Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Toties pārtika bij veselīgāka, kā tagad veikalos iepērkamā ar visādām E piedevām. :)
23.marts 2014, 20:34 | links
 
to plesigais
Laikā kuru apraksti, jau strādāju, tikko augstskolu beidzis gurķis, par inženieri lauku apvidū. Saņēmu ALGU - 125 rbļ/mēnesī. Laikam nevari saprast, ko par to varēja nopirkt, ja vispār varēja. Varēja vai nu iztērēt pārtikai un citu neko nepirkt, vai pirkt un iztikt bez ēšanas. Tā nu tas toreiz bija, lai nu kādas citas pasakas šodien ir jāklausās. Laukos varēja dzīvot, ja bija sava saimniecība, audzēji gurķus, tomātus, kartupeļus un visu citu pēc darba, kā to darīja mani vecāki. Un, jau strādājot, tā arī iztiku, braucu pie večiem pēc pārtikas, jo mana darba vieta nebija tālu no vecāku dzīves vietas, tikai kādi 35 km. Protams, vēlāk, aizejot no laukiem uz Rīgu, algas ziņā situācija mainījās, bet bija jāīrē istaba un atkal sākās viss no gala. Un atkal bija jāstrādā laukos palīdzot vecākiem, lai būtu ko ēst, jo Rīgā rindās stāvēt kaut kā nevarēju atļauties, tāds bija darbs. Tāda bija tā dzīve padomju laikā. Un kā bija Rīgā vai pierīgā tikt pie dzīves vietas - labāk nerunāsim, lai nav jākļūst par rasistu.
23.marts 2014, 20:24 | links
 
pats esmu sešdesmito gadu berns - dzivoju macijos un stradaju kolhoza , un nekad netiku izjutis tadu vienaldzibu pret stradajošajiem ka tagad ! un ja turpinam temu , tad tas muļķibas ka veikalos neka nebija bet bija tikai rindas ,deficits, blats - ir vienkarši apkaunojošas ! (un ir cilveki kas uz ta uzķeras) par partikas kvalitati es nemaz nerunašu - gaļa bija gaļa ( no latvija audzetiem lopiem ) un tt ! ta es varu turpinat ari par cilvektiesibam ! ( slepkavas saņema pelnitu sodu nevis sudzejas un saņema eiropas atbalstu un lielaku pabalstu neka mazi berni ) !

plesigais, 23.marts 2014, 18:35

Tu jau labi te stāsti bet ne visu līdz galam....
To ka par nepareizu izrunāšanos vai nepareizu mūziku paklausījos tā uzreiz bija darīšana ar čekas vīriem melnajā un arī tika ierindots grēkāžu rindās lai visi ar pirkstu bakstītu kā slikto....
23.marts 2014, 20:15 | links
 
Plēsīgais, vecāki: elektriķis un skolotāja - ja nebūtu sava dārza un lauku, būtu ļoti sūnaini.

Omīte brauca no laukiem palīgā stāvēt rindā pēc sviesta. Pēc 3-4 stundām bija ļoti patīkami iepirkt sešas paciņas un likties mierā uz kādu mēnesi. Pēc desām un skolas uzvalkiem minām uz Igauniju.

Padomju armijā dienēju, psihenei naudiņas pietrūka :) Kad atgriezos, tiem jau bija psihenes papīri pazaudējušies un jau firmas un ietekme piederēja.

Pa vasaru vācu sienu laukā no purva, lai nopirktu šo to savai gaumei, kolhozs maksāja un turpat sapūdēja.

Padomju laikā aizklapēja skolu manā ciemā, lauku nāve bija sākusies jau tolaik. Tā ir tīra ideoloģija, ko šajā sabrukumā vainot - un kas zīmīgi, tas jebkurā gadījumā ir kāds no malas (Krievija vai ES).

Nez kāpēc par to, kā līst laukā no bedres, nekādas diskusijas nenotiek, jo šis process ir pārsvarā individuāls un sākas vispirms smadzeņu rajonā.
23.marts 2014, 20:14 | links
 
[quote=355732]Plēsīgais - o, mani ļoti interesē mūsu nezināmā vēsture, pastāsti KAS saveda kārtībā Latvijas ekonomiku KURĀ brīdī? :))))).

Kaut gan labāk nestāsti, tāpat jau sūdīgi.

personigi JUMS ! jautajums ! sakiet ludzu JUSU vecaki padomijas laika mira bada , nevareja darba vietu atrast , nesaņema bezmaksas izglitibu vai medicinisko palidzibu , varbut bija neadekvata darba samaksa vai ta tika kaveta entos menešus ? varbut ----- tiko sapratu - nav jegas ! vienkarši paklausieties Latvijas radio , ir raidijums -pagatne (vai vesture ) tagadnes acim !
23.marts 2014, 19:55 | links
 
un tagad vēl skolās astronomiju nemāca
23.marts 2014, 19:45 | links
 
tā jau ir, ka mums katram tās smadzenes skalo individuāli.
Atsaucei uz ieprikšējiem video sižetiem-
Атака с Правого Берега. Бараны против Козлов
saite - http://www.tv.tainam.net/index.php?option=com_content&view=article&id=544
Un arī dažas interesntas un izprotamas lietas ir izpētītas un izanalizētas.
23.marts 2014, 19:32 | links
 
pats esmu sešdesmito gadu berns - dzivoju macijos un stradaju kolhoza , un nekad netiku izjutis tadu vienaldzibu pret stradajošajiem ka tagad ! un ja turpinam temu , tad tas muļķibas ka veikalos neka nebija bet bija tikai rindas ,deficits, blats - ir vienkarši apkaunojošas ! (un ir cilveki kas uz ta uzķeras) par partikas kvalitati es nemaz nerunašu - gaļa bija gaļa ( no latvija audzetiem lopiem ) un tt ! ta es varu turpinat ari par cilvektiesibam ! ( slepkavas saņema pelnitu sodu nevis sudzejas un saņema eiropas atbalstu un lielaku pabalstu neka mazi berni ) !
23.marts 2014, 18:35 | links
 
23.marts 2014, 18:29 | links
 
VISIEM ! ES NEAIZSTAVU KRIEVUS UN NEATBALSTU VACIEšUS VAI SABIEDROTOS ! es vienkarši nesaprotu cilvekus kas uzķeras uz vienkaršas tautas kudišanas propogandas !? manu vectevu nošava vacieši un vecomati izmantoja gan vienas varas zaldati gan otras ! bet tas man nedot tiesibas apvainot citus cilvekus ! par to kurš kuru šava vai ka citadi darija pari ne mums spriest !
23.marts 2014, 18:21 | links
 
Te daudziem der atcerēties teicienu - "Na obiženih vodu vozjat".
23.marts 2014, 12:20 | links
 
Skumji, bet fakts! Bet ir jau kas ir nostaļģijas pārņemti par padomju laikiem, kad viens strādāja un 3 skatījās, un vēl 3 skatījās vai tie pareizi skatās. Bet kaut kas līdzīgs jau arī Latvijā pašreiz veidojas.


))) ... valsts iestādēs tagad kādi 10-15 skatās kā viens strādā.
23.marts 2014, 12:00 | links
 
šoreiz piekritīšu - mums daudziem ir izteikts Stokholmas sindroms.
23.marts 2014, 11:53 | links
 
ja cepamies , varamies , kašķejamies ! visi labie tikai krievi sliktie , izsutija , apzaga ,slepkavoja ----- bla bla bla ! nepipejiet krievu cigas - tas ražotas bomžiem , nelietojiet dzvsugraba termometrus un zales ---- bla bla bla ! pipejiet skandinavien tabako un lietojiet eiropas zales ---- bla bla bla ! interese vai kads no JUMS saprot ka ne jau krievi saka karot un slepkavot un izsutit !? vai kads no JUMS ir padomajis kur un kas butu noticis ja latvija paliktu vacieši . un kapec ta pati laba eiropa jau tad nepieprasija un laba amerika neatņema Latviju krievijai , un kas beigu beigas uzcela un saveda kartiba Latvijas ekanomiku un rupniecibu un lauksaimniecibu ! EH KO TUR RUNAT ! KAUNS PAšIEM SAVU VESTURI NEZINAT UN NESAPRAST KAS KUR UN KO GRIB

plesigais, 22.marts 2014, 00:58
============================
Ienākot krievi kultūru ienesa.? Katrai ģimenei ir sava vēsturiskā atmiņa. To neizdzēsīs, kamēr vien būs kāds pēcnācējs. Un krievi ienākot 1940 gadā ne par ko nošāva visus manas mātes radus. Vai man to neatcerēties? Kādu pārticību viņi ienesa? Vectēvam piederēja lauku saimniecība un viņš bija pārticis zemnieks, bet tika nogalināts. Māju pēc tam nosaimniekoja, saimniecību izputināja un izveidoja vēlākos gados sovhozu. Skumji, bet fakts! Bet ir jau kas ir nostaļģijas pārņemti par padomju laikiem, kad viens strādāja un 3 skatījās, un vēl 3 skatījās vai tie pareizi skatās. Bet kaut kas līdzīgs jau arī Latvijā pašreiz veidojas.
23.marts 2014, 11:35 | links
 
vēlreiz "asais"

Šodien Balvos bij represētajiem piemiņas gājiens un blakus bļauj daži indivīdi fašim ņepraidjot..
Lūdzu pakomentējiet, man personīgi liekas šāda suņu riešana ir beidzot jāizolē.. Es saprotu, kad šo bļāvēju riešana ir cits mērķis- radīt haosu.. cita izskaidrojuma man nav, manā uztverē tas nav normāli.. Mūs okupē, pazemo un vēl šo baltdien to dara..
Pagaidi 9 maiju-būs vēl viena riešana-slepkavoja gan vieni ,gan otri-nezinu kuriem jārej līdzi


Šitais tavs ieraksts jau sāk atgādināt riktīgu murgu.
Gribētu zināt kaut ko precīzāk, ko slepkavoja tie, kurus izveda uz sibīriju 1949 gada martā ?
Īpaši interesē sieviešu un mazu bērnu pastrādātās zvērības ...

Tu laikam neesi atmetis cerības te uzrakstīt kaut ko sakarīgu.
22.marts 2014, 21:38 | links
 
"asajam" proletārietim
es arī paskatījos vidējās pensija.
krievijā 9800 rub. = 195 eur - mūsējiem arī 195, tikai latos = 277 eur ;)
paskaties cik kas maksā tur (pensionāram bendžoiss navprimārais iztikas grozā) it īpaši maskavijā vai ļeņina pilsētā ...
22.marts 2014, 21:29 | links
 
Džons Hovards , Austrālijas ex-premjerministrs:

„Imigrantiem, kuriem nav Austrālijas pilsonības, ir jāpiemērojas mūsu sabiedrībai, nevis otrādi. Citādi viņiem šeit nav vietas. Es jau esmu noguris uztraukties par to, ka, nedod Dievs, nejauši neaizskartu šos ļaudis un viņu kultūru”.

Kevins Rads – Austrālijas ex- premjerministrs:

„[..] Mūsu oficiālā valoda ir angļu valoda. Ne spāņu, ne arābu, ne japāņu, ne kāda cita. Ja vēlaties dzīvot mūsu sabiedrībā, jums ir jāmācās angļu valoda”. [..] „Vairums austrāliešu tic kristiešu Dievam. Tā nav reliģiska diskriminācija, nav labējo ietekme vai politiskais spiediens. Tas ir fakts. Vīri un sievas ir cēluši šo nāciju uz kristīgās ticības pamata. Tas ir mūsu valsts dzīvesveids un to māca mūsu bērniem skolās. Ja mūsu Dievs kādu aizskar, lai viņš dodas uz citu vietu. Šeit ir mūsu zeme un mūsu valsts. Ja jūs pieņemat mūsu vērtības – laipni lūdzam! Bet, ja jūs esat atbraukuši, lai pārmestu, ka jums nepatīk mūsu karogs vai mūsu kristīgā ticība, tad jums vienmēr paliek viena no demokrātijas pamatbrīvībām – brīvība doties no šejienes projām, kur vien jums patīk. Jums šeit nepatīk? Visu labu. Mēs jūs šeit neesam aicinājuši!”.

http://spektrs.com/zurnals/australijas-p

Šķiet, ka šo valstsvīru izteicieni būtu pilnā mērā attiecināmi arī uz Latvijas tā sauktajiem 'krievvalodīgajiem'

Apkopoja Indulis Ķēniņš.
22.marts 2014, 20:27 | links
 

Par grupas egregora ietekmi. Palīdz ārstēies no infantīli - šizofrēniskā naivuma.
Sargājiet sevi un lai Jūs svētī Mīlestība!
22.marts 2014, 16:35 | links
 
Tu plāno pārvākties uz to pasaules demokrātijas citadeli, vai šeit pat mēģināsi benzīnu pir
kt pa 55 centiem ?
Painteresējies, kā klājās tādiem cīnītājiem par taisnību, kā Tu, kas 30tajos gados aizlaidās no mokošās buržuāziskās Latvijas uz plaukstošo un augošo padomju savienību;-)
Līdz kara sākumam staļins-tētiņš par viņiem visiem jau bija attiecīgi parūpējies ...
Ko arī Jums novēlam ... :-)

mmartins, 22.marts 2014, 14:39

Staļins-tētiņš -nu jau aizgājām līdz miroņiem-tie bija citi laiki-bet redz jāuzmanās no tādiem ļaudīm kāStaļins,Ļeņins,Hruščovs,Putins,Obloma-viņi mācēja un māk runāt-parauj un sanaido tautas ar savām idejām.Ta ko vēl teikt par Hitleru-tas vispār pusi eiropas sadullināja.Ne jau tie puišeļi arī maidanā paši ko izdomāja-šādās situācijās ir jāmāk pareizi izsvērt par un pret-vai varbūt vispār pavērot no malas...
22.marts 2014, 14:58 | links
 
Uz dīvāna tupēdams un galu gaidīdams vari izlasīt Artūra Heniņa grāmatu "Velnakmens veļas"
;-)
22.marts 2014, 14:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager