Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mjuniors, nevari izvēlēties par ko balsot, balso par visiem.
4.jūnijs 2013, 00:42 | links
 
Vienotība- nu nezinu ko jūs uz to cepaties, bet cik saprotu tad viņi uzņēmās savilkt jostas tēriņos, kā saka padarīt netīro darbu ko citi bij sadarījuši..
SC stāvēja malā un protams palika Niliņš baltā zirgā rokas nesasmērējis.. Ja var ticēt datiem (ekonomikas atlabšanai) tad jau nākamie kas tiks pie siles būs varoņi!
P.s Manuprāt, Vienotība jau ir sevi izsmēlusi ar.. Izlemt par ko vēlēt nākam gad būs grūti..
4.jūnijs 2013, 00:36 | links
 
Mirtin, Tavi argumenti ir spēcīgi un Tev ir taisnība, ka pilsētas labiekārtošana tiek veikta. Tā ir gudra politika manā skatījumā, tiek izmantota situācija, kad latviskās partijas pieviļ vēlētājus. Ar to viss kārtībā, bet personīgi man šie argumenti nešķiet ne kripatiņas svarīgi, kad aplūkoju to, kā vārdā tas tiek darīts. Un man nav iebildumu pret tautību, bet tieši apslēpto mērķi.
Tu apgalvoji, ka vajag cienīt citu viedokļus un izvēles, bet pats izteicies zobgalīgi par tiem, kas balsoja par V. :) Es gan tas nebiju. Un vai tad citu partiju trūkst, par ko balsot? Sanāk pretruna Tevis teiktajā. Bet sīkums par to.

Tev taisnība, katram tiesības uz savu viedokli, izvēli. Nomelnot un apgānīt noteikti nevajag citādi domājošos. Tas nav risinājums un rada pretreakciju.

Sit mani nost, bet par SC nekādi nevaru nobalsot, kaut vai viņi man copes ceļojumu apmaksātu. Ja es zinu, ka tieku izmantots, es labāk atsakos no kaviāra, savelku jostu un ēdu kartupeļus, bet sirdsapziņa pret Latviju man tīra.

Acīmredzot runa par prioritātēm - kam svarīgāka labklājība, bet kam Latviskā identitāte. Ne vienam, ne otram pārmest nevar, jo visi grib dzīvot pārticībā.

Bet es esmu mierīgs, jo esmu pārliecināts, ka viss, kas notiek, notiek uz labu.
4.jūnijs 2013, 00:30 | links
 
Ir forši parunāt PĒC vēlēšanām :) pakritizēt... Bet varbūt vienkārši nevajag neko gaidīt....

V.S.O.P., 3.jūnijs 2013, 23:54


Kā reizi vajag gaidīt. Lai cik jocīgi nebūtu, bet pēdējais Rīgas domes sasaukums ir tīri labi pastrādājis rīdzinieku interesēs. Protams, savās interesēs viņi arī ir krietni sastrādājuši, bet ja salīdzina ar to kas ir bijis pirms gadiem 5 un vairāk un kā ir tagad, tad izmaiņas ir ļoti spēcīgas. Tā ka nav tik traki. Un nav ko mūs ar krieviem baidīt, mēs ar viņiem jau simtu gadus kopā dzīvojam, kopā šņabi dzeram, ejam ciemos, precamies, glabājam viens otru. Vairāk ir jābaidās no mūsu pašreizējās valdības, par visādu nigeru ievešanas iedejām utt
4.jūnijs 2013, 00:19 | links
 
Vispār jau Mirtinam ir liela daļas patiesības. Savā ziņā Nils ir tīri normāls puika, tikai viņam ir nu ļoti (cenzēts) pārinieks. Un vispār, nav jau svarīgi, kā nobalsojāt, svarīgi ir kā saskaitīja :d
4.jūnijs 2013, 00:15 | links
 
Katram savi uzskati. Tas ka esat uzķērušies uz Vienotības diedelnieku reklāmas, jūsu problēma:) Pateikšu to ko zinu, jo Nilu pazīstu un vienu brīdi strādāju domē. Budžets nav izzagts. Nils nav idiots, lai izzagtu budžetu un pēc tam sēdētu pie tukšas siles. Otrs - Nils kukuļus neņem. Trešais - SC domē sāka strādāt 2009.gadā, kad sākās krīze un nobira visa ekonomika, tādēļ tādi budžeta skaitļi. Rīgas domei budžeta deficīts ir tāds pats kā valstij. Valsts šajos gados, nogrieza Rīgas domei ap 100 miljoniem latu, bet funkcijas atstāja. Ar krietni mazāku budžetu, SC ir izdarījis daudz vairāk nekā iepriekšējās domes ar lielajiem budžetiem. Ja kāds no jums būtu izlasījis partiju programmas, tad jautājumi atkristu. Ātrumā ko atceros:
lucavsala, AB dambis, Ķengaraga promenāde, Pļavnieku parks, Jaunie tramvaji, Daugavgrīvas celiņš, nolīdzinātās apmales, laikus sāktā apkure, Līgo krastmalā, tūristu masas, faktiski visas skolas un bērnudārzi izremontēti, sociālās mājas, atbalsta programma vecākiem, kuru bērni netiek pašvaldības bērnudārzā, neviens pabalsts mazturīgajiem nav samazināts, neskatoties uz krīzi, Doma baznīcas rekonstrukcija, torņkalna memoriāls represētajiem, Brāļu kapi... izskatās ka varētu turpināt ilgi... bez tām bezmaksas biļetēm skolēniem, pensionāriem un invalīdiem...

Man ir vienalga par ko balso citi, es sev pieņemu lēmumu, un vienīgais būtiskais mīnuss, kādēļ nebalsot par Nilu, ir tas, ka viņš ir krievs. Viss... cita nekā nav. Es uzskatu, ka tāds arguments nedrīkst būt.

Vēl tikai piebildīšu, vajag cienīt citu cilvēku viedokli, pat ja tas ļoti atšķiras no tavējā. Un ja cilvēks ir balsojis par kādu citu partiju, nenozīmē, ka viņš ir jāgāna pēdējiem vārdiem. Jo mēs jau piedzīvojām laikus, kad bija jābalso tikai par vienu partiju. Tas nebija labi. Katram ir brīva izvēle balsot, par ko vēlas. Tadas nu tās tiesības ir. Respektēt, pieņemt otra izvēli ir nobrieduša cilvēka pazīme. Visiem to novēlu.

Par politiku vairāk nē. Vismaz pagaidām.

mirtins, 3.jūnijs 2013, 23:57

Nils kukuljus nenjem (c)...
A cik njem Ameriks...?
4.jūnijs 2013, 00:04 | links
 
Katram savi uzskati. Tas ka esat uzķērušies uz Vienotības diedelnieku reklāmas, jūsu problēma:) Pateikšu to ko zinu, jo Nilu pazīstu un vienu brīdi strādāju domē. Budžets nav izzagts. Nils nav idiots, lai izzagtu budžetu un pēc tam sēdētu pie tukšas siles. Otrs - Nils kukuļus neņem. Trešais - SC domē sāka strādāt 2009.gadā, kad sākās krīze un nobira visa ekonomika, tādēļ tādi budžeta skaitļi. Rīgas domei budžeta deficīts ir tāds pats kā valstij. Valsts šajos gados, nogrieza Rīgas domei ap 100 miljoniem latu, bet funkcijas atstāja. Ar krietni mazāku budžetu, SC ir izdarījis daudz vairāk nekā iepriekšējās domes ar lielajiem budžetiem. Ja kāds no jums būtu izlasījis partiju programmas, tad jautājumi atkristu. Ātrumā ko atceros:
lucavsala, AB dambis, Ķengaraga promenāde, Pļavnieku parks, Jaunie tramvaji, Daugavgrīvas celiņš, nolīdzinātās apmales, laikus sāktā apkure, Līgo krastmalā, tūristu masas, faktiski visas skolas un bērnudārzi izremontēti, sociālās mājas, atbalsta programma vecākiem, kuru bērni netiek pašvaldības bērnudārzā, neviens pabalsts mazturīgajiem nav samazināts, neskatoties uz krīzi, Doma baznīcas rekonstrukcija, torņkalna memoriāls represētajiem, Brāļu kapi... izskatās ka varētu turpināt ilgi... bez tām bezmaksas biļetēm skolēniem, pensionāriem un invalīdiem...

Man ir vienalga par ko balso citi, es sev pieņemu lēmumu, un vienīgais būtiskais mīnuss, kādēļ nebalsot par Nilu, ir tas, ka viņš ir krievs. Viss... cita nekā nav. Es uzskatu, ka tāds arguments nedrīkst būt.

Vēl tikai piebildīšu, vajag cienīt citu cilvēku viedokli, pat ja tas ļoti atšķiras no tavējā. Un ja cilvēks ir balsojis par kādu citu partiju, nenozīmē, ka viņš ir jāgāna pēdējiem vārdiem. Jo mēs jau piedzīvojām laikus, kad bija jābalso tikai par vienu partiju. Tas nebija labi. Katram ir brīva izvēle balsot, par ko vēlas. Tadas nu tās tiesības ir. Respektēt, pieņemt otra izvēli ir nobrieduša cilvēka pazīme. Visiem to novēlu.

Par politiku vairāk nē. Vismaz pagaidām.
3.jūnijs 2013, 23:57 | links
 
Ir forši parunāt PĒC vēlēšanām :) pakritizēt... Bet varbūt vienkārši nevajag neko gaidīt....
3.jūnijs 2013, 23:54 | links
 
Te pārsvarā ir secinājums, ka par SC balsoja krievvalodīgie. Bet kā saprast to, ka SC sarakstos bieži vien ir latvieši? Piemērs: Jūrmalas pilsēta. Es domāju, ja valdošās partijas nebūtu sašmucējušās (latviešiem tas laikam ir raksturīgi), situācija būtu savādāka. Bet katram "savs krekls" laikam ir tuvāks. Tāpēc arī tāda situācija ir Latvijā. Žēl, ka mūsu ievēlētie tautas kalpi nespēj pretoties 90. gados iedibinātajai sistēmai: tikt pie "siles" un grābt cik var.
3.jūnijs 2013, 22:06 | links
 
Vēl pasakiet ka SC vainīga ka visus šos neatkarības gadus Latvija tika izpravitizēta ,izzagta un izpārdota - diemžēl bet pie vainas mūsu pašu latviešu bāleliņi !

normis123, 3.jūnijs 2013, 20:24



Nav apnicis gaudot šo stulbumu! Visdrīzāk tādu, kā Tu dēļ pie mums daudz kas tika nozagts! Un tagad saraksti to privatizēto uzņēmumu vadītāju uzvārdus! Kur, Tupakova pakalpiņ, ir latvieši????? Varbūt atzīsies, ka bija kompartijā kādā vadošā amatā un tāpēc juku laikos varēji izmantot savu statusu?
3.jūnijs 2013, 21:41 | links
 
http://www.delfi.lv/aculiecinieks/news/riga/aculiecinieks-vai-tas-ir-9-maijs-ne-pasvaldibu-velesanas-riga.d?id=43371481

Bandito, 3.jūnijs 2013, 20:54

Ну везде дебилов хватает))) В лучшем случае на всю Латвию 0.001% от всех русских то и наберется))) А Вы скандал устроили как буд-то 300 000 человек вышло на улицу с флагами России. Бред. Никому это не нужно. Родились мы в Латвии, а Россия она там, за границей.
tas mazliet priecē..
3.jūnijs 2013, 21:08 | links
 
Jautri...
3.jūnijs 2013, 20:55 | links
 
 
Zema politiski-sociala kultura-ta jau ir problema.

Vainot citus, kamer pats ir balts un skaists-infantilisma un nihilisma izpausme.

Ir ljoti neinteresanti lasiit shos "pseidopolitologu" keburinjus un slavofobiskus izteicienus.

Copmann, 3.jūnijs 2013, 20:37

Ušakovs tādā veidā arī ļoti labi pastrādājis! ja kāds kaut ko pret Ušakovu, uzreiz jākliedz pretī - tas ir rusofobs un nacists....
3.jūnijs 2013, 20:53 | links
 
Zema politiski-sociala kultura-ta jau ir problema.

Vainot citus, kamer pats ir balts un skaists-infantilisma un nihilisma izpausme.

Ir ljoti neinteresanti lasiit shos "pseidopolitologu" keburinjus un slavofobiskus izteicienus.

Copmann, 3.jūnijs 2013, 20:37

Ko tu gudru gribēji ar to pateikt???
3.jūnijs 2013, 20:52 | links
 
Zema politiski-sociala kultura-ta jau ir problema.

Vainot citus, kamer pats ir balts un skaists-infantilisma un nihilisma izpausme.

Ir ljoti neinteresanti lasiit shos "pseidopolitologu" keburinjus un slavofobiskus izteicienus.
3.jūnijs 2013, 20:37 | links
 
Vēl pasakiet ka SC vainīga ka visus šos neatkarības gadus Latvija tika izpravitizēta ,izzagta un izpārdota - diemžēl bet pie vainas mūsu pašu latviešu bāleliņi !

normis123, 3.jūnijs 2013, 20:24

Par to jau nav pat strīdu! Protams!!! Un tāpēc Šķēle vairs nerādās! Un pārējie!
Mums cilvēki vēl joprojām skatās uz ārišķībām! Skatās un mersi un redz bagāto, nevis kredītus!

Tāpat arī Rīgā - it kā smuki, bet kredīti liks par sevi manīt!
3.jūnijs 2013, 20:30 | links
 
Tikai īsi:
Šodien biju tiesā Brīvības bulvārī! Vēlāk gāju garām pieturai pie Saktas tirdziņa, pašam rokām tukša ūdens pudele! Skatos - pietura tāda, ka .... viena liela izgāztuve! Domāju - nu gan draņķi! Gan jau Urļakova atbalstītāji svinēja.... Gribēju izmest pudeli - TUVĀKĀ misene no pieturas - kādi 100m! Nu nav brīnums, ka tur tā būs!

Un nemaz nerunāšu par Saktas tirdziņa būvi un izmaksām! Šodien redzēju, kā viena tirgotāja skaļi un krievu valodā "slavēja" Nilu par to, ka durvis nevar aiztaisīt šim miljonu projektam! :0

BET...

Par SC balsos krievi - lai vai kas, kamēr nebūs cita "KRIEVU" politiskā spēka!!!! Viens krievs man teica- lai Nils zog kaut 100reizes vairāk par jebkuru citu, bet balsos par viņu, jo viņš ir krievs un grib draudzēties ar Krieviju, nevis "kapitālistisko ASV"! :)
3.jūnijs 2013, 20:27 | links
 
Vēl pasakiet ka SC vainīga ka visus šos neatkarības gadus Latvija tika izpravitizēta ,izzagta un izpārdota - diemžēl bet pie vainas mūsu pašu latviešu bāleliņi !
3.jūnijs 2013, 20:24 | links
 
Ja tīri par politiku, tad SC būtu pēdējā partija par kuru balsotu, pat tad noteikti atturētos.
3.jūnijs 2013, 20:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager