Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
M junior tu balso par sev tīkamāko ?? Tāpat kā mammīši kādreiz par Gorbunovu ? Jo viņš tāds feins ar smuku frizūru vīrietis :)))) Tāpēc jau esam - tur kur esam . Jo tikai man, kas nebalso ir absolūtas kritizētāja tiesības šajā sadaļā par politiku :)))))) Jūs katrs kas esat balsojuši esat līdzatbildīgi tam ko nodarījuši politiķi Latvijai. Piem : Katrs kas balsoja par Vienotību ir atbildīgs ka no Latvijas 100-iem tūkst cilvēku aizbrauca - 5 x vairāk nekā Staļina režīms deportēja. Pati šausmīgākā manā skatījumā vēstures lappuse kopš neatkarības atgūšanas - zaudēt simtiem tūkstošu valsts iedzīvotājus ,zaudēt valsts uzņēmumus,zemi.

Bralitis, 20.septembris 2014, 23:00

lab, Brālīt bez rupjibām.. :)) Godmanis..
Es balsoju par vienotību! Kāpēc? es atbildēšu.. Bet Tev ir ļoti skaļi saukļi, kad vienotība ir vainīga pie izbraukšanas.. Lūdzu pamato kāpēc tā!? Es pamatošu.. Jo Tev nepierkītu!:)
20.septembris 2014, 23:10 | links
 
Braaliit Ushakova kunga plaanos nav aizbraukusho Latvieshu atgrieshana.Vinja plaanos nav pat labklaajiibas celshana,pilniigi iespeejams ir plaans veidot liidziigu situaaciju kaa Ukrainaa.Gribu teikt,neexperimenteesim ar savu valsti.
20.septembris 2014, 23:08 | links
 
Piekrītu kava, balsot ir jāiet. Vismaz tukša aploksne jāiemet iekšā, bet jāiet. Un laiku nemaz tik daudz nepatērē.
20.septembris 2014, 23:07 | links
 
Beidz Urmās - tak zini ,nekad neesmu domājis kā man liek domāt sistēma . Nu neesmu es standarta pelēkās masas pārstāvis ,neko nevaru padarīt ka dievs man devis funktieri .
Kava nezinu kas tu esi ,bet dirst pagaidām vēl tevi nesūtīšu ,tikai ieteikšu nekad neizrauj teikumus no konteksta .Tas tā - lai tu ar sāc domāt :)))
20.septembris 2014, 23:05 | links
 
M junior tu balso par sev tīkamāko ?? Tāpat kā mammīši kādreiz par Gorbunovu ? Jo viņš tāds feins ar smuku frizūru vīrietis :)))) Tāpēc jau esam - tur kur esam . Jo tikai man, kas nebalso ir absolūtas kritizētāja tiesības šajā sadaļā par politiku :)))))) Jūs katrs kas esat balsojuši esat līdzatbildīgi tam ko nodarījuši politiķi Latvijai. Piem : Katrs kas balsoja par Vienotību ir atbildīgs ka no Latvijas 100-iem tūkst cilvēku aizbrauca - 5 x vairāk nekā Staļina režīms deportēja. Pati šausmīgākā manā skatījumā vēstures lappuse kopš neatkarības atgūšanas - zaudēt simtiem tūkstošu valsts iedzīvotājus ,zaudēt valsts uzņēmumus,zemi.
20.septembris 2014, 23:00 | links
 
Bračiņ, essaprotu, ka tas iekrīt taisni Lota-Lota laikā, bet neesi taču praporščiks. ;)
20.septembris 2014, 22:53 | links
 
Tāpēc es, kā vienmēr nebalsošu.Tajās dienās parasti ir laba cope.Bralitis, 20.septembris 2014, 22:34

Biju par tevi labākās domās, bet izrādās esi ...
Cope nekur nepazudīs, savu voblu vienmēr noķersi.
Tie, kas neiet balsot tie vienkārši ir par SC, visādiem ušakovveidīgajiem un citiem mēsliem!!!
Atrunas un gudrus spriedelējumus vari sacerēt visādus, bet balsot ir jāiet.
20.septembris 2014, 22:45 | links
 
Zvejam vispār vēl ir raidījumi!?

mjuniors, 20.septembris 2014, 20:51

Nekāda sakara ar raidījumiem.Saskaņā zveja ir prasts muzikants. ;)
http://www.saskana.info/jaunumi/iepazisti-kandidatus/iepazisti-kandidatus-vidzeme/
20.septembris 2014, 22:45 | links
 
Brālit- manuprāt, ir tikai normāli, kad cilvēki, lai sazinātos viens ar otru ir saruna. Tātad, pirms vēlēšanām sludināt, solīt darbības mērķus.. Un balsoju par sev tīkamāko.. Bet.. Humors paliek visā tajā, kad sola muļķības uz vidējo nezinīti un sola katru reizi vienu to pašu. Ar skaļiem saukliem, bet bez reāliem segumiem. Vismaz cik man ir zināmi pagasta veči utt visi ir oficiāli vai kā citādi sasmērējušies nerunājot par pārējo Maximam, tieslietām, ofšoriem..
20.septembris 2014, 22:44 | links
 
Pagājušās vēlēšanās pirmo reizi balsoju par tēvzemiešiem, tagad atkal par zaļajiem zemniekiem , jo sarakstā viens mūsējais no Krāslavas, sakarīgs ir savi trūkumi bet kaut nebija manīts ka zagtu.

Malikis2011, 20.septembris 2014, 16:51


Labi gan tev- tev ir savējie.Man nav :( Tāpēc es, kā vienmēr nebalsošu.Tajās dienās parasti ir laba cope.Pilsoņa pienākums ? Varbūt. Tas ir tikai prāta masveida sasipiens par pilsonisko pienākumu.Klausos,lasu,analizēju visus tos melus ... nu nav man personīgi par ko ,,viss jau ir izeksperimentēts paldies dievam bez manas līdzdalības.Vismaz pēc tam sirdsapziņa būs mierīga ka neesmu pielicis roku un stimulējis ar savu balsi kārtējās džeku avantūras.man personīgi nav ne mazākās cieņas ne pret vienu politiķi. Ne velti esam pēdējā vietā ES.Tapēc ka laikam ar galvu nedraudzējamies kā tauta kopumā. Ievēlam (es ne) -pēc pus gada paši tos kurus ievēlējām esam gatavi ar dakšām sadurstīt .Bet kāpēc to nedaram ??? A tāpēc ka durt pašam sev ir sāpīgi - jo kauns tak teikt -es tak viņu ievēlēju ,nu sanāca šmuce ,es tak uz priekšvēlēšanu kampaņu uzrāvos -tāpēc novēlēju. Nesaprotu ,cik stulbam ir jābūt lai uzrautos uz priekšvēlēšanu dotajiem solījumiem.Secinājums -tātad kopumā esam stulbi un naivi .
Tas bij izskaidrojums kāpēc es kā vienmēr nevēlēšu.

Par iestāšanos ES es vēlēju - tas bij vienīgā cienījamā politiķa -Vairas nopelns. Tur jau loģiski NATO ,bet ne austrumu virziens - tikai dēļ tā . Bij jāizvēlas labākais no ļaunumiem jo bij skaidrs ,ka Latvija kā tāda ir jau zaudēta.
20.septembris 2014, 22:34 | links
 
20.septembris 2014, 22:04 | links
 
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 20:49
Vienmēr ir riebies tas tipiņš,nu tagad jau nu vēl vairāk

raihs, 20.septembris 2014, 20:53
Tas tik ir malacis vienmēr ar dirsu pa priekšu iet,nez vai nesāp?

Te jau izskatās ka patīkami.Man jau sen bija aizdomas par šo,bet tagad esmu ticis skaidrībā un lai tam p......tam veicas.
arsiks, 20.septembris 2014, 21:04

Ir divi varianti-sāpīgi vai patīkami!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 21:11
20.septembris 2014, 21:22 | links
 
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 20:49
Vienmēr ir riebies tas tipiņš,nu tagad jau nu vēl vairāk

raihs, 20.septembris 2014, 20:53
Tas tik ir malacis vienmēr ar dirsu pa priekšu iet,nez vai nesāp?

arsiks, 20.septembris 2014, 21:04


Ir divi varianti-sāpīgi vai patīkami!:))
20.septembris 2014, 21:11 | links
 
Jaa,es ar balsoshu par Vienotiibu un nejau taapeec ka es tajaa redzeetu cieniigus politikjus.Vienkaarshi Maskava dariis visu lai Nils tiktu pie shprices

Ruu, 20.septembris 2014, 20:20

pievienojos, nav variantu diemžēl, pagaidām nav.

Sulla, 20.septembris 2014, 21:06

Nu tā īsti pareizi nebūs gan.Manuprāt tomēr jābūt nedaudz patriotiskākiem.
20.septembris 2014, 21:09 | links
 
Jaa,es ar balsoshu par Vienotiibu un nejau taapeec ka es tajaa redzeetu cieniigus politikjus.Vienkaarshi Maskava dariis visu lai Nils tiktu pie shprices

Ruu, 20.septembris 2014, 20:20


pievienojos, nav variantu diemžēl, pagaidām nav.
20.septembris 2014, 21:06 | links
 
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 20:49
Vienmēr ir riebies tas tipiņš,nu tagad jau nu vēl vairāk

raihs, 20.septembris 2014, 20:53

Tas tik ir malacis vienmēr ar dirsu pa priekšu iet,nez vai nesāp?
20.septembris 2014, 21:04 | links
 
Kangaru shinii tautaa vienmeer ir bijis gana
20.septembris 2014, 21:03 | links
 
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 20:49

Vienmēr ir riebies tas tipiņš,nu tagad jau nu vēl vairāk
20.septembris 2014, 20:53 | links
 
Zvejam vispār vēl ir raidījumi!?
20.septembris 2014, 20:51 | links
 
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))

jegogo, 20.septembris 2014, 20:49

:D:D:D
20.septembris 2014, 20:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager