Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
jeeska> Baidos, niliņam tas nepatiktu:) 9tajā pats būs ar savu georga lentīti klāt ieņemt kādu malku ar atbrīvotājiem...:)
1.aprīlis 2014, 20:39 | links
 
:)
1.aprīlis 2014, 20:22 | links
 
Labs plakāts
Vajadzētu Daugavpilī pie katra stūra izkārt un Nilam iemest acīs pie Uzvaras pieminekļa.
1.aprīlis 2014, 20:14 | links
 
1.aprīlis 2014, 20:08 | links
 
Žalko Rosiju,žalko Ukrainu,žalko Latviju...,odnako...
Un tā tik žēlsirdīgi tiek pūderētas visiem lētticīgajiem smadzenes...,i no vienas ,i no otras puses...:)
1.aprīlis 2014, 19:44 | links
 
Labi uzrakstīts Izprotot situāciju ....
1.aprīlis 2014, 19:21 | links
 
Tiem kas lasa krieviski!
http://www.echo.msk.ru/blog/oreshkin/1291114-echo/
1.aprīlis 2014, 18:05 | links
 
Lai Jums un Mums visiem veicas ar Jūsu domu gājienu! :)
1.aprīlis 2014, 15:32 | links
 
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/503676-rada_filmu_kura_uzsverts_ka_latgale_cietusi_no_parlatviskosanas

Bandito, 1.aprīlis 2014, 14:04


:) vienīgais ko varu ieteikt - lasi uzmanīgāk:) Lai gan ieteikt kādam lasīt TVNET ir Piiiii :))) Tad jau Delfi ir jēdzīgāka redakcija, kas vismaz kaut kādu atbildību par publicēto saturu uzņemas.

Lai neieslīgtu diskusijās un netiktu nozākāts par Saskaņas centra aizstāvi, teikšu vien to, ka tu cilvēkus Latgalē uzskati par totāliem idiotiem. Es tā neuzskatu. Manuprāt mani radi ir pietiekami spējīgi atsijāt Krievijas propagandu no tā ko paši piedzīvojuši:) Laikam aicināt paanalizēt, kādi cilvēki brauca, kas veidojis filmu, kam tā rādīta ir lieki:) Tagad visi Latgales krievi ir nozombēti un uzskatām par okupantiem:))

Vien piebildīšu, ka gan EP gan Saeimas vēlēšnās, bet vēl jo vairāk Rīgas domes vēlēšanās aicināšu balsot par jebkuru citu plitisko spēku, tikai ne SC. Pat ja pieņem, ka Ušakovs ir labākais Rīgas mērs, kāds ir bijis kopš neatkarības atjaunošanas, SC ir jāiedod pa degunu, tādēļ ka Latvijā neviena partija nedrīkst būt pie varas ilgāk nekā divus sasaukums. Pēc tam iestājas totāla nesodāmība un zūd realitātes sajūta.
1.aprīlis 2014, 14:53 | links
 
Ukrainā īsti mierīgi, tā, lai nebūtu kašķa, nevienu mirkli pat nav bijis, tā nav dabīgi izveidojusies valsts un tādās robežās tā nemaz nevar un NEGRIB būt kopā.
Tur līdz pat šiem notikumiem 85-90% biznesa bija caur "melno kasi", kontrabanda nekontrolēta, visu laiku kaut kur kaut kādi nemieri, vieni reģioni ienīst citus... .
Man ir gana daudz paziņu un pat pusdraugu Ukrainā, visi zināja, ka agrāk vai vēlāk kaut kas notiks, jo neviena valdība nevienu brīdi pret necentās vienot tautu, mākslīgi pievienotie reģioni dzīvoja savu dzīvi , kuri vairāk ar krieviem, kuri ar moldāviem vai poļiem....

Tādā ziņā Krievija ir nesalīdzināmi labākā situācijā, tur ir cars, lai ko par viņu saka, bet to valsti kopā var saturēt tikai cars, nekāda demokrātija u.t.t. Tādā valstī vienkārši nevar pastāvēt...

Ukrainā pat reiz nav līdera, kurš varētu apvienot to, kas ir palicis, tur būs vēl vairākas iekšējas kasīšanās, būs politiskās slepkavības, līdz vienam izdosies pakļaut sev citus.... , Ukrainā arī vajag caru, no kura baidās, kuru ciena

Ja Ukraina iestāsies ES, tad citām valstīm no turienes ir jāizstājās....

Tas ir tikai mans viedoklis

Es esmu runājis ..... :):):):)

NG-NG, 31.marts 2014, 20:22


NG es esmu tevi dzirdējis HAU !! :) Tev ir miljons % taisnība . Ne Krievija,ne Ķīna ,Ne ASV nevar dzīvot bez cara. It seviķi Ukraina. Demokrātija ir sviests lai radītu ilūziju par nelielām brīvībiņām ,bet pa lielām šaibām mēs tā sauktajās demokrātiskajās valstīs esam ierobežoti domāšanā un brīvībā daudz vairāk kā āfrikā vai musulmaņu zemēs .Tiklīdz izlien ārpus rāmjiem automātiski pārvērties par teroristu vai radikāli - norok momentāli .

Īsta demokrātija patreiz ir Ukrainā .Tā nevienam nepatīk - protams arī man . Tauta staigā bandās sadalījušies ,do pa muti viens otram ,utt. Katrs rauj uz savu pusi ,valsts grimst ,cilvēki pat nesaprot par ko tad cīnījās Maidanā. Es skatos Ukrainas ziņas - viņi ir totāli sašķelti savā starpā,cilvēki nejūtas droši savā valstī.Vēl krievs tagad piešpricēs ekonomiskās sankcijas ,šaubos vai ES gribēs savās rindās redzēt tādu Ukrainu kāda viņa ir patreiz. Beigsies ar to ka Ukraiņi nomierināsies un virzīsies ( kaut vai autonomijas veidā) austrumu virzienā ne rietumu.

Es viņus toč negribu redzēt ES .Pārāk labi zinu tās tautības pārstāvjus.... ... ... hahols arī eiropā būs un paliks hahols.
1.aprīlis 2014, 14:36 | links
 
 
Pēc ilgām pārrunām, izdevniecība SIA Aģentūra LILITA, kura pārstāv makšķernieku forumu Copeslietas.lv kopīgi ar Cabelas ir nopirkuši mūsu forumu Delfim.lv. Turpmāk Copes foruma atrašanās vieta būs Mūkusalas iela 41b, Rīga, LV 1004.
Orientieris – LATVENERGO klientu apkalpošanas centrs, aiz kura nogriezties pa labi.
Labajā pusē ēka gaišā krāsā, ar zilu burtu „D”.
Ēkas pēdēja trešā kāpņu telpa, pēdējais bēniņu stāvs – taisni un pa gaiteni līdz galam.
No centra iespējams nokļūt ar 27.trolejbusu, 23. un 26.autobusiem līdz pieturai „Laikraksts DIENA”.



Darījumu summa netiek atklāta.

Par visiem reklāmas jautājumiem griezieties pie jaunā Aģentūras Lilit direktora Aivara Buma.

No 10 aprīļa jaunais copmaņu foruma nosaukums būs Delfimlietas.lv
1.aprīlis 2014, 13:58 | links
 
Bandito... lūgtum par šo savu apgalvojumu precīzāk - "Papildus SC jau Latgalē aģitē, ka "nafig to Latviju"!" - kad tu biji Latgalē, kur Latgalē, un par ko aģitē?

mirtins, 1.aprīlis 2014, 12:18
Iečeko pēdējo dienu ziņas, kur SC biedri rādīja "dokumentālo filmu" "Kā latvieši latgali pārkrievoja" un to, ka "latgales saknes meklējamas Krievijā"! Arī SC biedri un pietuvinātie "draugi" runā par to, ka Latgalei būtu no Latvijas jāatdalās!

Bandito, 1.aprīlis 2014, 13:03


Klau, Bandito - nevēlies kādu linku iekopēt? Cilvēkiem tavi teksti saprotamāki paliks, argumentācija parādīsies...:)
1.aprīlis 2014, 13:09 | links
 
Bandito... lūgtum par šo savu apgalvojumu precīzāk - "Papildus SC jau Latgalē aģitē, ka "nafig to Latviju"!" - kad tu biji Latgalē, kur Latgalē, un par ko aģitē?

mirtins, 1.aprīlis 2014, 12:18

Iečeko pēdējo dienu ziņas, kur SC biedri rādīja "dokumentālo filmu" "Kā latvieši latgali pārkrievoja" un to, ka "latgales saknes meklējamas Krievijā"! Arī SC biedri un pietuvinātie "draugi" runā par to, ka Latgalei būtu no Latvijas jāatdalās!
1.aprīlis 2014, 13:03 | links
 
Bandito... lūgtum par šo savu apgalvojumu precīzāk - "Papildus SC jau Latgalē aģitē, ka "nafig to Latviju"!" - kad tu biji Latgalē, kur Latgalē, un par ko aģitē?
1.aprīlis 2014, 12:18 | links
 
mirtin, runājot kategorijās "VISI IR..." vajag atcerēties vienkāršu lietu, ka, piemēram,
VISI ASARI IR ZIVIS, BET VISAS ZIVIS NAV ASARI :D

daddy_j, 1.aprīlis 2014, 11:52


Vai vari pārcelt uz aktuālo tēmu. Kā tu to domāji?

Visi krievi ir okupanti, bet visi okupanti nav krievi?

Vai arī

Visi okupanti ir krievi, bet visi krievi nav okupanti?

Vai ir vēl versijas? :DDD
1.aprīlis 2014, 12:17 | links
 
Ukrainā īsti mierīgi, tā, lai nebūtu kašķa, nevienu mirkli pat nav bijis, tā nav dabīgi izveidojusies valsts un tādās robežās tā nemaz nevar un NEGRIB būt kopā.
Tur līdz pat šiem notikumiem 85-90% biznesa bija caur "melno kasi", kontrabanda nekontrolēta, visu laiku kaut kur kaut kādi nemieri, vieni reģioni ienīst citus... .
Man ir gana daudz paziņu un pat pusdraugu Ukrainā, visi zināja, ka agrāk vai vēlāk kaut kas notiks, jo neviena valdība nevienu brīdi pret necentās vienot tautu, mākslīgi pievienotie reģioni dzīvoja savu dzīvi , kuri vairāk ar krieviem, kuri ar moldāviem vai poļiem....

Tādā ziņā Krievija ir nesalīdzināmi labākā situācijā, tur ir cars, lai ko par viņu saka, bet to valsti kopā var saturēt tikai cars, nekāda demokrātija u.t.t. Tādā valstī vienkārši nevar pastāvēt...

Ukrainā pat reiz nav līdera, kurš varētu apvienot to, kas ir palicis, tur būs vēl vairākas iekšējas kasīšanās, būs politiskās slepkavības, līdz vienam izdosies pakļaut sev citus.... , Ukrainā arī vajag caru, no kura baidās, kuru ciena

Ja Ukraina iestāsies ES, tad citām valstīm no turienes ir jāizstājās....

Tas ir tikai mans viedoklis

Es esmu runājis ..... :):):):)

NG-NG, 31.marts 2014, 20:22

Nu bet tāpēc arī tas Maidans sākās, jo krievijas ieliknītis Janukovičs bija novedis līdz pilnīgam bezdibenim! Arī pie mums bija 13.janvāra grautiņi, kas savu panāca un uz kādu brīdi tikām vaļā no ZZS, TP un citas salašņas! Protams, tur urļiki, kuriem svarīgāk bija nospert puslitru šņabi un izsist kādu stiklu, sabojāja visu labo nodomu, bet tik un tā!

Jautājums, vai līdzīgu Janukovičam politiku nepiekopj arī mūsu mēris Ņils, jānoved līdz kraham un tad jāpanāk iekšējie konflikti un uz to revolūciju pamata var droši pārņemt valsti... vai to daļu! Papildus SC jau Latgalē aģitē, ka "nafig to Latviju"!
1.aprīlis 2014, 12:04 | links
 
mirtin, runājot kategorijās "VISI IR..." vajag atcerēties vienkāršu lietu, ka, piemēram,
VISI ASARI IR ZIVIS, BET VISAS ZIVIS NAV ASARI :D
1.aprīlis 2014, 11:52 | links
 
Pa lielam nav tādas tīras nacionalitātes kā krievs,ukrainis, vai amerikānis,ir sajaukts kokteilis no dažādām tautībām,tikai driģenti visiem vieni...
1.aprīlis 2014, 07:40 | links
 
:D:D:D:D.. acīm redzamo var neredzēt.. to laikam sauc par propagandu..
1.aprīlis 2014, 00:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager