Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Balsojiet par Saskaņu ,tur ir Edgars Zveja!:))
20.septembris 2014, 20:49 | links
 
Jaa,es ar balsoshu par Vienotiibu un nejau taapeec ka es tajaa redzeetu cieniigus politikjus.Vienkaarshi Maskava dariis visu lai Nils tiktu pie shprices
20.septembris 2014, 20:20 | links
 
Un vispār, Lielā Amerika iztiek ar 2 partijām. Mēs būtu gudrāki, bagātāki?

Brusis, 20.septembris 2014, 17:29

nebūtu jau īpaši savādāk,bet mums diemžēl pa vidu maisās nacionālais jautājums,kas ir barotne vismaz 3 partijām
20.septembris 2014, 17:36 | links
 
Pilnīgi piekrītu, sistēma ir garām. Neko nemainot esošajā vēlēšanu sistēmā un turpinot pieņemt tautai mīļus, drusku noslepenotus, un ,,čemodānīgus,, lēmumus, agri vai vēlu būs pa d....
Un vispār, Lielā Amerika iztiek ar 2 partijām. Mēs būtu gudrāki, bagātāki?
20.septembris 2014, 17:29 | links
 
manuprāt viss ļoti vienkārši- ja kandidāts ar labu izglītibu, karjerā jau daudz sasniedzis un savu dzīvi praktiski nodrošinājis, var balsot, būs minimāli ietekmējams, jo ārpus politikas darbu ātri atradīs, i sasmērēties sevišķi negribēs, tie kas iet ar populāriem uzvārdiem, publiskām profesijām pa lielam būs balsošanas mašinas zobratiņi, jo poņas par procesiem nekādas. BET -cik % sarakstos būs pirmo, un pat ja šamoslabos, izcilos visus izlases kārtībā sabalsotu iestātos bardaks- celtniecība, tranzīts, eirofondi un visas citas lielās otkatu struktūras ko darītu, sāktu šaut, cilāt lapseņu pūžņus, ko?
20.septembris 2014, 17:18 | links
 
Nav man ne mazākās vēlēšanās balsot par esošajām partijām. Tomēr uz vēlēšanām iešu un balsošu par partiju kura būs savākusi visvairāk balsu. Tā noteikti nebūs urlakova partija. Jo balsot iešu, lai urlakovs nevinnētu. Nevis tamdēļ, ka kāda no partijām man simpatizētu.

urmaas, 20.septembris 2014, 10:34
Stulbi kaut kā sanāk,ka ejam balsot,nevis lai balsotu "par" kādu,bet "pret" kādu. Ka nevis balsojam par kaut ko labu, bet gan par mazāko ļaunumu

raihs, 20.septembris 2014, 12:10

Ja negribam atrasties galīgā opā tad nav variantu. Diemžēl tāda pie mums sistēma.
20.septembris 2014, 16:53 | links
 
Pagājušās vēlēšanās pirmo reizi balsoju par tēvzemiešiem, tagad atkal par zaļajiem zemniekiem , jo sarakstā viens mūsējais no Krāslavas, sakarīgs ir savi trūkumi bet kaut nebija manīts ka zagtu.
20.septembris 2014, 16:51 | links
 
Artuss uzdrošinās uzdot jautājumus un dod mājienus bet nenoved visu līdz galam.. Ja viņš deputātos strādās tādā pašā stilā tad nav vērts par viņu atdot savu balsi.
20.septembris 2014, 16:38 | links
 
Nu neizskatās,ka tā Reģionu alianse tiks iekšā.Neizskatās arī,ka īpaši censtos. Un ja viņiem reitinga pirms vēlēšanām nebūs,tad nav vērts tērēt savu balsi par 2% partiju
20.septembris 2014, 16:28 | links
 
Nav man ne mazākās vēlēšanās balsot par esošajām partijām. Tomēr uz vēlēšanām iešu un balsošu par partiju kura būs savākusi visvairāk balsu. Tā noteikti nebūs urlakova partija. Jo balsot iešu, lai urlakovs nevinnētu. Nevis tamdēļ, ka kāda no partijām man simpatizētu.

urmaas, 20.septembris 2014, 10:34

Pilnīgi piekrītu, kad šogad i nevar saprast par ko īsti balsot.. Par vecajiem ar negribās, jo sevi jau izsmēluši..
Artuss Kaimiņš- ir ok apņēmšanās, cīnīties.. Bet tas ētikas kodeks pieklibo.. Un ja godīgi viņš man liekas daudz pieņemamāks par tagad esošiem deputātiem.. Tāpēc varētu arī apgalvot Kaimiņš ir tas dīvainais vai esošā politikas elite..
20.septembris 2014, 14:02 | links
 
Nav man ne mazākās vēlēšanās balsot par esošajām partijām. Tomēr uz vēlēšanām iešu un balsošu par partiju kura būs savākusi visvairāk balsu. Tā noteikti nebūs urlakova partija. Jo balsot iešu, lai urlakovs nevinnētu. Nevis tamdēļ, ka kāda no partijām man simpatizētu.

urmaas, 20.septembris 2014, 10:34

Stulbi kaut kā sanāk,ka ejam balsot,nevis lai balsotu "par" kādu,bet "pret" kādu. Ka nevis balsojam par kaut ko labu, bet gan par mazāko ļaunumu
20.septembris 2014, 12:10 | links
 
Nav man ne mazākās vēlēšanās balsot par esošajām partijām. Tomēr uz vēlēšanām iešu un balsošu par partiju kura būs savākusi visvairāk balsu. Tā noteikti nebūs urlakova partija. Jo balsot iešu, lai urlakovs nevinnētu. Nevis tamdēļ, ka kāda no partijām man simpatizētu.
20.septembris 2014, 10:34 | links
 
Tā sudrabas partija ir tiešām nožēlojama-pat logo nošpikojuši no amīšu lēto preču internetveikala....
20.septembris 2014, 08:55 | links
 
19.septembris 2014, 17:42 | links
 
 
Labais!!!
19.septembris 2014, 12:37 | links
 
18.septembris 2014, 19:06 | links
 
Tas ir labs! Aplenkums,...-robežas kontrole=0!
18.septembris 2014, 18:31 | links
 
Mēs ar nepadosimies :)))))))))))))))))))))))

18.septembris 2014, 14:34 | links
 
Labs humora šovs, bet letiņš jau vienmēr ir bijis lētticigs grābekļa kāpējs... Šamiem prognozēju 1.5% -2.5%oktobrī.
16.septembris 2014, 23:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager