Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mirtin- pēdējie 2 posti +100 :)
Turpat jau nonācām- vērtējam indivīdu/personību! :):):)

Ediitis, 19.jūnijs 2014, 12:31

LABI.piedāvāju izlīguma variantu: "Vērtējam indivīdu,neaizmirstam par nacionalitāti!" :)))
19.jūnijs 2014, 12:35 | links
 
Mirtin- pēdējie 2 posti +100 :)
Turpat jau nonācām- vērtējam indivīdu/personību! :):):)
19.jūnijs 2014, 12:31 | links
 
Raih- Ukrainā oficiālā bija ukraiņu valoda! 2012. tika pieņemts likums, ka pašvaldībām ir tiesības noteikt CITU kā otro valsts valodu- cik atceros 4 apgabali pieņēms krievu, bet tas nav būtiskākais- propoganda strādāja uz naida (pieminot golodomoru, banderoviešus, spēlēja uz nacionālajām jūtām-diskriminācijas...) kurināšanu- berzēšanos- vilka ārā vēsturi un spēlējās- bēdīgākais, ka pavilkās! :( A Janukovičam& co nebija intereses saliedēt iedzīvotājus, jo ir izdevīgi šāda situācija- bizness ta rullē kamēr viņi (iedzīvotāji) skaidrojas, jo vairāk ja draugs Putja atbalsta!
Manuprāt, arī ukrainā iedzīvotājus izdevās sadalīt interešu grupās, neskatoties uz vēsturisko slāvisko izcelsmi! :( Pēc tam viņas sarīdīt nav problēmu! :(
Piemērs; CL un delfim :( Makškernieki, tīklinieki, Z/mednieki, latvieši-krievi.......un tik dalamies- būs vieglāk manipulēt ar mums! :(
19.jūnijs 2014, 12:28 | links
 
Mirtin,man šķiet,ka tev ir personības dubultošanās-gluži kā Gollumā no "Gredzenu pavēlnieka" :))) Man labāk patīk pēdējais Tu:)))

raihs, 19.jūnijs 2014, 11:35

Nea:))) Es vienkārši ļoti daudzus krievus pazīstu, kuri ir fantastiski cilvēki, kuri ir lojāli šai zemei un valstij. Tādēļ es nakad nepiekritīšu ap[galvojumiem, ka visi krievi tādi, vai šādi:) krievs nav diagnoze, bet gan tautības apzīmējums. Taču tautība nenozīmē, ka visi viņi ir kaut kādi deģenerāti, vai visi baigi labie. Tautība nav kritērijs:))

Es zinu krievus, kuriem krievu urlas derdzas vairāk nekā man:)

mirtins, 19.jūnijs 2014, 12:19



A par pašlaik īstenoto Putina politiku, domāju, mums domas sakrīt. Par valodas lietojumu un dzimteni arī... :))
19.jūnijs 2014, 12:21 | links
 
Mirtin,man šķiet,ka tev ir personības dubultošanās-gluži kā Gollumā no "Gredzenu pavēlnieka" :))) Man labāk patīk pēdējais Tu:)))

raihs, 19.jūnijs 2014, 11:35


Nea:))) Es vienkārši ļoti daudzus krievus pazīstu, kuri ir fantastiski cilvēki, kuri ir lojāli šai zemei un valstij. Tādēļ es nakad nepiekritīšu ap[galvojumiem, ka visi krievi tādi, vai šādi:) krievs nav diagnoze, bet gan tautības apzīmējums. Taču tautība nenozīmē, ka visi viņi ir kaut kādi deģenerāti, vai visi baigi labie. Tautība nav kritērijs:))

Es zinu krievus, kuriem krievu urlas derdzas vairāk nekā man:)
19.jūnijs 2014, 12:19 | links
 
Edīti
Es tikai atbildēju uz Tavu teikumu:"Lūdzu pie kā noved vērtēšana pēc valodas piekasīšanās tautībām un propoganda!" Būtu noticis tāpat-gan ar,gan bez piekasīšanās. Dariet ko gribat,es vienalga to piesienu mentalitātei
Par delfim.lv piekrītu-tas bija absolūts stulbums-tagad ir garlaicīgi gan šeit,gan vēl jo vairāk tur! Stulbs,bezjēdzīgs pasākums.
Bet pārmest jau nav ko-latvieši ir viensētnieki-"separātisti"-tur neko nevar darīt. Kolhozā nekad nedzīvosim.
19.jūnijs 2014, 12:13 | links
 
Eh, grūti mums! :)
Varbūt paskatamies no sākuma uz sevi!?
Pat neaiztiekot tautības/valodas!
Kāpēc Bums& Co izveidojis Delfim.lv? Kāpēc ir tik daudz makšķernieku portālu, kāpēc tāda dalīšanās?
Kāpēc nemēģinām saprasties un meklēt risinājumus/ ieguvumus, bet meklējam utis otra kažokā un tās vispārinām!?
Kāpēc uzskatām, ka mums (katram personīgi) ir absolūta taisnība un varam citus ar dubļiem apmētāt?
Kāpēc uzskatām, ka citim nav tiesības uz savu domu!
Par diskriminēšanu- labākais propogandas jājamzirdziņs- tik padod iemeslu, un uz to pavelkas gan ukrainā gan latvijā, gan...visā pasaulē, pat nepadomājot par sekām!! :( Vajag tikai izspēlēt uz pareizās nots! :(
Rezultātā "spēlmaņi" taisa biznesu uz dažādāk domājošu grupu berzēšanos, jo kamēr viņi ņemas ap pasviesto populisma bumbiņu, var klusi mierīgi "izbīdīt" savu biznesa ideju!
Un mēs "pavelkamies", kad atjēdzamies, bieži jau ir par vēlu! :(
TRADIDIT MUNDUM DISPUTATIONIBUS-strīdi pazudina pasauli!
19.jūnijs 2014, 12:02 | links
 
Mirtin,man šķiet,ka tev ir personības dubultošanās-gluži kā Gollumā no "Gredzenu pavēlnieka" :))) Man labāk patīk pēdējais Tu:)))
19.jūnijs 2014, 11:35 | links
 
ediitis
"Lūdzu pie kā noved vērtēšana pēc valodas piekasīšanās tautībām un propoganda!"
Minutočku! Kas kaitēja krievam Ukrainā??? Represēja viņus? Ārā dzina? Valsts valoda krievu,pie varas vieni vienīgi krievu bandīti,bizness pārsvarā krievu rokās! UN -KAS NOTIKA? Tā ka man tas viss saistās ar teicienu:"Lai kā vilku baro..."
Tā ka tagad uztraukties par to,ka mēs esam viņus bik diskriminējuši(ja skatās no viņu puses,tā arī ir),nav pilnīgi nekādas jēgas! Iedosi viņiem valsts valodu-atradīs citu iemeslu! Iedosi pilsonību-vēl jo vairāk atradīs!
19.jūnijs 2014, 11:31 | links
 
- Ediitis. Zini, vari vainoties kā gribi, bet ja tev galvā sēž teksts - "Э Ведь именно от вас нам, русским..." tad šis cilvēks ir tiešī tāds, par kuriem raksta Raihs. Tā ir viena no lielākajām šī laikmeta nelaimēm - Lielkrievu šovinisms. Tas ir tās masīvās propagandas rezultāts - lai ko darītu, lai kā dzīvotu, es visu daru pareizi, jo esmu krievs. Ķipa - visam uzdirst, jo aiz manis ir Maskava. Nu nav un nevar šāds cilvēks būt piederīgs Latvijai. Un manuprāt labāk, lai šeit sabrauc ķīnieši, āfrikāņi un vienalga kas, bet ne šādi urlas!
19.jūnijs 2014, 11:17 | links
 
Mjunior- nejauc politiku ar cilvēkiem ar valodu kurā tie runā!
Saskaņas centrā krievu ir maz- izpēti kārtīgi SC sarakstu- krievu būs mazākumā- kārtējais bizness zem liela saukļa!
19.jūnijs 2014, 11:11 | links
 
Mirtin- ķamēr rakstīju tu apsteidzi! :)
Tas čalis atbildēja uz aizvainojošu tekstu! Tas arī iemesls, kāpēc uzskatu, ka viņam taisnība! Ja viņš būtu uzdevis jautājumu un bļaustītos, ka krieviski neatbild- nu nebūtu viņa pusē! ;)
Par valodas lietojmu forumos- gribi max precīzu un konkrētu atbildi uz savu jautājumu- izmanto foruma valodu, jo teiksim, krieviski rakstošajos forumos ir daudz "viesu" gan krievijas, gan ukrainas, gan baltkrievijas, gan.... Līdz ar to uz tavu jautājumu latviski atbildēs tikai vietējie, kas sapratīs, bet varbūt nepilnīgi, jo kāds no sibīrijas krieviem šo jautājumu zin perfekti, bet nesaprot! :( Tāpēc minēju latīņu burtus ne valodu, lai gan tīrajos Krievijas forumos tiešām latīnu burti nepatīk ;)
19.jūnijs 2014, 11:07 | links
 
"Saeimas deputāti šodien trešajā, galīgajā, lasījumā pieņēma Satversmes preambulu, kurā noteikts, ka Latvija izveidota, lai garantētu latviešu nācijas pastāvēšanu un nodrošinātu Latvijas tautas un ikviena brīvību un labklājību.
Preambulas pieņemšanu atbalstīja 69 deputāti, kas pārstāv koalīcijas partijas, kā arī pie frakcijām nepiederošie deputāti, savukārt pret bija 28 poliskās apvienības «Saskaņas centrs» parlamentārieši."
Kā saku, krieviem nepastāv citas nācijas.. Ir tikai viņi.. tāpēc ir tāda attieksme pret mūsu valodas nemācīšanos un ar mums pat tajā nerunājot.. Līdz šai baltdienai es no neviena krieva nēesmu dzirdējis atvainošanos par mūsu tautas slepkavošanu, bet gan kā tikai mēs Jūs atbrīvojām un likvidējām ienaidniekus..
Es saku krievi gatavojas karam, citādi propaganda ir tikai izklaide- slimi!?
19.jūnijs 2014, 11:03 | links
 
Raih- viņiem nav/nebūs jākaro-to darīsim mēs paši- paskaties kas notiek Ukrainā!
Lūdzu pie kā noved vērtēšana pēc valodas piekasīšanās tautībām un propoganda!
Viņiem (Putjam&Co) tikai nedaudz būs jāpiemet ogles- finansējums&ieroči Lindermanam@Co +popoganda latvijas krieviem par pašapziņu, kuru ar saviem trulajiem vispārinājumiem par tautībām cenšamies viņiem graut.
Tā vietā lai viņus pieņemtu, ar viņiem meklētu kontaktu un veidotu saliedētu sabiedrību, mēs viņus paši sūtam pie Putjas!
Mirtin tu mani izbrīni- pats raksti "Man ir draugi krievi un es zinu krievus, kuri ir gatavi ar ieročiem rokās aizstāvēt savu dzimteni - Latviju", bet tai pat laikā viņus "noliec"!? Tad tā arī "noliec" konkretus cilvēkus nevis tautu/tautību!
Starp citu lielākie valodas aizstāvētāji un revolucionāri nemaz nav krievi -kaut tepat pie mums Lindermans, Ždanoka.... TAS IR VIŅU BIZNESS UN KARJERA- viņiem pie di...sas gan latvieši gan krievi (valoda...) un viņi ir daļa tā paša Putjas propogandas...
19.jūnijs 2014, 10:57 | links
 
Ediitis - "bet arī tur, ja adekvāts jautājums latīņu burtus pieņem ;) )" Nav runa par latīņu burtiem.

Тас чалис шеит немаз немегиная не сапрст, не аргументет. Винш иенаца лаи циниски уздирсту Латвияй ун латвиешием. ка цитади лай узтвер виня текстус - Э Ведь именно от вас нам, русским, так нужны ваши поучения! Ведь это у вас сильный и последовательный президент, а не как у россиян - тряпка.

Kārtējais Latvijā dzīvojošais urla, kuram nav skaidrs, kas viņš ir un kur dzīvo. Viņam šķiet, ka var lepoties ar Krievijas prezidentu, viņam šķiet, ka var lepoties ar kaimiņvalsts varenību. Nu ja viņš Krieviju uztver par savu patieso dzimteni - kas viņu šeit tur? Un iespējams, viņš pat ir Latvijas pilsonis!

Pa lielam es saprotu, cik tiem cilvēkiem ir grūti atbildēt pašiem sev - kas viņi ir - vai viņi ir nevienam nevajadzīgi, pabiras, bez savas stingras identitātes un pamatiem zem kājāsm, kurus Krievijas polittehnologi izmanto varenā Putina politikas bīdīšanā. Vai tomēr, viņiem pret šo zemi un pret šo valsti ir kādas jūtas, saistības un pienākumi. Tā ir katra cilvēka paša izvēle un paša lēmumi, kas viņiem ir jāpieņem.

Atkārtošu, es zinu daudz krievu, kuri šeit nedzīvo kā Krievijai piederīgi, bet dzīvo, kā šīs valsts pamatiedzīvotāji, pilsoņi, kuriem šeit ir dzimtene un tēvu zeme. Un viņi nemaz nav zaudējuši ne savu krievisko izcelsmi, ne valodu, ne tradīcijas. Viņu bērni ļoti labi prot krievu un latviešu valodu un viņiem nerodas šaubas, vai mašīnā jākarina Latvijas, vai Krievijas karogs. Un es ceru, ka tādu krievu kļūs arvien vairāk. Tādēļ es nepiekrītu un nepiekritīšu nekad un nevienam, ka cilvēkus var par idiotiem saukt tikai tādēļ, ka viņi ir kādas citas tautības vai rases. Tam nav nozīme. Ir runa par katru indivīdu.
19.jūnijs 2014, 10:54 | links
 
Propoganda tiešām fantastiskā līmenī-paskatos desmit minūtes un pašam jau gribas ticēt! Bet es nesaprotu-mērķis ta kāds? Tiešām karot taisās? Citādi es jēgu neredzu
19.jūnijs 2014, 10:09 | links
 
Ja par Putinu, urlām....
Tiem kam pāri 40 ļoti labi zina kāda bija pieejamā informācija PSRS laikos, kāda demogoģija un ideoloģija tika pasniegta!
Šobrīd Krievijā ir tāds sagrozītas info presings, ka nav brīnums par lielas daļas (zemāk izglītoto, bez svešvallodām un iespējas info iegūt no pretējās nometnes) nostāju.
Man paziņas uz līguma strādā StPeperburgā- tur pat izglītotie krievi sāk baidīties braukt uz baltiju- kā tur pasniedz visu iedomāties nevarat- par 16.martu vesela filma vācu maršu pavadījumā, kurā iebāzti kadri gan no dziesmussvētkiem, gan lāpu skrējiena, gan pašu leģionāru gājiena + "PASKAIDROJUMI"- visos kanālos tāda propoganda un faktu sagrozījums...
Putins ir izgājis labu skolu KGB, kur psiholoģiskais karš jau sen atzīts par vienu no efektīgākajiem, šobrīd viņam tāds izmēģinājumu poligons....
19.jūnijs 2014, 09:51 | links
 
...Aizej krievu portālos latviski paraksti. Gribēšu redzēt. Urlas ir pieraduši, ka Latvijā viņiem nav jāzina latviešu valoda un visi latvieši uzreiz pakalpīgi metas viņiem izpatikt...

Ir darīts! :) un tur ar viens otrs tāds pats bļāvējs kā šeit pret kirilicu, bet visumā uztvere nemaz nav sliktākā (es nerunāju par Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas... forumiem, bet arī tur, ja adekvāts jautājums latīņu burtus pieņem ;) )

PS. Visu cieņu Troll- reti kurš latvietis krieviski uzrakstīs tik pat labā valodā, kā viņš latviski!
19.jūnijs 2014, 09:41 | links
 
Skiestam drusku jāpastudē pirmatnējās sabiedrības vēsture, arheoloģija un etnogrāfija, tad viņš nebārstīs (dažus) pilnīgus idiotismus, izdomājumus un oligofrēnas pasakas, ar vēstures faktiem tiem nav nekāda sakara.
Starp citu - par somugriem. Vēsturiskā somugru izcelsmes vieta ir pašreizējā ... Krievija, hantu - mansu apgabals. Ja vēsturnieki grib pētīt somugru saknes, dodas pie hantiem un mansiem (tur gan paliekas un pabiras, lielais brālis krievs nodzirdījis un pilnībā degradējis šos aborigēnus, toties tagad viņu zemi uzskata par savējo). Tālākā somugru etnoģenēze notika šādi - viena daļa uz DEiropu (pašreizējie ungāri), otra daļa - uz ZA Eiropu (somi, igauņi, lībieši, sāmi, lapi). Trešā daļa palika uz vietas - hanti, mansi. Starp baltiem un somugriem nekāda īpašā karadarbība nenotika, balti viņus vienkārši atspieda uz Z, jo baltiem bija augstāka attīstības pakāpe (zemkopji, bet somugri - klejotāji - lopkopji), tātad viņi bija vairāk attīstīti un labāk organizēti.
19.jūnijs 2014, 08:18 | links
 
=> Ediitis - "Veči BREK!!!
Trolls rakstīja kirilicā, jo viņš nekautrējas no savas tautības".

Nevajag, ja. Aizej krievu portālos latviski paraksti. Gribēšu redzēt. Urlas ir pieraduši, ka Latvijā viņiem nav jāzina latviešu valoda un visi latvieši uzreiz pakalpīgi metas viņiem izpatikt. Huļi!!! Es nerunāju par lielāko daļu krievu, kuri ir sakarīgi, bet par urlām, kuriem Putins ir nevis Krievijas, bet visu pasaules krievu prezidents. Šobrīd mērķtiecīgi krieviem tiek skalotas smadzenes, ka viņi ir izredzētā nācija, ka viņi ir tie, kuriem ir tiesības darīt jebko, un palikt nesodītiem. Es pazīstu ļoti daudz krievu, man krievi ir arī rados. Un ļoti bieži, es ar viņiem runāju arī krieviski, tā izrādot cieņu. Bet man nekad nebūs pieņemams, ka uzrodas kāds, kurš uzskata, pašu par sevi saprotamu, ka Latvijā visiem ir jāzina krievu valoda. Tās ir sekas lielkrievu šovinismam un tam, kas notiek šobrīd pasaulē. Man ir iekšējā pārliecība, ka ne jau Trolls stāvēs vienā ierakumu pusē, ja, nedod Dievs, mums nāksies karot ar Krieviju. Viņš visticamām (mans viedoklis) būs tas, kurš jutīsies ļoti komfortabli - viņš negrib braukt projām uz Krieviju, jo tur ir sūdīgi. Viņš grib palikt šeit, bet tājā pat laikā labprāt gribētu, lai šeit ir Krievija. Tad viņš pārstātu izjust diskomfortu dēļ tā, ka jāuzdod sev neērti jautājumi.

P.S. Joprojām uzskatu, ka krievi, ir tāda pati tauta, kā visas citas un jāvērtē tikai katrs indivīds atsevišķi. Es nepiekrītu Raiham, kurš uzliek cilvēkiem zīmogu pēc piederības jelkādai tautībai.

Latvijā krievi ir bijuši vienmēr. Pirms kara šeit dzīvoja 200 000 krievu. Man ir draugi krievi un es zinu krievus, kuri ir gatavi ar ieročiem rokās aizstāvēt savu dzimteni - Latviju, pret jebkādu agresoru, tostarp pret Krieviju.
19.jūnijs 2014, 07:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager