Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu ko varētu darīt kas kremlim nepatiktu:
1.Nākošnedēļ uzņemt Gruziju NATO un tur izvietot pretraķešu iekārtas.
2.Pēc prezidenta vēlēšanām Ukrainā, ja tā izsaka vēlmi iestāties NATO uzņemt to arī un arī pretraķešu iekārtas gar Krievijas robežu.
Man liekas pēc tāda pavērsiena Krievija būs ļoti apmierināta:D:D:D
6.marts 2014, 22:01 | links
 
Zaraza. es nevienā vārdā neminēju, ka tas būs priekš ES nesāpīgi, pat ļoti sāpīgi. Tikko TV ziņās Sraujuma pa telefonu ziņoja ,ka arī šāds variants tiek izskatīts otrajā kārtā, ja pirmā nepalīdzēs.
6.marts 2014, 21:48 | links
 
zaraza-man liekaska Krievijā jau nepastāv bizness kurš nepieder Kremlim, viss ir panākts jau sen, mazais kas nenes lielu peļņu vēl ir privāto rokās.Bet kas negrib pakļauties kremlim tur piemēro krievu paradumu, pasēdēt pirms ceļa uz ārzemēm.
6.marts 2014, 21:10 | links
 
TV1- ziņās bija, pakratīsim pirkstu, nebrauksim uz G8 un varbūt ieceļošanu ES apgrūtināsim un kontus varbūt iesaldēsim. Normāla reakcij un Krievija tagad atbildēs ka ES iejaucas viņas iekšējās lietās pārņems Krimu un ar to konflikts ES un Krievijas starpā būs izsmelts(klusi un mierīgi)

Malikis2011, 6.marts 2014, 20:40


A ar ieceļošanas ierobežojumu un ekonomiskām sankcijām EU pati šauj sev kājā... Pašlaik krievu kapitāls izmisīgi cenšas maksimāli pārvest īpašuma tiesības ārpus roģinas un savus uzņēmumus utt. pārtaisīt par EU uzņēmumu meitas uzņēmumiem utt. , naudu glabāt EU bankās... Tieši tā iemesla dēļ, ka iekš RU jebkurā brīdī var pamainīties spēles noteikumi, pilnīgi officiāli atnākt vīri ar pagoniem un "palūgt" visu atdot, nu un vēl reiderisms u.c. jaukumi. Jo ES vēl vairāk ierobežos krievu biznesa iespējas "mukt", jo vairāk piķa paliks RU...
6.marts 2014, 20:59 | links
 
TV1- ziņās bija, pakratīsim pirkstu, nebrauksim uz G8 un varbūt ieceļošanu ES apgrūtināsim un kontus varbūt iesaldēsim. Normāla reakcij un Krievija tagad atbildēs ka ES iejaucas viņas iekšējās lietās pārņems Krimu un ar to konflikts ES un Krievijas starpā būs izsmelts(klusi un mierīgi)
6.marts 2014, 20:40 | links
 
Nu paskatīsies ko šodien ES pieņems, bet kas ziņās bija tad Vācija un Francija neliksies ne ziņas, drusku pirkstu pakratīs un ar to beigsie, labākā gadījumā kādam Krievijas ierēdnim tukšus kontus iesaldēs.
6.marts 2014, 20:26 | links
 
:)

Ticēt vai neticēt, ko saka-tas ir jautajums.
6.marts 2014, 20:11 | links
 
Krievu eksperti paši saka, ja naftas cenu nosviestu zem 60$ par barelu, viņi būtu vietā kur saule neiespīd. Nu jautājums vai tas viss nav sarunāts ar ES (Vāciju, Franciju un vēl kādu ES valsti) visam pamatā nauda, bēdīgi bet fakts.
6.marts 2014, 20:11 | links
 
iesaku palasiit tev pasham,pats Putins publiski ir atzinis ka shobriid vinu lielakaa probleema ir taa ka vinu ekanomika balstas uz gazes un naftas
6.marts 2014, 20:08 | links
 
Ne jau tikai dabas resursiem, kuru tur stap citu ir daudz un arī tādu, kādi nav sastopami nekur citur.. Arī iesaku palasīties materiāliņus, pirms izteikties par tēmām, kur nav saprašanas.
6.marts 2014, 20:01 | links
 
Krievijas ekonomika balstas tikai uz dabas resursiem ko vini eksportee,ja vini piegriezis kranus uz Eiropu ,lielaakie cieteeji bus vini,protams ,ka mums ar nebuus viegli.
6.marts 2014, 19:51 | links
 
Man visā tajā Ukrainas epopejā visvairāk nepatīk Eiropas mīkstmiesība, gļēvums, diemžēl arī Latvija ir ierauta visā tajā procesā. Pareizi jau VVF teica. Būtu tāda Eiropai gribēšana, šo problēmu varētu atrisināt pusstundas laikā! Viens zvans uz Eiropas valstu konsulātiem ar ziņu, ka no šī brīža netiek izsniegtas vīzas visiem Krievijas pilsoņiem , līdz brīdim, kamēr Ukrainas teritorijā atrodas kaut viens Krievijas armijas karavīrs, ieskaitot Sevastopoles bāzi! Ar garantiju, Putina dienas agri vai vēlu būtu skaitītas!

Noris, 6.marts 2014, 19:33


Nu, nu... Krievija jau piedraudēja jebkuru sankciju gadījumā nacionalizēt visus US un ES uzņēmumus savā teritorijā... Un mierīgi to var izdarīt, ja jau pat salīdzinoši sīkā Venecuēla varēja un nekas par to nebija... Pluss piegriezīs gāzes trubu un EU varēs mēbeles kurināt... EU ir ķīlnieki pie jebkura rasklada, jo atšķirībā no RU, US un Ķīnas nav pašpietiekama resursu ziņā...
6.marts 2014, 19:43 | links
 
Man visā tajā Ukrainas epopejā visvairāk nepatīk Eiropas mīkstmiesība, gļēvums, diemžēl arī Latvija ir ierauta visā tajā procesā. Pareizi jau VVF teica. Būtu tāda Eiropai gribēšana, šo problēmu varētu atrisināt pusstundas laikā! Viens zvans uz Eiropas valstu konsulātiem ar ziņu, ka no šī brīža netiek izsniegtas vīzas visiem Krievijas pilsoņiem , līdz brīdim, kamēr Ukrainas teritorijā atrodas kaut viens Krievijas armijas karavīrs, ieskaitot Sevastopoles bāzi! Ar garantiju, Putina dienas agri vai vēlu būtu skaitītas!
6.marts 2014, 19:33 | links
 
Ko var darīt, ka tie atbalstītāji ir homo sovieticus, bez saknēm ,bez savas dzimtenes.
6.marts 2014, 18:55 | links
 
Cojs> labi teikts, tikai maza piebilde- tie ir cccp pilsoņi, kam nav savas valsts... tie dzīvo ar cerību par vovkas 2 atgriezšanos un cccp. Krievijā nav labi un Latvijā ne tik , ko tad cilvēkam darīt? Es arī būtu neapmierināts...
6.marts 2014, 18:47 | links
 
protams,es -latvietis esmu vainiigs pie taa, ka kads krievs ir piedzimis un nodzivojis sheit latvijaa savu muzu un veel joprojaam nau iemacijies latvieshu valodu,tapeec vinsh sheit jutas nemilets.protams ,ka es -latvietis esmu vainiigs pie ta ka ,es zinu krievu valodu un del taa nabaga krievs nevar iemacities latviski.protams ,ka pie visa esam vainiigi vieniigi mes latvieshi,pie visam nabaga krievu problemaam latvijaa,un lielaakaa musu latvieshu vaina ir taa ka mees neesam krievi
6.marts 2014, 17:47 | links
 
 
Par Ziemeļameriku un Dienvidameriku, kā arī Austrāliju, Jaunzēlandi vispār nav ko runāt, jo eiropieši iznīdēja pamatnācijas. Tur dzīvoja cilvēki, kas garīgā attīstībā jau toreiz bija vairākas galvas tiesas pārāki par mums šobrīd, lai cik nepieņemami mums šķistu viņu dzīvošanas paradumi un uztvere.
6.marts 2014, 10:39 | links
 
Mirtin - tie, kurus Tu sauc par "pamatnāciju", runā latviski, nesauc latviešus par fašistiem, nenēsā Georga lentītes, un sen sevi uzskata par latviešiem. Piemēram, es - vecvecāki iebraukuši no Krievijas, vectēvs krievs, bet es esmu latvietis.
Īsāk sakot - ja nebūtu krievs ienācis 2. pasaules karā, deportējis mūsu inteliģenci un ievedis lētu darbaspēku, viss būtu citādāk. Kas vainīgs? Politiķi! Viss. :)
6.marts 2014, 10:31 | links
 
gribat turkus, ķīniešus un visādus āfrikāņus ....., tad labāk lai ir tie, kas ir, pabraukājiet pa pasauli un apskatieties, pie mums vēl ir ļoti laba situācija ....
Pilniba piekritu, ja salidzina ar ASV geto kvartaaliem.
---Pie mums ir unikaala valsts , kur baltkrievs un tadžiks sevi uzskata par krieviem....a mees par krievuvalodiigiem ???
6.marts 2014, 10:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager