Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
mirtin - to garo penteri varēji pateikt daudz īsāk - TEV NEPATĪK PRAKTISKĀ DEMOKRĀTIJA :DDD
4.jūlijs 2013, 17:16 | links
 
Sc balsotājiem.. http://financenet.tvnet.lv/viedokli/470237-vilks_rigas_ambiciozie_terini_liedz_paaugstinat_algas_visa_valsti

mjuniors, 4.jūlijs 2013, 09:38


Nu čali, izlasi, ko saka Vilks:)

"Finanšu ministrs atzīmē, ka attiecībā uz tērēšanu problēmas rada ne jau pamatbudžets, bet ne pārāk efektīva valsts uzņēmumu darbība, piemēram, «airBaltic» un vēl citi uzņēmumi, kas radījuši mīnusus, kā arī veiktā banku restrukturizācija, piedevām problemātiskais faktors esot arī pašvaldību budžets."

Pašvaldību budžets esot piedevām, nevis pamatos. Turklāt, ņemam un fiksi saskaitām, cik pašvaldībās uzvaru guva "Vienotība"...

Un tad izrādīsies, ka da ne jau pašvaldības, bet viena pašvaldība. Un kad paskatīsiemies, kādēļ šī pašvaldība, kas ir lielākais donors izlīdzināšnas fondā, lielākais pabalstu uzturētājs dēļ valsts nepildītajām saistībām, tad izrādīsies, ka Rīga problēmas rada tikai tādēļ, ka tur ir nepareizie pie varas:)

Labs piemērs un demokrātijas paraugstunda šobrīd ir Ēģipte. Militāristu apvērsums tiek dēvēts par demokrātijas uzvaru. Ir taču vienalga ar kādām metodēm, galvenais, ka uzvar "mūsējie". Tas pats arī Latvijā. Ir vienalga, kā uzvar pretinieki, tas momentā kļūst par nacionāla mēroga traģēdiju, pret ko jācīnās visiem līdzekļiem. Bet ja uzvarētu "mūsējie", tad būtu uzspļaut nesamērīgajiem tēriņiem, nepareizai saimniekošanai un valsts budžeta gremdēšanai:) Jo tie taču būtu mūsējie:)))))

Runa ir par filtru, jeb kritēriju:)))

P.S. Šajā gadījumā neaizstāvu SC un viņu tieksmi iešņaukt nāsīs 30 miljonu navaru trolejbusu iepirkumā un daudzas citas lietas par kurām te nediskutē:) Uzsveru, runāju par sistēmu kā tādu, kas tiek ielikta mūsu smadzenēs, redzēt tikai to ko gribam, nevis to kas ir:)
4.jūlijs 2013, 16:12 | links
 
sveiki, varat iedot Madonas zivju inspekcijas numurinju ?

mibik, 4.jūlijs 2013, 14:56



Nevar... jo tādas nav:(

Ja domā reģionālo vides pārvaldi, kas madonā, tad - Tālruņi informācijai:
64807451 - stacionārais
29417895 - mobilais
64807452 - fakss

Varbūt noder.
4.jūlijs 2013, 16:03 | links
 
sveiki, varat iedot Madonas zivju inspekcijas numurinju ?
4.jūlijs 2013, 14:56 | links
 
Toni. Par to vazelīnu gan vajadzētu uzmanīgāk, nav jau tavs kūrorts uz citas planētas un ne visi palikušie ir ...
4.jūlijs 2013, 11:23 | links
 
 
Zviedri ja nemaldos karu un postažu nav redzējuši vairāk kā 200 gadi.. Tā tā labklājība uzkrājas..
Runājot par tiesassistēmu, tad Mote pasēdējis cietumā un beigās esot ap 7000ls piedzinis no valsts?! kurjozs ne!?
29.jūnijs 2013, 18:38 | links
 
Tas internets gan ir tāds interesants izgudrojums,-var gudri padirst,pilnīgi nepazīstamus cilvjus nepamatoti apdirst,krāsoties zaļās, zilās krāsās un palikt pilnīgi neaizsniedzamiem...:D
29.jūnijs 2013, 18:33 | links
 
imation, starp citu, zviedri šodien dzīvo labi tieši dēļ pakaļā līšanas gan fričiem gan krieviem otrā pasaules kara laikā + vēl uzmetieniem pret Somiju. Pa vidu arī Latvija nedabūja preci, par kuru bija samaksājusi...
29.jūnijs 2013, 18:30 | links
 
Nu ko ņematies?Kad izmirs tie kas pelna naudiņu benzīnam priekš bezmaksas brauciena uz darbu ar limuzīnu,būs ekskluzīvi troleibusi!Jādomā taču uz priekšdienām!Starpcitu pagāšnedēļ manīju porshe panameru ar attiecīgiem nummuriem-nu dikti vajadzīgs auto priekš taukpakaļu vizināšanas.
29.jūnijs 2013, 17:49 | links
 
Ko jūs var jemties.Tonis pieczvaigžņu hoteli pirms brauciena nesola un ar varu mutē nelej.Lai jau paliek kā ir.Šī tēma jau nezcik reižu ir aprunāta.PEACE. :)
29.jūnijs 2013, 17:37 | links
 
Ko Jūs visi ņematies par tiem sodiem no 1. aprīļa Krimināllikumā sodus samazināja divas reizes, ja agrāk par laupīšanu deva 10 gadus tad tagad 5, ja narkomānu par lietošanu varēja iebāzt aiz restēm, tad tagad ir jāaudzina jo narkomānija ir slimība. Uz šo brīdi ir izdevīgi nozagt 100.000 un par to tagad dabūt nu MAX 5 gadus, labi uzvesties un pēc 3 iziet ārā par labāku uzvedību. Tīrais incoms 100.000/3=33.333 Ls gadā par sēdēšanu. Šobrīd pati tiesu sistēma ir izkropļota, katrs tiesnesis tiesā kā grib, var izteikt komentārus, var aplikt visus tiesā un pateikt neko pretī neviens neuzdrošināsies, katrs tiesnesis mums ir pasaules naba, reāli par vienu un to pašu lietu var notiesāt uz mūžu un var attaisnot.

Toni visi zina, ka esi Zviedrijā, fano par Zviedriju utt, bet tas nav Tavs nopelns, ka cilvēki Zviedrijā labi dzīvo, tas ir pašu Zviedru nopelns Tu jau tur aizlīdi uz visu gatavu. Tikai pateicoties tādiem salkaniem OPĀ līdējiem, kā Tu, kas visiem visos laikos pielīda, lai būtu siltākā vietiņā un varētu sev vairāk iesmelt - Latvija ir tur, kur viņa ir.
29.jūnijs 2013, 17:15 | links
 
Jā tā varētu runāt ,ja vismaz vienreiz būtu pie manīm pabijis,ja gribi zināt ,visas gultas sen jai ir jaunas,un mazāk klausies savus indīgos lietpratējus...
29.jūnijs 2013, 16:52 | links
 
Tu toni taču ar savu toksisko sņabi vispār vairs neesi spējīgs sekot līdzi tekstam! Kurā vietā es tēloju svēto?Es manuprāt visās iespējamajās vietās esmu norādījis,ka esmu tāds pats mirstīgi merkantīls kā visi citi. Un es godīgi dusmojos uz sistēmu,kura nevar mani-potenciāli neleāli teorētiski negodīgo politiķi,padarīt sabiedrībai nekaitīgu. Tev toni,iesākumam uzdevums vienkāršāks-nopirkt jaunas gultas,pārstāt dzert,sakārtot māju...Easy taču,vai ne?
29.jūnijs 2013, 16:44 | links
 
Raihs,
nu re kādā krāšņumā esi atklājies....,indīgs puika izrādies un indes tev nav mazāk kā pieminētajiem čomiem,kā teikt tāds tādu atrod ,a tēlo svēto...
Par maniem klientiem nesatraucies,labāk parūpējies par savējiem...
Mjuniors,
es arī nezogu un mānīties neesmu radis...
Ne asakas!
29.jūnijs 2013, 16:35 | links
 
Raihs:)
Tu tik liels puika un pasakām tici?Šajā valstī drīkst sodīt večiņu par nosperto maizes kukuli.Par nozagtajiem miljoniem tur godā-piešķir ordeņus!:)
29.jūnijs 2013, 16:04 | links
 
Es uzskatu,ka vienīgā izeja pašreizējā situācijā ir drastiski sodi-tādi lai maz neizliekas-mantas kofiskājas,liegums ieņemt amatus,utt...Pretējā gadījumā mums mūsu dzīvē normālu valsti nesagaidīt. Tā jau viss uzlabojas,īpaši,ja salīdzinām ar pašsaprotamo reketu 90os gados,bet tas notiek pamatīgi par lēnu. Pēc pārdesmit gadiem visdrīzākais mēs ar smaidu varēsim atcerēties šito šodienas sviestu,tāpat kā tagad mums nāk smiekli,kad atceramies 90o gadu reketu un uzpirksteņu spēlētājus Čiekurkalna tirgū. Cilvēki jau mainās-paskat,sākuši zivis bučot un vaļā laist,nesit vairs viens otru nost uz ielām, bet lai to visu paātrinātu,der tikai drastiskas totalitāras metodes.
29.jūnijs 2013, 15:58 | links
 
Nu re ,kāds attapīgs tu esi....:))
Nav ko cīnīties,tāpat pār zemi valdīs izredzētie un 'jaunā kārtība',-ir jādzīvo un jābrauc uz copi,un protams tikai uz SWE...:)))

Tonis, 29.jūnijs 2013, 15:35

Tev jau dzēruma delīrijs sākas? Varbūt mums jāuzmanās arī no citplanētiešu iebrukuma? Jārok katakombas?
Labāk,kamēr tev athodņaks,sakārto savu māju,lai atgūtu savas jau tik niecīgās crības atvilināt atpakaļ padirstos klientus,kuri pēc tavām salūzušajām ķīniešu gultām,paštaisīto šņabi,transfēru dzērumā,zviedru valodas neprašanu,utt atrakcijām tavu servisu pat tuvumā negrib redzēt. Ja vēl uzdrošināsies te publiski kaut ko dirst,es tik pat publiski un krāsaini(tici man,es māku) aprakstīšu visas tava servisa nianses-LV ir tik maza,ka absolūti visi tavi "varoņdarbi" ātri vien top zināmi. Ņem labāk piemēru no sava kaimiņa Raivo-tur vīram viss ir sakārtots un viss ir ok
29.jūnijs 2013, 15:47 | links
 
snipiens labi nolēja...:)
Pilnīgi piekrītu,un daudzi kas kādreiz sauca-'kaut ar pastalām ,bet brīvi',tagad braukā mersedesos un būvē mājas Spānijā...:D
Un daži kas tagad aicina uz demonstrācijām,ja tiktu kādā činā, droši vien grābtu ar dubultsparu...:))
Tādi nu pagaidām vēl esam....Nekas,drīz nākšot pasaulē 'jauna kārtība',zemīti apdzīvos tik 'zelta milards', visiem čipi aiz ādas, tākā laicīgi iepērkat vazelīnu...:DDD

Tonis, 29.jūnijs 2013, 15:09

Cik saprotu Tu spried pēc sevis, par to dubulto sparu :)))..
Nu nav jau visi tādi cilvēki, es nezogu un nezagšu! ja zagtu noteikti šeit arī nerunātu un klusībā tik pasmietos par tādiem, kas te tik čikt..
29.jūnijs 2013, 15:46 | links
 
Un visinteresantākais ir tas,ka šitāda veida ,,štelles" tiek bīdītas otrajā nabadzīgākajā valstī Eiropas savienībā...!!!:)))Vot tas ir nabadzības līmenis...!!!:)))Mani laikam jau nekas vairs nevar pārsteigt!!!:)))

snipiens, 29.jūnijs 2013, 15:18

Visnabadzīgajā valstī arī brauc parvelti! :) bet kā izrādas ar to ir pamaz un vajag limuzīnos vizināt..
29.jūnijs 2013, 15:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager