Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
kur paliek gods?pashcienja un cienja pret citiem?
4.aprīlis 2014, 20:51 | links
 
Alien- Vai es esmu labāks par Urlu??? :)) Sāksim ar to, tas nav mans pašmērķis.. Otrkārt, esmu Neatkarīgā Latvijā, kur vēlos redzēt Latviešu vidi. Neienīstot nevienu citu..
Vai man ir personīgs viedoklis par krieviem, ir.. :) Vai vari paskaidrot, kāds vidējam Latvietim vajadzētu būt viedoklis un kāpēc??
Es nesaprotu, par ko tu cepies?? Es runāju par TIEM, citiem krieviem.. :))))
4.aprīlis 2014, 20:43 | links
 
Precizēju "Pirmajā gadījumā "ka" attiecas uz attieksmi , otrajā gadījumā "kad" attiecas uz laiku."
4.aprīlis 2014, 20:39 | links
 
Nekādi nespēju saprast, kāpēc latvieši sāka nepareizi lietot saikļus "ka" un "kad", kas ievada palīgteikumus. Ir kādam atbilde?

Divi teikumi par piemēru:

1. Es zinu, ka politiķi ir plānprātiņi.
2. Es zinu, kad politiķi ir plānprātiņi.

Pirmajā gadījumā "ka" attiecas uz attieksmi , otrajā gadījumā - laiku.
4.aprīlis 2014, 20:38 | links
 
Politika ieksheja un aareejaa.Ka tad!Sadalju vajadzeeja nosaukt,KRIEVI ,vai piemeeram Kaa es ieniistu krievu.Kautvienu gudro domu par politiku,nu riebjas lasiit pilniigi.Nu paraadiet ka esat labaaki,juus tak nearko neatshkiraties no urlaam

Alien, 4.aprīlis 2014, 20:29

Neskaties uz to tik personiski.. Es nēesmu nevienu argumentu metis tavā virzienā.. Ja esi lojāls Latvijai..
4.aprīlis 2014, 20:31 | links
 
Es gaidīju šadu reakciju.. :)))) Tāpēc arī es izvēlējos šadu teikumu..
Un nemainīšu savu viedokli, pirmais piemērs, Iebrukums Krimā un tā pat sētā melu demagoģija nav civilā armija..
Bez naida un strīdēties netaisos neparko, bet savu viedokli aizstāvēšu vēl ilgi.. Jo tā ir taisnība..
Vācija, palikusi par fašistu.. Kāpēc Vācija maksā pēc kara nodarītos zaudējumus.. Bet krievs nē?? Esmu dzirdējis no krieva, kad latvieši izsūtija cilvēkus uz sibīriju.. Turpināt???
Fašisms eiropā nometnēs, nāves kamerās utt iznīcināja 8 miljoni cilvēku.
Pa to laiku krievija ar visām represijām līdz otrajam pasaules karam un pēc tā kopā ir gājuši bojā 60 miljoni cilvēku.. Un ir cienīgi to atzīmēt ar georga lentiņām Latvijā.. :D.. Šodien saukt citus par Fašistiem utt.. Jeb lepnums??
Es personīgi gribētu pret argumentus, lai es domas mainītu.. es ir elestīgs.. ;)
4.aprīlis 2014, 20:29 | links
 
Politika ieksheja un aareejaa.Ka tad!Sadalju vajadzeeja nosaukt,KRIEVI ,vai piemeeram Kaa es ieniistu krievu.Kautvienu gudro domu par politiku,nu riebjas lasiit pilniigi.Nu paraadiet ka esat labaaki,juus tak nearko neatshkiraties no urlaam
4.aprīlis 2014, 20:29 | links
 
Kas lepojās dikti, kad ir krievs, tad noteikti tāds pat lohs arī ir par kuriem es konkrēti runāju..


nu es lepojos un nekaunos no savas tautiibas,tapat ka tu ar savejo,bet es nekad nenosaukshu cilveku par lohu,tapeec ka man nepatiik vinja tautiiba,da i vispar ,tapeec ja es kadu nosaucu ,tad gatavs atbildeet par vaardiem
4.aprīlis 2014, 20:10 | links
 
mjuniors
Nu tagad tu liec sevi turpat, kur liec krievus. :)
Labs i, es nestrīdos un beidzu komentēt.

hromoj, 4.aprīlis 2014, 18:40

Hromoj, es negribu stridēties.. Un es tevi saprotu Ļoti labi.. Tik gribu patiekt to, ko domāju īstos vārdos, kā pret mums tā mēs pret viņiem..
4.aprīlis 2014, 18:46 | links
 
mjuniors
Nu tagad tu liec sevi turpat, kur liec krievus. :)
Labs i, es nestrīdos un beidzu komentēt.
4.aprīlis 2014, 18:40 | links
 
Nē, es tieši tā arī saku un domāju! Jo, personīgi man sāk jau pieriebties to krievu bezkaunība.. Un iesaku arī tev pārstāt klanīties! Tas ir pirmkārt

Otrkārt, Normāls krievs mani pilnīgi sapratīs un es viņu ar.. Tā, ka nevajag visu vilkt vienā maisā.. Un visu saspīlēt.. Ir jāsaprot, lietas.. nevis pieprasīt studijā bezgalīgas muļķības, visi krievi tādi nav utt.. kurš runā kad visi vai īpašie.. Kas lepojās dikti, kad ir krievs, tad noteikti tāds pat lohs arī ir par kuriem es konkrēti runāju..
HromoJ, tos kurus tu aizstāvi manas negācijas nemaz uz viņiem neattiecas..
Bet kā parādās krāniņu mērīšanas un vēl visādi deģenerāti izrādīšanas tad ir saukļi mī..
Krievi uz pasaules mēroga ir pilnīgi nekas, 7miljardi iedzīvotāji, krievi tikai 149miljoni.. WHat a fuck?
Nato ir gandrīz viens miljards iedzīvotāju.. 28 dalībvalstis.. kas ir krievija???

paskataties globāli uz šiem skaitļiem..
Es uzskatu vajag pagriezt viņu kvaukšķēšani vienkārši muguru un beigt klanīties..
Treškārt, ir smieklīgi arī diskutēt te kad Latvijas krievs nerunā latviski! Viņam ir pilnīgi tādas tiesības, tāpat kā tev nerunāt viņam saprotamā valodā.. Tā ir mūsu brīvība un izvēle.. Un ja viņš nemācās lv izriet secinājums, kad viņam nemaz to nevajag.. Varētu turpināt un turpināt.. bet vai to man vajag.. :))
4.aprīlis 2014, 18:29 | links
 
Īsi sakot, lai krievi iet irst!

mjuniors, 4.aprīlis 2014, 18:01


Tā nesaki. Ir ļoti daudz krievu, ļoti labi ar atvērtu sirdi. Ir ļoti daudz krievu, kuri saprot, kas notiek. Ir pat tādi krievi, kuri, lai krastu nepiesārņotu, liek benčikus kastītē un aizved līdz.
4.aprīlis 2014, 18:07 | links
 
Īsi sakot, lai krievi iet irst!
4.aprīlis 2014, 18:01 | links
 
kolhoznieki nevis veestnieki :D
4.aprīlis 2014, 15:52 | links
 
Un tādi ir Krievijas vēstnieki, ko tur vēl runāt par prasto tautu kuriem smadzenes jau pilnībā izskalotas.

Sulla, 4.aprīlis 2014, 13:20



Īsti nevar saprast, cik ticams. Internetā jau kā uz sētas - reizēm raksta taisnību, reizēm frīki:)))
4.aprīlis 2014, 15:46 | links
 

Un tādi ir Krievijas vēstnieki, ko tur vēl runāt par prasto tautu kuriem smadzenes jau pilnībā izskalotas.
4.aprīlis 2014, 13:20 | links
 
Vakar LR Krustpunktā Žīgurs pateica labu štelli. Krievija energoresursus nekādā gadījumā Latvijai nenogriezīs, jo Krievijas anklāvs ir tieši atkarīgs no energoresursiem, kas iet cauri Baltijas valstīm. Tobiš, ja nocērt mums, tad Kaļiņingrada izslēdzas. Laikam jau labi tā padomju sistēma integrēta:DD
4.aprīlis 2014, 08:16 | links
 
intresanti, kapeec Krievijai tik loti vajag lai vinu tautieshi ieguutu Latvijas pilsoniibu???
3.aprīlis 2014, 12:03

Tāpēc,lai tie vēlāk varētu balsot par Saskaņiešiem:)

legionars, 3.aprīlis 2014, 12:51

Un nevajag ne maidanus,ne iebiedēšanu utt. Viss notiks demokrātiskā vēlēšanu ceļā .Tas jau notiek. Ap 300 000 vēlētāju ir prom no valsts - tā kā izredzes viņiem ir lielas.

Bralitis, 3.aprīlis 2014, 16:41



Krieviem, vairāk Krievijai, Latvijas pilsonību vajag, lai leģitīmi, ar demokrātiskām vēlēšanām pārņemtu LV varu, tad var jebko pievienot, vai atvienot, mīkstais variants...!?
Otrs, cietais variants, pietiekami lielam skaitam LV krievvalodīgiem izsniegt Krievijas pases, un tad, nākt aizstāvēt savus Krievijas pilsoņus, aizstāvības iemesls vienmēr tiks atrasts...!?
Prakse ir, vakar Gruzija, šodien Krima, utt...!?
4.aprīlis 2014, 00:09 | links
 
Kā jums patīk Zdanokas prasība glābt to plānprātiņu aijo???
3.aprīlis 2014, 18:13 | links
 
intresanti, kapeec Krievijai tik loti vajag lai vinu tautieshi ieguutu Latvijas pilsoniibu???
3.aprīlis 2014, 12:03

Tāpēc,lai tie vēlāk varētu balsot par Saskaņiešiem:)

legionars, 3.aprīlis 2014, 12:51


Un nevajag ne maidanus,ne iebiedēšanu utt. Viss notiks demokrātiskā vēlēšanu ceļā .Tas jau notiek. Ap 300 000 vēlētāju ir prom no valsts - tā kā izredzes viņiem ir lielas.
3.aprīlis 2014, 16:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager