Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
esmu jau teicis ,ka daudzi no maniem draugiem ir krievu tautibas.bet.... tie ir krievi ,kas saprot, ka vini dzivo Latvija,ka taas tagad ir vinu maajas.vini ir izlemushi dzivot sheit-pienemt Latvijas vesturi nevis krievu propagandu.parejie krievi ir ka "Саранча"- visu izrij,pietaisa un tad dodas uz citurieni.piedodiet par skarbiem vardiem,bet ka lai nosauc cilveekus, kuri dzivo ne savas tautibas valsti, uzdrikstas diktet savus noteikumus un pieprasit dzivot pec vinu tautas tradicijam un mentalitates.tas, ka jarunaa vinu valodaa ,vispaar ir arpus jebkuras kritikas.
5.marts 2014, 20:02 | links
 
Urbiks savā elementā

Jācer, ka SC paustais viedoklis atņems viņiem kādu vēlētāju, atvērs aci tiem letiņiem, kuri balso par viņiem.
Labi, daudzi te teiks, ko Nils labu izdarījis Rīgai, ka letiņi izzog valsti. Nebūs jau tālu no patiesības, bet, ja godīgi, labāk lai mani apzog letiņi, nevis man jārunā krieviski. Laikam sanāk, ka esmu rusofobs, bet Latvijā notiekošais vairāku gadu garumā (9. maijs, 16. marta provokācijas, referendums par divvalodību) ir neapšaubāmas provokācijas no lielā kaimiņa puses.
Līdz ko šeit oficiāli būs divas valodas, mēs būsim zaudējuši vienīgo vietu pasaulē, kuru varam saukt par savām mājām. Ja nav mājas, tu esi bomzis. Lai gan jau tagad reāli ir divas valodas - apkalpojošā sfērā darbiniekiem jāzina abas valodas, televīzijā abas valodas, letiņi izvēlas runāt krieviski, bet pagaidām tomēr man neviens nevar liegt runāt latviski. :)

Jā, skumji, ka politika sanaido kaimiņu ar kaimiņu, jo visi jau esam cilvēki.
5.marts 2014, 19:35 | links
 
Politologu un politehnologu spiets :DDDD

Copmann, 5.marts 2014, 18:07
Laikam nēsi piedzīvosis skarbos laikus un tāpēc ironizē.....bet nevajadzētu

valdiszarins, 5.marts 2014, 18:17


:)
5.marts 2014, 18:45 | links
 
Politologu un politehnologu spiets :DDDD

Copmann, 5.marts 2014, 18:07

Laikam nēsi piedzīvosis skarbos laikus un tāpēc ironizē.....bet nevajadzētu
5.marts 2014, 18:17 | links
 
Politologu un politehnologu spiets :DDDD
5.marts 2014, 18:07 | links
 
ceru, ka tie latvieshi, kas balsoja par Saskanas Centru, tagad redz, kaa pusee vini ir; ceru, shobriid vini saprot, ka saskanieshi atklaati paraada - jebkas ko Krievija dara, viniem ir attaisnojams, pat citas valsts okupeeshana. Bet tie, kas te ieprieksh ironizeeja par krievu tanku iebraukshanu Latvijaa, shobrid saprot, ka nemaz tik neticami tas vairs neliekas
5.marts 2014, 17:59 | links
 
Juuras bullis, droši vien. BTW, man liekas, ka Tev pierē ir khm.
5.marts 2014, 16:55 | links
 
 
Jūtubē ir arī šāda filmiņa

http://www.youtube.com/watch?v=SzeEYkl3LUg

Brusis, 5.marts 2014, 15:13


Nu tas nav nekāds jaunums, sarkanā varza vienmēr laupījusi uz velna paraušanu. Manas abas vecmammmas piedzīvoja gan vācu gan krievu okupāciju. Vācieši ienāca lauku sētā, pieklājīgi sasveicinājās un palūdza tiem iedot ēdienu. Krievi toties nekaunīgi ienāca mājā un uzreiz savāca visu vērtīgāko, kā piemēram pulksteņus. Rīgas vecmutere atceras kā blusains krievels uzreiz klāt pie smaržu pudelītēm un uz vietas visas iztempis, tā lūk darījās. Vilks spalvu met nevis tikumus.
5.marts 2014, 16:30 | links
 
mailiteVai 89-91 Rīgā biji un to laiku piedzīvoji ... Līdzīga situācija tam kas Notiek Ukrainā...valdiszarins, 5.marts 2014, 13:5491. es vel pamatskolas mazakajas klases gaju.

mailite, 5.marts 2014, 14:02

Redz pie mums arī gāja karsti un pasaules atbalsts mums toreiz bija ļoti vajadzīgs tā kā tomēr ir jāpiepūlas un jāmācās izvērtēt kas runā patiesību un kas ir melis un agresors.....šoreiz arī Ukrainas tautai ir mērs pilns bet tur ir taisni tāpat kā pie mums bija kad par brīvību cīnījāmies,Latvijā tobrīd atradās PSRS armija un flote kas centās visu apspiest un ja tolaik nebūtu piesaistīta pasaules uzmanība un atbalsts die vien zin kā vis būtu beidzies...
5.marts 2014, 16:12 | links
 
Jūtubē ir arī šāda filmiņa

http://www.youtube.com/watch?v=SzeEYkl3LUg

Brusis, 5.marts 2014, 15:13

sito jau redzeju. ja ieskatas un palasa komentarus apaksa, tas nav filmets ukraina. marodierisms diemzel ir bijis/ir un bus.
5.marts 2014, 15:27 | links
 
Jūtubē ir arī šāda filmiņa

http://www.youtube.com/watch?v=SzeEYkl3LUg
5.marts 2014, 15:13 | links
 
mailite
Vai 89-91 Rīgā biji un to laiku piedzīvoji ... Līdzīga situācija tam kas Notiek Ukrainā...

valdiszarins, 5.marts 2014, 13:54

91. es vel pamatskolas mazakajas klases gaju.
5.marts 2014, 14:02 | links
 
mailite
Vai 89-91 Rīgā biji un to laiku piedzīvoji ... Līdzīga situācija tam kas Notiek Ukrainā...
5.marts 2014, 13:54 | links
 
kam ticet un kam ne, lai paliek pasu zina. propaganda no abam pusem:
http://youtu.be/dfzMnP3ilcI

pilnigs bardaks. ja pasi nav uz vietas, tad gruti nonakt kura puse but. vissvienkarsakais ir nostaties malina - neitralitate, kas ari nav pareizi.
5.marts 2014, 13:30 | links
 
ROTO
Zinot kā Krievijā notiek propoganda un ko šobrīd runā oficiālās amatpersonas par Krimā esošiem karavīriem.....nu man liekas ka vairāk jau samelot nav iespējams....
5.marts 2014, 13:16 | links
 
No konteksta izrautām frāzēm var samontēt nezin ko! Galu galā 21. gadsimts. Interesanti, šai propogandas mašīnai kāds arī tic! Nabaga Gēbels kapā droši vien nemierīgs, redzot šīs iespējas un krievu smadzeņu skalotājus.
5.marts 2014, 13:07 | links
 
ROTO, zinot, ka šo ziņu sniedz krievijas valsts kanāls, man visas iekšas pretojās ticēt jebkam tur dzirdamajam...
5.marts 2014, 13:02 | links
 
5.marts 2014, 12:35 | links
 
Filmiņa jūtūbē, kas pierāda, ka ne tikai ASV un ANNO bet arī Eiropas Savienība nosaka ko liks valdībā valstī kas atrodas Eiropā. Arī nosukus labs; Госдеп США сливает Кличка и посылат нах Евросоюз!
5.marts 2014, 12:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager