Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Varu pat 1. punktam pateikt precīzu (es ceru)...40 ezeri:-) Upes nezinu
4.decembris 2012, 20:35 | links
 
zaraza
Nu negribas jau atkal 100 un 1 reizi atkārtoties.:-)
Mans skatījums(un tikai mans)
1. Ezeri kas ir publiskie un lielāki vai vienādi 300- 500ha (nav daudz), upes lielākas-Daugava(HEsi), Gauja, salaca, ...u.tt. Paliek VALSTS īpašumā ...nekādas Lm. Tikai MK. Par to rūpējas VALSTS (vai kā viņu sauc). laiž zivis par Valsts naudu, ja vajag. Tādas ūdenstilpes ir ~100ne vairāk. Ja ar to VALSTS attiecīgās institūcijas netiek galā, tad nafig viņas ir vajadzīga. Jo pie pašreizējās situācijas viņas točna netiek galā.
2. Pārējos, nodod pašvaldībām (kas nav privāti)...Pašvaldība izdomā ko dara...iznomā, vai pati apsaimnieko-ievieš LM, aizber, vai izindē, bez valsts līdzdalības ar saviem līdzekļiem.
3. Privātie...hoķ nosusini un kartupeļus stādi:-)

Viens otra darbā nemaisās.

Manas utopiskās idejas...nepiepildāmās:-)
4.decembris 2012, 20:29 | links
 
Ar to LM interesanti... Tipa daudzi aģitē, ka tā nu ir panaceja un nu tik būs un nu tik sakārtos...Skaisti skan, tiaki vot reālu un ekonomiski pamatotu biznesa plānu nevienu neesmu redzējis... Un, pat ja zināmās vietās tas tiešam var būt interesanti un pamatoti, tad ko darīt ar pārējiem ūdeņiem kurus ta neviens negrib ņēmt LM... Šito es daudziem LM lobistiem esmu prasījis... OK pieņemam ka Latvijā visuer ievieš LM... Nu paņemsiet tos "treknos" ūdeņus, apsaimniekosiet... A ko ar tiem pārējiem?!! Neviens nav spējis atbildēt...
4.decembris 2012, 20:15 | links
 
Var jau LM ieviest visos ūdeņos bet stipri šaubos ka tas daudzko izmainīs,vai daudz ir kas mainījies Ventas posmā vai Salacā vai Lielupē ,kur paliek tie līdzekļi ,vai krasti ir sakoptāki un zivju vairāk palicis,kautkā nejūt.Vienmēr tā nauda ko mēs labu gribot adodam aiziet nezināmā virzienā.Kā jūs domājiet ja ieviestu pie mums maksas ceļus viņi paliktu labāki kā Lietuvas ceļi kur pat ceļa nodokļa nav,nebūs jo atradīsies kāds likuma pantiņš kurš atļaus līdzekļu novirzi daudz vajadzīgākiem mērķiem ,kautvai jaunu mašīnu pirkšanai -jo redziet viņas ātri lūzt uz mūsu sliktiem ceļiem.Es neesmu pesimists bet brīžiem rokas nolaižās skatoties tautas kalpu politisko teātri,viss tiek darīts kautkādas apstraktas tautas labā.....
4.decembris 2012, 19:32 | links
 
Jā tā ir LV
Buļļupē un Daugavā jau gadiem nav neviena tīkla metra...legālkā.

Vajadzētu sākt vākt parakstus pret policiju...viņa arī dzīvot traucē un sodus liek

Domājat cilvēciņi ko darat pirms parakstus un per kodus mētājat pa labi un kreisi
4.decembris 2012, 19:10 | links
 
Biju iebraucis Jūrmalenes Maximā...iegāju Gardā a tur pārdevējs piedāvā parakstīties par to,ka es esmu par tīklu aizliekšanu Daugavā un Buļupē!Zašebis...viņš pat nejautā vai esmu makšķernieks vai nē.Varbūt protams man uz feisa rakstīts ka esmu!:)Es jautāju kādā bezsakarā?Redziet kāds liekot pa daudz metrus.Es jautāju vai licenzētos vai nē?Atbilde bija licenzētos!Es okujel!Parakstu bija gandrīz vesela ā četri lapa!Tad jau var savākt parakstus uz ielas vai nolīgt bomžikus un lieta darīta...iesniegs saimā uz izskatīšanu un ,,rišiļi postanoviļi"!Pārdevējs kaut ko runāja par kaut kādiem metriem,kuri ir par daudz...koroče neiebraucu to parakstu vākšanas fiškā un protams neko neparakstīju,bet laikam esmu pa tupu(ko nenoliedzu)!:)
4.decembris 2012, 18:58 | links
 
LM vietās, domāju viss, daudz maz ir kārtībā, piemēram Ķegumā, Tas, ka neredz inspektoru, vai apsaimniekotāju, vēl nenozīmē, ka neviens nezin, ko ,kas dara, arī patstāvīgie copmaņi pieskata!
Copmaņi arī palikuši kulturālāki, vienīgi, ja apsaimniekotājs salicis tās miskastes un tualetes, tad var arī kādreiz tās iztīrīt. Nav vairs tik daudz mēslu copes vietās, bet miskastes apaug ar mēslu kalniem, ko dzīvnieki un vējš izbārsta pa apkārtni.
4.decembris 2012, 17:20 | links
 
Kadmij.
Jā tas ir normāli,jo inspektors zin ,ka Jāzeps ir goda vīrs un zem svešiem brunčiem nelien,bet Ješkam gan liek atrādīt rīku.Runā,ka ne tāds kā citiem.
Urmaas.
Pārlasīju un neko tamlīdzīgu nesaskatīju savā penterē.Laikam lasi starp rindām.
4.decembris 2012, 16:52 | links
 
Kadmij.L bruno jau pareizi pateica-VALSTS INSPEKTORI.Un nav viņiem uzdevums primāri kontrolēt LM vietas.[vēl ir jautājums vai to liek darīt priekšniecība vai tā ir piestrādāšana [haltūra]

Patreiz jebkurā LM vietā,makšķerniekus šķiro apsaimniekotājs. un daudzviet tas notiek VALSTS PUBLISKAJOS ŪDEŅOS.Šos kārtīgi pārbaudiet,iebraucēji,bet tos pie līkā bērza neaiztiec,mani čomi.Normāli?
4.decembris 2012, 16:39 | links
 
LBruno :)
Es te biku piebildīšu:
LM nevis mums dod,bet atņem.Un atņem pašu galveno-atpūtu un brīvību pie ūdeņiem.
p.s.
Tā Nav atpūta kolchozā copēt.
:)
4.decembris 2012, 16:32 | links
 
LBruno.....vai tas ir normāli, ka tai pašā Burtniekā inspektors braucot garām padod labas dienas, jo lielāko daļu pazīst un ''negrib'' ieskatīties paziņas laivā ?????

Vai apskatīties uz ko tad īsti vietējie puiki copierē ?????

Nesaku, ka viss ir slikti un nu būs revolūcija, bet tie stāsti jau kautkur rodas, kautkas sadzejots, kautkas piepušķots, bet galu galā nav dūmi bez uguns.
4.decembris 2012, 16:22 | links
 
Urmās, mans uzsvars ir uz to, ka jebkurai lietai vismaz samērīgās robežās ir nepieciešams saimnieks. Tad ir kārtība....
4.decembris 2012, 16:18 | links
 
Atbildēšu.
Ceru,ka neesu vienīgais,kuram patīk Igaunijas Makšķerēšas noteikumi un sakārtotība.
Tur katra Sūnu ciema pīļu dīķī nevalda sava kārtība,noteikumi un LM.
Pietiek ar vienu karti visiem ūdeņiem un strādā labi ekipēti Valsts Vides inspektori(pašdarbnieku ākstu bari pa kūtspakaļām neložņā),tiek veikta kvalificēta ūdeņu izpēte un apsaimniekošana.Ne reizi vien esu rakstījis,ka ūdeņi nav tikai zivis.Tie ir ļoti nopietni resursi,kuri jāsaglabā VALSTIJ.
Bet nē,gudrojam jaunu divriteni.
Par Veco Eiropu.Viss tur veidojies vēsturiski.Privāti ūdeņi un tamlīdzīgi.
Par tāda PRIVILĒĢIJU kā mums,jaunajām valstīm, vecās var tikai pasapņot-BRĪVI pieejami PUBLISKIE ŪDEŅI.Bet nē.Pa visu varu no tiem vajag atbrīvoties Cēlas nākotnes vārdā.Laikam esu pārlieku samaitāts,bet saskatu āža kāju no maisa lienam ārā.
Za ribalku!
4.decembris 2012, 16:17 | links
 
Nu tā viš ir!Uztaisīja LM zem Hesiem!Nu i kas zivju palika vairāk?Tāpat cpoē zemām par zonām!Kārtības vairāk?Nu zem Rīgas hes točna viss kārtībā!DDD
4.decembris 2012, 14:50 | links
 
Kadmij.Esi tik laipns un nejauc publiskos ar privātajiem dīķiem.Ari šodien tev neviens neliedz braukt uz privātajiem dīķiem un tur maksāt par kārtību,noķertajām zivīm utt.Ja ievēroji,tad tajos raidijumos rādija privātos dīķus kur ne katrs tiek copēt-tik izredzētie. :)
4.decembris 2012, 14:45 | links
 
Tere!
Kā pēc mums tik ļoti patīk cope IGAUNIJĀ???
4.decembris 2012, 13:57 | links
 
kadmijs, tur tev var piekrist, par to reālo dzīvi. Tas ir tas ko raihs teica, pašlaik lielākā daļa naudas ko iekasē no makšķerniekiem aiziet politiķu un pietuvināto kloākā. Tomēr jāsaka ka turpat aiziet arī nauda no privātajām LM vietām. Piem. tai pašā varkalī... . Protams piekrītu ka ir dažas vietas ku LM strādā, ka tevis nosauktajos dīķos. Tomēr pašlaik tie ir izņēmumi. Pārsvarā peso no LM aiziet priv. vēderā + man vēl jāmekle kur tā budonka , kur pēc cepuma smaržojoš kasieris tirgo tās licenzes, pie tam vēl glūnīgi vērodams , paprasīšu es čeku vai var tāpat.

Bāc, jāraksta atskaite, bet galvā ļadus
4.decembris 2012, 13:42 | links
 
Duglas, nestrīdos, bet man būtu vieglāk un ērtāk samaksāt naudu kādam ūdens pleķim, ja es zinātu, ka tur tiešām viss notiek un inspektoru satiktu regulāri.

Ar MK kartēm, nu nevienam no mums nav tik garas roķeles, lai mums kāds godīgi atskaitītos par to naudiņu.

Inspektorus LV ūdeņos neesmu saticis nevienu reizi, kaut maksķerēju daudz.

Man patīk tas dīķis, kas šad tad parādās zvejas raidījumā, kā arī tur, kur ķēra uz ūdām :) Reāli apsaimniekota ūdenstilpne - liela, zivīga, ar kārtību. Bet tas ir tikai un vienīgi tāpēc, ka tur ir saimnieks.

Citur, var zvanīt, ka ir tīkls, vai vēl kāda nelikumība, kautvai tie paši ūdensmoči vai laivinieki bez tiesībām vālē pilna upe, nepatīk man tāds bardaks, tāpēc es labprāt samaksāju papildus LM kādā dīķītī un baudu procesu. Iespējams domāju nepareizi, bet man godavārds nav ideju, kā izskaust tīklus, brakarus, utt, no Latvijas ūdeņiem pie esošās situācijas, kā tikai ar LM.

Nu kā savādāk ?

Ja ir kāds, kurš man pateiks, ka var un prot, es parādīšu tepat Rīgā pāris vietas, kur čaļi bŗīvi cemmerē gandrīz katru dienu, gan arī jūs šīs vietas zinat, bet kurš tad viņiem ir piebraucis un uzlicis sodu, vai to vispār var izdarīt ?????

Domāju, ka LM pieejas gadījumā tādi brīnumi nebūtu.
4.decembris 2012, 13:23 | links
 
kadmijs, lai arī šitas disputs par LM iet jau gandrīz 2 gadus, man šķiet Brālitis tiko labi noformulēja - mums jau ir LM jo katrs pērk makšķerkarti. Pie parastās LM ir vēl exkluzīva LM , ķipa nupat varkaļa kanālā u.c. ko saliek pašvaldības un dažādi "klubi" kas "ņem nomā" . Un kā jau te runāts, jautajums nav par to vaj vajag maksāt kaut ko , ja tu izmanto publiskus ūdeņus. Man škiet tādu kas teiks ka visam jābūt uz haļavu būs mazākumā. Jautajums ir kā tas tiek darīts un kur pazūd iemaksātie guldeņi.

Piemēram kapēc vajag bezgalīgi daudzos mini kantorus kas tik kasē , ķipa varkalī. Kas tur ir uzlabojies piemēram ? Viss tas kas notiek ar LM pašlaik ir nodrošināt dažiem šakaliem nelielu naudas urdziņu par neko + sarežģīt dzīvi copmanis vulgaris.

Ja ar pašreizējo kārtību naudas par maz, man personīgi nebūtu nekas pretī ja LM centralizēti VALSTS līmenī uzliktu 20- 30, 50 - 100 ls par MK, bet tyad arī Naži , maliķi u.c. inspektori saņemtu pieklājīgu atalgojumu, ekipējumu utt + tiktu darīts vēl viskas lai veicinātu zivis. Bet ne sadalīt katru peļķi starp dažiem gnīdīgiem kungsiem kas nu tik kasēs

raihs - pilnīga taisnība, tā arī ir probļems nr 1

Uh , uzvilkos, tūlīt nafig nesamaksāšu kādu nodokli
4.decembris 2012, 13:11 | links
 
Nu par MK - tur mēs varam tikai bezjēdzīgi pabļaustīties-ar to ir un būs tāpat,kā ar ceļa nodokli-piķis milzīgs,un viss pazūd valsts caurajā kabatā...Bet mēs čakarējam mašīnas pa bedrēm
4.decembris 2012, 12:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager