Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bandīt kādu ta dimbā tu vēl gribi ??? Kuģi sagriezti,cukuru ražo Lietuvieši mums,lielās ražotnes nav ,cilvēki mūk prom ... Vai tad Nila politiķi to izdarīja - deva tam visam zaļo gaismu ??? Kurš tad tagad var izglābt metalurgu ? Vācietis vai Krievs ? ?? No Lipmaņa un Krieva tagad ir atkarīga tūkstošu Liepājnieku labklājība . Aizbrauc uz Krieviju un tad sapratīsi ka tā vairs nav tā vecā "briesmīgā " sarkanā krievija. Tur ir piķis un ātri augošs tirgus ,investīcijas ražotnēs . Eiropas kapitālisti nekad nepieļaus lai te būtu lielas stratēģiskas ražotnes bet Krievu kapitālisti gan . Viņiem ir izdevīgi ka esam Eiropā - jāiegulda tikai piķis - logs jau ir vaļā. Krievu valoda ? Man viņa netraucē,vairāk traucē angliskošanās ,macdonaldēšanās un citi sviesti. Nu ir ES struktūrfondi - puse tiek nozagta ( ne jau krievi nozog) un tālāk ...... kur ir lielās ražotnes ? Cik ir uzņēmumu kas nodarbina vismaz 3000 un vairāk ? uz vienas rokas pirkstiem.:( Krievu kapitālisti ir gatavi te ieguldīt ,ražot,atvērt savu tirgu mums utt. Pamēģini ielauzties Vecajā eiropā ar savu preci ja kaut ko līdzīgu viņi ražo . Var bet atkal paies 20 gadi . Bet laiks ta iet .

Bralitis, 4.jūnijs 2013, 12:00

Visi atcerās Parexus (žīdu kantoris), AirBaltikus (Urļakova draugs Šlesers un Krievu biznesmeņi) un Liepājas Metalurgus, kur ieguldīja vienreizēju naudu!
Neviens neskatās uz Rīgas Satiksmi, kurā KATRU gadu iegulda ap 60mlj, uz RS, RŪ utt....

Liepājas Metalurga īpašnieki - žīdi un krievi - iztirgoja paši to metalurgu un valstij ar to nav nekāda sakara! Jā, valstij tagad jāglābj! Kaut gan īpašnieki ir multimiljonāri un to ģimenēm nauda pietiks paaudzēm!
Ušakovs atbalstīja radarus.Kāpēc? Jo pats no tiem barojās - draugs taču to visu organizēja, un ziedoja SC!

Daugavpilī SC zaga no saviem iedzīvotājiem - zaga!

Redz, vadīt valsti (pašvaldību), ir kā skriet maratonu - ja skriesi pārāk ātri, var nākties prasīt naudu ārstēšanas izdevumiem šveicē! ;) Tas pats arī Rīgā - ātri tērē un zog, bet nedomā, ka ir arī jāpelna!...
4.jūnijs 2013, 13:24 | links
 
Runājot par to lēto darbaspēku.. Domājat būs tādi, kas vispār brauks uz šejieni!? nav jau tā alga, vide tik pievilcīga?? :/
4.jūnijs 2013, 13:24 | links
 
Par to lēto darbaspēku toč jābaidās-štrunts ar tiem krieviem-tur tāpat neko nevar darīt,bet ja sāks vilkt iekšā arābus un nēģerus,tad toš būs pisec... Paskatoties,kas notiek Briselē,Londonā,Stokholmā,mati ceļas stāvus-mūsu "latviets-krievs" tipa strīdiņi salīdzinoši ir vienkārši smieklīgi.
Ja par SC izredzēm Saeimas vēlēšanās,domāju,nekas viņiem nespīd,jo uzvara Rīgā ir tīrs Nila fenomens. Un uz Saeimas vēlēšnām šis neies-pats tā teica. Un ko viņi bāzīs vietā? To pašu veco, stulbo, lēto Urbanoviču? Neviens latvietis par viņu nebalsos.Citus līderus it kā es neredzu
4.jūnijs 2013, 13:17 | links
 
kāpēc neviens nerunā par ķīniešiem kuri intensīvi uzpērk nekustamos īpašumus, zemi dāņi iepirkuši mežus zviedri fabrikas krievi tikai pastalas nevienam nevajag vēl tik jāļauj ievest lēto darbaspeku un nebūs par ko strīdēties būsim šeit lieki.,
4.jūnijs 2013, 13:05 | links
 
Braaliit Krievijai tu buusi tikai tad,ja runaasi krieviski.Un pareizi saka bijushaa austrumu bloka valstiim taa braaliiba NVS sastaavaa nav atnesusi nekaadu paarbagaatiibu,tas mums liekaas ka sliktie kapitaalisti tur rietumos grib mums visu atnjemt un pashus paverdzinaat,bet patiesiiba jau ir kaut kur pa vidu:)Krievijaa ir imperialistiska domaashana un bardaks kaadu tu vareetu pamekleet veel tikai kaut kur aafrikaa.Mees Latvieshi tik ljoti miilam naudu,ka esam paardevushi visu to ar ko tik ljoti lepojaamies un nejau Rietumiem:)Laima,Melnais Balzaams utt.Atliek veel sho zemi paardot un tad vareesim pievienoties chigaaniem taboros:)Jau veesturiski muusu vaajums ir bijis muusu nespeejaa domaat par vienu,kopeeju meerkji.Lainu kaads diktators un shovmens bija K.Ulmanis,vinjsh centaas ieaudzinaat savai tautai miileet Latviju,shobriid tie vecie viiri kas veel palikushi no tiem laikiem,pa vienam aiziet muuzhiibaa.Un man no malas uz visu sho gadu no gada ir skumji noraudziities:(
4.jūnijs 2013, 12:46 | links
 
Bandīt kādu ta dimbā tu vēl gribi ??? Kuģi sagriezti,cukuru ražo Lietuvieši mums,lielās ražotnes nav ,cilvēki mūk prom ... Vai tad Nila politiķi to izdarīja - deva tam visam zaļo gaismu ??? Kurš tad tagad var izglābt metalurgu ? Vācietis vai Krievs ? ?? No Lipmaņa un Krieva tagad ir atkarīga tūkstošu Liepājnieku labklājība . Aizbrauc uz Krieviju un tad sapratīsi ka tā vairs nav tā vecā "briesmīgā " sarkanā krievija. Tur ir piķis un ātri augošs tirgus ,investīcijas ražotnēs . Eiropas kapitālisti nekad nepieļaus lai te būtu lielas stratēģiskas ražotnes bet Krievu kapitālisti gan . Viņiem ir izdevīgi ka esam Eiropā - jāiegulda tikai piķis - logs jau ir vaļā. Krievu valoda ? Man viņa netraucē,vairāk traucē angliskošanās ,macdonaldēšanās un citi sviesti. Nu ir ES struktūrfondi - puse tiek nozagta ( ne jau krievi nozog) un tālāk ...... kur ir lielās ražotnes ? Cik ir uzņēmumu kas nodarbina vismaz 3000 un vairāk ? uz vienas rokas pirkstiem.:( Krievu kapitālisti ir gatavi te ieguldīt ,ražot,atvērt savu tirgu mums utt. Pamēģini ielauzties Vecajā eiropā ar savu preci ja kaut ko līdzīgu viņi ražo . Var bet atkal paies 20 gadi . Bet laiks ta iet .
4.jūnijs 2013, 12:00 | links
 
Patiesībā viss ir vienkārši - ir divi bloki .Viens ir ļoti spēcīgs , vienots ,mērķtiecīgs - otrs sastāv no daudziem maziem,kašķīgiem un mantrausīgiem - jeb Latviešu. Tātad vai nu beidzot valstiskās interesēs ir visiem jāapvienojas lai izveidotos normālas divas valdošās partijas un būs kaut kāda kārtība nākotnē. Tāpēc arī milzīga daļa Latviešu balsoja par Nilu ka skaidri apzinās ka tieši Nila partijas īstenais nosaukums ir Vienotība - jo viņi reāli arī ir vienoti un skaidri zin ko grib . Un tas ka viņi tendēti uz austrumiem ir labi. Tikai Krievu kapitāls nākotnē varēs izvilkt Latviju.

Bralitis, 4.jūnijs 2013, 11:10

Ja Tu to nopietni un tā domā daudzi, tad esam lielākā dimbā nekā plānojās...

Vai draugi krievi izvilka Baltkrieviju?
Skaidrs, ka Nils zin ko grib - iztukšojot Rīgu parādīt, cik foršs ir, un, kad tiks Saeimā pie varas, tad pametīs Rīgu un visi runāsim krieviski!
4.jūnijs 2013, 11:43 | links
 
Patiesībā viss ir vienkārši - ir divi bloki .Viens ir ļoti spēcīgs , vienots ,mērķtiecīgs - otrs sastāv no daudziem maziem,kašķīgiem un mantrausīgiem - jeb Latviešu. Tātad vai nu beidzot valstiskās interesēs ir visiem jāapvienojas lai izveidotos normālas divas valdošās partijas un būs kaut kāda kārtība nākotnē. Tāpēc arī milzīga daļa Latviešu balsoja par Nilu ka skaidri apzinās ka tieši Nila partijas īstenais nosaukums ir Vienotība - jo viņi reāli arī ir vienoti un skaidri zin ko grib . Un tas ka viņi tendēti uz austrumiem ir labi. Tikai Krievu kapitāls nākotnē varēs izvilkt Latviju.
4.jūnijs 2013, 11:10 | links
 
Ruu, tā jau parasta prakse faktiski visur. Paņemsim kaut kādu lielāku būvi - teiksim, tiltu, ceļu, lielu ēku. Tās lietas var tikt būvētas gadiem, bet lentīti tāpat jau pārgriezīs, teiksim, ministrs, kas TAJĀ BRĪDĪ ir pie varas. Skanēs runas, ka "es jau zināju, ka tautai vajag un cīnījos kā lauva, lai būtu u.t.t.". Tas nekas, ka ministrs pie varas vien 3 dienas, bet projektu bīdījuši pēdējos 5 gadus...
4.jūnijs 2013, 10:59 | links
 
Klausoties pirms veeleeshanaam,Nila labo darbu sarakstu.Viens no ljoti labajiem darbiem bija privaato beernudaarzu liidzfinanseejuma paveikshana:)Savaadi,man gan atminjaa palicis ka to izcirta un tieshaa vaarda noziimee izcirta mana labaakaa draudzene ar veel domu biedreneem.Kaa Nils suutija vinjas dir... jaa,tieshaa tekstaa suutija,arii pasham bija tas gods piedaliities vienaa no piketiem pie Riigas domes:)Jo ciinamies jau par beerniem,muusu naakotni taa teikt.Tad nu klausoties tajaa gailiisha lieliishanaas,kaut kaa jociigi palika:)Un runaajot par turpmaakajiem darbiem kas jaaizdara:)nodoklju maksaataaji veel daudz,daudz samaksaas;)
4.jūnijs 2013, 10:48 | links
 
Mirtin, bet tad kāpēc viņš rīkojas tā, lai Latvijā veidotos divas kultūrvides? :)
Tu minēji Kalvīti, Vairu, eiro - es Tev pilnībā piekrītu, šie vārdi, kas vairāk, kas mazāk, neasociējas ar neko labu. Mani visu mūžu ir bijis skaidrs, lai gan esmu "zaļš gurķis" (22 gadi), ka TP ir blēži, lai piedod visi, kas par viņiem agrāk balsoja, bet Šķēle, Slakteris, Kalvītis...
Skaties kā gribi, bet tas ir fakts - kur nauda un vara, tur lien tie nekaunīgākie (ne visi). Bet ja grib, var atrast mazāko no ļaunumiem.

Runājot par eiro un Es, es visu mūžu, kopš par to sāka runāt, biju kategoriski pret. Es tajā redzu kādam peļņu, kādam lielāku peļņu, kādam milzīgu peļņu, kādam absolūtu peļņu. :)
Arī tas SVF aizdevums bija izdevīgs baņķieriem. Nešaubos, ka tie, kas to bīdīja, savu daļu saņēma.
Vispār jau tā globalizācija notiek un tiks bīdīta - jo viss ir viengabalaināks, jo vieglāk to kontrolēt. Kas zina par tādiem Rokfelleriem, Rotšildiem, Fordiem, tie sapratīs, kāpēc globalizācija ir izdevīga.
Un vispār - tas, kas notiek mūsu valstī, ir sīka vienība, salīdzinot ar to, ko mēs neredzam, kas notiek visā pasaulē.

Vispār - diskutēt mierīgā gaisotnē ar inteliģentiem cilvēkiem ir patīkami, bet kad sāk parādīties apvainojumi viedokļa dēļ, tad šis process zaudē jēgu. Bezjēdzīga cīņa. :)

Klau, kāds zina par bankām - kā tiek radīta nauda? Nesen tik uzzināju tā virspusēji, kā šis process notiek. Kredītos tiek izmaksāta virtuāla, neeksistējoša nauda, bet jāatmaksā reāla nauda. :) Patiesībā - jo vairāk ieguldām bankās, ņemam kredītus, jo sliktāka finansiālā situācija būs. Bankas ir augļotāji, tas ir vienīgais viņu mērķis. Un lieki jautāt, kāpēc politiķi šo vienkāršo un primitīvo patiesību neatklāj. :D

Kaut kā novirzījos no tēmas, bet šī arī saistīta ar politiku, un ir ĻOTI interesanta.
4.jūnijs 2013, 10:41 | links
 
ļoti patīkami palasīt te dažus domu "spēkavīrus"(saku to bez ironijas)-gan nacionālos,gan internacionālos. Godīgi sakot,man pašam nepietiek smadzeņu,lai saprastu,vai notikušais ir labi vai slikti. Savas sajūtas varu definēt šādi-man nav žēl,ka Nils uzvarēja,man ir žēl,ka latvieši zaudēja. Zaudēja ar savu mūžīgo diršanos ,dalīšanos un fenderēšanu. Un noveda ļautiņus tik tālu,ka šie aizgāja vēlēt par Nilu,kurš varbūt arī fenderē,bet klusi un gaumīgi.
Protams,ka nav patīkami redzēt rezulātus,BET-iedomāsimies otru variantu-V,NA un ZZS(speciāli saucu šo partiju tā,jo tikai nesadaloties viņi varēja tikt iekšā un palīdzēt pārējām partijām pārsvērt Nila kausus) uzvar un tiek pozīcijā. Un kas notiek??? Mēs taču zinām,kas notiktu-sāktos mēnešiem ilgā,mums tik ļoti pazīstamā krēslu dalīšana,intrigas,melošana,utt!!! Un es noteikti nevaru pateikt,ka šādas uzvaras gadījumā man garīgais būtu krietni labāks! Drīzāk pat sliktāks...
4.jūnijs 2013, 10:21 | links
 
Nu mirtins nodeva-Nila reklāma, kā pēc soc.reālisma=KP mācību grāmatas, kura domāta "tautai"! Kāpēc nav ciparu, cik lieli iir un cik efektīvi tiek tērēti budžeta ienēmumi uz vienu rīdzinieku, par cik samazinājās skolotāju (varbūt tikai latv.sk.) pabalsti, par kādām cenām strādā Rīgas uzņēmumi, salīdzinot ar citiem, cik maksā dabūt pašv.pasūtījumu, kāpēc nenormāli ir ūdens un apkures rēķini utt.?
Par identitāti- pajautājiet eiropietim par Rīgu. Atbilde ir- russians, russia!!!Man ir "obidno"!!!
Manā sapratnē Nils ir skaista izkārtne, bet rebes un krievu politiku taisa citi!
P.S. nekā personīga.
4.jūnijs 2013, 09:31 | links
 
Mirtin - protams, Nils kukuļus neņem, viņam tos atved partijas biedri!

Zinu vairākus gadījumus, kad SC TĀDUS kukuļus prasīja un ņēma! Pat krievu biznesmeņi saka - agrāk pa retam bija jādod un nedaudzi, bet kā SC pienāca pie varas - kukuļi ir ļoti lieli un jādod par visu!
4.jūnijs 2013, 09:15 | links
 
Aha. Parēķiniet, cik daudz ir darīts, lai Latvijā kaut kas būtu... un cik spēku tērē, lai kādam kaut kas nesanāktu.
4.jūnijs 2013, 08:52 | links
 
Iespējams, ka kāds būtu balsojis savādāk.Tobiš par citu sarakstu.Varat balsot par ko vēlaties.Izsakiet savu viedokli kāpēc esat nosliecies uz kādu no partijām un par to esat atdevuši savu balsi.Bet nenonieciniet citu viedokļus.Mums katram ir savs funktieris.Pareizs, vai nepareizs, to laiks rādīs.
4.jūnijs 2013, 01:15 | links
 
un ko tas būtu mainījis, ja izteiktu pirms vēlēšanām
4.jūnijs 2013, 01:04 | links
 
Savas domas vajadzēja izteikt pirms vēlēšanām.Tagad jau nu velti te kasīties.Pēc kara visi gudri.
4.jūnijs 2013, 00:58 | links
 
fikcija tās vēlēšanas, ir, bija un būs līdz nebūs iespējas balsot arī par konkrētiem cilvēkiem piem. puse domes sastāva no partijām, puse - kurus ievēlē pa tiešo.
... esmu Raiha izvirzītās sazvērestības teorijas piekritējs, bija grūti piemeklēt cilvēkiem vēl nepatīkamāku kandidatūru par Ēlerti. nepieklājīga, pa'tulba, dizains nekāds. Ja vēl tiktu pie varas pa īstam ... vienīgais, kam viņa der ir čakarēt dzīvi citiem, - varbūt tāda bija vienotības ideja. Ielikt Rīgai bomi spieķos.
Pēdējo reizi balsoju par Latvijas ceļu un pamatdoma bija, ka ja viņi noturēsies pie varas - juristiem darba pietiks. Vēlāk sapratu, ka tie bija vieni no kautrīgākajiem zēniem, ja vērtē kopumā. Ja skatās valsts pārvaldi kopumā, tad ar katru gadu ir sliktāk, piemēram - arvien vājāk motivēti iestāžu, tiesu lēmumi utt. Pēdēja tiesas sēdē atnāca advokāte, kura nezin kas ir debates, jeb runājot makškernieku valodā - neatšķir spinigu no pludiņa. Arvien lielāka nozīme pareizai pieejai pie lietām, sakariem, utt. Arvien vairāk izraēlas dēlu valsts pārvaldē, jo krievi tur tā īsti negrib.

... lielākais talants tomēr Ameriks, uztaisīja partiju īstajā laikā, nostājās īstajā frones pusē īstajā brīdī, ieekonomēja uz reklāmu un iebrauca dāmās ar otro numuru Rīgā. Un sakiet vēl, ka nav sliktākas vietas par otro un ceturto - čalis reāli izvērtēja savas iespēja, ir uz pjedestāla. pie tam, ar zelta balsīm, bez - viņa Ušakovam nav vairākums.
4.jūnijs 2013, 00:53 | links
 
Morbidej, tici man, tāpat kā jebkura novada vadītājs, Nils tavu identitāti nenozags. Viņš uz Maskavu 9.maiju sagaidīt nebrauca, to darīja Vairas, viņš uz Maskavu Abreni iztirgot nebrauca, Kalvīši brauca. Nils arī nebrauca priekš mums euras nolūgties un trīskārt mazākas subsīdijas zemniekiem prasīt. Pašu tautieši tie bija-Jāņi un Pēteri. Bet ienaidnieks mums ir viņš. Tādēļ, ka krievs:) Nesaku ka viņš ir kā bāriņa asara. Sevi jau nu apdalījis nav gan, bet cilvēcības gēns viņam ir un tas jau mūsdienās ir daudz:) un identitāti krievi mums neatņēma ilgajos okupācijas gados un lēģeros, tad tagad jau ne tik, ja vien paši savu zemi un tautu godā turēsim. Un ja kas, tad Nils LV okupāciju publiski ir atzinis. Drīzāk rietumu maigā vara mums savas pseido vērtības kā zirgiem sakas uzmauks:)))

Nu gan pietiks.

Visiem ar labu nakti!
4.jūnijs 2013, 00:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager