Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Profesionāls īdētājs vienmēr atradīs par ko īdēt.

V.S.O.P., 27.marts 2014, 11:48


Piekrītu, no personiskās pieredzes:))) Baigi grūti sevi ierobežot... katru dienu varētu palagus īdēt:DDD
27.marts 2014, 11:52 | links
 
Profesionāls īdētājs vienmēr atradīs par ko īdēt.
27.marts 2014, 11:48 | links
 
Alien, man tev liels lūgums - pasaki šeit forumā, vai tu vēlies, lai Putins ieved Latvijā karaspēku un gribi, lai Latvija tiek pievienota Krievijai. Varbūt ka tad cilvēki noticēs, ka Latvijā nav tikai Plineri, Ždanokas un Pimenovi.

Paldies!
27.marts 2014, 11:45 | links
 
Nu ... mīkstie latvieši. Rekur jums reāls krievs kurš no jums nemīž. Nu - mauciet - okupantu cūka, suns, kurš ienīst latviešu tradīcijas, kurš grib jūs visus kā nāciju iznīdēt. Ko ta klusējat. Tagad īdēsiet par to, ka pilsonības nav. Runa ir par attieksmi pret šo valsti un zemi.

Tādēļ vēlreiz uzsvēršu, kamēr mums galvās būs sūdi un uzskati, ka nācija ir kritērijs, kas noskaa kāds ir cilvēks, kādi ir viņa uzskati, rīcība,jūtas, tikmēr nepārstāsiet dzīt tos sūdus, ko jūs te caurām dienām maļat. Katram ir jāsāk pašam ar sevi. Un arī jānoslēdz, pašam ar sevi.
27.marts 2014, 11:41 | links
 
pazistu dazhus cilvekus kas praktiski neruna latviski,nav macijushies latvieshu pluusmaa,bet automatiski dabujushi pilsonibu,bez naturalizaacijas.Man nepaveicaas ,mani vecaki nav dzimushi latvijaa,tur ir tas aakis cik saprotu
27.marts 2014, 11:35 | links
 
OK,,,bet reāli,kādas problēmas naturalizēties,jo to gribi,bet defaultā nedabon!!!
...gribi nesāt pistoli,,,ari japierāda,ka esi spējīgs!
Mēs katru dienu kko pierādam,sev,ģimenei...
..nezinu,bet redzu to tā,,ka labumus no pilsonības redzi mazāk,,,kā nepieciešamību bik iespringt un tikt pie kārotā....
27.marts 2014, 11:32 | links
 
negribu par to runaat.Vismaz ne te.Varu pateikt tikai ka, kad dabuju pasi bija devinjdesmito beigas,un valdiiba toreiz ljoti triiceja par nesen atguuto neatkariibu,jau tad es biju pabeidzis pamatskolu ar valsts eksameniem arii latvieshu val.Teikshu ka ir ar garumziimeem bija problemas,knapi uz 4 izvilku.Armijaa nepaniema ,atteicos no toreizeja sapnja par darbu valsts strukturaa.Tagad man ir labs darbs ,sieva latviete un daudz draugu,gan krievuvalodiigo gan latvieshu.Es nejuutos sveshhs un nekunkstu ka viens otrs te izteicaas,Es briivi parvietojos pa eiropu un uz krieviju izbraucu bez vizaam
27.marts 2014, 11:26 | links
 
Tad jau cita lieta! Aliens, atvaino , ja kas netã!...
27.marts 2014, 11:15 | links
 
Seja atklāta,tad ir normāls puika.
Alen,bet tiešām, kāda problēma nokārtot pilsonības formalitātes?
27.marts 2014, 10:56 | links
 
Nav par ko , Tu vienkārši tāds esi .
27.marts 2014, 10:42 | links
 
gintss ,paldies!
27.marts 2014, 10:37 | links
 
neko es neprovoceju un nekur nepazudu.Es straadaaju.Tur runa gaaja par pilsonibaam un es ierakstiju savu situaciju,bet tagad saprotu ka nevajadzeeja.Negribeju lai manis delj te sanaak domstarpiibas.Registrejies es te esmu sen tikai vakar parregistrejos,jo aizmirsu paroli.Ka redzat es pat ieliku savu bildi,provokatori slepjaas aiz viltus profiliem.Man nav ko sleept,esmu audzinaats atbildet par katru savu vaardu,tapeec lieki nerunaaju
27.marts 2014, 10:35 | links
 
Tādi "Čaļi" šodien daudzos forumos diezgan organizēti reģistrējas un provocē letiņus Latvijā, un citas tautas citās valstīs!?

vitenahemots, 27.marts 2014, 08:40


Aliens nav šis gadījums , un šeit viņš ir vairākus gadus , laikam bija izreģistrējies un tagad piereģistrējās pa jaunu . Es viņu pazīstu personīgi jau vairākus gadus , vairākas reizes esmu kopā uz copi braucis , normāls čalis , pat ļoti normāls , tādus pameklēt vajag , jā visi tādi būtu , visiem dzīve būtu labāka .
27.marts 2014, 10:28 | links
 
Čalis pklst 17 ar minūtēm šodien reģistrējās, izprovocēja letiņus uz kašķi un pazuda...
Patika labo lietu uzskaitījums: piedzimu, uzaugu, mācījos, svinēju, dzemdēju bērnus....DDDDD

Gudgeon, 26.marts 2014, 22:30
27.marts 2014, 10:25 | links
 
plesigais,,,teicieni patik,ja....ar karoti darvas var samaitat mucu medus,,,bet ar karoti medus,,,darva mucā, kā bija tā paliek darva!
...un piesiešanās burtiem,liecina par argumentu trūkumu :)
27.marts 2014, 09:26 | links
 
Manuprāt mēs nekašķējamies, bet diskutējam. Ja viedokļi sakrīt, diskusija nesanāk :)

katram kokam 2 gali... loģiski, ja šeit būtu tāds dzīves līmenis kā Šveicē vai ASV, tad ļautiņi pēc pilsonības plēstos un mēs varētu atlasīt labākos no labākajiem un smukākos no smukākajiem.

Diemžēl ir kā ir... pierobežas iedzīvotājam ir IZDZĪVOŠANAS jautājums būt nepilsonim, lai 3x dienā varētu uz krieviju braukt un "legālo kontrabandu" vest iekšā...

pamēģiniet PLMP lapā testiņus papildīt http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/pilsoniba/naturalizacija/parbaudes.html
27.marts 2014, 09:07 | links
 
Tādi "Čaļi" šodien daudzos forumos diezgan organizēti reģistrējas un provocē letiņus Latvijā, un citas tautas citās valstīs!?
27.marts 2014, 08:40 | links
 
Čalis pklst 17 ar minūtēm šodien reģistrējās, izprovocēja letiņus uz kašķi un pazuda...
Patika labo lietu uzskaitījums: piedzimu, uzaugu, mācījos, svinēju, dzemdēju bērnus....DDDDD

Gudgeon, 26.marts 2014, 22:30

Tikko to pašu gribēju uzrakstīt! :)

Čalim, pēc likuma, būtu tikai iesniegums jāraksta! Tā viņi te mūs provocē un kasāmies savā starpā! 90% no tiem, kas ir nepilsoņi, nemaz negrib to pilsonību pēc fakta, vai dēļ principa! Tie kas gribēja, sen jau ir pilsoņi!
27.marts 2014, 08:28 | links
 
Čalis pklst 17 ar minūtēm šodien reģistrējās, izprovocēja letiņus uz kašķi un pazuda...
Patika labo lietu uzskaitījums: piedzimu, uzaugu, mācījos, svinēju, dzemdēju bērnus....DDDDD
26.marts 2014, 22:30 | links
 
ja vēl paskatītos Latvijas bagātāko cilvēku top1000, ņemt vērā teiksim trīs, četrus šeit plaši apspriestos diskriminējošos faktorus :)
26.marts 2014, 22:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager