Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plēsīgais iztiksim bez demagoğijas. Neka kopīga man ar tevi nav un nebūs. Un nelasu tavus savārstījumus, izņemot ja velti kaut ko konkrēti man.

Nosvini kārtīgi vateni. Lai švirlaks tek kā no traktora bākas kā zagtais soļķis padomju laikos. :D:D:D

MartinsSi, 24.decembris 2017, 22:44

Turešu pie varda ;) !

Ja es neuzrunašu Tevi , Tu nelamasies ! ;)

P/s Man ar Tevi tiešam neka kopiga nav ! Pat svetki dažadi ! Prieka ;) !

plesigais, 24.decembris 2017, 23:41
30.decembris 2017, 10:05 | links
 
shmidzis [30.12.17]: Docents [Vakar]: Bet par to kā dzīvojam bez krieviem, bet draudzīgajā un pareizajā ES :
http://m.nra.lv/ekonomika/latvija/232825-lielaka-dala-latvijas-iedzivotaju-situaciju-valsti-verte-ka-sliktu.htm?utm_campaign=inboxlvNews&;;utm_medium=button&utm_source=inboxlvŪdensgalva, kamēr civilizētā pasaule attīstijās, Latvija okupācijas laikā stagnēja un degradējās utainās krievijas apskāvienos, 90. gados mės sākām ar 20-30 gadu atpalicību, loğiski, ka to visu nevar sakārtot tik īsā laikā, gan cilvēku prātus, gan tautsaimniecību. Ir jāmainās cilvēkiem, jăizsprāgst sovokiem, tad arī viss ātrāk notiks.
Tu par to izsprākšanu par sevi? Laikam tā stagnējošā domāšana tev dziļi iesēdusies. Latvijas valstij vai tad bija pēc pirmā pasaules kara vajadzīgi 50 gadi lai uzplauktu ? Tu laikam ne tās vēstures grāmatas esi lasījis, pajautā raiham cik labi līdz 40jam Latvijā labi viss bija.
:DDD
30.decembris 2017, 09:21 | links
 
Labrīt, Toni!
Es tagad aizbraukšu pacopēt. Tev būs laiks padomāt. Paskaidro lūdzu kas mainās manis paustajā
1. ja es esmu ierēdnis
2. ja es esmu darba ņēmējs
3. ja es esmu darba devējs. ?

Cilvēki, jums pašiem SAVS viedoklis ir, jūs to spējat pamatot ar faktiem? Latvijā joprojām vieni no zemākajiem nodokļiem ES. Tad tāpēc cilvēki brauc prom? Kas valdībai ir jāizdara, lai cilvēki nebrauktu prom? Kas darba devējiem ir jāizdara, lai cilvēki nebrauktu prom? Un kas pašiem ir jāizdara, lai cilvēki nebrauktu prom?
30.decembris 2017, 08:43 | links
 
Pēc manis viss tīrs paliek.
Kas tur ar to PVN pastāsti lūdzu? :)
Es tā īsti nesapratu kurš tur ko un kam nemaksā. :)
30.decembris 2017, 02:16 | links
 
Un te pēkšņi , bladāc , no gaisa nokrita trīs gudrie ! Un mudigi un gudri salika visu pa plauktiņiem !
Tas idiots ! Tas stulbenis ! Un tas vispār , ne šis ne tas ! ;)
Un viņi vienīgie redz kādas apkārt sūdu čupas , kāda izgāztuve pēc artilērijas viesuļuguns , un cik nepareizi visi dzivo un uzvedās !
A kad paskatās kas paliek pēc pašiem upēs krastā pēc copes , tad saproti ka šādiem gudrišiem uz Latviju nospļauties no piektā stāva !
30.decembris 2017, 01:34 | links
 
PVN eksperts, viņam nevis kazu mīlēt vajadzēja, bet gan grāmatvedības pakalpojumus tirgot. :)
30.decembris 2017, 01:14 | links
 
Viņi ir tik vienādi un kladzina būtībā vienu un to pašu. Kaut kādas mantras, kuru jēga pašiem nav saprotama. Kaut kas sireāls. Man šķiet kaut kādā Ziemeļkorejā visi ir tādi - nespējīgi jel ko saprast.
30.decembris 2017, 01:04 | links
 
Sajūtas apmēram - izgāztuve pēc artilērijas viesuļuguns - šis tas vēl saimniecībā noderīgs, gaisā plivinās kādas lapas no prātīgām grāmatām, bet tā - mēsli un atkritumi. Tikai realitāte no tā nemainās. Dievs ir žēlīgs un pietaupīs idiotiem skaudru atklāsmi. Nekā apskaužama.
30.decembris 2017, 00:58 | links
 
Jopcik, ir gan enerģija, čupa uz čupas, un vīzija ka pakāpjoties var tālāk redzēt.
30.decembris 2017, 00:55 | links
 
plesigais [35m]: Igauņi atkal Latviešiem pogas izgrieza ;) !
Nepietiek ar alko likumu sakārtošanu , viņi Krievijas vēlēšanu laikā arī savas pilsētas atvērs vēlēšanu iecirkņus !
Pareizi, lēnie ikauņu puiši smejas par letiņiem , zirgagalvas !Vecais, ko tu tur atkal samurgoji? Igauņi maksā mums PVN, pirkdami alkoholu Latvijā un otrkārt. Kādā veidā tas mums kaut ko dos, ja mēs atversim krievu vēlēšanām iecirkņus davās pilsētās? Beidz lakt savu ļergu...

shmidzis, 30.decembris 2017, 00:07


Nabadziņs , atcerējās pār PVN ! Jā , forši esam lepni !
Bet ja pareķina cik paši nesamaksajam PVN par tiem pašiem poļu āboliem vai leišu pienu ( iepirktu Latvijā atkrejotu ) un pārdotu atpakaļ !
30.decembris 2017, 00:42 | links
 
Plēsīgais, sry, bet šodien man šīs sadaļas temats nevelk, jeb uzvelk. Laikam dzert gribās, bet nesanāk.

mjuniors, 30.decembris 2017, 00:27


Mjuniors , skumji ka cilvēciņi nesaprot ko viņiem iebaro un kāpēc ! Mans eksperiments izdevās spīdoši !
Jūs trijatā pieradijat ka ne tikai nevēlaties domāt , bet tūlīt sākat pat cuciski uzvesties !
P/ s Tev gan plus ;) !
Ja sāksi domāt, sapratīsi pār ko !
30.decembris 2017, 00:35 | links
 
Plēsīgais, sry, bet šodien man šīs sadaļas temats nevelk, jeb uzvelk. Laikam dzert gribās, bet nesanāk.
30.decembris 2017, 00:27 | links
 
Paskatos kalendārā un redzu, ka gads būs noslēdzies. Tāpēc varētu ievietot gada spārnotos teicienus piem.,:
- Velcēšanas vecums,
- Pēc būtības
- Kur ir fakti!?
- :DDDD
- Piesūkusies vate utt.
30.decembris 2017, 00:25 | links
 
Humors , nu humors ;) !
Pratiņ nāc mājās !
Tad kad Latvijā tiek rīkotas vēlēšanas tad mes pieprasam lai pat Kanādā tiek atvērti kunsulatos iecirkņi ;) !
Bet te ;) !
Pietiek biku palaist pīliti , uzrakstīt (speciāli noklusējot dažus faktus ) , un aiziet !
Pat Mjuniors :( !
30.decembris 2017, 00:25 | links
 
lasot plesigā murgus es saprotu ka nekad mužā nemeģinašu dzert kandžu,reali bail
30.decembris 2017, 00:14 | links
 
Raih, pieslēdzies ātrāk sarasktei. Viss forums piedirsts, zb lasīt šo ...
30.decembris 2017, 00:09 | links
 
plesigais [30.12.17]: Igauņi atkal Latviešiem pogas izgrieza ;) !
Nepietiek ar alko likumu sakārtošanu , viņi Krievijas vēlēšanu laikā arī savas pilsētas atvērs vēlēšanu iecirkņus !
Pareizi, lēnie ikauņu puiši smejas par letiņiem , zirgagalvas !
Vecais, ko tu tur atkal samurgoji? Igauņi maksā mums PVN, pirkdami alkoholu Latvijā un otrkārt. Kādā veidā tas mums kaut ko dos, ja mēs atversim krievu vēlēšanām iecirkņus davās pilsētās? Beidz lakt savu ļergu...
30.decembris 2017, 00:07 | links
 
Docents [29.12.17]: Bet par to kā dzīvojam bez krieviem, bet draudzīgajā un pareizajā ES :
http://m.nra.lv/ekonomika/latvija/232825-lielaka-dala-latvijas-iedzivotaju-situaciju-valsti-verte-ka-sliktu.htm?utm_campaign=inboxlvNews&;utm_medium=button&utm_source=inboxlv
Ūdensgalva, kamēr civilizētā pasaule attīstijās, Latvija okupācijas laikā stagnēja un degradējās utainās krievijas apskāvienos, 90. gados mės sākām ar 20-30 gadu atpalicību, loğiski, ka to visu nevar sakārtot tik īsā laikā, gan cilvēku prātus, gan tautsaimniecību. Ir jāmainās cilvēkiem, jăizsprāgst sovokiem, tad arī viss ātrāk notiks.
30.decembris 2017, 00:03 | links
 
Igauņi atkal Latviešiem pogas izgrieza ;) !
Nepietiek ar alko likumu sakārtošanu , viņi Krievijas vēlēšanu laikā arī savas pilsētas atvērs vēlēšanu iecirkņus !
Pareizi, lēnie ikauņu puiši smejas par letiņiem , zirgagalvas !

plesigais, 30.decembris 2017, 00:00

Ko tu tur atkal pļūtij??
30.decembris 2017, 00:02 | links
 
Docent atrodi kaut vienu cilvēku kurš ir piedalījies tajā aptaujā tad tikai sāc tic'[et tādiem meliem . Tie visi ir meli. Es personīgi nevērtēju situāciju kā sliktu.
30.decembris 2017, 00:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager