Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
 
Un vēl nedaudz.
http://www.youtube.com/watch?v=wtDgHVwsw8U
23.septembris 2014, 18:09 | links
 
Pasen gan tas bija bet:
http://www.youtube.com/watch?v=nkolqUw-BQw
23.septembris 2014, 17:52 | links
 
P/S galvenais ka Krievi nenak !
22.septembris 2014, 13:18 | links
 
AņUKS - ne tai tema bet pie tas temas!
sarunajas divas govis . pirma - klausies man liekas ka cilveki mus tur tikai tapec lai slauktu pienu un velak nokautu gaļai ! otra atbild - nu beidz ar savam saszverestibam - par tevim jau viss bars smejas !
22.septembris 2014, 13:09 | links
 
 
BRUNOL - PALDIES par sapratni !
RAIHS - žel bet nesi sapratis mani pareizi ( vai ari negribi ) - nu ko , tavas tiesibas !
BRALITI - APSVEICU ar opiša bušanu (pats tulit bušu dubult opis ) - novelu piedzivot ari nakamo paaudzi - miera , un briva Latvija !
21.septembris 2014, 22:23 | links
 
Gadi iet .... bet es gan priecājos ka esmu vēl brālītis ,,tas nekas ka jau pirmie sirmie parādās .....un drīz būšu opis :)) Tā kā priecājies ka uzrunāju tevi par Junioru :)))
21.septembris 2014, 21:23 | links
 
ap 2000 autovadītāju katru gadu paliek bez tiesībām par braukšanu dzērumā- nez par kuru partiju šamie kājām dodas balsot:)
21.septembris 2014, 21:10 | links
 
Bralīt- palūgšu turpmāk mani uzrunāt pilnā nikā ;) tik juniorīgs es nav :))
21.septembris 2014, 20:03 | links
 
Kāpēc es nebalsotu par NA. Viņi tādi pat kā SC, un Ždanokieši tikai otrs flangs.. Cik var ilgi malt vienu un to pašu- Krievi nāk.. Viņi nekad nav bijuši prom.. Šī ir 90.to gadu partija.. Pietiks, malt un dalīt valstī iedzīvotājus, jeb veidot divkopienu valsti (piemērs Ukraina) . Jāveido politika tāda, lai apvienotos un ietu uz vienu mērķi. Un kas ir pret Latviju kā tādu, lai policija risina. Mums ir sava valsts, karogs Himna, valoda, tagad jāķerās pie ekonomiskām lietām, ko mums NA dos!? Bij divi ministri, kas pat nav pielaisti pie valsts drošības noslēpumiem.. Kas tie par vēžiem!????

mjuniors, 21.septembris 2014, 18:21[/quote]


Vakars klāt,politinformācijas stunda var turpināties :) Te es tev junior piekrītu NA un SC ir absolūti vienādi.NA ir pat trakāki ,brīžiem rodas iespaids ka viņus nevis SC sponsorē Maskava.Kaut kādam maidana laika deglim ir tak jābūt un tie ir NA kas visaktīvāk provocē uz darbībām otru pusi,vienkāršs gājiens kā amerikāņiem - vajag ienaidnieku ,tad paši uztaisīsim . Krievi ārpolitikā tagad precīzi kopē amerikānu darbības - vienādas pašu radītas provokācijas,vienādi bērnišķīgi meli ,vienāds biznesa modelis - ir ienaidnieks - var kačāt no budžeta piķi .pat rodas iespaids ka moris ar caru ir kopīgi izplānojuši šo super biznesa plānu. Svarīgākais lai amīši domā ka krievi nāk un krieviem borē smadzenes ka visur krieviem dara pāri . Vaņkam daudz nevajag - viņam tikai vajag dzirdēt vārdu -fašisti mūsējos sit ,kalašņikovs rokās un uz priekšu "cvoih v obidu ņe daģim". Militārā rūpniecība rūc ,piķis nāk kā pa reni.
21.septembris 2014, 19:42 | links
 
Grūta izvēle, uz kuru pusi skatīties, jo izvaros abos gadījumos mūsu valsti - no vienas puses ar koku, no otras puses ar locekli, uz kura prezis ar lubrikantu, tāpēc jāizvēlas mazākais ļaunums un tas, kurš paver iespējas nākotnē mainīt to, kas esam šobrīd, uz labo pusi, protams.
Tāpēc izvēle ir jāizdara, lai cik smagi arī nebūtu.
Es balsošu par NA, kas manā skatījumā ir mazākais no ļaunumiem, taču labi apzinos, ka arī šajā medus podā ir darvas pilieni.

Partiju avīzes nelasu,izmantoju kā paliktni, uz kura tīrīt zivis, lai nesašmucētu grīdu . :)

Morbidejs, 21.septembris 2014, 13:15

Kāpēc es nebalsotu par NA. Viņi tādi pat kā SC, un Ždanokieši tikai otrs flangs.. Cik var ilgi malt vienu un to pašu- Krievi nāk.. Viņi nekad nav bijuši prom.. Šī ir 90.to gadu partija.. Pietiks, malt un dalīt valstī iedzīvotājus, jeb veidot divkopienu valsti (piemērs Ukraina) . Jāveido politika tāda, lai apvienotos un ietu uz vienu mērķi. Un kas ir pret Latviju kā tādu, lai policija risina. Mums ir sava valsts, karogs Himna, valoda, tagad jāķerās pie ekonomiskām lietām, ko mums NA dos!? Bij divi ministri, kas pat nav pielaisti pie valsts drošības noslēpumiem.. Kas tie par vēžiem!????
21.septembris 2014, 18:21 | links
 
Raih- vaimanāt ir vieglāk :))
Man personīgi patīk divi citāti:
# Cilvēks nespēj sevi mainīt, bet vienmēr gatavs otru mācīt!
# Cilvēks vienmēr meklē iemeslu vai attaisnojumu, lai neko nedarītu...
Uz šiem diviem citātiem, domāju, šeit un vispār dzīvē var atrast ļoti daudz sakritību, kāpēc kur kas notiek un čikstam:)))
21.septembris 2014, 14:41 | links
 
Kā te jau minēju,pirms vaimanāt,davai paskatamies,kurām no 14 no krievijas aizmukušajām republikām tagad klājas labāk? A? Igauņiem? Varbūt drusku,bet tas arī viss-citi ir daudz lielākā dirsā(kaut kādiem aziātiem tur vēl bija nafta-tiem kaut kad būs ok,toties ir zvērīga diktatūra-Kazahijai laikam,vai Uzbekijai). Tas arī visu izskaidro-nav iespējams no krievu "kultūrā" 50 gadus slīcināta padlcilvēka uzreiz pārvērsties par godīgu ,gudru uzņēmēju un darītāju tautu. Salīdzināsim šo laiku ar 90. sākumu-katrs kiosks maksā reketam,pasūtījuma slepkavības, rūpnīcu likvidēšana,utt. Neredzat nekādu atšķirību? Es nebūt nesaku,ka ir labi,bet nu šitā vaimanoloģija ir līdz kaklam.It īpaši , kad redzu,ka tie,kas grib darīt,tie dara un dzīvo tīri OK. Protams,te lielai daļai gribas UK socialo sistēmu,kur jebkurš ieklīdis arābs var abraukt un luņot,bet piķi viņam tāpat ieskaita kontā. Te tā nav. Un varbūt par labi,ka nav...Pārāk daudz mums te LV(un arī te forumā) kreiso socālistu savācies-visu laiku tiek kviekts,ka valsts ir paradā,ka valstij jārūpējas,ka valstij jākompensē... Un veco labo strādāšanas un smadzeņu kustināšanas metodi neviens uz sevi tā īsti nemaz negrib izmēģināt
21.septembris 2014, 14:03 | links
 
Lasu un sminu barda. Katram savs redzejums,bet tik no savam pozicijam. Kam sauraks,kam liekas,ka vins redz visu un pari visiem.
Ja,Bralit,ari mani parnem smeldze par zuduso paaudzi un nesaimnieciskiem lemumiem.
Plesigais,loti labi saprotu Tevi. Ari man tie bija saldie 60tie,70tie un 80tie. Musu jauniba!Sapni par brivu Latviju!
Cik gan naivi bijam barikazu laika,domadami,ka esam ko izcinijusi. Ja lielvara to nebutu gribejusi,nekas tamlidzigs nebutu notices.
Raih,ari Tevi. Vis bumbas. Biznes griezas.
21.septembris 2014, 13:16 | links
 
Grūta izvēle, uz kuru pusi skatīties, jo izvaros abos gadījumos mūsu valsti - no vienas puses ar koku, no otras puses ar locekli, uz kura prezis ar lubrikantu, tāpēc jāizvēlas mazākais ļaunums un tas, kurš paver iespējas nākotnē mainīt to, kas esam šobrīd, uz labo pusi, protams.
Tāpēc izvēle ir jāizdara, lai cik smagi arī nebūtu.
Es balsošu par NA, kas manā skatījumā ir mazākais no ļaunumiem, taču labi apzinos, ka arī šajā medus podā ir darvas pilieni.

Partiju avīzes nelasu,izmantoju kā paliktni, uz kura tīrīt zivis, lai nesašmucētu grīdu . :)
21.septembris 2014, 13:15 | links
 
Raihs. Tas ir tavs redzējums. Kā ir īstenībā, kas to lai zin. :)

urmaas, 21.septembris 2014, 11:46

Tas bija mans redzējums par Taviem mūžīgi vaimanoloģiskajiem postiem. Ja Tu saki,ka nezini,kā ir īstenībā,tad jau sanāk,ka Tu pats nezini,kas notiek tavā galvā?:)
21.septembris 2014, 12:03 | links
 
Raihs. Tas ir tavs redzējums. Kā ir īstenībā, kas to lai zin. :)
21.septembris 2014, 11:46 | links
 
Katrs debesīs saskata to ko vēlās. Kurš sauli, kuš mēnesi, kurš zvaigznes, kurš meteorītus. Ja kāds to visu neredz tad tas nenozīmē ka to tur nav.

urmaas, 21.septembris 2014, 11:26

Tu jau urmaas saskati tajās debesīs tikai melno caurumu
21.septembris 2014, 11:40 | links
 
Katrs debesīs saskata to ko vēlās. Kurš sauli, kuš mēnesi, kurš zvaigznes, kurš meteorītus. Ja kāds to visu neredz tad tas nenozīmē ka to tur nav.
21.septembris 2014, 11:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager