Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
nu jā manā vecumā nieri vairs nepirks -uz ārzemēm arī negribas vēl,kādu vēl biznesu iesākt ,ja naudas nav -dziedam labi ,pat makšķerēt vairs negribas....

asais0729, 7.marts 2014, 23:43

:)) naudu biznesam vajag.. neieguldīsi nesaņemsi.. elementārais vienādojums..
Ieguves veidi?? Zelta zivtiņa un copēt atkal gribēsies:D neķer kreņķi... Galvenais ideju un uzpriekšu.. Ja gribi pats ko izveidot, bet ja strādāt domāju darbu ir pilns, celtniecības nozare atkal iet uz urrā.. trūkst strādnieku..
7.marts 2014, 23:47 | links
 
nu jā manā vecumā nieri vairs nepirks -uz ārzemēm arī negribas vēl,kādu vēl biznesu iesākt ,ja naudas nav -dziedam labi ,pat makšķerēt vairs negribas....
7.marts 2014, 23:43 | links
 
Vienam padomju cilvēkam, iedzēruši, šis tik par padomiju tik fano, es kritizēju.. Un tad viņam jautāju kāpēc tu tā fano par to un noliedz tagadējos laikus, šis atbildēja: Es neprotu dzīvot šodien..
Asais.. domāju šeit var savilkt paralēles ar to atbildi un ne tikai ar tevi..
Jā esam piejāti ar visu.. bet ir jāsaprot, lai saņemtu algu ir jāstrādā.. lai izaugtu labība ir jāiesēj.. Es runāju par primātiskām lietām.. bet kam bašķa un uzņēmība lielāka tas strādā zinātnē..
Bet padomijā, zinātnieks atkal neko nesaņēma no sava darba.. Piemēram spēle tetris.. psrs pārdeva amerikānim un tas ir miljonārs.. Bet teris izgudrotājs dzīvo noželojamā dzīvoklītī
Asais, es neticu, kad tu nevari pārdot savu darbu, ideju utt.. vajag tik rakt, man ir teiciens.. Ja būs ko pārdot, būs arī pircējs..
7.marts 2014, 23:39 | links
 
jāsaprot jau arī, ka toreiz daudziem bija ziedošā jaunība, meitenes... , bet tagad dažs labs bez drapēm no gultas nevar piecelties, par meitu mīlēšanu nemaz nerunājot ... Skaidrs, ka toreiz bija labāk!
7.marts 2014, 23:37 | links
 
Nu es arī biju uz barikādēm, mantoju zemīti, kaut ko piepirku klāt, kaut nedaudz, bet līdz šai dienai apstrādāju, papildus kapeiku ienes un paša vajadzībām pieaudzēju dārzeņus un gaļu, nezagu, lēnām nopirku tehniku, tagad strādāju vienā darbā un pēc darba savā saimniecībā, vasarā atpūsties nesanāk, bet tāda ir mana izvēla, jo iespējas pamest laukus un iet strādāt labi atalgotu darbu arī ir.
7.marts 2014, 23:33 | links
 
"asajam" personīgi brīvā Latvija neko nav devusi ...
To gan sovetskij sojuz daudziem iemācīja, ka "mņe palagajetsa"...

Mozus savējos bija 40 gadus pa tuksnesi vazājis, kamēr noliek ķelli visi, kas paspējuši padzīvot zem ēģiptiešu tupeles, lai tie neieietu jaunajā "apsolītajā" zemē ;)
7.marts 2014, 23:30 | links
 
Par sacelto māju skaitu.. 50. gadi psrs.. lv.. Es varu parādīt savus laukus, kur man vectēvs ir plēsis līdumu, uzcēlis akmens kūti.. un jaukā saulainā dienā garām gāja sarkanā armija.. ienāca pagalmā.. izdzina no kūts, un teica: šī tagad ir mūsu.. bet tu tagad cel sev savu..
Lūdzu paskaidro, kapēc citas eiropas valstis, kas nav bijušas PSRS ir labākās mājās par tavām minētajām.. Vienmēr padomju cilvēkiem ir šādi argumenti ko uzcēluši, bet nav argumentu ko esam pazaudējuši..
Nu re, visi ielīduši svešā īpašumā un dzīvo vienādi.. Vienādi stāv ar taloniem pēc ziepēm, ļeninam rokas bučojuši, raudājuši kopīgi utt.. Super..
Man tas nav pieņemami.. Jo es nevēlos būt vergs citam.. Es gribu būt saimnieks savā zemē.. un arī esmu!!
Patiesībā jau medicīna par brīvu nebij arī toreiz, tev varbūt ne tev, bij jārok kartupeļi, runkuļu lauki, lai būtu ko citiem rīt.. nekas nav parvelti.. arī toreiz.. padomā.. par velti cēla kāds tās mājas un nesaņēma algas?? savs laiks no dzīves ko velti citu interesēs.. manuprāt, tas ir parvelti izniekots, jo nedzīvo savu dzīvi..
p.s. nenoliegšu, kad bij arī savi labumi..
Protams, mēs esam apkrāpti mūsdienās utt.. bet vai tāpēc padošos?? un vai tāpēc man jābrauc pie cita kunga kalpot?? vai cildināt citu zemi???
Man ir skaidri savi mērķi..
Par to karti, ko tu zini.. Krieviem ir viena anekdote.. Skolotāja sūdzas mātei, jo dēls ģeogrāfijā ir nesekmīgs.. māte atbild, tas nekas, mums tāpat nav naudas, lai to apbraukātu..
7.marts 2014, 23:30 | links
 
1991gadā nosēdēju pie doma laukuma vairākas diennaktis-es nekad-un zinu arī ap simt veču,kas nekad vairs neies tur sēdēt ,jo nav piepildījies ,kas mums solīts .Kam bija zeme mantojumā un,kas prata zagt -tie jau dzīvo labi ,bet kam nebij -tie tik maksā maksājumus -sēž pie televizora un gaida beigas...
7.marts 2014, 23:27 | links
 
Bebrs- un varbūt kādreiz uzināsim vai kremlis ar Vāciju nebija vienojies, jo pārāk jau Vācija atturās kaut ko iebilst.
7.marts 2014, 23:18 | links
 
asais0729- katrs pats sev laimes kalējs un nav ko vainot valsti, ja pašam negribas kustētie un ideju trūkst.Mēs pārāk gaidām ka kāds kaut ko iedos.
7.marts 2014, 23:16 | links
 
Patiesība bieži nav viena bet tās ir vairākas. Putins ar komandu nav tāds muļķis ka nebūtu šo pasākumu izplanojis ne vien pa dienām bet pa stundām - ārvalstu reakcija, rubļa krišanās, iesūtītie aktīvisti utt. Un kas to zin kas pašu Maidenu sākumā izplānoja - pirms olimpiādes nebija pat nojausmas par Krimas un Sevastopoles vēlmi pievienoties RU
7.marts 2014, 23:15 | links
 
Lūdzu argumentus sīkāk par manis sazombēšanu.. Bez nekāda naida, es gribu saprast, kur esmu sazombēts.. :) uz pērējo tulīt atbildēšu.. :) kāds ir mans redzējums.. p.s. Mani zombēt tikai varēja vecāki.. domāju tevi tāpat.. :)
7.marts 2014, 23:15 | links
 
mjunior es redzu ,ka tevi sazombējusi ši valsts,labi domā ko gribi ,bet jāņu ugunskuros drīzāk bija dziesmas par labklājību nevis par par varu -piemēram Kuldīgā cik māju uzcēla padomju gados ,tik arī ir,dzīvoja ļaudis apmēram vienādi ,gribi cel māju ,gribi necel -izglītība ,medicīna par brīvu u.t.t. u.t.p.Man personīgi brīvā Latvija neko nav devusi -nepaveicās ar denacionalizētiem īpašumiem.Izaudzināja un izskoloja padomija pa lēto starp citu-zinu visu pasaules karti ,bet vai kāds no es ,nato u.t.t.zin ,kur atrodas Latvija...
7.marts 2014, 23:12 | links
 
Un vēl, uzsveru, liela kļūda ir šogad iet pie Brīvības pieminekļa 16. martā! paši dosiet apliecinājumu par fašismu Latvijā.. Nav nozīmes ko mēs domājam.. Krieviem lielisks materiāls, atbilstībai ko viņi sludina ar savu tumsonību..
7.marts 2014, 23:12 | links
 
Neatradīšu video, bet bij no Krimas viena krieva. šis saka, kad krievus gaidījis jau 21 gadu, kad atgriezīsies.. Uzvēršu, PADZIĻINĀJUMS, domāju nav vajadzīgs.. :) Bet ja vajag precizēšu lv notikumus..
7.marts 2014, 23:09 | links
 
Muļkim skaidrs ,ka Putins dzen luni..

Sory skat ka tas pats nenotiek ar Lv . Krievi būs vairākumā,gāzīs valdību u.t.t
7.marts 2014, 23:06 | links
 
Nu tikai muļķim var ieskaidrot ka Krimā nav Krievijas armijas, nezinu cik jābūt izskalotām smadzenēm lai noticētu Krievijas sniegtajai informācijai. Es nebrīnīšos ka Krievi apšaus bariņu savējo pilsoņu un pasniegs ka to izdarījusi Ukrainas armija.

Malikis2011, 7.marts 2014, 22:59

Tiem pašiem muļķiem var ieskaidrot, kad Lietuvā, Latvijā, Igaunijā gatavoja Maidaniešu sacelšanos!! :D trīs miljoni iedzīvotāji, sagatavoja 50. miljoniem sacelšanos.. Mēs esam tik vareni! :))))
7.marts 2014, 23:06 | links
 
http://www.apollo.lv/zinas/sevastopole-sacies-uzbrukums-ukrainas-armijas-stabam/640869
Lūk, draugi.. Copman padziļināsim visu..

mjuniors, 7.marts 2014, 22:32


Juniors liec uzsvaru nezināmas personas :d :D

silpeiv, 7.marts 2014, 22:46

Personas zināmas!!! Tie nav krievi! Bet kazaki.. Viss ir pārdomāts..
tāpat, kad izlasīju janukovičs ir slimnīcā.. ar bij skaidrs, krievs vienkārši noņem no ceļa "tautas" varoni.. Nav cilvēka, nav pierādijuma.. Varbūt var līdzības redzēt, Kārlis Ulmanis!?
Ar cieņu "rusofobs"..
7.marts 2014, 23:03 | links
 
Nu tikai muļķim var ieskaidrot ka Krimā nav Krievijas armijas, nezinu cik jābūt izskalotām smadzenēm lai noticētu Krievijas sniegtajai informācijai. Es nebrīnīšos ka Krievi apšaus bariņu savējo pilsoņu un pasniegs ka to izdarījusi Ukrainas armija.
7.marts 2014, 22:59 | links
 
Mūsdienu politiskā propoganda, vieniem izteikta vairāk, vieniem mazāk.. humoram
7.marts 2014, 22:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager