Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Dazhi te saka ka beegshot uz kaut kurieni.Man intresee uz kurieni?Eiropas valstis padara stingraakus migraacijas noteikumus.Nevienam mees tur neesam vajadziigi,plus ja izmantos desantu okupaacijai,nekur juus neaizbeegsiet.Mezhaa beegsiet?Kaadaa mezhaa,mezhi ir izcirsti.Turklaat no eerta dziivoklja cik daudzi buus gatavi pavadiit ziemu tai mezhaa?Taa ka nav ko dreifeet,nekur juus neaizbeegsiet

Ruu, 26.septembris 2014, 16:37

Ja tā padomā,kam gan krievam būtu te vajadzīga naidīgi noskaņota pamatnācija ar pastāvīgiem sacelšanās riskiem? Jo vairāk aizbrauks,jo viņiem labāk. Gluži kā ar Krimas tatāriem
26.septembris 2014, 17:31 | links
 
BrunoL,tev pilnīga taisnība.tikai viena piebilde;jenķi meklēs kādu trešo valsti,kas dos kodoltriecienu krievijai. Kas sāk jau kliegt pēc atombumbas???
26.septembris 2014, 17:22 | links
 
Dazhi te saka ka beegshot uz kaut kurieni.Man intresee uz kurieni?Eiropas valstis padara stingraakus migraacijas noteikumus.Nevienam mees tur neesam vajadziigi,plus ja izmantos desantu okupaacijai,nekur juus neaizbeegsiet.Mezhaa beegsiet?Kaadaa mezhaa,mezhi ir izcirsti.Turklaat no eerta dziivoklja cik daudzi buus gatavi pavadiit ziemu tai mezhaa?Taa ka nav ko dreifeet,nekur juus neaizbeegsiet
26.septembris 2014, 16:37 | links
 
 
urmaas-manai zemei krievu laikos auglība skaitījās 28 balles, paša tā kur audzēt kartupeļus:D, gaļas lielopus, jau šogad nav kur nodot pie musulmaņiem nemierīgi vairs nepērk vēl ideja bija magones unpārdot Rīgā ķīpās vai ruļos vai zaļajos satīt un tirgot:D
26.septembris 2014, 13:25 | links
 
usis-tā ir valsts politika, vai mēs gribam redzēt apdzīvotus laukus, vai 3 pilsētas valstī un tad nebrīnies ka Latgalē var būt Krimas atkārtojums, jo informatīvo karu jau zaudējam un neviens nekasās, vēl ar cūku mēri un cūku izkaušanu vietējos sakaitinājām, lai vēl noņem supsīdijas ko saņēma par zemes apstrādi un vienā dienā valsts teritorija būs daudz mazāka un zaļos cilvēciņus nevajadzēs paši būsi savējos uztaisījuši.Lai tā nebūtu, tos kas laukos beidz strādāt jānodrošina ar iespēju atrast turpat darbu, lai neaizbrauktu no laukiem vai nenodzertos, to var ar nodokļu atlaidēm jaunu ražošanas uzņēmumu atvēršanai un līdzīgi.

Malikis2011, 25.septembris 2014, 23:11


Ādažu čipši dienā pārstrādā ~60 tonnas kartupeļus. Pusi audzē iepirktajās zemēs un pārējo iepērk no Lietuviešiem un Latviešiem. Noslēdz līgumu un audzē uz nebēdu-garantēts iepirkums. Cena gan tāda ir kā ir 3-4 "kapeiķi" par kg. :)
26.septembris 2014, 13:12 | links
 
Nu kā puikas. Kariņa spēlētāji.
Baltija kā militāri stratēģisks punkts Krievijai zudis un ne īpaši nozīmīgs.
Krima-cits stāsts. Zaudējot Krimu,Krievija kļūst militāri un stratēģiski impotenta. Zaudē kontroli Vidusjūrā un Atlantijā. Mēs un visa Pasaule varam sist,kaut,d... pret zemi,nekas nemainīsies.
Tas,kas notiek Ukrainā,nav karš un kara darbība. Tāda bakstīšanās. Skatoties no Putina pozīcijām,gudrs un viltīgs solis. Nedaudz iepūšot dezinformācijas bazūnē,panākt vēlamo rezultātu tīrām rokām(nosacīti).
Ja notiks tā kā te spriedelējat,ne TT,ne AK nebūs glābējs.
Ja NATO un Krievijas konflikts attīstīsies pēc minētā scenārija,un būs kara bāzes,tad arī saņemsim 1.triecienu. Te arī būs "teatr vojennih deistvij". Varat nešaubīties,dažu minūšu laikā,Baltiju var pārvērst uzartā laukā,neizmantojot kodolieročus.
Ceru un ticu,ka abas puses,tai skaitā mēs,līdz šādam neprātam nenonāksim!
26.septembris 2014, 13:11 | links
 
Ko visi mūžīgi dzīvot sataisījušies, labāk ātri un kā veči, nekā ilgi gultā kā gļēvuļi:D

Malikis2011, 26.septembris 2014, 12:59


Tur jau tā lieta,ka karš kā tāds šeit nebūs. Visas štelles sabīdīs pie galdiem. Vai kāds vēl gribēs pēc tā visa atgriezties tur kur bijām pirms pārdesmit gadiem, nezvai. Es točna nē.
26.septembris 2014, 13:03 | links
 
Ko visi mūžīgi dzīvot sataisījušies, labāk ātri un kā veči, nekā ilgi gultā kā gļēvuļi:D
26.septembris 2014, 12:59 | links
 
Mjuniors. Man tāda vienotība kapā nav jadzīga. ;)
26.septembris 2014, 12:53 | links
 
mjunior- karš cilvekus vieno kapā, vai nu pozitiovi apvienotus, jeb citu iemeslu pēc, bet kapā.un te nu diskutabli- glābjot gimeni laisties prom no karadarbibas zonas, jeb ar šauteni rokā klist pa tāliem laukiem nezinit , cik no tavējiem vēl virs zemes, un kādā stāvoklī.
26.septembris 2014, 12:25 | links
 
Laikādi mēs būtu, tomēr mēs nēesam vieni.. Nerunāšu par veco eiropu, bet gan par Leišiem, Igauņiem.. Ticu, kad viens otru atbalstīsim un tas dos lielu degsmi cīnīties par mūsu pastāvēšanu.. Mēs esam trīs tautas..
26.septembris 2014, 12:18 | links
 
Lai cik sūdīgi būtu, karš cilvēkus vieno.. Gribās uz pozitīvas nots beigt šo negatīvo diskusiju.. Un latvieši, kad ir sūdi māk apvienoties..
26.septembris 2014, 12:04 | links
 
fliper - kaut kā tā jā...

vot paskatos savas ģimenes vēsturi - viss ir bijis - gan izsūtīšanas, gan karošana vienā un otrā pusē... un ne jau kautkādu "patriotisku" jūtu dēļ - par Latviju (vai hitleru, vai staļinu)... galvenokārt tādēļ, ka nebija kur sprukt, jo iesauca, izveda...tādēļ, ka nemācēja laicīgi notīties... un guļ tagad sazin kur...viņu vairošanās ķēde izbeidzās diemžēl...

... un bija arī tādi, kuri laicīgi iebēga mežā un atstāja cūkas un "paunas" un dzīvoja zemnīcās, jo māju vairs nebija... bet IZDZĪVOJA un no viņiem arī es esmu cēlies... ja būtu pa jūru aizmukuši uz SE, vai vāciešiem atkāpjoties uz DE, man viņiem nebūtu ko pārmest...
26.septembris 2014, 11:45 | links
 
Varam jau spriedelēt cik gribam, bet man liekas ka diktatoram vismaz 3 izstrādāti plāni kā destabilizēt situāciju Baltijā, jautājums vai tiks kādam dota zaļā gaisma vai nē.
26.septembris 2014, 11:35 | links
 
Nu ja,nu tādi esam!)))))Aizbēgt,nolīst noslēpties lai pec tam līstu ārā no aizjūru pažobelem skaļi taurējot par nacionālajām vērtībām un piederību šai zemei!Pie reizes neaizmirstot pieprasīt savus īpašumus!Vai tik tas netgādina Tādu kā nejaušu līdzību ar vienu citu tautiņu,Tādu viltīgu tautiņu?Patrioti ebio.
26.septembris 2014, 11:32 | links
 
flipers - loģiski, pie tam bez paunām! :) vienīgais, ko ir vērts aizstāvēt - sevi un savējos ceļā uz fāterlandi
26.septembris 2014, 11:20 | links
 
man nav :(
...ko Tu draugs ar pistoli pret kalašņikovu izdarīsi...

bet tik un tā, tas līdzēs tikai, lai aizstāvētu 2. un 3. pret marodieriem-iesācējiem, tāpēc vissvarīgākais ir 1. lai paspētu laicīgi notīties...
26.septembris 2014, 11:17 | links
 
Labāk būtu copējuši!))))
Domāju ka lielaka daļa no Šeit gudri spridelējušiem ar paunām plecos ņemtu fraku uz fāterlandi ja sāktos kaukādi(Dievs pasarg sūdi).
26.septembris 2014, 11:15 | links
 
daddy_j- aizmirsi :
4: Irocim vairāk patronu iepirkt.
26.septembris 2014, 11:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager