina un ir jau īstenots tas viss.. Bet ir tādi kaimiņi.. kas dzīvo vēl pareizāk.. Un teikums esmu nozombēts iespārda mani visvairāk.. Šādi tu mani nepazemosi! Man ikdienā mašīnā ir Latvijas karogs.. Un pagalmā apsolos, uz nakamiem 97.g valsts svētkiem būs ar..
19.novembris 2014, 00:16 | links
 
micuks, nevajag jau uzreiz pārspīlēt.. :)) Apbruņošanu es, domāju - noliktavas utt.. Un, ja vajag es zinu kur vai pie kā griezties.. Par ieročiem ikvienam mājas ir apsurdi.. USA piemērs..

mjuniors, 19.novembris 2014, 00:07



Varbūt smieklīgi, bet fakts, krievi Krievijas Valsts Domē vairākas reizes ir gribējuši izlaizt cauri likumprojektu par civiliem šaujamieročiem, kurus atļaut turēšanai ik vienam, liekot pamatā "sliktās ASV" piemērus par neaizsargāto tantuku un Prevenciju!?
19.novembris 2014, 00:15 | links
 
Bralitis- Tev zināšanas par armiju un par visu kas ap to saistītas, sagrāpstītas no krievijas tv, neviens ar raķetēm nešauj pa mērķi kas maksā daudz reizes mazāk par raķeti, jā nosedz valsts teritoriju, bet neviens nekaro ar spēcīgāku pretinieku kas tā bruņots frontes līnijā kā iepriekšējos karos. Kam naudu ceļiem un pārējam ja nebūs valsts?
19.novembris 2014, 00:15 | links
 
Noliktavas ir laba lieta, ja vajag var paņemt daudz un uzreiz :) Pie mums būtu ļoti daudz noliktavu jāuztur, lai sistēma darbotos efektīvi. Bet ir otra problēma. Nav jau cilvēku kuri māk ar tiem stobriem apieties. Un kamēr nav sakārtots jautājums ar nepilsoņiem, tikmēr nav jēgas no visa šitā. Jo valsts diez vai gribēs nepilsoņus apmācīt kā apieties ar stobriem.
19.novembris 2014, 00:15 | links
 
Junior tu ar esi nozombēts - mums vajag apbruņoties , cits atkal dzied - gribi mieru gatavojies karam utt. ... Krievs izšaujot no savas teritorijas elementāri noklāj visu mūsu teritoriju . Tuvās darbības raķetes lido 200 -400 km . kāda apbruņošanās !! Mums vajag naudu dakteriem,skolotājiem,mums ceļi jāremontē,mums bērni nedzimst,mums cilvēki mūk no Valsts - tās ir prioritātes. Uz baiļu pamata elementāri piķi tagad varēs zagt no aizsardzības budžeta .
19.novembris 2014, 00:10 | links
 
Vitenahemods, -bļin gandrīz mēli izmežģīju....:)
Un ko tad mūsu steļķi ir panākuši,tikai sūdus savārījuši...Negribu viņus noniecināt,cepuri nost viņu priekšā,ja tā bija viņu pārliecība un noteikti arī materiālā ieinteresētība, tas ceļ Latvju tautas pašabziņu, bet viņi arī īsti nezināja ko dara...:)
19.novembris 2014, 00:10 | links
 
micuks, nevajag jau uzreiz pārspīlēt.. :)) Apbruņošanu es, domāju - noliktavas utt.. Un, ja vajag es zinu kur vai pie kā griezties.. Par ieročiem ikvienam mājas ir apsurdi.. USA piemērs..
19.novembris 2014, 00:07 | links
 
Bralitis
Pilnīgi piekrītu, bet fakst paliek faksts!? Latvija, kā tiesisks jēdziens vēl nebija, bet Antante jau zināja par Latvijas Sarkanajiem Strēļķiem, kuri ir no zemes "Latvija", kura savukārt grib kļūt par valsti...!?
19.novembris 2014, 00:04 | links
 
Toni 95%rietumu ieroču industrijas ir privāts bizness. Tie ir cilvēki kas nosaka TONI pasaulē ,viņi ir tie kas liek mums ( pareizāk jums, ne man ) domāt tā, kā viņiem vajag, viņi valda pār politiķiem - tātad pār valstu iekārtām.Nezinu kā viņus sauc - un labi vien ir :))) bet zinu ka 95% rietumu ieroču ir privātbizness un zinu ka ieroču bizness ir bizness Nr1 , tikai tad seko enerģētika, narkotikas, inovācijas un citi sīkumi .
19.novembris 2014, 00:03 | links
 
Mjuniors, kuru tad reāli domā apbruņot? Tos kuri ir armijas dienestā? Viņu ir ļoti maz un nekāda lielā armija neiznāks.
Civilos, aļa zemessargus. 90tajos jau bija daudz zemessargu, katram mājas pa kalašam, TT, ČŽ, makaram utt. Tad valdība saprata, ka pārāk daudz stobru ir tautai uz rokām, ka tas var kādā dienā Saeimā sēdošajiem slikti beigties. Un zemessargiem stobrus atņēma. Kad Rīgā pirms dažiem gadiem tauta taisīja bujāņus, šur tur pierīgā no mentu nodaļām un citām vietām, kurās glabājas viegli pieejami šaujamieroči, viņi tika savlaicīgi izņemti un aizvesti uz drošākiem mūriem. Tā ka pa lielam šeit neviens neļaus tautai bruņoties kā armijniekiem, ar kalašiem utt. Šveices variants šeit nebūs. Lai gan privātie ļoti daudz pērk ieročus, dažam labam mājās ir ļoti nopietns arsenāls.
19.novembris 2014, 00:03 | links
 
Vitenhamon latviešu sarkanie strēlnieki manās acīs nekad nebūs pelnījuši cieņu - tie bij komunisti līdz kaulu smadzenēm . Tie bij pirmie kas komunisma vārdā slaktēja cilvēkus ,tieši sarkanie strēlnieki vēlāk ieņēmas čekas jeb VDK vadošos posteņus .Tieši viņi apsargāja Ļeņinu ,Staļinu un pārējos lopus,jo viņi ar saviem asinsdarbiem bij pierādījuši lojalitāti komunistiem. Neviens tā neiemīlējās komunistos kā Sarkanie strēlnieki . Nejauc ar parastajiem strēlniekiem kas karoja krievijas impērijas karaspēka sastāvā pret vāciešiem.
Kad komunisti uzvarēja - viena daļa strēlnieku pieņēma komunistu ideoloģiju un palika krievijā - un tur arī viņi kļuva par sarkanajiem . tajā laikā tauta iedalījās divās daļās - kas bij ar komunistiem - tie bij sarkanie - kas pret - baltie.
18.novembris 2014, 23:56 | links
 
Par ieroču industriju būtu skaidrs, kas pelna.. Bet, manuprāt, šoreiz ir pavisam cits stāsts.. Un mums ir jāapbruņojas tas ir skaidrs... Nemākam ražot, iepērkam.. Tautas un cilvēku dzīvībām cena nav nosakāma.. Tāpēc 2% ikp ir tīrais nieks.. Es pat būtu gatavs noviržit visus ienākumus ieroču iegādei. Lai sētā būtu miers.. Kā jau teicienā par gatavošanos un mieru..
Vēl, manuprāt, vajadzētu ieviest obligāto kara apmācību ik vienam.. Lai katrs zin kurp doties, ja kas notiek.. Citādi ir tāda neziņa par drošību.. Citi muld par mukšanu utt.. Bet, ja zini, ka mēs spējam aizstāvēties mukšana izpaliks.. Es labprāt iestātos zemīšos, bet nezinu kā ir ar režīmiem vai spēšu apvienot ar darbu utt.. Tāpēc izpaliek..
Par izdevīgumu.. parodēšu.. Visu noorganizēja Baltkrievija..
18.novembris 2014, 23:56 | links
 
Bračiņ,tieši tā,
tikai aizmirsi(a varbūt arī īsti neizproti,kaut gan glups neesi),kas aiz visa tā stāv?
18.novembris 2014, 23:53 | links
 
Bralitis
Tev arī tā Ļurba patīk, Sveiciens Valsts Svētkos!
18.novembris 2014, 23:46 | links
 
Bralitis-ir tāds teiciens, gribi mieru gatavojies, karam. Iesaki būt par lupatām un lai okupē kam nav slinkums. Iesaku iestāties zemessardzē un kaut ko pamācīties, varbūt nebūsi "mīkstais" kas vaimanā ka tērē aizsardzībai naudu.
18.novembris 2014, 23:44 | links
 
Tonis
Neap-irs Lettu Sarkanos Streļķus, izrādās, ka vēsturiski, starptautiski, Lielās Antantes Valstis par Lettiem, un Lettu zemi uzzināja tieši izdzirdot par Karevīgajiem Lettu Sarkanajiem Strēļķiem...!?
18.novembris 2014, 23:43 | links
 
To ka Bļiņčikovs(Putins)starptautiskajā arēnā ir savārījis ziepes ir skaidrs,BET kam tas ir izdevīgi:?...

Tonis, 18.novembris 2014, 23:15
Atbildi studijā..

mjuniors, 18.novembris 2014, 23:17



Visiem izdevīgi. Industrija rūc un strādā jau ar pilnu jaudu. Piķis no valstu budžetiem tiek kačāts nenormālos apmēros. Arī mēs esam sabiedēti ka " Ķrievi nāk " un esam gatavi finansēt pasaules ienesīgāko biznesu - ieroču ražošanu ,esam gatavi ieguldīt pat 2% no IKP. Krievi čakarē smadzenes savējiem , mūsējie mūsējiem - un bizness rullē visām pusēm. Tā kā junior atbilde ir vienkārša - IZDevīgi ir visām pusēm - gan Krievu ieroču industrija gan rietumu ir izkustējusies - bet neaizmirsti ka tas ir bizness - tas viss piķis iekrīt kādam personīgi kabatā .Lai tas bizness rullētu ir vajadzīgas 3 lietas . 1) Vajadzīgs ienaidnieks ( tas ir politiķu pienākums radīt ienaidniekus) 2) Vajadzīga nākotnes vīzija ( piem.vīzija ka krievi iekaro Austrumeiropu .Te tiek pieslēgti Massu mēdiji kuru uzdevums ir nozombēt pelēko massu jeb tautu parasto 3) Vajag pasūtījumus . Kad abi pirmie punkti izpildīti - pasūtījumi nāk no valstu budžetiem.
18.novembris 2014, 23:37 | links
 
hromoj
Tu pirmo reizi Rīgā...? Rīgā savulaik krievvalodīgo bija divas trešdaļas, liela daļa, protams, no viņiem nav krievu, bet asimilējušies krievu vidē bijušo PSRS tautu pēcteči, kuri pat nezin par savu izcelsmi, otri, kuri kaunās par savu izcelsmi, būšu krievs, labāk skan/piem. baltkrievi/...!?
Tas ka ar karodziņiem priecina! Pēc zinātniskas statistikas, vairums Latvijas nepilsoņu/aliens- citplanētietis/ ir 50gadi un vairāk, pēc 20 gadiem, ja viņi naturalizēsies, kā līdz šim, vai arī nenaturalizēsies, tad viņi vienkārši izmirs, kā "aliens"/citplanētieši/ šķira...!?
Un miers ar citplanētiešiem...!?
18.novembris 2014, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager