Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ušakovs&Ameriks laikam ir izpētījuši Lemberga fenomenu-taisa štelles,iekasē procentiņus,bet pamet kauliņu arī ļautiņiem. Un tas reāli strādā! Jāatzīst,ka iepriekšējie nožilīja pat to kauliņu,un te nu rezultāts.

raihs, 3.jūnijs 2013, 10:15


tāda jau ir mūsu padumjā tauta. es vēl kkā varu mēģināt saprast Lemberga variantu, bet atbalstīt valsts ienaidniekus apmaiņā pret kauliem. nu es nezinu, varbūt tapēc esam ar visvājāko mugurkaulu no visām trijām Baltijas valstīm.
3.jūnijs 2013, 11:32 | links
 
Vajag paaris pensioneetas daamas,kas skraidiitu pakalj ar pukjeem:)
3.jūnijs 2013, 10:26 | links
 
Ušakovs&Ameriks laikam ir izpētījuši Lemberga fenomenu-taisa štelles,iekasē procentiņus,bet pamet kauliņu arī ļautiņiem. Un tas reāli strādā! Jāatzīst,ka iepriekšējie nožilīja pat to kauliņu,un te nu rezultāts.
3.jūnijs 2013, 10:15 | links
 
Es jau ar gribēju ko iekomentēt iepriekš, jo iekšā dikti vārās :) cenšos par to tā neārdīties, jo :
1. Redzu kā valsts naudu izmanto savās interesēs.. (taisa ceļus savos īpašumos!!! Ir pat pierādijumi, pat vēl lielās reklamēšanās kampaņā kā varoņdarbu, kad mēs tur strādājam, tikai cilvēki nezin par ko iet vispār runa, kur tas ceļs iet.. utt
2. Kontroliestādes ir bezspēcīgas, jeb nedara neko tādu lai apturētu to visu marazmu...
3. Ir apnicis klausīties latviešos, kas fano par PSRS un balso SC!! tādu ir nenormāli daudz..
Šos cilvēkus es saucu par MANKURTIEM!!!
4. Latvieši ir izbraukuši no LV, šos es saucu par žurkām! (kur patriotisms, kur ir sapratne par dzīvi?)
5. Deputāti nav intelektuāli, bet gan bezkaunīgi zagļi!!!!
Njā.. Par ko lai Raih te runā?:)
Visu šo kopā saliekot, es pat balsot speciāl nebraucu! Ja būtu elektroniski, ļoti iespējams es nobalsotu.. bet.. :)
Visam punktu pieliekot varu pateikt, sēžu un gaidu kad tā stunda pieies un SC būs pie valdības.. :)
Bet ja godīgi visam šim cepienam varu citēt Dalailamas interviju ko viņš saka par cilvēci:
"Cilvēks. Jo viņš ziedo savu veselību, lai nopelnītu naudu. Tad viņš ziedo naudu, lai atgūtu veselību. Un tad tik daudz satraucas par nākotni, ka neizbauda tagadni; rezultātā viņš nedzīvo ne tagadnē, ne nākotnē; viņš dzīvo itkā negrasītos mirt, un tad nomirst nekad tā lāga arī nedzīvojis"

mjuniors, 2.jūnijs 2013, 20:54

A pa ko tad vajadzēja balsot...!?Par Zaļajiem,kuri pirmsvēlēšanu reklāmu bukletiņos ieraksta apmēram tā:,,Ja gribiet saglabāt Latu,tad nāciet,runāsim,risināsim!"Nu te nu točna smejies vai raudi...viss tak sen izlemts!Es nobalsoju par Ušakovu aiz viena vienīga fakta...neviens iepriekšējais mēris(un visi viņi bija bāleliņi) neuztaisīja Līgo svētkus Rīgā,kā to izdarīja Ušakovs.Ispējams ka viņam to ideju pačukstēja konsultanti,bet russaks uztaisa Līgo svētkus un nevis tūdaliņ-tāgadiņ pārstāvis!:)Neredzēju nevienu konkurentu Ušakovam,kurš līdzvērtīgi varētu konkurēt!Kā vienā Mamikina pārraidē teica Kreituse:,,Principā Ušakovam reklāmas kampaņa nav vajadzīga!"(citāds neprecīzs).Dalailamas teiktajam piekrītu pa visiem 100%!Tiešām reizēm kaut vai copes lietās nedzīvojam sev,bet nākamajām paaudzēm...a tās iespējams to vispār nenovērtēs...!!!Un kā Spriditis raksta:,,ko tad nu tādu esam sasnieguši!?",lai tik peltu citus un viss citu darītais ir slikts un nepareizs!
P.s.nekas personīgs,bet ĪSTENO Latviešu iespējams vairs nav un varbūt nekad ar nav bijis!

snipiens, 2.jūnijs 2013, 22:14




Un kaadu 9 maiju Ushakovs uzriikoja:)tas Liigo nobaaleeja
3.jūnijs 2013, 09:48 | links
 
Raih Pilnīgi Tev piekrītu ,ka Elertes izvēle bija stulbuma kalngals Analogs Jūrmalā-par sarakstu kuru atbalstīju -protam tie nekur tālāk netika ,jo saraksta galvgalī bija izteikts mudaks ,kurš arī visu blici nogremdēja .

bums, 3.jūnijs 2013, 07:42

Jūrmalā tiešām bija vājprāts. It kā skaitās svarīga pilsēta ar lielu piķi,bet par kandidātiem salikuši vietējās palīgskolas teicamniekus. Kā viņi izskatījās,kā runāja-tas ir pisec... Izskatījās,ka viens reāli pirms debatēm kokaīnu saostījies drošākai runāšanai. Skatoties domāju-ja svarīgā pilsētā ir tādi "kandidāti",tad kādi ir mazajās pilsētās? Bail pat domāt.
3.jūnijs 2013, 09:35 | links
 
Jā, tikko pabiju igauņos vienkāršo cilvēku līmenī.
Tāpat pensionāre raud par mazo pensiju (300 eiro ar igauņu cenām aiziet ātri). Atšķirība tā, ka šī pensionāre tup vasaras sezonā kioskiņā un tirgo suvenīrus, ko citi pensionāri uzmargojuši.
Tāpat ekonomika raustās, jo patēriņam nav kur rasties, tāpat sagrābušies kredītus, tāpat izbraukuši uz ārzemēm viens bars. Atšķirība ir attieksmē pret to, ka jākustas tālāk.

Praktiski paveiktais šajā laikā kotējas stipri vairāk par teorijām, kādu var būt miljoniem, bet neviena "neapziež maizīti".

Tāpēc par pozīcijas spēku vaimanāt neklājas, ja nu ļoti gribas vaimanāt - tad par opozīcijas vājumu. :)
3.jūnijs 2013, 09:30 | links
 
Tāds plebejisms mūsos - ņaudēt, vaidēt, apdirst! Negāju balsot, jo nebija izvēles, gāju balsot un nobalsoju par smuku PR!
Laikam paudzēs ģenētiski mūsos pierasts, ka krievu zābaks pa pakaļu sper vai friču pātaga dauza muguru..
Arī te tas pats - VASP MOSP MRK, graužam viens otram rīkli pušu, dalām neko. Un tas viss viena hobija ietvaros. Patizli.
Laikam paaudzēm jānomainās, bet vai pēc tam būs letiņi....

apelsins, 3.jūnijs 2013, 00:55


Palikt malā, nedarīt neko ir īsta latvieša cienīga izvēle :) Ja vēl tam pievieno komentārus par citiem, tad viss ir tieši tā kā pats rakstīji :)

Mēs taču zinam, ka vēlēšanas ir bizness, biznees ar lieliem ieguldījumiem un augstu rentabilitāti, ja ieguldījumi izdarīti pareizi. Un tā ir visur pasaulē. Tā ir visur biznesā. Starp citu - LV nav sliktāk kā Igaunijā vai Lietuvā. Ir savādāk, bet nav sliktāk. Officiālie PR, ka saņemam no kaimiņiem neatspoguiļo patieso situāciju.
3.jūnijs 2013, 08:00 | links
 
Raih Pilnīgi Tev piekrītu ,ka Elertes izvēle bija stulbuma kalngals Analogs Jūrmalā-par sarakstu kuru atbalstīju -protam tie nekur tālāk netika ,jo saraksta galvgalī bija izteikts mudaks ,kurš arī visu blici nogremdēja .
3.jūnijs 2013, 07:42 | links
 
Tāds plebejisms mūsos - ņaudēt, vaidēt, apdirst! Negāju balsot, jo nebija izvēles, gāju balsot un nobalsoju par smuku PR!
Laikam paudzēs ģenētiski mūsos pierasts, ka krievu zābaks pa pakaļu sper vai friču pātaga dauza muguru..
Arī te tas pats - VASP MOSP MRK, graužam viens otram rīkli pušu, dalām neko. Un tas viss viena hobija ietvaros. Patizli.
Laikam paaudzēm jānomainās, bet vai pēc tam būs letiņi....

apelsins, 3.jūnijs 2013, 00:55

3.jūnijs 2013, 07:38 | links
 
butu ridzinieks balsotu par smuko Baibu,bet vispar pasvaldiba nevajadzeu jaukt ieksa politiku,tas lai paliek saeimai.diemzel tur ir liela nauda......
3.jūnijs 2013, 06:01 | links
 
Tāds plebejisms mūsos - ņaudēt, vaidēt, apdirst! Negāju balsot, jo nebija izvēles, gāju balsot un nobalsoju par smuku PR!
Laikam paudzēs ģenētiski mūsos pierasts, ka krievu zābaks pa pakaļu sper vai friču pātaga dauza muguru..
Arī te tas pats - VASP MOSP MRK, graužam viens otram rīkli pušu, dalām neko. Un tas viss viena hobija ietvaros. Patizli.
Laikam paaudzēm jānomainās, bet vai pēc tam būs letiņi....
3.jūnijs 2013, 00:55 | links
 
Par to veceni es ar domāju.. Un kur jābūt arī bezkaunīgam, lai atkal līstu iekšā!? Un saņem 7000 mīnusus un tāpat tiek iebalsota, kā tas ir iespējams?! tur jau to mīnusu ir tik daudz, kad referendumu var ierosināt:D
3.jūnijs 2013, 00:22 | links
 
Priecājos,ka jau pāris gadus neesmu rīdzinieks,jo visdrīzākais,balsot nebūtu gājis,toties tagad būtu šķebīgi ap dūšu. A tā varēju to izrādi no malas noskatīties:)
Izvirzīšu sazvērestības teoriju. Kaut kas neštimmē-nu kā tas bija iespējams,ka Vienotība izvirzīja Elerti,par kuru jau sen skaidri zināms,ka cilvēki viņu neieredz,un neieredz tik ļoti,ka izsvītroja Saeimas vēlēšanās?Cerēja,ka iemīlēs un sapratīs? Nu ne takš-Vienotība taču nebūtu TĀDI idioti...To dāmīti apzināti pagrūda zem vilciena. Varbūt kaut kāds deals ar SC par varas sadali-tipa mums valdība un eiro ieviešana,jums-Rīga...Vai kaut kas cits...HVZ...Visādā ziņā Viņķelis jau nu būtu bijis vismaz 5x labāks kandidāts
2.jūnijs 2013, 23:50 | links
 
Snipiens- viss ir jauki par svētkiem utt.. Bet tur strādā speciālisti, kas mēģina savākt balsis.. Nebalsoju un nebalsošu par SC, jo viņu politika ir pret Latvijas pastāvēšanu.. Tāpēc par viņu "labajiem" darbiem pat spriest i nedomāju publiskajā telpā :)..
2.jūnijs 2013, 22:51 | links
 
Snipiens, nav jau slikti rīkot pasākumus, sakopt pilsētu, bet kas zem tā slēpjas? Manā skatījumā tā ir vienkārša acu aizmālēšana. Viss ir labi, bet kā vārdā tas tiek darīts? Un vai "zaļie" un zemnieki ir vienīgās "partijas"? :) Ja Tev nerūp mūsu zeme un latviešu identitāte, padomā par tiem, kuriem tā rūp. Piemēram, mani. Es esmu no jaunās paaudzes. Un es nevēlos dzīvot multi kulturālā vidē. Un es nevēlos, lai mani bērni tādā dzīvotu. Nobalso par mazāko no ļaunumiem to cilvēku dēļ, kuri te dzīvos nākotnē.
Caur mani arī plūst poļu un krievu asinis. Nu un? Es savu latvietību saistu ar dabu, ar šo vietu, kur esmu dzimis, ar valodu, ar senčiem, tradīcijām.
Lūk, tieši tāpēc es negrasos balsot par tiem, kuriem šī zeme nerūp.

Post-padomju krīze. :) Neviens negrib domāt, jo tā ir iemācīts.
2.jūnijs 2013, 22:39 | links
 
Nu tad gaidam laimes lāci.uzbūvēs dzīvokli , sauju rīsu katru dienu, patriotisku dziesmu vadīti raksim, stumsim un atkal bērsim ciet:)
2.jūnijs 2013, 22:23 | links
 
Es jau ar gribēju ko iekomentēt iepriekš, jo iekšā dikti vārās :) cenšos par to tā neārdīties, jo :
1. Redzu kā valsts naudu izmanto savās interesēs.. (taisa ceļus savos īpašumos!!! Ir pat pierādijumi, pat vēl lielās reklamēšanās kampaņā kā varoņdarbu, kad mēs tur strādājam, tikai cilvēki nezin par ko iet vispār runa, kur tas ceļs iet.. utt
2. Kontroliestādes ir bezspēcīgas, jeb nedara neko tādu lai apturētu to visu marazmu...
3. Ir apnicis klausīties latviešos, kas fano par PSRS un balso SC!! tādu ir nenormāli daudz..
Šos cilvēkus es saucu par MANKURTIEM!!!
4. Latvieši ir izbraukuši no LV, šos es saucu par žurkām! (kur patriotisms, kur ir sapratne par dzīvi?)
5. Deputāti nav intelektuāli, bet gan bezkaunīgi zagļi!!!!
Njā.. Par ko lai Raih te runā?:)
Visu šo kopā saliekot, es pat balsot speciāl nebraucu! Ja būtu elektroniski, ļoti iespējams es nobalsotu.. bet.. :)
Visam punktu pieliekot varu pateikt, sēžu un gaidu kad tā stunda pieies un SC būs pie valdības.. :)
Bet ja godīgi visam šim cepienam varu citēt Dalailamas interviju ko viņš saka par cilvēci:
"Cilvēks. Jo viņš ziedo savu veselību, lai nopelnītu naudu. Tad viņš ziedo naudu, lai atgūtu veselību. Un tad tik daudz satraucas par nākotni, ka neizbauda tagadni; rezultātā viņš nedzīvo ne tagadnē, ne nākotnē; viņš dzīvo itkā negrasītos mirt, un tad nomirst nekad tā lāga arī nedzīvojis"

mjuniors, 2.jūnijs 2013, 20:54


A pa ko tad vajadzēja balsot...!?Par Zaļajiem,kuri pirmsvēlēšanu reklāmu bukletiņos ieraksta apmēram tā:,,Ja gribiet saglabāt Latu,tad nāciet,runāsim,risināsim!"Nu te nu točna smejies vai raudi...viss tak sen izlemts!Es nobalsoju par Ušakovu aiz viena vienīga fakta...neviens iepriekšējais mēris(un visi viņi bija bāleliņi) neuztaisīja Līgo svētkus Rīgā,kā to izdarīja Ušakovs.Ispējams ka viņam to ideju pačukstēja konsultanti,bet russaks uztaisa Līgo svētkus un nevis tūdaliņ-tāgadiņ pārstāvis!:)Neredzēju nevienu konkurentu Ušakovam,kurš līdzvērtīgi varētu konkurēt!Kā vienā Mamikina pārraidē teica Kreituse:,,Principā Ušakovam reklāmas kampaņa nav vajadzīga!"(citāds neprecīzs).Dalailamas teiktajam piekrītu pa visiem 100%!Tiešām reizēm kaut vai copes lietās nedzīvojam sev,bet nākamajām paaudzēm...a tās iespējams to vispār nenovērtēs...!!!Un kā Spriditis raksta:,,ko tad nu tādu esam sasnieguši!?",lai tik peltu citus un viss citu darītais ir slikts un nepareizs!
P.s.nekas personīgs,bet ĪSTENO Latviešu iespējams vairs nav un varbūt nekad ar nav bijis!
2.jūnijs 2013, 22:14 | links
 
Visi te cepās tā it kā kaut kas mūsu valstī izmainīsies.Mēs vara vākt parakstus un vēl sazin ko darīt.Nekas nemainīsies.Viņiem ir pilnīgi nospļauties par tautu.Ko tad Latvija pati ir sasniegusi?Cik māju cilvekiem uzcēlusi?Tās pašas kas ir uzceltas trūcīgām ģimenem,tika tirgotas par 15 000 ls.Tādi nu mēs esam Latvieši!Paši sevi krāpjam nevis kāds cits.
2.jūnijs 2013, 21:25 | links
 
Es jau ar gribēju ko iekomentēt iepriekš, jo iekšā dikti vārās :) cenšos par to tā neārdīties, jo :
1. Redzu kā valsts naudu izmanto savās interesēs.. (taisa ceļus savos īpašumos!!! Ir pat pierādijumi, pat vēl lielās reklamēšanās kampaņā kā varoņdarbu, kad mēs tur strādājam, tikai cilvēki nezin par ko iet vispār runa, kur tas ceļs iet.. utt
2. Kontroliestādes ir bezspēcīgas, jeb nedara neko tādu lai apturētu to visu marazmu...
3. Ir apnicis klausīties latviešos, kas fano par PSRS un balso SC!! tādu ir nenormāli daudz..
Šos cilvēkus es saucu par MANKURTIEM!!!
4. Latvieši ir izbraukuši no LV, šos es saucu par žurkām! (kur patriotisms, kur ir sapratne par dzīvi?)
5. Deputāti nav intelektuāli, bet gan bezkaunīgi zagļi!!!!
Njā.. Par ko lai Raih te runā?:)
Visu šo kopā saliekot, es pat balsot speciāl nebraucu! Ja būtu elektroniski, ļoti iespējams es nobalsotu.. bet.. :)
Visam punktu pieliekot varu pateikt, sēžu un gaidu kad tā stunda pieies un SC būs pie valdības.. :)
Bet ja godīgi visam šim cepienam varu citēt Dalailamas interviju ko viņš saka par cilvēci:
"Cilvēks. Jo viņš ziedo savu veselību, lai nopelnītu naudu. Tad viņš ziedo naudu, lai atgūtu veselību. Un tad tik daudz satraucas par nākotni, ka neizbauda tagadni; rezultātā viņš nedzīvo ne tagadnē, ne nākotnē; viņš dzīvo itkā negrasītos mirt, un tad nomirst nekad tā lāga arī nedzīvojis"
2.jūnijs 2013, 20:54 | links
 
Nu Lembis "zog", bet domā arī pa citiem.

Bet ir pārāk labs laiks lai runātu par politiku...:)
2.jūnijs 2013, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager