Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
padumjajos gados tieshi Latvija bija maizes kleets lielajai savieniibai,pienjemu ka krievam ir veelme peec straadiigaam rokaam,jo pats savas rokas nevar no pakaljas izvilkt laukaa.Deriigo izraktenju par laimi mums nav,ja neskaita dzintaru,taa ka taa ir primitiiva negausiiba,veelme peec zemeem un tautaam ko paverdzinaat
26.septembris 2014, 08:43 | links
 
Jau skolā mācīja, ka mūsu neaizsalstošās ostas ir tas, kas krievam vajadzīgs.
26.septembris 2014, 08:25 | links
 
Nure un tagad krievijaa tiek skandeets,cik labi bija Latvijaa padomju gados,cik daudz te visa kaa bija un cik skaisti,a tagad ss zaldaati marsheejot pa ielaam un krievus spiidzinot pagrabos.Viss shitas te ir tikai ar vienu domu,sagatavot krievus iebrukumam Latvijaa.Neviljus saaku justies kaa Dienvid Korejietis dziivojot savam kaiminjam blakus.
26.septembris 2014, 08:19 | links
 
Mēs paši viņiem palīdzam, veicinām lielu atbalstītāju pulku, visa pierobeža viņu ziņu varā, mana kolēģe pat darbā sauc jaunkrievija un ka Krievija palīdz Ukraiņiem un cilvēks ar Latvijā iegūtu augstāko juridisko, bet ja paņemsim Daugavpili tad tur Krievijas atbalsītāju jūra.
26.septembris 2014, 07:56 | links
 
Galvenais tā nozombēt, kad es nesaprotu, ko mēs esam izdarījuši viņiem.. Nēesam pat satikušies utt..
26.septembris 2014, 02:01 | links
 
palasiju ko krievijas krievi runaa par mums,tad lielaakaa dalja jau ir gatavi muusu maajas dedzinaat.Ukrainaa bija vajadziiga Odesa,lai krievi veeleetos katra Ukrainja naavi,shausmiigi apzinaaties kas gaida muus.

Ruu, 26.septembris 2014, 01:58

Par ko es runāju.. Pipec un vājprāts..
26.septembris 2014, 02:00 | links
 
Tev ar ne asakas..
26.septembris 2014, 01:58 | links
 
palasiju ko krievijas krievi runaa par mums,tad lielaakaa dalja jau ir gatavi muusu maajas dedzinaat.Ukrainaa bija vajadziiga Odesa,lai krievi veeleetos katra Ukrainja naavi,shausmiigi apzinaaties kas gaida muus.
26.septembris 2014, 01:58 | links
 
MJUNIORS SORI galva TEV strada varetu diskutet lidz ritam , bet man nav brivdienu ! ne asakas copes !
26.septembris 2014, 01:46 | links
 
BļIN MJUNIOR ! nu neuzrakstiju - eiropa - nu paldies , nakoš ŗeiz pasaukšu latviešvalodas učeni ! un par parejo - atvaino es neviena posta nevienu par fašistu nesmu nosaucis un ari neviena posta nesmu želojies ! esmu centies uz dažadiem piemeriem un variantiem šo to pieradit, bet ne čikstejis ! breciens dabuju visus parlasit ! un vel kas es neuztraucos tik daudz par savam likstam - es vienkarši ceņšos panakt lai cilveki Latvija sak domat - domat paši ar savu galvu nevis ar krievu vai amišu propogandu !
p/s ta ir man ciņa par brivu -BRIVU -bez krieviem -bes amišiem -bes eiro - LATVIJU !
taisniba tam cilvekam kas teica ka bruņošanas patere lielus procentus no budžeta - bet kam ta bruņošanas vajadziga - man ,TEV vai tam kas tirgo ieročus !
26.septembris 2014, 01:32 | links
 
mazliet iepostēšu vēlāk.. :D par plēsīgā šo teikumu :"nu un kas mums savadaks !?"

mjuniors, 26.septembris 2014, 00:35

labi ar JUMS pļapat , bet man eiro neko par velti nedos - pašam jastrada - laukos nav brivdienu !

plesigais, 26.septembris 2014, 01:03

Nu tu izlasi vēlreiz ko tu uzdrukā.. Un pārlasi vēlreiz, ja nesaprati.. kad sapratīsi es Tev iedošu!
26.septembris 2014, 01:06 | links
 
mazliet iepostēšu vēlāk.. :D par plēsīgā šo teikumu :"nu un kas mums savadaks !?"

mjuniors, 26.septembris 2014, 00:35


labi ar JUMS pļapat , bet man eiro neko par velti nedos - pašam jastrada - laukos nav brivdienu !
26.septembris 2014, 01:03 | links
 
nu redz kartejais krievu variants ! ja nevar cilveks atrast kopejo valodu vai nav pretargumentu - lamašanas - kulaki - - apsaukašanas !
RAIHS varu ari JUMS pateikt - JUSS ar savu nekontrolejamo un neadekvato uzvedibu esat lidzigaks krievam neka viņš pats ! nu ja mans viedoklis nesapas ar JUSEJO un JUMS nav ko likt preti , nevajag lamaties ka mau-i kurai aizmirsts samaksat !

plesigais, 26.septembris 2014, 00:44

Pretarguments Tev bez aizvainojumiem un apvainojumiem kas pieklibo - Izglītība un cita paaudze.. Jeb viedokļi par globalitātes jautājumiem ir stipri attālināti no patiesības.. Jeb nesakrīt ar mūsu, Raiha un vēl daudzu klātesošo..
Vajag mierīgāk uz visu paskatīties un atcerēties, citi nav vainīgi tavās likstās.. Mēs esam tādi pat normāli cilvēki, kas grib dzīvot mierā, nevis klausīties atvainojos, čīkstuļošanā.. Jo mēs ar ciešam un cīnamies, lai ietu mums labāk.. Un kad jau esi smagi cīnijies un sāc redzēt jau nelielus augļus uzrodads šādveidīgie bļāveji, kad mēs esam fašisti un vainīgi viņu problēmas.. Atvaino, bet vairs nekad nebūs tā kā agrāk!! Tava jaunība ir pagājusi..
26.septembris 2014, 01:02 | links
 
nu redz kartejais krievu variants ! ja nevar cilveks atrast kopejo valodu vai nav pretargumentu - lamašanas - kulaki - - apsaukašanas !
RAIHS varu ari JUMS pateikt - JUSS ar savu nekontrolejamo un neadekvato uzvedibu esat lidzigaks krievam neka viņš pats ! nu ja mans viedoklis nesapas ar JUSEJO un JUMS nav ko likt preti , nevajag lamaties ka mau-i kurai aizmirsts samaksat !
26.septembris 2014, 00:44 | links
 
mazliet iepostēšu vēlāk.. :D par plēsīgā šo teikumu :"nu un kas mums savadaks !?"
26.septembris 2014, 00:35 | links
 
MJUNIORS - nu vot ! redz ka reiz ap mani vis notiek OK ! stradaju , priecajos par mazberniem , eju uz copi , un tt ! es izdzivos ari ja krievs ienaks ( nu nomaldijusies lode ) ,bet kas notiks ar Latviju - nezinu ! un kur patreiz virzas visa Latvija - nezinu ! un vai tada Latvija vel bus ka Latvija - nezinu ! ak ja - un kapec krievam janak , vai tad viņš aizgaja !? ventiņi -liepaja- jurmala - jelgavas gals - ta kaut vai platais gals ( abreni paši atdevam ) ! ludzu piedod bet pat RIGA uz ielas krievu nacionalo ( nah-i un bļ-d ) dzird biežak neka Latviešu paldies vai labdien !
26.septembris 2014, 00:35 | links
 
Tur jau tā lieta Raih ;)
26.septembris 2014, 00:33 | links
 
Kurā alā tu dzīvo!? Vispār es off ar Tevi nediskutēs, jo Tu ir smags gadījums.. Viss sliktais, kas notiek ap Tevi..ir tikai tava ilūzija..

mjuniors, 26.septembris 2014, 00:19

O,tieši gribēju rakstīt-Mjunior,LŪDZU! nediskutē ar to mēslu-kaut ko tik nožēlojamu ilgi neesmu lasījis. Te ir pilns ar dažnedažādiem muļķīgiem postiem,bet šitā tipiņa tekstiem visprecīzāk atbilst tieši raksturojums-nožēlojams
26.septembris 2014, 00:26 | links
 
Ja domāsi ka viss slikti un sevi žēlosi ka man grūti un man neviens nepalīdz, tad tā arī būs, jo ko domā to arī piesauc. Kā profenē teica pasniedzējs :
Neņem galvā ,ņem starp kājām tur vairāk vietas:D
Dzīve liksies labāka un saule spīdēs biežāk.
26.septembris 2014, 00:23 | links
 
Kurā alā tu dzīvo!? Vispār es off ar Tevi nediskutēs, jo Tu ir smags gadījums.. Viss sliktais, kas notiek ap Tevi..ir tikai tava ilūzija..
26.septembris 2014, 00:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager