Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
snipiens [28.10.17]: ...jāāāā...

Pieņemsim, ka jūs,kas te dien dienā ,gvelžat kaut kādu pēdējo kuijņu, pārstāvat katrs savu partiju un tūlīt notiktu vēlēšanas...par kuru no jums, lai cilvēki ietu vēlēt !?Pieļauju,ka lielākā daļa nobalsotu par Ušakovu...es tai skaitā .

Jums pašiem nešķiet,ka pēc jums ,,durka" noilgojusies !?
Par ušakovu nebalsotu, bet par pārējo piekrītu. TĀDS vājprāts te iestājies...
28.oktobris 2017, 21:27 | links
 
...jāāāā...

Pieņemsim, ka jūs,kas te dien dienā ,gvelžat kaut kādu pēdējo kuijņu, pārstāvat katrs savu partiju un tūlīt notiktu vēlēšanas...par kuru no jums, lai cilvēki ietu vēlēt !?Pieļauju,ka lielākā daļa nobalsotu par Ušakovu...es tai skaitā .

Jums pašiem nešķiet,ka pēc jums ,,durka" noilgojusies !?

snipiens, 28.oktobris 2017, 19:55


Hai Tev ari ;)

Ko darit katram savi tarakani galva!
28.oktobris 2017, 21:07 | links
 
...jāāāā...

Pieņemsim, ka jūs,kas te dien dienā ,gvelžat kaut kādu pēdējo kuijņu, pārstāvat katrs savu partiju un tūlīt notiktu vēlēšanas...par kuru no jums, lai cilvēki ietu vēlēt !?Pieļauju,ka lielākā daļa nobalsotu par Ušakovu...es tai skaitā .

Jums pašiem nešķiet,ka pēc jums ,,durka" noilgojusies !?

snipiens, 28.oktobris 2017, 19:55


Hai Tev ari ;)

Ko darit katram savi tarakani galva!
28.oktobris 2017, 21:07 | links
 
...jāāāā...

Pieņemsim, ka jūs,kas te dien dienā ,gvelžat kaut kādu pēdējo kuijņu, pārstāvat katrs savu partiju un tūlīt notiktu vēlēšanas...par kuru no jums, lai cilvēki ietu vēlēt !?Pieļauju,ka lielākā daļa nobalsotu par Ušakovu...es tai skaitā .

Jums pašiem nešķiet,ka pēc jums ,,durka" noilgojusies !?
28.oktobris 2017, 19:55 | links
 
Droši rauj vaļā, tev nav ko zaudēt. :)
28.oktobris 2017, 19:37 | links
 
Hm _ a varbut tiešam atpogat Bumam domato divlitreni , noņemt provi ;) !
Laikam nevares vis , ja jau cilveciņš sak lamaties tikai lai pieverstu sev uzmanibu , kas notiks kad sapratis ka es tiešam dzivoju labak ;) !
28.oktobris 2017, 19:07 | links
 
Jap, arī lielo olu īpašnieks notrauca asariņu. :)
28.oktobris 2017, 19:00 | links
 
Nu re, pinkšķis jau vaļā.
28.oktobris 2017, 18:52 | links
 
Zemiski sevi ( un savas zinašanas ) padarit par apsmieklu citiem ;) !
28.oktobris 2017, 18:49 | links
 
Sūdabrālis ne tautietis, pilna Pleskava ar tādiem tautiešiem.
28.oktobris 2017, 18:32 | links
 
Tālāk jau viss kā pēc notīm. Solis - 50gr. -bolīs acis - apraudāsies - laidīs siekalas - pieliks biksas - gulēs gaitenī blakus suņam. Ak liktenis sliktenis!
28.oktobris 2017, 18:29 | links
 
P/s ;)
Ta ka man kaut kada atbildibas sajuta ir saglabajusies ;) _ nebaidijos pielietot zinamos nikus ;) !
Atšķiriba no dažiem mizaliņiem , kas baidas ;) !
Izmantojot " bezpersoniskus " uzbraucienus ! ;)
28.oktobris 2017, 18:01 | links
 
Skumji :( !

Liekas pieauguši onkuļi , bet _ berna pratiņa ;) !
Saprotu tikai troliti , jauns , nepieredzejis , grib dzive nostiprinaties un pieradit , sev un visiem parejiem ;) !

Bet parejie ? Japiekrit Raiham _ sevis slavinašana un citu nolikšana _ nepadara Jus labakus ( pareizakus ) drizak otradi , pierada cik Jus esat zemiski !

Uldens visu dienu sež neta rokoties neta miskastes un kope meslus ! Viņš doma par Latviju _ ne un velreiz ne _ viņš doma par krieviju ! Viņš parada labo Latvija _ atkal ne _ viņam svarigs tikai sliktais krievija ! Zemiski , paša valsts nav tik svariga ka mesli cita valsti !
Makatanav , gudrs , izglitots , zinoš (Zalamana reinkarnacija ) , tikai ;) tikai ko lidz ta gudriba _ ja tiek pielietota lai dziedatu slavas dziesmas krievu valodai , tautiešu lamašanai un sevis slavinašanai ! Un pameģini ko aizradit _ piesiesies ne tikai sintaksem bet pat smaidiņiem !

Kauns !
28.oktobris 2017, 17:51 | links
 
Makatanav [28.10.17]: Imbecils tā arī nespēj savu subjektīvo pieņēmumu pamatot ar vērā ņemamiem faktiem. Tikai bābas - bla, bla, bla
:DDD

A referente(kuce nekrievu), faktus ta tā vien bārsta, tā vien bārsta. Vikipēdija tu mūsu, vietējā uzlējuma.
Kuce ir sieviešu dzimtes, bet man joprojām ir olas. Nejauc ar olnīcām un mani nevajag pieskaitīt pie drāžamo kārtas.
Tas lai puisīšu mīļiem vatņikiem paliek un tiem kuri atbilžu vietā uzdod jautājumus/pretjautājumus apgalvojuma formā. Tā arī nesapratu kuru Nilu es tur mīlu? Viņš domā ja viņš to mīl, ka arī man jāmīl!? Atbilde - Nilu nemīlu, es mīlu sievieti.
:DDD
28.oktobris 2017, 17:39 | links
 
MartinsSi [28.10.17]: Es jau neesmu vienīgais kurš tevi par vateni sauc. Nevar būt, ka sakritība. Vienkārši citiem tu vari sūtīt vēstulītes, vai ārzemēs strādājošiem penžiem uzšaut, saproti, ar mani tā nebūs. :)
Motopower lv tur tevi arī par vatņiku dēvēja. I arča, i Niere. :)
Izrādās ka tu visur jau gadiem ilgi šādu sračku taisi. Diagnoze laikam.
Tobarisč, ja tebja nepanemaju. Pogavarim na ponjatnom slenge.
:DDD
28.oktobris 2017, 17:31 | links
 
Makatanav, tas no kandžas dzeršanas. Tutū... :)
28.oktobris 2017, 17:02 | links
 
Smile/smaidiņš, visos veidos tekstā parasti lieto bērni un pusaudži. Pieaugušam cilvēkam tas tā kā nepiedien. Muļķīgi taču izskatās - teksts---bla, bla, bla---(tagad jāsmejas) teksts---bla, bla, bla---(tagad jāraud) teksts---bla, bla, bla---(to es uzrakstīju tāpat vien, jo man trūkst apkārtējo uzmanības).
28.oktobris 2017, 16:50 | links
 
Katram sava uts kažoka _ kas noliedz _ tam divas ;) !
28.oktobris 2017, 16:44 | links
 
Ojopta! Muļķis, tas taču ir uz visiem laikiem!
28.oktobris 2017, 16:38 | links
 
Diez kas nav ko? Sūdīgi būt muļķim? Un tas ir uz ilgu laiku.
28.oktobris 2017, 16:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager