Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Uzcepšu,pamatošu vajadzīgās instances piesaistīšu,ar pašvaldībām saskaņošu.
Uz copi brauksi? Varēsi ar sieviņu un bērniem atbraukt, pa dārgo krastā papīpot.Tualeti garantēju. :)
5.decembris 2012, 23:48 | links
 
GKL nē .Brauksim kur var izplēsties- jāpaprasa tikai Hotentotam tās vietas.Pēdējās necopes mani tā nomocījušas ka labprāt ar kādu pavicinātos :)))Es neesmu pret licenzēto makšķerēšanu . Kā es varu pret viņu būt ka viņa jau ir . MK - vai tad nav gada licenze? Tāpēc man nav bail braukt uz Salacu vai uz citu vietu. Tikai nesaprotu dubulto maksu? Par ko? par to lai hotentots pa muti nenoraujas ? Lai sēž mājās.:))))
5.decembris 2012, 23:47 | links
 
dīvaini, vienā pusē Doles salai LM ir labi, bet otrā slikti, tikai tāpēc, ka plencisbrencis grib ieviest?
5.decembris 2012, 23:47 | links
 
Zv, neko nejautāji, attin fiļmu apakaļ:)
Labo krastu, no Ikšķiles līdz jūrai, labāk neizvēlēties, tur urlas jau no n,tiem gadiem ieņēmuši....bet pa muti vienalga nedod, tas ir izrunāts
5.decembris 2012, 23:46 | links
 
Plencibrenci pamēģini kļūt par deputātu, kaut vai pašvaldības, tad varbūt arī izdosies dabūt sev SD
5.decembris 2012, 23:43 | links
 
PB, tāpēc sauso vajag sakārtot
5.decembris 2012, 23:43 | links
 
Ah es morda naglaja,ņedopjor! :)))
5.decembris 2012, 23:43 | links
 
plencisbrencis
Tev ir likumpamatots biznesprojekts/vide, bioloģija, pašvaldība/!!!???
ES ceru, ka Sausaja Daugavā tāda nekad nebūs!
5.decembris 2012, 23:42 | links
 
Plenci tāpēc ka Salacu džeki laicīgi jau sakārtoja bet tu te Sauso Daugavu gribi hapnuķ !! :)))))))
5.decembris 2012, 23:41 | links
 
GKL ... prasīju par posmu Daugavas labais krasts no kalna pretim pilsdrupām, pret straumi, līdz līcim pie kapiem, vai tur var/nevar aizbraukt bez draudiem, ar draudiem utt.?
5.decembris 2012, 23:40 | links
 
Es ar brālīti varētu iet ierakumos, viņš ir pret Lic makšķerēšanu, a man nauda nav......
Brauksim uz zivīm, kur pa muti nedod:D
5.decembris 2012, 23:40 | links
 
Ja sievu un bērnus sit, tas nav labi, bet ja draudeni (cik saprotu tā kas draud)? Varbūt tapēc tik daudzi makšķerē, lai tiktu prom no draudenēm, jo vairāk draudeņu, jo biežāk jāmakšķerē :)
5.decembris 2012, 23:39 | links
 
Brusis
Tiešām nav prakses par citā LM vietām, bet cik zinu licences Burtniekā dala vairākas pašvaldības, Matīši utt.
Bet jebkurā gadījumā nevar salīdzināt LM situāciju konkrētā publiskā ūdens tilpnē ar visu Latviju!
5.decembris 2012, 23:38 | links
 
Vitenhamot es nedaru skādi dabai un neesmu brakars. Tieši pretēji tev - esmu maza auguma bet olas man ir no dzelzs :)) Tāpēc man nav bail braukt copēt un pat varbūt tādam ambālim (piedod nav ar ko salīdzināt) stāties pretim:))) Un es ar neesmu vairs puika - tāpēc brīnos par tavu mīkstčaulību .
5.decembris 2012, 23:38 | links
 
Vi....ots:Kāpēc Salacā drīkst?Kāpēc? Paskaidro man!Kāpēc tur drīkst bet SD Nē? Esi tik laipns, apgaismo.Pastāsti man,kāpēc viņi var,bet es nē?
KĀPĒC? :)
5.decembris 2012, 23:37 | links
 
Zv, Tu man ko jautāji???
5.decembris 2012, 23:37 | links
 
GKL, tā arī neatbildēji uz manu jautājumu?
5.decembris 2012, 23:35 | links
 
Ķegumā ir droši, teica nazis......
Visur, citur jūs sitīs.....un jūsu bērnus arī.....es pat negribu izteikties par jūsu sievām/draudenēm :D
5.decembris 2012, 23:34 | links
 
Braliti, man arī kaut kā Salacā nav veicies tikties ar inspektoru copējot. Bet pāris paziņas ir sastapuši. Bet tas arī ir apmēram vienu reizi sezonā. Parasti tik dzirdu, ka šodien upē ir inspektori. Lai gan ja pazvana tad viņi gan atbrauc.
5.decembris 2012, 23:32 | links
 
Bralitis
Sory! Cik saprotu Tev, kā jau minēji, pie Salacas nebija problēma pārkāpt likumu reiz! Ar gadiem večiem izstrādājās instinkts- neperkāpt, da jeb ko! Vai, nu Tu Esi jauns, Vai arī muļķis!?
Par drošību! Esmu pietiekama auguma vīrs, arī pastāvēt māku, ne tik par sevi vien!
Bet Ķegumā ir droši!
5.decembris 2012, 23:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager