Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kā, vienkārši neiedziļināties politikā.. Jo tikai sev galvu jauc... sava sēta ir tā sava valsts..
Tālāk iet labi kaimiņi.. bet kaimiņi te grib iekasēt papildus samaksu!! Un tas man nav pieņemami.. nav runa pat par izdevīgumu..

mjuniors, 14.oktobris 2013, 23:51

Jā,un šie ddraudzīgiee kaimiņi arī ļoti labprāt ielaiž tavā sētā savu govi...
14.oktobris 2013, 23:55 | links
 
Vispār tie ir slima zirgi murgi raih ko tu te dzen, labi kad vēl Latvijas valsts meži nesāk ievākt ceļa nodokli kad brauc sēņot, ogot, medīt.. jeb ķert ar bābu kaifu..

mjuniors, 14.oktobris 2013, 23:48

Tu jau pat šajos pāris teikumos saputrojies. Latvijas Valsts Meži-tātad VALSTS,nevis privātie vai pašvaldības.Ja pašvaldībai pieder mežs,tā to kopj,stāda kokus,cērt krūmus,tad lūdzu-ja es lasītu sēnes ,es labprāt samaksātu par viņu veikumu.
14.oktobris 2013, 23:53 | links
 
Kā, vienkārši neiedziļināties politikā.. Jo tikai sev galvu jauc... sava sēta ir tā sava valsts..
Tālāk iet labi kaimiņi.. bet kaimiņi te grib iekasēt papildus samaksu!! Un tas man nav pieņemami.. nav runa pat par izdevīgumu..
14.oktobris 2013, 23:51 | links
 
Vispār tie ir slima zirgi murgi raih ko tu te dzen, labi kad vēl Latvijas valsts meži nesāk ievākt ceļa nodokli kad brauc sēņot, ogot, medīt.. jeb ķert ar bābu kaifu..
14.oktobris 2013, 23:48 | links
 
Es vados pēc parasta kapitālistiska taisnīguma principa. Primitīvs piemērs(nu lai pat Daugavietis saprastu). Pieņemsim,tev ir lopu aploks,un tavā aplokā regulāri nāk kaimiņa govs(nu jums taču kādam ir govs,vai ne? Daugavitim noteikti ir govs). Parij zāli,pakakā. Bet vakarā pienu savāc kaimiņš un priecīgs pēc vella-par zāli nav jārūpējas un sūdi nav jāvāc(tobiš-darbavietas nav jārada,par infrastruktūru nav jārūpējas),bet piens(tobiš piķis) ienāk. Jajebisj,ne?

raihs, 14.oktobris 2013, 23:39
Dajoptvai.. Moš atdalies no valsts??

mjuniors, 14.oktobris 2013, 23:46

Es labprāt! Pateiksi,kā? Es pēc pārliecības vienmēr esmu bijis anarhists
14.oktobris 2013, 23:48 | links
 
Zaraza, toties vēlētāju balsis zvejojas labi. A vairāk jau arī neko nevajag lai tiktu ievēlēts? Vidējais vēlētājs jau tālāk par degungalu negrib redzēt.

AndrisABC, 14.oktobris 2013, 23:43

Nedaudz par ātru priekš lēta PR trika nākamajām velēšanām,ne? Ja lēmumam sākotnēji ir tāds mērķis,tad viņi to darītu pēc trīs gadiem
14.oktobris 2013, 23:46 | links
 
Es vados pēc parasta kapitālistiska taisnīguma principa. Primitīvs piemērs(nu lai pat Daugavietis saprastu). Pieņemsim,tev ir lopu aploks,un tavā aplokā regulāri nāk kaimiņa govs(nu jums taču kādam ir govs,vai ne? Daugavitim noteikti ir govs). Parij zāli,pakakā. Bet vakarā pienu savāc kaimiņš un priecīgs pēc vella-par zāli nav jārūpējas un sūdi nav jāvāc(tobiš-darbavietas nav jārada,par infrastruktūru nav jārūpējas),bet piens(tobiš piķis) ienāk. Jajebisj,ne?

raihs, 14.oktobris 2013, 23:39

Dajoptvai.. Moš atdalies no valsts??
14.oktobris 2013, 23:46 | links
 
Un tagad esam nonākuši līdz galvenajam jautājumam: par kuru politisko spēku tad šinīs Saeimas vēlēšanas ir/nav jābalso?
14.oktobris 2013, 23:45 | links
 
AndrisABC
Nu nesalīdzini to cilvēku daudzumu,kas brauc uz Rīgu strādāt,un to,kas brauc prom. Ne vairāk kā 10/1
Ušakovs ir pašvaldības vadītājs,un diez vai viņam interesē valsts kopumā. No vienas puses nevalstiski,no otras-saimnieciski...
14.oktobris 2013, 23:44 | links
 
Zaraza, toties vēlētāju balsis zvejojas labi. A vairāk jau arī neko nevajag lai tiktu ievēlēts? Vidējais vēlētājs jau tālāk par degungalu negrib redzēt.
14.oktobris 2013, 23:43 | links
 
Es vados pēc parasta kapitālistiska taisnīguma principa. Primitīvs piemērs(nu lai pat Daugavietis saprastu). Pieņemsim,tev ir lopu aploks,un tavā aplokā regulāri nāk kaimiņa govs(nu jums taču kādam ir govs,vai ne? Daugavitim noteikti ir govs). Parij zāli,pakakā. Bet vakarā pienu savāc kaimiņš un priecīgs pēc vella-par zāli nav jārūpējas un sūdi nav jāvāc(tobiš-darbavietas nav jārada,par infrastruktūru nav jārūpējas),bet piens(tobiš piķis) ienāk. Jajebisj,ne?
14.oktobris 2013, 23:39 | links
 
Ta nafig šito feodālo sadrumstalotību pundurvalstiņā... Kā viduslaiku Eiropā, kur no pils torņa bieži varēja pār valsts robežu pāršpļaut... Pilnīgs idiotisms nostādīt Rīgu pret pārējo Latviju vai vēl kaut kā provinciāli dalīt...
14.oktobris 2013, 23:37 | links
 
Raih un Mirtin, jūs tā paseklu rokat. PVN ir tikai virspuspusīgi paskatoties uz šo lietu. Bez PVN maksāšanas šie cilvēki rada papildus darba vietas apkalpojošajā sektorā, tai skaitā arī Rīdziniekiem. Ušakovs laikam sauca 230000 nedeklarēti strādā Rīgā, bet tas ir stipri neobjektīvi. Daudzi Rīgā deklarētie uzńēmumi patiesībā strādā laukos. Šo uzńēmumu darbiniekiem darba vietas nemaz nav Rīgā. Patiesos ciparus nav nemaz tik viegli noskaidrot. Ja Rīgā registrētam uzńēmumam ir filiāles ārpus Rīgas, tam nevienā atskaitē nevienam nav jānorāda konkrēti kuā regionā un cik darblinieki strādā.
Pieńemsim, ka Rīgā strādājošie lauki tiešām deklarēsies Rīgā. Kādas tam visam būs sekas? Pēc Ušakova datiem laukos nenonāks iedzīvotāju ienākuma nodoklis Ls200 miljoni. Bet uzturēt laukus vienalga vajadzēs. Skolas un bērnudārzi laukos tāpat paliks, cełi tāpat būs jāremontē un jāuztur, u.t.t. Ja lauki deklarēsies Rīgā ar visiem saviem bērniem un vecākiem, tad vēl pusbēda, Rīga pati maksāas piemaksas un bezmaksas biłetes pensionāriem, skolotājiem. Bet ja deklarējas tikai darba ńēmēji? Viss jau ir łoti vienkārši: pašvaldību izlīdzināšanas fonds. Rīga 50 miljonu vietå būs spiesta tajā iemaksāt 200 miljonus. Vai tā ir labāk? Tā ka domājat nedaudz plašāk.
14.oktobris 2013, 23:27 | links
 
Cik apdāvinātam ir jābūt cilvēkam, lai par sab transporta atlaižu sistēmu piereģistrētos Rīgā. Nosauciet vēl, kādas privilēģijas Rīgā saņem tikai Rīgā deklarētie?
14.oktobris 2013, 23:27 | links
 
Un tirgo diizeli. :))
14.oktobris 2013, 23:24 | links
 
Vāc papildus piķim kādus 4-5 vēlētāju procentus.rīgas satiksme papildus pašvaldības dotācijai saņem arī valsts naudu .
14.oktobris 2013, 23:21 | links
 
Tad jau to jaaievies pilniigi visaas pilseetaas!Brauksim cauri Latvijai,piemeeram uz juuru butees un katraa pieturvietaa maksaasim dubultaa.:)Lininju valdis naak praataa ar komunismu.Tagad Usaks-labo meeru teelojot,vaac riidzinieku balsis un beediigaakais ir tas,ka daudzi tic,ka buus labaak.Utopija!!!Iebrauceeji lielaakoties nodokljus nemaksaaaaaaa!Tad kur aizies nodoklji,kurus nmaksaa?Usakam balsis ieripos,ne nodoklji.
14.oktobris 2013, 23:17 | links
 
Salaca ir valsts ipasums-protams.Riiga vairs nav valsts iipasums?Saviem urlaam atdevaat?Nu jaa,to tur netruukst.Pats tu esi paakjis.Kauns,ka Riigaa ir taadi,kaa tu.Tie tevis lamaatie paakji,Riigu veel uztur.Bez vinjiem -pakaljaa.Jaa,tu veel joprojaam tici,ka no taa buus pluss Riigai.Vinji te straadaa nelegaali,taatad nodoklji neaiziet ne uz Mazpisaaniem,ne uz Lielpisaaniem.Sagremoji?

daugavietis, 14.oktobris 2013, 23:02

Nu skaidrs-te jau sākas DELFU komentāru slejas līmenis,pret kuru jebkuri argumenti un loģika ir bezspēcīgi
14.oktobris 2013, 23:10 | links
 
Pašvaldības mērķis,visdrīzākais,ir tāds,lai vairāk cilvēku deklarējas Rīgā(kur viņi patiesībā arī dzīvo un strādā),attiecīgi budžetā ienāks vairāk naudas. Negodīgi? Domāju,ka nē. Loģisks lēmums,es darītu tāpat. Te,tāpat kā Mirtins,gribu piebilst,ka man riebjas SC,bet teikt,ka lēmums ir nepareizs tikai tādēļ,ka to pieņēmuši urlas?
14.oktobris 2013, 23:07 | links
 
Salaca ir valsts ipasums-protams.Riiga vairs nav valsts iipasums?Saviem urlaam atdevaat?Nu jaa,to tur netruukst.Pats tu esi paakjis.Kauns,ka Riigaa ir taadi,kaa tu.Tie tevis lamaatie paakji,Riigu veel uztur.Bez vinjiem -pakaljaa.Jaa,tu veel joprojaam tici,ka no taa buus pluss Riigai.Vinji te straadaa nelegaali,taatad nodoklji neaiziet ne uz Mazpisaaniem,ne uz Lielpisaaniem.Sagremoji?
14.oktobris 2013, 23:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager