Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Latvijas realitāte - inspektor! neticēsiet ... es raudas velcēju.
5.decembris 2012, 23:08 | links
 
patiesībā nav slikta doma . gribi lašus ķert pērc zelta MK gribi raudas pērc parasto - tas būtu loģiski un pareizi.
5.decembris 2012, 23:05 | links
 
Zvaigzne, aizmirsi piebilst, ka arī katrai grupai noteikt savu maksu par MK :D
5.decembris 2012, 23:01 | links
 
Ļoti labs dalījums. Atliek visus makšķerniekus sadalīt grupās pēc parametra cik reizes nedēļā tiek makšķerēts un katrai grupai izvirzīt savu pārstāvi. Nebūs vairs domstarpību, iestāsies miers un saticība.
5.decembris 2012, 23:00 | links
 
Duglas piekrītu. Tagad vecie izmirst jaunie Anglijā. Uz aizbraucēju rēķina ekonomika ir uzplaukusi :))
Es par ko : Bezdarbs kas bija un ir dara savu .Tā zivtiņa tur bija un pat tagad ir pārtika un neliels ienākuma avots.
5.decembris 2012, 23:00 | links
 
Vitenahemots, kā mēs visi labi zinām tad papīros var sarakstīt visu ko, bet tas jau negarantē, ka tas tiks arī dabā izdarīts. Atskaites par padarīto arī māk ļoti labi sarakstīt, tā ka neko nevar pārmest.
Es saprotu, ka ir jāmaksā alga licenču tirgotājam, bet ņemot vērā cik lielu maksā, tā ir asara uz kopējā fona. Plus zivju fonds noēd ļoti teknu kumosu, tad nu lai zivju fonds arī piedalās inspektoru finansēšanā un citu nepieciešamo pasākumu finansēšanā. Vispār būs jāpapēta kur zivju fonds tērē naudu.
5.decembris 2012, 22:59 | links
 
micuks
Tur jau tā lieta, LM bez apsaimniekošanas nevar būt, cik saprotu arī Salacā tam tā jābūt. Zvejas licencēšanu, un nolikumu nevar pieņemt bez pašvaldības saistošajiem noteikumiem, un nosacījumiem, kas jāizdara, lai organizētu LM!!!
Tad likumsakarīgi iznāk, ka Salacas ietilpstošajās pašvaldībās ir vieni m-ērkaķi, kas aiz sav mājas loga neko neredz>>>>!
5.decembris 2012, 22:55 | links
 
Ne jau jāķer tie bez licenzēm ,jāķer tie kas skādi taisa. VSOP pats neņaudi :)) Nepārmet un tev netiks pārmests (a.p. 1 pants) :) Personīgi neesmu nevienu tīklu,elektriķi copējot pēdējo 2 gadu laikā pie Gaujas redzējis.Varbūt labi slēpjas,varbūt ne tur copēju :) Es skatos uz sev tuvāko - Gauju. Te ir kārtība un ir patīkami copēt,ja kādam vajag ar ģimenēm uz copi - lūdzu Sigulda ,Līgatne.Ir vietas kur ir tualetes,galdiņi,ugunskura vietas ar visiem āķiem katliem utt. Tuvāk pie Rīgas piedirsti krasti - bet,,domāju ka tie nav copmaņi,tie vairāk ir piknikotāji ,atpūtnieki.
5.decembris 2012, 22:54 | links
 
janis.a, par to zivju daudzumu es tev piekrītu. Es 90-to beigās sāku braukt uz latgali pie viena koriša darba ģelās. Viņam pie sētas ezers 3x4 km apmēram. Kā atbraucu šīs cinā ar zušiem , zandartiem ...līdakas un asarus baroja sunim. Iebraucam ar laivu ezerā , tur tīkli zigu zagu. Pats smejas - " mums vislabākais vizulis ir rūtainais" . Un protams naktsāķi bez sava gala. Es toreiz vēl prasīju, vai ta neizķers tukšu. Latgaļpuiki tik pasmējās, zivis bija ir un būs. Tad sāka pazust zuši no cienasta, ap 2005 pazuda zandarti, tos nomainīja līdakas un asari. Ap 2009 pazuda ari tie. Toties ir zivju zupa no sprīdi garām zivtiņām. Šodien tīklus čaļi vairs neliek. Ap ezeru kādas 30 sētas īpašnieku, viens otru vaktē, ja kāds iet ar rūtaino kolektīvs dod pa pieri. Pagaišgad visi kopa investēja līdaku mazuļu ielaišanā. Es pavasarī ar buma vizuļiem saķēru smukus asarus pa 500 gr, koriš skatījās baltu aci...Tāds lūk stāsts. Vivods ir ka daudz kur paši esam vietu sabojājuši "trekno gadu" ietekmē, bet nu pamazām paši nāk pie prāta. Lai kaut kas uzlabotos vajadzīgs laiks, un protams svarīgi neiebraukt jaunā grāvī.
Pedējie teikumi tadi filozofiski nekonkrēti, nu ka jau mutes bajāram
5.decembris 2012, 22:53 | links
 
Ja LM nav bizness, tad kāpēc prasīt maksu?
5.decembris 2012, 22:45 | links
 
Vitenhamot man personīgi nevajag copē galdiņu un bio tualeti , un nebraucu tur kur ir salašņas . Kāds večuks ,copmanis varbūt ar vecu kātu un ņevas spoli klusiņām sēd zem krūma un copē . Ja viņam nav abu garsia neuzskatu viņu par salašņu .Es parasti ņemu komfortu pats sev līdz - benķi,kātu turētājus,termosiņu utt. :)) Paskat kā karpinieki brauc copēt ar mājām,gultām,virtuvēm .Viņiem lai uzriktētos vien ...pirmā diena paiet :))) Un neesmu dzirdējis ka viņiem baigi vajag bio tualetes un sētu rinķī lai salašņas netraucē. Ir Upesciems - tad brauc uz turieni un baudi savu kaifu :)
5.decembris 2012, 22:44 | links
 
Sauc kā gribi... daudziem LV patīk kunkstēt, skaust, noriet, bet kad līdz reāliem darbiem, atbildībai par padarīto nonāk, tad lieto nodrāztas frāzes, kā : es nodokļus maksāju, esmu par visu samaksājis, man pienākas, manas tiesības.... un pa kluso neievēro likumus, jo tas ir izdevīgi. Tiesības, pienākumi un atbildība iet roku-rokā. Ja redzi kreiso murdu, tad zvani! Ja nebrauc VVD, zvani Bez Tabu utt... cik šeit tādu ir, kuri copē atbildīgi? Cik vispār copē biežak par reizi nedēļā no apsēstākajiem makšķernieku aizstāvjiem?
5.decembris 2012, 22:43 | links
 
V.S.O.P.
Tā nav apsēstība, bet elementāra Lettu skaudība....!
5.decembris 2012, 22:37 | links
 
Bralitis tad kāda h... pēc par licencēm ir tik dārgi jāmaksā? Neiet runa par 1ls licencēm. Ja jau viss balstās uz brīvprātīgajiem tad nauda nav vajadzīga. Tātad lai kontrolētu copmaņu skaitu vajag licences, bet kaut vai par to pašu 1ls. Un lai brīvprātīgie tad ķer tos kuri copē bez licencēm. Bet nē, ierubījam normālu cenu, jo tāpat zina ka viņas izpirks, kārtību nenodrošina. Kādam jau tas laikam ir izdevīgi...
5.decembris 2012, 22:36 | links
 
Mērķis ieviešot LM ir samazināt copmaņu skaitu dotajā posmā nevis ieviest apsaimniekošanu. Ierindas copmanis nopērk gada licenzi jeb tā saucamo MK un makšķerē pa visiem ūdeņiem bet zivīgākajās vietās ieviešot LM viņš nespēs samaksāt.
Algot kaut vienu inspektoru ??? Da viņu nositīs pirmajā naktī vai pa muti dabūs :)) Tādi varoņi ir tikai amerikāņu filmās un Siguldā - Mitrēvics :))))
Nevar viens iet reidos - tas ir bīstami veselībai - jāalgo ir divi kā minimums . Tāpēc jāseko kurzemnieku piemēram un jāveido sabiedrisko inspektoru grupas - pašvaldību palīdzība varētu būt kāds naudiņš degvielai - var skaitīt ka tā pati MK naudiņa atgriežas pa citu kanālu tur kur viņai jāatgriežas . Tie cilvēki(sabiedriskie) ziedo savu laiku atraujoties no ģimenēm un darbiem un tas ir daudz efektīvāk un lētāk .
5.decembris 2012, 22:33 | links
 
Zvaigzne
Virs Ķeguma, labās vietās, reti, kur vairs var piebraukt, un būs vēl sliktāk piebraukt.
Ķeguma LM Es jūtos arī droši no visādiem salašņām, ka neviens netraucēs atpūsties, tas arī ir daudz!
Neesmu nekāds LM sludinātājs, vai piekritējs, bet uzskatu, tādām vietām "arī" jābūt!
Ar mēru, saprātu un apsaimniekošanu!
5.decembris 2012, 22:32 | links
 
micuks
Es personīgi brīnos, ko tie apsaimniekotāji vispār iegūst no tās naudas. Par Ķeguma HES, izdarīts ir daudz, bio tualetes, miskastes, e-ntie piknika galdi abos krastos, bet copmaņu maz, iespējami degviela dārga, zivju arī mazāk. Ls 1-. par licenci, tur neko nevar nopelnīt, brīnos ka turās, bet kārtība ir, patīkami braukt!
Nesaprotu, par kādu naudu Tu runā?
Iespējami ir dažāda attieksme, dažādas vietas, tad vajag teikt konkrēti, nevis mīkstoties...!

vitenahemots, 5.decembris 2012, 22:14


Ir interešu kopas, kuri uzskata, ka Ķeguma HES LM ir kādu bagātu pataisījis :) Tas laikam aiz kādas apsēstības. Cilvēki vienkārši netic, ka viss nav naudā.
5.decembris 2012, 22:30 | links
 
Vitenahemots, aizbrauc uz Salacu. Būs ļoti izteikts kontrasts ar Ķegumu. Copmaņu daudz, cūcība liela, zivis kā kuro reizi, ērtību nekādu.
5.decembris 2012, 22:28 | links
 
Ķegumā, virs HES ir slips (ceru ka pabeigts), bez LM un bez maksas ...
5.decembris 2012, 22:18 | links
 
vitenahemots,

vai LM garantē, ka ūdenim būs labs saimnieks un pieejams serviss?

ja ieviešot LM nekas nemainās, vai LM tur kādreiz ir atcelts?
5.decembris 2012, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager