Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kevins Rads - Austrālijas premjers;
„Imigrantiem, nevis austrāliešiem ir jāpielāgojas! Pieņemiet to, vai brauciet prom! Esam noguruši no tautas satraukuma, vai nav aizvainota kāda persona vai kultūra. Mēs runājam angliski, nevis arābu, ķīniešu, krievu vai kādā citā valodā. Izejot no tā, ja vēlaties kļūt par daļu no mūsu sabiedrības- mācieties valodu.
Lielākā daļa austrāliešu, kuri izveidojuši šo valsti tic Dievam. Ja mūsu Dievs jūs aizvaino, tad es jums piedāvāju meklēt citā pasaules daļā savu valsti. Dievs ir daļa no mūsu kultūras. Mēs pieņemam jūsu ticību bez jautājumiem. Vienīgais ko mēs prasām – pieņemiet mūsu un dzīvojiet mierā un saticībā.
Šī ir MŪSU valsts, MŪSU kultūra un MŪSU dzīves stils, un mēs jums dodam iespēju priecāties kopā. Bet pēc tam, kad būsiet beiguši vaimanāt un žēloties par MŪSU Karogu, Zvērestu, reliģiskajām vērtībām, es vēlētos jūs iedvesmot izmantot vēl vienu Lielu Austrālijas Brīvību – IESPĒJU PAMEST VALSTI! Ja esat šeit nelaimīgi – BRAUCIET PROM! Mēs jums nelikām šurp braukt! Tā kā, pieņemiet valsti, kuru esat izvēlējušies.”
25.marts 2014, 09:34 | links
 
Varat ceptie ,bet pie situācija ,ka Latvijas krievi nerunā latviski vainīgi esam paši Savstarpējās sarunas starp abu tautību pārstāvjiem ,acu mirklī pāriet uz krievu valodu Pamēģinat /es jau to daru/runāt ar viņiem Latviski 99% viņi visu saprot un vajadzīgs tas 1% lai viņi pārvarētu valodas izrunāšanas neērtumu Protam nav runa pa šizām kuri pat netaisās iekļauties Latvijas valsts apritē Tiem tiešām vajadzētu padomāt par uzturēšanās zemes maiņu Itālijā vai Vācijā viņi varētu mēģināt ar turkiem runāt krieviski :DD
25.marts 2014, 08:38 | links
 
Dakters Gēbelss tev var kājas bučot un saukt par onkuli.
Tas arī Tev, mirtin, ļoti piestāv, demagoģija labi sanāk. :DDDD
25.marts 2014, 08:09 | links
 
Nekādi nevaru saprast, kur Mirtins uc "krievu aizstāvji" saskata krievu apspiešanu un slikto izturēšanos pret viņiem? Kuras tad ir tās tiesības, kas ir atkarīgas no tautības? Visas šīs skaļās un absurdās runas par nacismu? Es sabiedrībā redzu iecietīgu un pretīmnākošu attieksmi, iespējas bez problēmām naturalizēties. Nebūtu slikti, ja arī mēs no saviem krievu tautības līdzcilvēkiem varētu sagaidīt kaut vai elementāru lojalitāti valstij un izpratni, ka te tomēr nav Krievija, bet Latvija ar savu valodu un kultūru, kuras pastāvēšanai nav dotas citas vietas pasaulē.
25.marts 2014, 08:00 | links
 
Tas, ka kāds Latvijā, šeit ir nospļāvies, nodirsies, vai piedzimis, nedod nekādas tiesības lemt par Latviju!? Ir likums Par Pilsonību, ir arī lojālu Latvijai iedzīvotāju, aliens- citplanētiešu programma naturalizācijai, lūdzu naturalizējieties...!?

vitenahemots, 24.marts 2014, 16:00


Tas ka cilvēks ir šeit piedzimis, nedod tiesības lemt par Latviju? Kādēļ? Tādēļ ka piedzimis krievu ģimenē? Nu tas ir reālākais nacisms:)) Likums nosaka, ka visi kas šeit piedzimuši pēc 91.gada autopilotā ir Latvijas pilsoņi. Un par to bija referendums. Tas bija faktiski vienīgais reāli platais solis sabiedrības saliedēšanā. Pēc kura nekas nesekoja. Tātad, tie kas šeit piedzimuši latvieši, tie drīkst lemt un tie, kas piedzimuši krievi, tie nē. A ko darīt tiem, kas piedzimuši jauktās ģimenēs? Tie kam mātes latvietes par Latviju drīkst lemt pāra datumos, tie, kam tēvi, tie - nepāra? Dakters Gēbelss tev var kājas bučot un saukt par onkuli.

Vēlreiz atkārtošu, nacionalitāte nav un nevar būt kritērijs. Kritērijs ir jebklas - tas ko cilvēks saka, dara, kāda ir viņa izglītība, nodarbošanās, kāda ir viņa ģimenes, draugi, hobiji... da jeb kas. Bet nacionalitāte nav un nevar nekad būt kritērijs, lai cilvēku atzītu par labāku, sliktāku, suni, ienaidnieku...

Ja Bums pēkšņi izrādītos krievs... pie viņa visi pārtrauktu savus loriņus labot? Bet ja Salmo Sīmanis pēkšņi izrādītos latviskās pamatnācijas potcelms, visi skrietu urbjiem asmeņus asināt?

Un cik daudz krievu apdirsēju šajā forumā blenž teļukos KHL spēles un ar savu skatīšanos atbalsta imperiālistisko Krieviju?

Labi... pēdējo reizi saku... pirms kaut ko pļūtīt par krieviem, atcerieties, viņi nav ne labāki, ne sliktāki par latviešiem. Nacionalitāte nav kritērijs. Tas ka starp krieviem ir pilns gopņiku... nu pabraucam vimbu laikā pa Lielupi un paskatāmies kā pamatnācija uzvedas...
25.marts 2014, 06:03 | links
 
pa teļuku Rembo parādījies- tv programmu poļitruki tur roku uz pulsa:)
24.marts 2014, 23:57 | links
 
Ja iztērētajā dod lai Latvijā nekas netiktu ražots!Viņiem konkurenti nav vajadzīgi,ES,Latviju redz kā ekonomiski novārdzinātu valsti,uz kuru var sūtīt visus ,,mēslus,,ko citās ES valstīs nevar pārdot!Nekas vairāk,tikai bizness!

nelietigais, 24.marts 2014, 20:16

:)) nu tu dod, brauc labāk sēnes lasīt. iepazīsties lūdzu. 2007-2013 gads


24.marts 2014, 22:44 | links
 
Viena daļa dīvānzemnieku ir firmas ar ārzemju kapitālu, jo viņu plāni bija pa lēto tikt pie zemes, kamēr gaidīs līdz cena celsies, tikmēr savas investīcijas būs atsituši ar subsīdijām. 90to beigās, 2000 sākumā daudzi ārzemnieki šeit ar tāda vieda biznesu nodarbojās.
24.marts 2014, 21:31 | links
 
Ja runājam par negatīvajām subsīdijām, tad Jelgavas un Liepājas cukurfabrikas, zvejas kuģu sagriešana, dīvānzemnieki.

micuks, 24.marts 2014, 21:18

divānzemniekus var pieskaitīt pie bonus supsīdijām :) neko nedarot naud saņem.. bet tie laiki iet uz beigām.. negativu tur tikai saskatu, kā supsīdiju izsaimniekošanu..
24.marts 2014, 21:21 | links
 
Ja runājam par negatīvajām subsīdijām, tad Jelgavas un Liepājas cukurfabrikas, zvejas kuģu sagriešana, dīvānzemnieki.
24.marts 2014, 21:18 | links
 
Ja iztērētajā naudā mērītu, tad mēs būtu integrētākā sabiedrība pasaulē. Ar naudu jāsasniedz mērķi, nevis tā jāiztērē, jeb kā tagad moderni teikt - "jāapgūst kamēr ES dod".

eerglis, 24.marts 2014, 16:11

ES,naudu dod lai Latvijā nekas netiktu ražots!Viņiem konkurenti nav vajadzīgi,ES,Latviju redz kā ekonomiski novārdzinātu valsti,uz kuru var sūtīt visus ,,mēslus,,ko citās ES valstīs nevar pārdot!Nekas vairāk,tikai bizness!

nelietigais, 24.marts 2014, 20:16

Atvainojos, bet es šo rakstu redzu kā pļaku.. Slima zirga murgi :)))
Vārdu sakot, ES nauda ko piešķir visādiem projektiem, ko konkrēti, cik saprotu, neapgūsti noteikti tu! Tas nozīmē tikai vienu- tas viss ir slikti, jo nav tev.. Un tur tu esi pats vainīgs.
Šitie ņaudētāji, paskatās pa kādiem ceļiem tu pilsētā braukā.. Kas ir par eiropas naudu, medicīna, zemnieku traktorus aplūko.. Da vispār škiet nav jēgas tev ko stāstīt.. Arī es dzīvoju no eiropas supsīdijām.. Un saņemu tikai tāpēc, kad es strādāju un reāli ražoju..
vienīgais ko esmu redzējis negatīvās supsīdijas bij Jelgavas cukurfabrika.. Bet ir stipri vairāk pozitīva piemēra kā negatīva..
Otrs koments vēl slimāks un atpalikušaks..
Un ja kāds vēl pateiks, kad izceļošana ir vainīga ES.. Tad es pateikšu, kad tiem izceļotājiem ir lieliska iespēja ceļotu un strādāt kur citur.. jo citur taču ir labāk... eh...
24.marts 2014, 21:07 | links
 
ja Krievija aneksētu Latviju neviens īpaši nesatrauktos!
nelietigais, 24.marts 2014, 20:21


nu i skaidrs kamdēļ tādu nikneimu izvēlējies

ES,naudu dod lai Latvijā nekas netiktu ražots!Viņiem konkurenti nav vajadzīgi,ES,Latviju redz kā ekonomiski novārdzinātu valsti,uz kuru var sūtīt visus ,,mēslus,,ko citās ES valstīs nevar pārdot!Nekas vairāk,tikai bizness!

nelietigais, 24.marts 2014, 20:16


Bet pēc šiem murgiem redzams esi krievu melu tv fans :)
24.marts 2014, 20:41 | links
 
 
Te brīvdienās,nedaudz paceļoju,aizbraucis biju pie draugiem,parunājām par stāvokli Latvijā.Visi man pazīstamie,nav apmierināti ar to kā Latvija iestājas ES,kā tika pieņemts eiro-iznīcināts lats un ja Krievija aneksētu Latviju neviens īpaši nesatrauktos!Man arī ir apnikusi ši zaglīgā,korumpētā valdība,kura metas ceļos ES&NATO,gatava visiem ,,atsūkāt,,

nelietigais, 24.marts 2014, 20:21


Domā, ka ja Vovka savāks LV sev, tad mūsu politiķi pēkšņi metīsies bēgt? Gribējās gan. Atsūkās Vovkam un viss būs pa vecam. Pat Dzintars slavinās cik Vovka ir labs, mīļš un pūkains.
24.marts 2014, 20:33 | links
 
Te brīvdienās,nedaudz paceļoju,aizbraucis biju pie draugiem,parunājām par stāvokli Latvijā.Visi man pazīstamie,nav apmierināti ar to kā Latvija iestājas ES,kā tika pieņemts eiro-iznīcināts lats un ja Krievija aneksētu Latviju neviens īpaši nesatrauktos!Man arī ir apnikusi ši zaglīgā,korumpētā valdība,kura metas ceļos ES&NATO,gatava visiem ,,atsūkāt,,
24.marts 2014, 20:21 | links
 
Ja iztērētajā naudā mērītu, tad mēs būtu integrētākā sabiedrība pasaulē. Ar naudu jāsasniedz mērķi, nevis tā jāiztērē, jeb kā tagad moderni teikt - "jāapgūst kamēr ES dod".

eerglis, 24.marts 2014, 16:11


ES,naudu dod lai Latvijā nekas netiktu ražots!Viņiem konkurenti nav vajadzīgi,ES,Latviju redz kā ekonomiski novārdzinātu valsti,uz kuru var sūtīt visus ,,mēslus,,ko citās ES valstīs nevar pārdot!Nekas vairāk,tikai bizness!
24.marts 2014, 20:16 | links
 
..ar sagribējās pafilosofēt :)
lasu delfinārijā,ka sankcijas Krievijas ekonomikai nodara lielu postu !!! bet padomājot,kas tad tas ir ??? ar ko tas atšķiras no prasta terora akta.kura rīkotāji principā mēģina caur nevainīgu sabiedrības locekļu ciešanām piespiest eliti kkādām darbībām!!!
...na takš nevienam nav noslēpums,kad uzņēmumam iet labāk,,vadošo amatu štata vienības aug viena aiz otras,,,kad sūdī,,,,k....pirmās atlaiž apkopējas !!!
...arī sankcijas,,,,kas viņas iznesīs uz saviem kupriem,,,miljonāri,,,takšu ne !!!
...kur atbildes nezinu,,,nesmu ne diplomāts ne politiķis,,,,viņi tur lien,jo redz zinot,kā vajag,,,un ne mazu naudiņu saņem,,,lai arī štuko,,,,nevis tik kunkst,,,cik redz esot smags darbs!!!
...nu tādas pārdomas šai brīdī!
24.marts 2014, 20:13 | links
 
nu ko tauta. macamies rus, vai ja ir iespeja kravajam mantinas un dzilak uz jevropu, vai kanadu, vai australiju. dariet to laicigi, lai nebutu ja4ikst, ka luk mes nepaspejam, mums nepateica. galva uz pleciem ta4u ir.
paskaties, aiztinoties uz kanadu, berni vares atgriezties un klut par prezidentiem.
24.marts 2014, 17:15 | links
 
Es apskaužu somus, kuru vectēvi cīnījās, atdeva daļu savu teritoriju, bet nosargāja no PSRS un nav viņiem šādu problēmu!.Visās possoviet valstīs visur "uzvarētāju" sindroms " nedod un nedos mierīgi dzīvot vēl vairākās paaudzēs!!!
24.marts 2014, 16:31 | links
 
Ja iztērētajā naudā mērītu, tad mēs būtu integrētākā sabiedrība pasaulē. Ar naudu jāsasniedz mērķi, nevis tā jāiztērē, jeb kā tagad moderni teikt - "jāapgūst kamēr ES dod".
24.marts 2014, 16:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager